Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

@Phoenixsuple grasz na słuchawkach? 

osobiście jako ogromny fan muzyki elektronicznej w scenach gdzie była ta muza byłem podjarany jak dziecko 🤩

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, RozQ napisał:

@Phoenixsuple grasz na słuchawkach? 

osobiście jako ogromny fan muzyki elektronicznej w scenach gdzie była ta muza byłem podjarany jak dziecko 🤩

Tak, dzwiekowka i sluchawki w stopce i mam wlaczony Dolby Atmos :thumb: .  Dzwiek do mnie trafia, bujam sie czasem na fotelu w rytm muzyki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Tak, dzwiekowka i sluchawki w stopce i mam wlaczony Dolby Atmos :thumb: .  Dzwiek do mnie trafia, bujam sie czasem na fotelu w rytm muzyki :lol2:

A ja jak pacan ogralem bez DA, ale tez na fajnych sluchawkach i sciezka dzwiekowa wymiatala. 

I ponpon shit tak sie przyklejal ze ciegle nucilem🤣

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

A ja jak pacan ogralem bez DA, ale tez na fajnych sluchawkach i sciezka dzwiekowa wymiatala. 

I ponpon shit tak sie przyklejal ze ciegle nucilem🤣

Rozmowa z Evelyn w klubie i ta muza dudniaca w tle tak jakbys rzeczywiscie byl w klubie to mistrzostwo!

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
23 godziny temu, Sheeneek napisał:

...chca miec pewnosc ze jest zrobione jak trzeba. Jedynie potwierdzil ze pracuja nad tym.

Wiadomo. Tak jak 8 miesięcy temu. "Zrobione jak trzeba" to od premiery CP dewiza tej firmy. ❤️ 

main-qimg-6da0c35e5e52a3018fe5db65e1210c

Edytowane przez T.m.p1
  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Digital Foundry postanowiło sprawdzić aktualną (1.23) wersję Cyberpunka 2077, ale tym razem dziennikarze zajęli się analizą wersji na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S – okazuje się, że każdy sprzęt oferuje graczom pewne atuty oraz wady.

Cyberpunk 2077 na Xbox Series S nie oferuje 60 klatek na sekundę przy niemal natywnym 1080p – choć autorzy celują w maksymalne 1440p. Jednak XSS ma gwarantować bardziej stabilne 30 fps od XSX i zdaniem Brytyjczyków: produkcja na tym sprzęcie jest „w świetnej formie”.

Gra na Xboksie Series X oferuje dwa tryby – wybierając jakość zagramy w 30 fps i 1728-1512p, a decydując się na wydajność możemy liczyć na 60 klatek, ale rozdzielczość spada do 1080-1296p. W PlayStation 5 znajduje się tylko jedna opcja (60 fps), ale przy 972-1200p.

Xbox Series X ma oferować „lekką przewagę w ilości pikseli”, ale najważniejszą różnicą jest liczba NPC-ów, ponieważ na PlayStation 5 łatwo dostrzeżecie znacznie mniej „życia”. W wielu punktach miasta napotkacie na puste ulice, co nie jest normalne w przypadku PC i XSX|S.

Brak mieszkańców Night City ma jednak swoje plusy, ponieważ wersja na PlayStation 5 oferuje najbardziej spójne doświadczenie pod względem płynności animacji. W trakcie strzelania Cyberpunk 2077 na PS5 spada do około 50 fps, ale na XSX rozgrywka „znacznie odbiega od standardów”. Na Xboksie Series X możemy jeszcze wybrać tryb 30 fps, który jest „w wielu przypadkach solidny”, ale dalej zdarzają się spadki do około 20 klatek.

Różnice dostrzeżecie także w czasach ładowania – na Xboksie Series X w trybie wydajnościowym wkroczycie do akcji po około 12 sekundach, wybierając jakość po 17 sekundach i podobne wyniki daje Xbox Series S. Znacznie gorzej sytuacja wygląda na PS5 (49 sekund), co jednak nie jest zaskakujące biorąc pod uwagę, że dopiero natywna wersja będzie mogła w pełni wykorzystać dysk SSD od Sony – taką samą sytuację widzieliśmy w innych tytułach.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1728p :rotfl:

Przypomina mi się znajomy który umawiał się na np. 10:43.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już to pisałem, że twórcy gier muszą mieć niezły ubaw gdy oglądają bełkot tych systemowych "ekspertów".

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Dozorca napisał:

Już to pisałem, że twórcy gier muszą mieć niezły ubaw gdy oglądają bełkot tych systemowych "ekspertów".

Moore's Law is Dead prowadził rozmowy z twórcami gier, którzy wypowiadali się że lubią filmiki Digital Foundry.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Dozorca napisał:

A kogo obchodzi, że akurat ty uważasz filmiki DF za bełkot?

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna z moich ulubionych scen, wykonanie i klimat tej sceny to mistrzostwo w akompaniamencie dobrych dzwiekow :D

qMcAHHD.png

m8dg5dr.png

VrLGXy5.png

4FDIHTS.png

BlX4NmN.png

• Like 6
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4

3

2

Cholera jasna chyba im jakiś algorytm padł albo coś - obok miejscówki Victora jeden wielki atak klonów. Zdarzało się że postacie się dublowały ale tutaj nawet 4 takie same postacie chodzą obok siebie.

• Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
26 minut temu, Element Wojny napisał:

Cholera jasna chyba im jakiś algorytm padł albo coś - obok miejscówki Victora jeden wielki atak klonów. Zdarzało się że postacie się dublowały ale tutaj nawet 4 takie same postacie chodzą obok siebie.

Wystarczy wgrac najnowsza latke i twoje problemy znikna ;) Znajac ciebie to pewnie wgralbys 1wersje gry, szukal bledow i tu wklejal :lol2:

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Haha 1
  • Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jeszcze jakieś złote myśli którymi chcesz się podzielić ? 

Co za dzban, lecisz na ignora - zresztą już dawno powinienem to zrobić. 

1.jpg

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Jeszcze jakieś złote myśli którymi chcesz się podzielić ? 

Co za dzban, lecisz na ignora - zresztą już dawno powinienem to zrobić. 

Wkleic zdjecie to kazdy potrafi ;) Dwa dni temu ogrywalem ta miejscowke i takich cyrkow nie bylo :] No ale  Ty przeciez zrobisz wszystko, zeby pokazac gre w zlym swietle i doskonale kazdy tutaj to wie :szczerbaty: Nic nowego :lol2:

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No widzisz, Ty wstawiasz same piękne obrazki. On wstawia same babole. Prawda leży jak zwykle gdzieś pośrodku, tak więc...

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze troche i minie rok a DLC dalej nie ma, ograłbym tą gre jeszcze raz w sumie :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co wydawać DLC jak można ich zawartość sprzedać jako Cyberpunk 2078.

aO2ayf2.png

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja w sumie też czekam na te DLC, zagrałbym ponownie i może bym wyżej ocenił tą grę niż 7/10. No ale jak Redzi dają jakieś znaki, które potem okazują się bujdą na resorach, to z czym do ludzi. :whee:

Swoją drogą to mogliby coś zrobić z tą misją z cyberpsychozą. Napotykam osoby "zawładnięte" cyberpsychozą, zabijam je, po czym idę do tej z opaską na oku, ona mi dziękuję i koniec misji [:|]. Nawet Redom nagrody za tą misję nie chciało się dodać(chyba, że zmienili to w patchu - grałem 6 miesięcy temu). W każdym razie misja do zapomnienia. 

Edytowane przez baron6b

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, baron6b napisał:

Swoją drogą to mogliby coś zrobić z tą misją z cyberpsychozą. Napotykam osoby "zawładnięte" cyberpsychozą, zabijam je, po czym idę do tej z opaską na oku, ona mi dziękuję i koniec misji [:|]. Nawet Redom nagrody za tą misję nie chciało się dodać(chyba, że zmienili to w patchu - grałem 6 miesięcy temu). W każdym razie misja do zapomnienia. 

Najgorsze w tej całej cyberpsychozie jest to że przez całą grę robisz jedną misję za drugą z tej serii i oczekujesz że w którymś momencie doprowadzi to do jakiegoś ciekawego zwrotu, odkrycia, czegokolwiek - a tymczasem cały ten cykl misji po prostu się w którymś momencie kończy i do niczego nie prowadzi. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal czekam na patcha pod ps5. Chyba wątpię w tę grę już. Pewnie będzie 1080p60 i wszystkie znane bugi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

chciałem coś poczytać w tym temacie o grze a widzę dalej sam płacz i oczywiście element wojny na czele Ten to ma sieke we łbie. Od wyjścia tej gry prawie dzień w dzień płacze na nią w tym temacie.

Odin chyba dostał bana za spamowania. Może temu gościowi też trzeba dać na wstrzymanie.

A później zdziwienie, że coraz mniej ludzi na forum. Weź spróbuj się coś dowiedzieć w temacie.

Nie można dodać opcji na forum żeby nie widzieć wiadomości pewnych osób w danym temacie?

Edytowane przez wompierz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz opcję "Ignoruj", najedź kursorem na profil i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, wompierz napisał:

Nie można dodać opcji na forum żeby nie widzieć wiadomości pewnych osób w danym temacie?

🤦‍♂️Ty tak na serio czy tylko udajesz.

• Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi