Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to dziwne jeżeli popatrzy się jakie gry mogły startować. Tyczy się to daty debiutu - do 15 listopada 2020 r. Jak wiemy CP77 miał poślizg i została wydana 10.12.2020 r. w dzień wydarzenia The Game Awards 2020 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.01.2022 o 20:25, Element Wojny napisał:

Świetne 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli kolejna okazcja do kompromitacji - tej gry nie da się uratować, jest zła od początku do końca

• Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, Element Wojny napisał:

Mateusz Kanik opuszcza CD Projekt RED; pracował przy grach Wiedźmin 2 i Cyberpunk 2077 | GRYOnline.pl (gry-online.pl)

Mateusz Kanik opuścił szeregi CD Projekt RED po 15 latach pracy. Projektant pracował nad Wiedźminem 2 oraz Cyberpunkiem 2077.

Czytałem już wczoraj o odejściu i zastanawiałem się czy nasze serwisy zaspały czy nie chcą pisać takich newsów o CDPR tylko niech sobie spokojnie tam naprawiają. 

Być może po pewnym czasie wróci do studia bo niektórzy to potrafią być tacy orbitanci i odchodzić/wracać kilkukrotnie.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, frog67 napisał:

Czytałem już wczoraj o odejściu i zastanawiałem się czy nasze serwisy zaspały czy nie chcą pisać takich newsów o CDPR tylko niech sobie spokojnie tam naprawiają.

Bo teraz wszyscy są nastawieni na same dobre info - next-gen, dodatki, usprawnienia itd. a takie newsy nigdy nie są dobrą informacją. Utrata doświadczonego pracownika po 15 latach to ogromna strata dla każdego pracodawcy. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.01.2022 o 12:29, Element Wojny napisał:

Mateusz Kanik opuszcza CD Projekt RED; pracował przy grach Wiedźmin 2 i Cyberpunk 2077 | GRYOnline.pl (gry-online.pl)

Mateusz Kanik opuścił szeregi CD Projekt RED po 15 latach pracy. Projektant pracował nad Wiedźminem 2 oraz Cyberpunkiem 2077.

Nic dziwnego studio sie posypało fachowcy odeszli reszta odchodzi w ratach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, voltq napisał:

Ty o odejściach mówisz zawsze i wszędzie więc się nie liczysz :E  

Po owocach ich poznamy  hehe, więc no czekam na 1.5 i patch note to będzie niezły wyznacznik.

• Haha 2
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, voltq napisał:

Czyli mówisz że Cyberpunk 2077 2.0 Next-Gen Patch nie będzie a ostatni zgasi światło :szczerbaty:?

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, azgan napisał:

Czyli mówisz że Cyberpunk 2077 2.0 Next-Gen Patch nie będzie a ostatni zgasi światło :szczerbaty:?

Może będzie moze nie , po owocach ich poznacie , porównuje z cdpr z lat 2007-2011 i 2011-2016 , popatrzmy  ile trwało naprawianie wiedzmin itd

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Paw79 napisał:

Noo, treść jest ciekawa... 😁

"Personalizacja samochodów w CP2077 wykorzystuje precyzję mikroskopu sił atomowych "

Nie no teraz mnie załatwili nie wiedziałem że moderzy dysponują takimi narzędziami !

edit. już poprawili treść artykułu ;) 

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LootBoxa proponuję sobie odpuścić. To łowca (b. skuteczny) tanich sensacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było czy nie :E?

Pracujący przy Cyberpunku 2077 menedżer ds. jakości opuszcza CD Projekt RED https://www.gry-online.pl/newsroom/lukasz-babiel-cyberpunk-2077-odchodzi-z-cd-projekt-red/zf21273

Tak się zastanawiam kto został z starej ekipy CDPR jak byli jeszcze na szczycie popularności za sprawą Wiedźmina 3? To jeszcze ta sama firma czy już tylko nazwa została 🤔?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
34 minuty temu, azgan napisał:

Było czy nie :E?

Pracujący przy Cyberpunku 2077 menedżer ds. jakości opuszcza CD Projekt RED https://www.gry-online.pl/newsroom/lukasz-babiel-cyberpunk-2077-odchodzi-z-cd-projekt-red/zf21273

Tak się zastanawiam kto został z starej ekipy CDPR jak byli jeszcze na szczycie popularności za sprawą Wiedźmina 3? To jeszcze ta sama firma czy już tylko nazwa została 🤔?

"Wyłapuję błędy oraz pomyłki. I jestem w tym dobry” – napisał na swoim profilu w serwisie LinkedIn Łukasz Babiel, były menedżer ds. kontroli jakości w CD Projekt RED" :hahaha:

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Haha 8
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

"Wyłapuję błędy oraz pomyłki. I jestem w tym dobry” – napisał na swoim profilu w serwisie LinkedIn Łukasz Babiel, były menedżer ds. kontroli jakości w CD Projekt RED" :hahaha:

Zaraz się zlecą obrońcy CP 2077 że to wina zarządu. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi