Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczyłem. Fajne.

Nie bardzo jednak wiem co to ma udowodnić, bo ta scena z przewijania nie odbywa się w prologu Street Kida. Pokazuje to że w ścieżce Street Kida V rzeczywiście poznał Padre wcześniej, ale jeśli chodzi o ścieżki Corpo i Nomada to nadal nic to nie zmienia i raczej nie jesteś w stanie udowodnić czy to błąd montażu czy element jakiegoś wyciętego materiału. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Element Wojny napisał:

Zobaczyłem. Fajne.

Nie bardzo jednak wiem co to ma udowodnić, bo tej scena z przewijania nie odbywa się w prologu Street Kida. Pokazuje to że w ścieżce Street Kida V poznał Padre wcześniej, ale jeśli chodzi o ścieżki Corpo i Nomada to nadal nic to nie zmienia i raczej nie jesteś w stanie udowodnić czy to błąd montażu czy element jakiegoś wyciętego materiału. 

Nie jestem w stanie, ale chyba pokazuje ze bardziej prawdopodobne ze w quescie w ktorym poznajemy Padre sie jeb..li. 

Bo grajac Street kidem ten dialog tez sie nie zgadza tak samo jak dla innych sciezek gdzie powinnismy juz go znac. Dla SC z czesci prologu a dla 2 innych z montazu.

Ale oczywiscie mozna sie upierac ze wycieli zawartosc bo przeciez 3s animacja to udowadnia🤣

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorąc pod uwagę z ilu rzeczy zrezygnowano, ile rzeczy przerobiono (w przeciągu ostatnich 12-24 miesięcy przed wydaniem gry) a także ile z nich nieumiejętnie pozostawiono śladowo w grze - poza tym co ogłoszono oficjalnie - raczej nigdy się nie dowiemy co było częścią czego i co na co wpływało, a już z pewnością nie jesteśmy w stanie tego udowodnić. 

Tak Cię to bawi ?

No to miłej zabawy -Here's a list of how much was cut from Cyberpunk 2077. : cyberpunkgame (reddit.com)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Element Wojny napisał:

Biorąc pod uwagę z ilu rzeczy zrezygnowano, ile rzeczy przerobiono (w przeciągu ostatnich 12-24 miesięcy przed wydaniem gry) a także ile z nich nieumiejętnie pozostawiono śladowo w grze - poza tym co ogłoszono oficjalnie - raczej nigdy się nie dowiemy co było częścią czego i co na co wpływało, a już z pewnością nie jesteśmy w stanie tego udowodnić. 

Tak Cię to bawi ?

No to miłej zabawy -Here's a list of how much was cut from Cyberpunk 2077. : cyberpunkgame (reddit.com)

Spoko tylko to nie ma nic wspolnego z tym o czym mowie i z czego sie smieje. Pisze czysto o "legendzie wycietego prologu".

Skoro tyle smieci zostawili z innych bzdetow to moze cos wiecej by bylo i po prologu? A tu poza 3s nic...

No ale kazdy moze sobie wierzyc w co chce, ja raczej bardziej dowodow sie trzymam ktorych tutaj raczej brak. Eot z mojej strony.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe rozmowy, stad byl ten news nt. prologu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

CP przepraszam 😂

pWT1K4YsoAwvv0FT.jpg

Ten sam poziom. A jakby doliczyć do tego wersje na konsole to nawet nowy battlefield jawi się całkiem znośnie.

• Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam serie komuś kto lubi CP ale nie zna jego wszystkich perełek.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko fainie i miło z ich strony ale mija rok od premiery i czy mamy za co być wdzięczni? Gdzie jest wersja na Next-Geny? Gdzie są zapowiedziane fabularne dodatki? O gruntownym poprawieniu tego tworu nie wspominając. Jakie są rokowania na 2022 rok? Ile można czekać CDPR?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie i Panie - lepiej ograć CP2077 na PC@RTX3060 czy czekać na pełnoprawne wydanie next gen i Ps5 + oled? Zastanawiam się na której platformie to ograć, to mój must have, więc warto rozważyć przed zakupem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jak długo chcesz czekać, wersja na next geny + rzekomo największy do tej pory patch są zapowiedziane na I kwartał czyli 3-4 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ODIN85-286 napisał:

Na kompie podłączonym do oleda.

Jest to jakaś opcja, ale wątpię żeby mobilny 115W RTX3060 dal rade w sensownych detalach w 4k 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, azgan napisał:

Wszystko fainie i miło z ich strony ale mija rok od premiery i czy mamy za co być wdzięczni? Gdzie jest wersja na Next-Geny? Gdzie są zapowiedziane fabularne dodatki? O gruntownym poprawieniu tego tworu nie wspominając. Jakie są rokowania na 2022 rok? Ile można czekać CDPR?

zaorac powinno sie caly ten grajdol - zakpili z graczy i tyle siedza hajs licza ale nastepnego mojego nie dostana xd

ps odin grubasie idz w mandu w koncu stad i przestan robic syf ty uposledzona intelektualnie amebo, nawet prostaku zablokowac cie nie mozna jestes jak ten wrzod ale i tak nie zrozumiesz bo to przerasta twoj poziom pojmowania swiata- sorry moderacja ale ile mozna

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, gruzin don Leonides napisał:

ps odin grubasie idz w mandu w koncu stad i przestan robic syf ty uposledzona intelektualnie amebo, nawet prostaku zablokowac cie nie mozna jestes jak ten wrzod ale i taknie zrozumiesz bo to przerasta twoj poziom pojmowania swiata- sorry moderacja ale ile mozna

Zgadzam się to już się powoli zaczyna robić wkurw... skoro nie możecie go permanentnie zablokować to chociaż wprowadźcie jakiś filtr by jego posty nie pokazywały się nikomu poza nim samym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ODIN85-286 napisał:

30fps w 4k wyciągniesz czyli tyle samo jak nextgen na Ps5 wyjdzie.

Nie no, chyba będzie opcja bez RT z jakimś lekkim dlss i 60fps 😛 ? Chyba jednak lepiej mi będzie wyjebac wory na kanapę i pograć. Grając w diablo i w robocie i tak za dużo spędzam czasu na siedząco :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ODIN85-286 napisał:

Pad z Ps5 działa też na pc.

Kurła, faktycznie. Sprawdzę dzis jak to się paruje w innych grach. Dzięki za podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś zauważyłem ze gdy włączymy DLSS cos złego dzieje się z odbiciami... sprawdźcie u siebie jak deszcz pada. Tak jakby na RT było nakładane SSR ale przy DLSS to zle działa i robią się jakieś błędy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, kadajo napisał:

Ja dziś zauważyłem ze gdy włączymy DLSS cos złego dzieje się z odbiciami... sprawdźcie u siebie jak deszcz pada. Tak jakby na RT było nakładane SSR ale przy DLSS to zle działa i robią się jakieś błędy.

W ogóle ja to nie wiem czemu się ludzie jarają tym DLSS. Włączenie powoduje wzrost FPS, ale obniżenie jakości obrazu - co to za nowość?;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze nie obniża tak jakości jak obniżenie rozdzielczości :D

Nie czuje kiedy rymuje :E 🤣

Ale z tym bledem to sam sprawdź cos tam jest nie halo i nawet z DLSS tak nie powinno się dziać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde rok od premiery, a pamiętam jeszcze jak się tutaj zbieraliśmy i czekaliśmy jak na nowy rok :E

Kurła kiedyś to było!

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DLSS jest potrzebny jeśli chce się używać RT, no chyba że ktoś ma 3090 albo gra tylko w 1080p. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Element Wojny napisał:

DLSS jest potrzebny jeśli chce się używać RT, no chyba że ktoś ma 3090 albo gra tylko w 1080p

I Understood That Reference GIFs | Tenor

😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Czeryboj napisał:

Panowie i Panie - lepiej ograć CP2077 na PC@RTX3060 czy czekać na pełnoprawne wydanie next gen i Ps5 + oled? Zastanawiam się na której platformie to ograć, to mój must have, więc warto rozważyć przed zakupem

Jeśli to laptop, to lepiej poczekaj na wersję PS5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, tgolik napisał:

Jeśli to laptop, to lepiej poczekaj na wersję PS5.

Ciekawe tylko jak detal będzie ustawiony. Wątpię, żeby PS5 uciągnął to w 4k@60fps@ultra. Jak mam grać w 30fps lub korzystać z jakiś konsolowych presetów, które pochłoną istotne szczegóły względem PC, to wolę chyba ręcznie ustawić suwaki, usiąść bliżej i cisnąć w 1080p. RDR2 1080p@Very High śmiga dobrze, to o brak wydajności raczej się nie martwię. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi