Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzial teraz ze on sobie poprostu robil jaja a media wyrwaly to z kontekstu i zrobily niusa...

Z jednym ma racje, on robi streama jako prywatna osoba i nie jest oficjalny stream cdpr.

Czyli czekamy dalej na jakies niusy.

• Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Aha, po prostu robił sobie jaja. Fajny z jego jajcarz w takim razie, widać od razu od kogo się tego cwaniactwa nauczył.

A z wydaniem gry w zeszłym roku to też sobie jaja zrobili i prawdziwa wersja gdzieś tam schowana przez jajcarzy w sejfach CDPR nadal czeka na wydanie ?

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Pierdzielisz... tak powiedział ? 

A by go...

1. Chłop ma wgląd za kulisy. Chciał przekazać coś pozytywnego. Raczej nie kłamał- po prostu takim info wówczas dysponował.
2. Na testing branchu wyszło że jednak z zapowiadanego DLC/patcha/zmian na tą chwilę nici.
3. Dostał zjepkę z góry żeby niczego nie sugerować bez konsultacji, więc nic już nie mówi.

Godzinę temu, Sheeneek napisał:

Co do drugiego, to fakt, ciezko sie nie zgodzic. Pewnie nigdy sie nie dowiemy jak bylo wewnatrz, napewno w cholere ludzi bylo wku... ze za wczesnie wydaja. No i jak to sie stalo ze to wydali, kto naciskal i co w jego glowie siedzialo myslac ze bedzie dobrze?, to z pewnoscia jedna z glupszych decyzji w branzy. 

Już olać stan gry na premierę.
Problem w tym że od tego czasu minęło prawie 8 miesięcy.
Więc nawet gdyby przełożyli wydanie na siepień tego roku to... gra wyglądałaby tak jak wygląda teraz.
A nawet gorzej, bo przy tak dużym projekcie sporo bugów wychodzi dopiero w feedbacku od nabywców.

Edytowane przez Paw79
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć Sasko podczas streamu pierdnął dwa razy, dość dźwięcznie i wyraziście. Jakby odbytem chciał przekazać jakieś tajemnicze info (trzeba ponoć puścić te pierdy w zwolnionym tempie, najlepiej od tyłu jeszcze). Jak myślicie, co to mogło być? Problemy z jelitami, czy jednak naprawdę coś konkretnego?

• Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Kszyrztow napisał:

Ponoć Sasko podczas streamu pierdnął dwa razy, dość dźwięcznie i wyraziście. Jakby odbytem chciał przekazać jakieś tajemnicze info (trzeba ponoć puścić te pierdy w zwolnionym tempie, najlepiej od tyłu jeszcze). Jak myślicie, co to mogło być? Problemy z jelitami, czy jednak naprawdę coś konkretnego?

Przed chwila podniosl rece w gore, zrobil wielkie U jak UPDATE, szykowac lacza chlopaki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Sheeneek napisał:

Przed chwila podniosl rece w gore, zrobil wielkie U jak 

... Ubaw ? 
;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Widzę że jajcarz Sasko ma nowych fanów. 

Smutne czy zabawne - oto jest pytanie... 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Element Wojny napisał:

Widzę że jajcarz Sasko ma nowych fanów. 

Smutne czy zabawne - oto jest pytanie... 

A co w tym smutnego? Zobacz to z drugiej strony, gosc przez 2h siedzi, gra i gada non stop do ludzi, duzo stara sie wchodzic w interakcje odpowiadajac na pytania. Te o DLC sa non stop, to glupawke mial i sobie zazartowal.

Smutne jest to ze swiat to tak rozdmuchal i ze ludzie sobie dopowiedzieli co chcieli uslyszec, ze ciagle napalaja sie jak pryszczate nastolatki na laski. Troche dystansu do tego coniektorym by sie przydalo zamiast oburzac sie o byle co. Roszczeniowosc spoleczenstwa jest tym co mnie smuci duzo bardziej, niektorym sie wydaje ze jak kupili gre to tworcy sa ich wlasnoscia.

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Sheeneek napisał:

Troche dystansu do tego coniektorym by sie przydalo zamiast oburzac sie o byle co. Roszczeniowosc spoleczenstwa jest tym co mnie smuci duzo bardziej, niektorym sie wydaje ze jak kupili gre to tworcy sa ich wlasnoscia.

Ostro, ale z sensem IMO.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stream prywatny to stream prywatny. To jest oczywiste. Tyle, że oni nie są w sytuacji żeby sobie robić podśmiechujki. 
Jesteś na streamie prywatnym to skwituj krótko, że nie masz nic do powiedzenia na ten temat, a nie odstawiaj żarciki z dupy.

Oni sami sobie kij w szprychy wsadzają, a później dziwią się, że się wy***ali. 

• Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, crush napisał:

Jesteś na streamie prywatnym to skwituj krótko, że nie masz nic do powiedzenia na ten temat, a nie odstawiaj żarciki z dupy.

Tyle w temacie, ale co niektórzy jak widać mają problem ze zrozumieniem tego. 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, crush napisał:

Stream prywatny to stream prywatny. To jest oczywiste. Tyle, że oni nie są w sytuacji żeby sobie robić podśmiechujki. 

Oni sami sobie kij w szprychy wsadzają, a później dziwią się, że się wy***ali. 

Zgadzam sie ze nie powinni, i jako firma siedza cicho, najwyrazniej on tez dostal zjebke bo odrazu wyjasnil sytuacje.

On sobie jednak zazartowal, i trudno, jak dla mnie nic wielkiego sie nie stalo, to tylko gra i gorsze rzeczy publicznie sie dzieja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po reakcjach w kilku miejscach widzę że jednak sporo fanów CP2077 czekało na tą dzisiejszą "niespodziankę", no ale chyba żart nie wyszedł co wynika z wpisów z których chyba żaden nie nadaje się do zacytowania ze względu na treść i formę... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pelny kontekst jego zartu, szkoda ze dziennikarze albo raczej klikbajterzy patrzac na jakosc ich materialow tego nie umiescili w swoich wypocinach:

Zanim sobie jaja zrobil jasno wyjasnil ze narazie sami nie wiedza kiedy bedzie cokolwiek wydane bo chca miec pewnosc ze jest zrobione jak trzeba. Jedynie potwierdzil ze pracuja nad tym.

Takze jak widac srodowisko graczy lyka co wlezie bez sprawdzenia rzetelnosci informacji a potem placze i psioczenie jacy to devsi zli...

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
18 minut temu, Sheeneek napisał:

Takze jak widac srodowisko graczy lyka co wlezie bez sprawdzenia rzetelnosci informacji a potem placze i psioczenie jacy to devsi zli...

W punkt :thumb: Psy szczekaja, karawana jedzie dalej :lol2:

Swoja droga wgralem wczoraj gierke i przechodze korposem i tak jak na premiere kilka rzeczy robilo na mnie duze wrazenie trak robi i teraz, a mianowicie dialogi, muzyka i ten klimat podczas rozmow! Postacie i ich detale oraz odwzorowanie ruchu mistrzostwo, brakuje mi tego np w takich Asasynach, gdzie dialogi i mimika postaci jest mega dretwa jak w wiekszosci gier UBI. Scena w dyskotece i ta muzyka to juz wgl miazga!

cBI5mHF.png

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zgadzam się, scenografia i NPCe w dialogach to miód, niestety czar by prysł gdyby w kadrze było widać V, bo zwykle wygląda jak klown.

Edit: no chyba,  że ktoś dobiera ciuchy ze względu na wygląd a nie współczynniki.

Edytowane przez Jenot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Jenot napisał:

Edit: no chyba,  że ktoś dobiera ciuchy ze względu na wygląd a nie współczynniki.

Czyli 99% grających 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Element Wojny napisał:

Czyli 99% grających 🤣

Odwazne stwierdzenie i chyba takie bazujace na niczym, to ja musze byc w tym 1% bo przez ponad polowe gry nie obchodzilo mnie jak V wyglada tylko wkladalem co lepsze staty mialo :) Taki oczoje..y klaun mniej wiecej wychodzil.

Dopiero pozniej jak juz sie tego nazbieralo troche moglem wygladac jak czlowiek, fajny zestaw korpo garnituru jest do znalezienia i w tym smigalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bazujące chociażby na tym że ogromna baza modów która powstała/powstaje do CP2077 to głównie ciuszki ciuszki i jeszcze raz ciuszki - a im bardziej odsłaniające tym bardziej popularne.

Momentami mam wręcz wrażenie że na CP2077 przerzucili się ostatnio fani Simsów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale modami to co innego, bo pewnie tez staty maja calkiem ok to mozna sobie dobierac, no i w sumie to jest robione tylko pod wyglad. Tylko jaki % tych co przeszli albo przynajmniej wiecej ograli CP po mody z ubraniami siega.

W normalnym gameplayu juz tak nie jest raczej, wszystko wpada ci losowo i ciezko przez polowe gry cos sensownego dobrac. Pod tym wzgledem sklepy tez zawodza wlasnie tez przez losowosc, chociaz glowy nie dam uciac bo tak naprawde moze ze 2 rzeczy ze sklepu zlapalem. Mysle ze sporo wiecej niz ten twoj 1% jednak biega w byle czym.

To zdaje sie byl dosc czesto poruszany problem na forum redow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Sheeneek napisał:

No ale modami to co innego, bo pewnie tez staty maja calkiem ok to mozna sobie dobierac, no i w sumie to jest robione tylko pod wyglad. Tylko jaki % tych co przeszli albo przynajmniej wiecej ograli CP po mody z ubraniami siega.

Większość tych którzy przeszli CP2077 dla fabuły dawno o tej grze zapomniała, zaś Ci co w niej nadal siedzą to głównie Ci którzy przy niej dłubią i sobie rozrywkę urozmaicają. 

Identycznie jest z ME Legendary - spytaj się ludzi którzy ją skończyli czy nadal nad nią siedzą a odpowiedź przeważającej większości (jeśli nie prawie wszystkich) będzie brzmiała NIE. Ja z kolei siedzę z kumplami właśnie dlatego że przy niej dłubiemy i sobie rozgrywkę urozmaicamy :) Tak to już jest. To samo jest ze Skyrimem i dziesiątkami innych gier które dostają duże wsparcie społeczności. 

No ale jeżeli rzeczywiście tak jak piszesz sporo ludzi nadal siedzi nad gołą wersję CP2077 i biega za ciuszkami to mogę jedynie pozazdrościć tego... entuzjazmu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Większość tych którzy przeszli CP2077 dla fabuły dawno o tej grze zapomniała, zaś Ci co w niej nadal siedzą to głównie Ci którzy przy niej dłubią i sobie rozrywkę urozmaicają. 

Identycznie jest z ME Legendary - spytaj się ludzi którzy ją skończyli czy nadal nad nią siedzą a odpowiedź przeważającej większości (jeśli nie prawie wszystkich) będzie brzmiała NIE. Ja z kolei siedzę z kumplami właśnie dlatego że przy niej dłubiemy i sobie rozgrywkę urozmaicamy :) Tak to już jest. To samo jest ze Skyrimem i dziesiątkami innych gier które dostają duże wsparcie społeczności. 

No ale jeżeli rzeczywiście tak jak piszesz sporo ludzi nadal siedzi nad gołą wersję CP2077 i biega za ciuszkami to mogę jedynie pozazdrościć tego... entuzjazmu. 

Spoko, ci co jeszcze siedza po przejsciu gry to moze i moduja, tylko to ma sie nijak do tego co Jenot napisal i twojego stwierdzenia ze 99% dobiera ze wzgledu na wyglad. Juz samo uzycie modow na ciuchy jest z zalozenia sprzeczne z tym o czym Jenot pisal przeciez wiec bez sensu to przytaczac. Rownie dobrze mozna stwierdzic ze w CP latamy bo ktos tam moda na to zrobil... albo ze spider man jest...

Takich fanatykow jest jednak znacznie mniej niz tych co zagraja raz, przejda i moze dopiero jak dlc wyjdzie wroca. I oczywiscie, mowiac o moderach to tak, patrza na ubrania, oni dobieraja wszystko pod siebie i wrecz dla siebie nawzajem te mody robia. Tyle ze to inna bajka i nie ma co kruszyc kopii o to.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Sheeneek napisał:

Spoko, ci co jeszcze siedza po przejsciu gry to moze i moduja, tylko to ma sie nijak do tego co Jenot napisal i twojego stwierdzenia ze 99% dobiera ze wzgledu na wyglad.

Jeżeli mówimy o aktywnie grających to ma się do tego jak najbardziej, ale doskonale zdaję sobie sprawę że na pclab pisanie o modach zazwyczaj mija się z celem ;)

33 minuty temu, Sheeneek napisał:

I oczywiscie, mowiac o moderach to tak, patrza na ubrania, oni dobieraja wszystko pod siebie i wrecz dla siebie nawzajem te mody robia. 

I pod siebie i pod innych. Wielu robi mody wręcz "na życzenie" - no ale to kwestia tego co kto lubi, jak dla mnie ilość modów która opiera się na totalnej seksualizacji pań w grze przekracza wszelkie normy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Element Wojny napisał:

Jeżeli mówimy o aktywnie grających to ma się do tego jak najbardziej, ale doskonale zdaję sobie sprawę że na pclab pisanie o modach zazwyczaj mija się z celem ;)

Bedzie mialo sens jak ludzie beda na nowo CP ogrywac i jak mody beda cos soba reprezentowaly, narazie jest biednie to o czym gadac. Sam przeciez ostatnio pisales ze mody rozwalaja gre i malo sensownych jest (poza kilkoma naprawiajacymi co nieco). Potrzeba czasu a najbardziej toolkitu od redow.

On raczej nie mowil tylko o aktywnie grajacych, ale ogolnie o tym jak gra potrafi wygladac i robic swietny klimat, a jedno spojrzenie na V rozwalilo by to w moment. 

Ja sie ciesze ze na swojego klauna nie musialem patrzec przez wiekszsc gry. 

I pod siebie i pod innych. Wielu robi mody wręcz "na życzenie" - no ale to kwestia tego co kto lubi, jak dla mnie ilość modów która opiera się na totalnej seksualizacji pań w grze przekracza wszelkie normy. 

O to samo mi chodzilo :) A te kosmetyczne dla onanistow to wogole lepiej chyba przemilczec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Detale srednie bez RT a grafika i ta scenka z trauma team sztos :) Nawet jak nieise sie ja to bimbalki ruszaja sie jak prawdziwe :szczerbaty:

e0whDfo.png

L2cNBnr.png

SV77LTT.png

4dOH2Ie.png

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi