Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny byl mod na mgle, ale podobno juz nie dziala. Takie byly klimaty jak w BR2049

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Stjepan666 napisał:

A przed instalacją patch 1.5 wyczyściłeś folder gry do zera, by nic tam nie było? jak tak zrobiłem.

Ano nie.. Generalnie pacz za paczem lecial z automatu na Steam.... Instalka jest od premiery... 

Edytowane przez aureumchaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie wiem co tu począć, przecież te opisywane problemy nie wzięły się znikąd, tego na 1.3, 1.31 nie było, a support wylatuje mi z taką odpowiedzią:

 

Cytat

Do you have any of your PC components (CPU/GPU/RAM) overclocked?

Please uninstall your graphics card drivers completely and install the latest drivers following the steps below (NOTE: the first step is crucial):
1. Uninstall your graphics drivers using this application.

2. Download and install the newest Game Ready drivers: https://www.geforce.com/drivers

After that, try disconnecting all non-essential devices from your PC and disabling all unnecessary applications, including antivirus, additional sound software (e.g. FxSound) and see if the situation changes.

Po 1, pisałem jak byk, że zrobiłem clean boota- więc wszelkie "unnecessary app." wywalanie ponownie jest zbędne.
Po 2 OC mam tylko RAM 3600mhz cl16 na 1.35v, a proc jest na 4ghz z auto napięciami, a gpu od dawna siedzi na uv i nigdy nic nie było z nim problemów.

A wysyłałem info odnośnie spadków FPS przy otwieraniu mapy, a nawet zamknięciu mapy, po drugie przy zamknięciu mapy bywa czasem cyrk z dziwnym światłem na horyzoncie- gram bez modów.
Taki im filmik nagrałem:

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kadajo napisał:

Fajny byl mod na mgle, ale podobno juz nie dziala. Takie byly klimaty jak w BR2049

Ja mam bez tego czasami takie klimaty.

11 minut temu, aureumchaos napisał:

Ano nie.. Generalnie pacz za paczem lecial z automatu na Steam.... Instalka jest od premiery... 

Co prawda mam na GOGu, ale przed instalacją gry wersja 1.5, wszystko z katalogu wywaliłem i zainstalowałem od nowa, wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Reddzik napisał:

Hm, nie wiem co tu począć, przecież te opisywane problemy nie wzięły się znikąd, tego na 1.3, 1.31 nie było, a support wylatuje mi z taką odpowiedzią:

Po 1, pisałem jak byk, że zrobiłem clean boota- więc wszelkie "unnecessary app." wywalanie ponownie jest zbędne.
Po 2 OC mam tylko RAM 3600mhz cl16 na 1.35v, a proc jest na 4ghz z auto napięciami, a gpu od dawna siedzi na uv i nigdy nic nie było z nim problemów.

A wysyłałem info odnośnie spadków FPS przy otwieraniu mapy, a nawet zamknięciu mapy, po drugie przy zamknięciu mapy bywa czasem cyrk z dziwnym światłem na horyzoncie- gram bez modów.
Taki im filmik nagrałem:

Oni pewnie jeszcze sami nie wiedzą co z tym zrobić, dobrze, że Ci nie kazali zresetować komputera (wiem z autopsji, że działa w wielu sprawach, ale nie we wszystkich) :D

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Reddzik napisał:

Hm, nie wiem co tu począć, przecież te opisywane problemy nie wzięły się znikąd, tego na 1.3, 1.31 nie było, a support wylatuje mi z taką odpowiedzią:

 

Po 1, pisałem jak byk, że zrobiłem clean boota- więc wszelkie "unnecessary app." wywalanie ponownie jest zbędne.
Po 2 OC mam tylko RAM 3600mhz cl16 na 1.35v, a proc jest na 4ghz z auto napięciami, a gpu od dawna siedzi na uv i nigdy nic nie było z nim problemów.

A wysyłałem info odnośnie spadków FPS przy otwieraniu mapy, a nawet zamknięciu mapy, po drugie przy zamknięciu mapy bywa czasem cyrk z dziwnym światłem na horyzoncie- gram bez modów.
Taki im filmik nagrałem:

 

Mam te same blyski... Jak wybuch radzieckiego Atomu...

 

42 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Ja mam bez tego czasami takie klimaty.

Co prawda mam na GOGu, ale przed instalacją gry wersja 1.5, wszystko z katalogu wywaliłem i zainstalowałem od nowa, wszystko działa.

Czy jak wszystko usune to po tylu paczach zaciagnie mi stany gry z chmury? 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, aureumchaos napisał:

Mam te same blyski... Jak wybuch radzieckiego Atomu...

 

Czy jak wszystko usune to po tylu paczach zaciagnie mi stany gry z chmury? 

Tak na GOGu  dostałem sejwy z chmury, na steam w ogóle nie powinno być z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Tak na GOGu  dostałem sejwy z chmury, na steam w ogóle nie powinno być z tym problemu.

Pytam bo przy 1.31 na reddit czytalem ze poginely a nie chce mi sie od poczatku zaczynac 100 h grania xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, aureumchaos napisał:

Pytam bo przy 1.31 na reddit czytalem ze poginely a nie chce mi sie od poczatku zaczynac 100 h grania xD

Też miałem około 100h na GOGu, wszystko działa, patch 1.31 miałem zbugowany jeden quest z Panam, teraz go zrobiłem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zadanie z panam że mam do niej jechać na pustkowiach ale jest opcjonalne wyczyszczenie zbirów na lotnisku, no i załatwiłem tych zbirów ale nie odhaczyło zadania, miał ktoś tak? obleciałem cały teren i nikogo więcej tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co za sierota, nic dziwnego że nie przeżył :E  

 

 

  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, frog67 napisał:

No co za sierota, nic dziwnego że nie przeżył :E  

Po czymś takim to zamiast urządzać mu pamiątkową Ofrendę typ trafiłby na tarczę i walilibyśmy w niego lotkami opijając przyznanie mu nagrody Darwina :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, frog67 napisał:

No co za sierota, nic dziwnego że nie przeżył :E  

 

I to jest realizm, a nie jakieś tam jaja konia w RDR2!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, aureumchaos napisał:

Pytam bo przy 1.31 na reddit czytalem ze poginely a nie chce mi sie od poczatku zaczynac 100 h grania xD

U mnie na GOGu też savy z 1.31 przeszły bez problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Stjepan666 napisał:

Tak na GOGu  dostałem sejwy z chmury, na steam w ogóle nie powinno być z tym problemu.

U mnie Steam trzymał w chmurze jeszcze premierowe sejwy z wersji 1.0 kiedy to przed upływem 2h dokonałem wtedy zwrotu. :E 

Ogólnie teraz to jest zupełnie inny klimat z grania po 1.5 - szkoda, że ta wersja nie była premierową.

@Reddzik oni błędnie zakładają z góry, że to może być glitch graficzny spowodowany sterownikiem/OC/UV.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Reddzik napisał:

A wysyłałem info odnośnie spadków FPS przy otwieraniu mapy, a nawet zamknięciu mapy, po drugie przy zamknięciu mapy bywa czasem cyrk z dziwnym światłem na horyzoncie- gram bez modów.
Taki im filmik nagrałem

Potwiedzam ten błąd tak jakby fps zwalniał i później strzela w górę do normalnego poziomu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak to nie ładowanie shaderów - gierka ma na 100% memory leak, który objawia się losowo przy dłuższych posiedzeniach w cięższych miejscówkach gdzie jest więcej NPC - czasami jest płynnie, a czasami przymula w tym samym miejscu.

Po restarcie gry problem znika.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem prolog na xsx , jest zauważalnie lepiej liczniejszy tłum ,,  lepiej to graficznie wygląda FPS spada do 45 ale mam VRR to nie czuje tego , na razie 0 gliczy , gram netrunnerka street kid , na najwyższym poziomie trudności , zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netrunner phi, najgorszy build w grze. Stoisz i tylko wybierasz hacki. :E  Pograłem z 10h na tym patchu i już bierze mnie na wymioty. za dużo czasu w to grałem. :E  Nic tylko czekać na nowe DLC. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie byłem tyle razy w domu V, jak teraz doglądając jaja iguany.?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny wygląd damskiej V z kreatora - Patch 1.5

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego V męskiego z pierwszych pokazów też da się zrobić? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaycob napisał:

Netrunner phi, najgorszy build w grze. Stoisz i tylko wybierasz hacki. :E  Pograłem z 10h na tym patchu i już bierze mnie na wymioty. za dużo czasu w to grałem. :E  Nic tylko czekać na nowe DLC. 

Można hacki używać bardziej ofensywnie.

Np. do skrytobójstwa używam "przywołanie", jak gość podejdzie "kasowanie pamięci" i eliminacja nożem od tyłu.

Lubię też przyglądać się na zbliżeniu przez kiroschi jak przeciwnicy miotają się po "detonacji granatu". Dla urozmaicenia warto czasem użyć "ataku samobójczego" i "ataku cyberpsychozy".

Generalnie używam hacków, żeby urozmaicić walkę, pełnej eliminacji przez "reset systemu" raczej nie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, azgan napisał:

Oryginalny wygląd damskiej V z kreatora - Patch 1.5

Fajna laska. Jakby gra była w TPP to grałbym tylko i wyłącznie żeńską wersją V, ale jako że to FPP i widzę swoją postać raz na 10 godzin w lustrze to jakoś mnie to wisi. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Szambo napisał:

A tego V męskiego z pierwszych pokazów też da się zrobić? :P

Może się da z modami. :D Z pierwszych pokazów z 2018 dodali tą furę:

How-to-get-Vs-iconic-Quadra-Turbo-R-car-

https://vulkk.com/2020/12/14/how-to-get-the-quadra-turbo-r-car-in-cyberpunk-2077

 

5 minut temu, Element Wojny napisał:

Fajna laska. Jakby gra była w TPP to grałbym tylko i wyłącznie żeńską wersją V, ale jako że to FPP i widzę swoją postać raz na 10 godzin w lustrze to jakoś mnie to wisi. 

Musisz częściej jeździć na motorze. :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...