Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest naprawdę informacja godna propagowania? 

I Ty się później dziwisz, że Ci zarzucają negatywny spam.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, crush napisał:

I Ty się później dziwisz, że Ci zarzucają negatywny spam.

A co w tym złego? Cdpr kłamał w żywe oczy. Góra zarobiła kupę szmalu bez konsekwencji.

• Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, crush napisał:

Oczywiście. Niektóre osoby przecież nawet nie wiedziały że takowe muzeum istnieje, a to dość popularne miejsce.

Museum of Failure Minneapolis, Collection of Failed Products (thefailuremuseum.com)

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Winter™ napisał:

A co w tym złego? Cdpr kłamał w żywe oczy. Góra zarobiła kupę szmalu bez konsekwencji.

Ale to już wiadomo. A tu jest uprawiane od premiery siedzenie i wrzucanie już największego badziewia w stylu jakiegoś gówno-muzeum.

Policz sobie ile on tu postów napisał. To już jakąś obsesją zalatuje. :E

Edytowane przez crush
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, crush napisał:

Policz sobie ile on tu postów napisał. To już jakimś fanatyzmem zalatuje. :E

Pojawił się news na GOLu to wrzuciłem. Rozumiem że jakby wrzucił go ktokolwiek inny to byłoby ok ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Element Wojny napisał:

Pojawił się news na GOLu to wrzuciłem. Rozumiem że jakby wrzucił go ktokolwiek inny to byłoby ok ? 

I tak byłoby to niewarte uwagi. Ale tak. Ty to wybitnie już masz jakiegoś fioła na punkcie tej gry. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, crush napisał:

I tak byłoby to niewarte uwagi. Ale tak. Ty to wybitnie już masz jakiegoś fioła na punkcie tej gry. :E

Deal with it. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do lustra powinieneś to powiedzieć. :rotfl: :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, crush napisał:

Ale to już wiadomo. A tu jest uprawiane od premiery siedzenie i wrzucanie już największego badziewia w stylu jakiegoś gówno-muzeum.

Policz sobie ile on tu postów napisał. To już jakąś obsesją zalatuje. :E

Nie śledzę, wierzę na słowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Winter™ napisał:

Nie śledzę, wierzę na słowo.

To po prostu najlepsza gra jaką grałem w całym moim życiu. Co mogę poradzić że tak ją uwielbiam ? :balon:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Element Wojny napisał:

To po prostu najlepsza gra jaką grałem w całym moim życiu. Co mogę poradzić że tak ją uwielbiam ? :balon:

Nie kłóćcie się. Ręką na zgodę. :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Winter™ napisał:

Nie kłóćcie się. Ręką na zgodę. :]

Tu nikt się nie kłóci, po prostu są dwa obozy które nigdy się w temacie tej gry nie dogadają i tyle :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest kwestia obozów bo ja tak samo jak Ty uważam, że to przeciętny tytuł z niewykorzystanym potencjałem. Mocno podszyty kłamstwem.

Tylko ja już od dawna nie mam tej gry na dysku i zdążyłem połowę rzeczy o niej zapomnieć. A Ty wrzucasz i komentujesz każde pierdnięcie, szczególnie negatywne, na temat gry... za którą nie przepadasz. Po co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, crush napisał:

Po co?

Bo jak trafiam na coś związanego z CP2077 czy innymi grami w które grałem na innych stronach to nie widzę powodu by tego nie wrzucić bez względu na to czy jest to artykuł przedstawiający grę w pozytywnym czy negatywnym kontekście. Dla mnie to zwykły news informacyjny który może kogoś zainteresować i ja do tego pochodzę z totalną obojętnością, ale widzę że temat tej konkretnej gry u niektórych nadal wywołuje jakieś emocje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, to może pogodzę was. Gra jest przehypowana, w obecnym stanie jest zbugowana i nie zostanie nigdy naprawiona. Cdpr nie jest już w stanie wyprodukować gry AAA. 

P.S: czego oczekiwaliście po managemencie, który targował płytami cd na stadionie 10-lecia?

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Winter™ napisał:

Cdpr nie jest już w stanie wyprodukować gry AAA. 

P.S: czego oczekiwaliście po managemencie, który targował płytami cd na stadionie 10-lecia?

Lab w formie :)  Od czegos trzeba zaczynac, takie czasy byly. Popatrz co osiagneli i po tym ich oceniaj, ze stadionu do najwiekszej polskiej firmy w game devie nie taka latwa droga. 

Nie sadze ze sam osiagnales wiecej niz ci panowie ze straganu.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Winter™ napisał:

Ok, to może pogodzę was. Gra jest przehypowana, w obecnym stanie jest zbugowana i nie zostanie nigdy naprawiona. Cdpr nie jest już w stanie wyprodukować gry AAA. 

tia. a w przedszkolu zdarzało im się wylać zupę na fartuszek. wiec jak łatwo zauważyć są skazani na porażkę...

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Sheeneek napisał:

Lab w formie :)  Od czegos trzeba zaczynac, takie czasy byly. Popatrz co osiagneli i po tym ich oceniaj, ze stadionu do najwiekszej polskiej firmy w game devie nie taka latwa droga. 

Nie sadze ze sam osiagnales wiecej niz ci panowie ze straganu.

Ojoj, bo sie poplacze. Lewymi plytami handlowali i mieli te szczescie nasciagac specjalistow. A po ponad 20 latach, jak ich juz wyssali to sie ludzie pozwalniali i nawet nie ma komu latac gry.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Winter™ napisał:

Ojoj, bo sie poplacze. Lewymi plytami handlowali i mieli te szczescie nasciagac specjalistow. A po ponad 20 latach, jak ich juz wyssali to sie ludzie pozwalniali i nawet nie ma komu latac gry.

Swietna analiza 👍  Dobranie odpowiednich ludzi to podstawa budowania kazdej firmy, to nie szczescie tylko umiejetnosc.

Zamiast krytykowac warto sie uczyc od ludzi ktorzy sami zbudowali swoj sukces.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Sheeneek napisał:

Swietna analiza 👍  Dobranie odpowiednich ludzi to podstawa budowania kazdej firmy, to nie szczescie tylko umiejetnosc.

Zamiast krytykowac warto sie uczyc od ludzi ktorzy sami zbudowali swoj sukces.

No to wlasnie ten sukces poszedl w pizdu, ze sie tak wyraze. Mowi to wielki fan Wieska. Nawet Gwinta zmascili, a w bete gralem kupe czasu.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bycie wielkim fanem Wiedźmina nie sprawia, że jest się ekspertem od funkcjonowania korporacji.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, BlindObserver napisał:

Bycie wielkim fanem Wiedźmina nie sprawia, że jest się ekspertem od funkcjonowania korporacji.

Na labie sa sami eksperci przeciez. Zreszta to tez chyba taka nasza przywara narodowa :) 

53 minuty temu, Winter™ napisał:

No to wlasnie ten sukces poszedl w pizdu, ze sie tak wyraze. Mowi to wielki fan Wieska. Nawet Gwinta zmascili, a w bete gralem kupe czasu.

Nie sadze ze caly, firma dalej funkcjonuje swietnie, fakt ze image sobie bardzo zepsuli. Potkniecia sie zdarzaja ale jeszcze moga sie podniesc i naprwaic swoj wizerunek, czas pokaze.

Dla graczy bedzie lepiej jak tak sie stanie, bo mimo wszystko starali sie pojsc inna sciezka niz do tej pory, podjeli wyzwanie i troche ich przeroslo, mimo to fabularnie CP jest bardzo dobra gra. Tak samo jak i wieskiem fabularnie i przekazem odskoczyli od utartych schematow. Osobiscie bardzo doceniam tworzenie nowych IP a nie odcinanie kuponow jak w przypadku Ubi. Najwazniejsze zeby wyciagneli odpowiednie lekcje z tego co sie stalo, to akurat domena dobrego zarzadzania firma.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, BlindObserver napisał:

Nie jest to fakt. Ale ostatnie dwa lata komunikacji CDPR z graczami to jakas porazka. Najpierw wyciek o traktowaniu pracownikow, potem jawne klamanie gory, ze przeciez u nich wszystko dzialalo, a ostatecznie zapowiedz naprawy gry, ktora od prawie roku ma wiecej dziur niz polska granica.

Efekt? Masowy odplyw ludzi z cdpr.

1 godzinę temu, Sheeneek napisał:

Na labie sa sami eksperci przeciez. Zreszta to tez chyba taka nasza przywara narodowa :) 

Nie sadze ze caly, firma dalej funkcjonuje swietnie, fakt ze image sobie bardzo zepsuli. Potkniecia sie zdarzaja ale jeszcze moga sie podniesc i naprwaic swoj wizerunek, czas pokaze.

Dla graczy bedzie lepiej jak tak sie stanie, bo mimo wszystko starali sie pojsc inna sciezka niz do tej pory, podjeli wyzwanie i troche ich przeroslo, mimo to fabularnie CP jest bardzo dobra gra. Tak samo jak i wieskiem fabularnie i przekazem odskoczyli od utartych schematow. Osobiscie bardzo doceniam tworzenie nowych IP a nie odcinanie kuponow jak w przypadku Ubi. Najwazniejsze zeby wyciagneli odpowiednie lekcje z tego co sie stalo, to akurat domena dobrego zarzadzania firma.

Swietnie funkcjonuje? Dobra, wole skonczyc temat, bo mam do czynienia z fanatykami.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Winter™ napisał:

Nie jest to fakt. Ale ostatnie dwa lata komunikacji CDPR z graczami to jakas porazka. Najpierw wyciek o traktowaniu pracownikow, potem jawne klamanie gory, ze przeciez u nich wszystko dzialalo, a ostatecznie zapowiedz naprawy gry, ktora od prawie roku ma wiecej dziur niz polska granica.

Efekt? Masowy odplyw ludzi z cdpr.

Swietnie funkcjonuje? Dobra, wole skonczyc temat, bo mam do czynienia z fanatykami.

Zobacz ich sprawozdania finansowe, tak sie ocenia funkcjonowanie firm. Wytykasz mi fanatyzm a sam sie sugerujesz tylko i wylacznie swoimi odczuciami i emocjami. Jak to nazwiesz?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Sheeneek napisał:

Zobacz ich sprawozdania finansowe, tak sie ocenia funkcjonowanie firm. Wytykasz mi fanatyzm a sam sie sugerujesz tylko i wylacznie swoimi odczuciami i emocjami. Jak to nazwiesz?

To zobacz sprawozdanie Activision Blizzard. I co z tego wynika? Ze korpo naciagnelo ludzi chocby na remastery W3 i Diablo 2. Przyklaskujesz takiemu podejsciu?

Sprawozdanie finansowe jako argument, niezly jestes.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi