Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Oni już zapowiedzieli jakieś dlc ?

Jak zapowiedzieli DLC na I połowę 2021 to zapowiedzieli, nie trzeba im co pół roku przypominać

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spadaj dziadu na jaką cholerę w ogóle piszesz skoro i tak za chwilę znikniesz wraz ze swoimi postami a my wyjdziemy na debili gadających do siebie. 

Sorry stary ale ja już z Tobą nie gadam - idź pogadaj z adminami, przeproś się z nimi i wróć z normalnym kontem które nie zniknie za 5 minut albo przepadnij po wsze czasy. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Spadaj dziadu na jaką cholerę w ogóle piszesz skoro i tak za chwilę znikniesz wraz ze swoimi postami a my wyjdziemy na debili gadających do siebie. 

Sorry stary ale ja już z Tobą nie gadam - idź pogadaj z adminami, przeproś się z nimi i wróć z normalnym kontem które nie zniknie za 5 minut albo przepadnij po wsze czasy. 

Co chwilę to piszesz... Co z automatu świadczy o tym, że Ci jednak zależy na Odynie. Zignoruj go poprostu i śpij spokojnie🙂 Ignorancja jest bardzo przydatną cechą w tym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie czaję jak to może być promocja 😂 gra chodziła za 75 zł , miesiąc temu nawet za 70 zł na gogu...  Steam nie dla idiotów 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Ja nie czaję jak to może być promocja 😂 gra chodziła za 75 zł , miesiąc temu nawet za 70 zł na gogu...  Steam nie dla idiotów 😂

No to tylko pokazuje jakie zasięgi ma Steam a  jakie GOG, przepaść to mało powiedziane.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka ciekawych punktów wczorajszego wywiadu Kicińskiego dla Rzeczpospolitej

Czy przełożenie terminu na 2022 r. było rzeczywiście konieczne? Premiera będzie w pierwszym kwartale czy później?

Intensywnie pracujemy nad wersją na najnowszą generację konsol, która zostanie wydana w pierwszym kwartale 2022 r. wraz z dużą aktualizacją – Patchem 1.5. Decyzja o przełożeniu wersji next-genowej „Cyberpunka" była trudna, ale jesteśmy przekonani, że słuszna, tym bardziej że wynikała jasno z rekomendacji naszego zespołu deweloperskiego.

Przełożyli wydanie z najlepszego okresu sprzedażowego na kilka miesięcy później, zgodnie z rekomendacją developerów. Może rzeczywiście czegoś się nauczyli.

Druga rzecz to patch 1.5 - jeżeli oprócz wersji na next-geny pracują tyle miesięcy nad poprawkami, to patch powinien być rzeczywiście spory.

Czy w planach jest dodanie kolejnego, trzeciego dużego IP do portfela studia, czy w najbliższych latach nadal działalność grupy będzie bazować na markach Wiedźmin i Cyberpunk?

(...) jednym z naszych strategicznych celów jest rozpoczęcie równoległej pracy nad projektami AAA (duże, wysokobudżetowe produkcje – red.) w ramach posiadanych IP, co ma się wydarzyć już w przyszłym roku.

Czyli w przyszłym roku, oprócz dodatków do Cymbergaja, ruszą równoległe prace nad dużym projektem AAA. Albo multi, albo Wiedźmin 4

(...) nowo nabyte studio The Molasses Flood rozpoczęło prace nad projektem opartym na jednym z naszych IP.

Studio które wyprodukowało The Flame in the Flood zajmie mniejszym projektem - stawiałbym na jakiś spin-off Wiedźmina

Edytowane przez mag_zbc
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, frog67 napisał:

No to tylko pokazuje jakie zasięgi ma Steam a  jakie GOG, przepaść to mało powiedziane.

Zasięg STEAMA jest taki, że nawet gdyby klucze były za darmo na CDdkey czy Instant Gaming, to i tak nie wpłynęłoby to znacząco na sprzedaż. A na STEAMIe przez większość czasu (poza czasowymi promocjami jak BF) gra jest po 199 zł, podobnie na GOGu i większość gier sprzedaje się w tych cenach.

Te ceny, rzędu 70 zł, to klucze z tanich rynków i z wyprzedaży wersji pudełkowych z Brazylii czy Ukrainy. Do realizacji na GOGu. Na samym GOGu ceny po raz pierwszy (teraz na BF) spadły poniżej 100 zł.

Niskie ceny są tylko dla świadomych klientów, którzy śledzą ceny w najważniejszych keyshopach.

Edytowane przez tgolik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, mag_zbc napisał:

Kilka ciekawych punktów wczorajszego wywiadu Kicińskiego dla Rzeczpospolitej

Czy przełożenie terminu na 2022 r. było rzeczywiście konieczne? Premiera będzie w pierwszym kwartale czy później?

Intensywnie pracujemy nad wersją na najnowszą generację konsol, która zostanie wydana w pierwszym kwartale 2022 r. wraz z dużą aktualizacją – Patchem 1.5. Decyzja o przełożeniu wersji next-genowej „Cyberpunka" była trudna, ale jesteśmy przekonani, że słuszna, tym bardziej że wynikała jasno z rekomendacji naszego zespołu deweloperskiego.

Przełożyli wydanie z najlepszego okresu sprzedażowego na kilka miesięcy później, zgodnie z rekomendacją developerów. Może rzeczywiście czegoś się nauczyli.

Druga rzecz to patch 1.5 - jeżeli oprócz wersji na next-geny pracują tyle miesięcy nad poprawkami, to patch powinien być rzeczywiście spory.

Czy w planach jest dodanie kolejnego, trzeciego dużego IP do portfela studia, czy w najbliższych latach nadal działalność grupy będzie bazować na markach Wiedźmin i Cyberpunk?

(...) jednym z naszych strategicznych celów jest rozpoczęcie równoległej pracy nad projektami AAA (duże, wysokobudżetowe produkcje – red.) w ramach posiadanych IP, co ma się wydarzyć już w przyszłym roku.

Czyli w przyszłym roku, oprócz dodatków do Cymbergaja, ruszą równoległe prace nad dużym projektem AAA. Albo multi, albo Wiedźmin 4

(...) nowo nabyte studio The Molasses Flood rozpoczęło prace nad projektem opartym na jednym z naszych IP.

Studio które wyprodukowało The Flame in the Flood zajmie mniejszym projektem - stawiałbym na jakiś spin-off Wiedźmina

Hahahah ktoś jeszcze im wierzy? Po tylu ładnych bajkach jakie wciskają ludziom, to tylko idiota łyknie to jak młody pelikan😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Hahahah ktoś jeszcze im wierzy? Po tylu ładnych bajkach jakie wciskają ludziom, to tylko idiota łyknie to jak młody pelikan😂

Patrząc na obecny kurs na GPW to raczej nie przekonani inwestorzy, chociaż dziś ten piątek to mocno czerwony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, AndrzejTrg napisał:

Typowe lewaki fałsz,obłuda i zakłamanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adam Kiciński o przyszłości CD Projekt, niezależności firmy i przejęciach | GRYOnline.pl (gry-online.pl)

Firma cały czas się rozwija i obecnie zatrudnia ponad 1200 osób. 660 z nich przypada na studio CD Projekt RED, z których tylko niespełna 1/3 pracuje nad aktualizacjami i wersją next-genową Cyberpunka 2077. Pozostałe zajmują się tworzeniem pierwszego dodatku do tej gry oraz innymi projektami, w tym Gwintem.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta animacja rzucania granatów jest koszmarna, jakby frisbee rzucał - czegoś takiego jeszcze w grach nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, kamilos69 napisał:

Właśnie nominowałem Cyberbuga do gry roku na steam :devil:

Nie wiem, w jaki sposób załapał się na nominację dla gier wydanych w 2021?

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w sumie tylko dałem nominację w kategorii najlepsza fabuła i najlepszy soundtrack, co do całej reszty to szczerze nie mam jakichś wybitnych kandydatów którym dałbym takowe wyróżnienia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś dziwne te nominacje za 2021r. bo właśnie udało mi się nominować do gry roku Deus Ex'a HR z 2011r. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Element Wojny napisał:

Ja w sumie tylko dałem nominację w kategorii najlepsza fabuła i najlepszy soundtrack, co do całej reszty to szczerze nie mam jakichś wybitnych kandydatów którym dałbym takowe wyróżnienia. 

Komu przyznałeś nominacje? 

2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Jakieś dziwne te nominacje za 2021r. bo właśnie udało mi się nominować do gry roku Deus Ex'a HR z 2011r. 

W niektórych kategoriach można nominować gry bez względu na rok wydania. Ale fakt dziwne akurat w tej kategorii.

Edytowane przez kamilos69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, kamilos69 napisał:

Komu przyznałeś nominacje? 

Raźniej razem - Mass Effect Legendary (jeśli chodzi o team feeling moim zdaniem absolutnie nie do pobicia)

Owoc miłości - NieR Automata (jakby nie było dostała w końcu aktualizację po latach czekania)

Gra ze znakomitą fabułą - Days Gone (mieli być Guardiansi ale DG niszczy system totalnie)

Znakomity styl wizualny - Microsoft Flight Simulator (podziękujcie koledze @kadajo bo to przez te jego screenshoty ;) )

Najlepsza ścieżka dźwiękowa - NieR Replicant (absolutny top, nie ma konkurencji w tym roku) 

Gra roku - ?

Gra VR - nie wiem nie mam nie gram

Najbardziej innowacyjna rozgrywka - ?

Usiądź i zrelaksuj się - ? (tu powinna być Kena ale nie można jej nominować)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Element Wojny napisał:

Znakomity styl wizualny - Microsoft Flight Simulator (podziękujcie koledze @kadajo bo to przez te jego screenshoty ;) )

To jest gra z 2020.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka mała podpowiedź.

16 godzin temu, Element Wojny napisał:

Gra roku - ?

Gra VR - nie wiem nie mam nie gram

Najbardziej innowacyjna rozgrywka - ?

Usiądź i zrelaksuj się - ? (tu powinna być Kena ale nie można jej nominować)

Gra roku: CP2077 :boink:
Gra vr: HOT vr :gitarzysta: 
Najbardziej innowacyjna rozrywka:  Twelve Minutes lub Deathloop 
Usiądź i zrelaksuj się: Cell to Singularity lub openTTD

Edytowane przez kamilos69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, joloxx9 napisał:

To jest gra z 2020.

Którą można nominować za 2021r. Coś im nie do końca działa te nominowanie...

1 godzinę temu, kamilos69 napisał:

Gra roku: CP2077 :boink:

Gdyby to były nominacje do Złotych Malin to bankowo dałbym kilka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy marketing, najlepszy aktor kina akcji, największe oczekiwania, najlepszy tyłek Panam, największe bugi i największe rozczarowanie. Wszystko w tej grze jest naj i brakuje tylko najlepszej gry roku :terefere::D  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi