Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nadal jest czy już to spatchowali ale jak gra wyszła to był dostępny perk na użycie dwóch broni naraz. Od razu go wybrałem no ale oczywiście nie działał, pozostałość po usuniętym contencie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie macie ustawienia HDR? TV oraz ingame?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Nie wiem czy nadal jest czy już to spatchowali ale jak gra wyszła to był dostępny perk na użycie dwóch broni naraz. Od razu go wybrałem no ale oczywiście nie działał, pozostałość po usuniętym contencie. 

To tak samo jak był skill umożliwiający zabójstwo z wody :E 

do tej pory nie wiem "co poeta miał na myśli" kto to przyklepał i poszło, no ale śmiechu co nie miara.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, frog67 napisał:

To tak samo jak był skill umożliwiający zabójstwo z wody :E 

do tej pory nie wiem "co poeta miał na myśli" kto to przyklepał i poszło, no ale śmiechu co nie miara.

Wiesz to pewnie było częścią innych wykasowanych mechanik. Przecież jeszcze na rok przed premierą V miał mieć możliwość chodzenia po ścianach czy coś takiego... ale skok z wody hmm, przecież o ile mnie pamięć nie zawodzi to w lokacjach przy wodzie nie bardzo jest co robić... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Ig0r napisał:

Jakie macie ustawienia HDR? TV oraz ingame?

W grze mam pierwszy suwak na 700-800 candeli a drugi, ten od półtonów miałem na karcie GTX 1070 ti ustawiony na 3 natomiast teraz na RTX 3080 i HDMI2.1 mam 1,5 (miałem też 2 - obraz wtedy był bardzo jasny w nocnych scenach i ciemnych miejscach). Trzeci odpowiada za jasność interfejsu, więc ustawienie jest nieistotne dla jakości obrazu. Mam LG Oled.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.12.2021 o 12:09, Element Wojny napisał:

mogli by skupić się na przywróceniu wyciętej zawartości wtedy ten produkt miałby szansę stac się pełnoprawna gra ktora obiecał cdpr ,  mi najbardziej przeszkadzają takie rzeczy jak wycięcie całego prologu z jackim te 6 miesięcy pomiędzy 1 questem a uratowanie tej babki z wanny

Do dziś mam żal do cdpr za pozbycie się wątku elfów w w3 oraz wycięcie iorvetha

Gdzie w w1 i w2 elfy odgrywały ważne rolę

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, voltq napisał:

mogli by skupić się na przywróceniu wyciętej zawartości wtedy ten produkt miałby szansę stac się pełnoprawna gra ktora obiecał cdpr ,  mi najbardziej przeszkadzają takie rzeczy jak wycięcie całego prologu z jackim te 6 miesięcy pomiędzy 1 questem a uratowanie tej babki z wanny

Wiesz nikt z nas (no może prawie nikt) nie wie nad czym oni obecnie pracują. Gra podobno przechodzi ogromną przebudowę - co może w zasadzie oznaczać wszystko. Trzeba być cierpliwym i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Element Wojny napisał:

Wiesz nikt z nas (no może prawie nikt) nie wie nad czym oni obecnie pracują. Gra podobno przechodzi ogromną przebudowę - co może w zasadzie oznaczać wszystko. Trzeba być cierpliwym i tyle. 

Słowa to wiatr , ważne są czyny , ostatnia dobra gra od cdpr to byla wojna krwi wydana w 2018r od tamtego czasu cdpr zalicza 3 lata porażek oszustw itd

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, voltq napisał:

Słowa to wiatr , ważne są czyny , ostatnia dobra gra od cdpr to byla wojna krwi wydana w 2018r od tamtego czasu cdpr zalicza 3 lata porażek oszustw itd

Chciałbym żeby wszystkie porażki byly takie jak CP2077, szczególnie teraz jak się popatrzy na CoD Vanguard/BF2042/GTA Trilogy - tylko można mieć żal że CDPR nie przesunął premiery o rok ! dostalibyśmy dużo lepszy tytuł (może nie perfekcyjny) ale wobec ostatnich kiepów była by to rewelacja! 

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, frog67 napisał:

Chciałbym żeby wszystkie porażki byly takie jak CP2077, szczególnie teraz jak się popatrzy na CoD Vanguard/BF2042/GTA Trilogy - tylko można mieć żal że CDPR nie przesunął premiery o rok ! dostalibyśmy dużo lepszy tytuł (może nie perfekcyjny) ale wobec ostatnich kiepów była by to rewelacja! 

Dokladnie, oni przynajmniej chcieli dac nam cos nowego i na inna skale.

Chociaz zgadzam sie z Casperkiem ze akurat Vanguard nie powinien byc wymieniany obok bf i gta. Kampania calkiem przyjemna jest, gra nie ma baboli i niedorobek. 

Edytowane przez Sheeneek
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi