Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
13 minut temu, caleb59 napisał:

Nie od dzisiaj wiadomo, że im więcej różnych ludzi pracuje nad projektem tym trudniej to ogarnąć i łatwiej o wtopę.

"Gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść". 

Dlatego Wieśka tak szybko nie dostaniemy, chociaż obecnie dla mnie stan Cyberpunka jest bez porownania z 10 grudnia - gdyby tak prezentował się na premierę jak obecnie to żadnej nagonki by nie było i wszystko rozeszło by się po kościach, a sprzedaż CP pewnie byla by o wiele lepsza niż te ostatnie 18 baniek (nie zeby to zaraz słabo było - ale był ptencjał na dużo więcej.)

Edytowane przez frog67
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Kris194 napisał:

Na światło dzienne wychodzi coraz więcej brudów, okazuje się, że do QA CDPR zatrudniło jakieś studio z Rumunii :E

No to mają, co chcieli.
Przyoszczędzili.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Kris194 napisał:

Na światło dzienne wychodzi coraz więcej brudów, okazuje się, że do QA CDPR zatrudniło jakieś studio z Rumunii :E

Tak, tak.. Pracownicy, zarzad itd nie mieli dostepu do buildow itd.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszego dnia wyprzedaży letniej kupiłem grę i już mam 88 h grania. Naprawdę wciągająca gra i nawet dubbing zajefajny jest i pasuje. Ale od cholery glitchy jest nadal pomimo tylu łatek. Wiem co się działo po premierze i dalej bez łatek aż do teraz i cieszę się, że wcześniej tego nie kupiłem, ale nawet do teraz podstawowe np. podstawowe animacje są lipnie wykonane i nie naprawione xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mieli ostatni podskok wraz z wersją 1.5, obecnie to już nie ma szans na nic konkretnego co poprawiłoby jakość, kasa idzie w Wiedźmina 4, a CP 2077 łata tylko garstka ludzi. Już chyba nawet Sasko przestał w to grać na twitchu, kekw. :E 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Crew 900 napisał:

Pierwszego dnia wyprzedaży letniej kupiłem grę i już mam 88 h grania. Naprawdę wciągająca gra i nawet dubbing zajefajny jest i pasuje. Ale od cholery glitchy jest nadal pomimo tylu łatek. Wiem co się działo po premierze i dalej bez łatek aż do teraz i cieszę się, że wcześniej tego nie kupiłem, ale nawet do teraz podstawowe np. podstawowe animacje są lipnie wykonane i nie naprawione xD

Spokojnie, gra jestr caly czas naprawiana i beda jeszcze duze latki ;)  Na steam jest juz duzo nowszy build i caly czas testuja gre.

20 minut temu, caleb59 napisał:

Mieli ostatni podskok wraz z wersją 1.5, obecnie to już nie ma szans na nic konkretnego co poprawiłoby jakość, kasa idzie w Wiedźmina 4, a CP 2077 łata tylko garstka ludzi. Już chyba nawet Sasko przestał w to grać na twitchu, kekw. :E 

20 minut temu, caleb59 napisał:

Mieli ostatni podskok wraz z wersją 1.5, obecnie to już nie ma szans na nic konkretnego co poprawiłoby jakość

Mylisz sie ;)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Mylisz sie ;)

Serio chciałbym się mylić, poważnie ale na moje oko z tą grą jest tak jak z BF 2042 - ktoś tam coś przy tym dłubie ale większość pracuje już przy nowym projekcie, nie liczę po prostu na cuda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, caleb59 napisał:

Serio chciałbym się mylić, poważnie ale na moje oko z tą grą jest tak jak z BF 2042 - ktoś tam coś przy tym dłubie ale większość pracuje już przy nowym projekcie, nie liczę po prostu na cuda.

Sasko nieustannie marnuje sobie każdą niedzielę na deweloperskiego streama.

Grę naprawia ciągle jeszcze 50 osób, lada tydzień duży patch 1.6. Dodatek robi 350 i śmiało można założyć, że z premierą dodatku gra otrzyma też znaczące ulepszenia. Nad Wiedźminem 4 pracuje na razie garstka deweloperów (około 90 osób.).

9 godzin temu, Crew 900 napisał:

Wiele błędów pojawia się częściej na słabszych maszynach a wynika z opóźnień w streamowaniu tekstur i mechanik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Półtora roku i praktycznie nic😂 miał być jakiś fabularny dlcek, i co dalej w fazie produkcji🤔 czy sobie poradzić z wycięta zawartością nie umieją poradzić??😂

Ty Stefan jakby wyciąć trochę gry, to może wykorzystamy to jako dodatek?

Szefie ale jest problem... Bo nie zrozumiałem wtedy czy usunąć czy wyciąć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, AndrzejTrg napisał:

Półtora roku i praktycznie nic😂 miał być jakiś fabularny dlcek, i co dalej w fazie produkcji🤔 czy sobie poradzić z wycięta zawartością nie umieją poradzić??😂

Ty Stefan jakby wyciąć trochę gry, to może wykorzystamy to jako dodatek?

Szefie ale jest problem... Bo nie zrozumiałem wtedy czy usunąć czy wyciąć...

Robią ten dodatek tak, jakby to miała być duża gra AAA. 350 osób i 2,5 roku w produkcji. Premiera za rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, tgolik napisał:

Robią ten dodatek tak, jakby to miała być duża gra AAA. 350 osób i 2,5 roku w produkcji. Premiera za rok.

Mają rozmach ...   😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, caleb59 napisał:

Serio chciałbym się mylić, poważnie ale na moje oko z tą grą jest tak jak z BF 2042

Dobry zart jak to porownujesz do bfa :lol2:

Obok wiedzmina ta gra bedzie ich glowna marka wiec bedzie bardzo mocno rozwijana latami.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, caleb59 napisał:

Bo tak istotnie jest, aczkolwiek łopatą nie przyklepali, tylko coś tam dłubią jakieś studenciaki = będzie UP.
Jaki - obadamy - ale będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Dobry zart jak to porownujesz do bfa :lol2:

Obok wiedzmina ta gra bedzie ich glowna marka wiec bedzie bardzo mocno rozwijana latami.

No widać jak ją bardzo rozwinęli 😂 nawet wyżej napisał kolega, że bugów dalej masa. Kto miał przejść to przeszedł, kto zobaczył jaki to był wydmuszek i gniot, olał i bankowo nie wróci. Gdyby nie ten cały hype przed premierą, co to za gra nie będzie, do tego Keeanu, a rzeczywistość, to gra by przetrwała, jakby ją łatali, a teraz to większość widzi co to za gniot, którym nikt praktycznie się nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne co laczy BF2042 i Cp2077 to ilosc bugow na premiere, co jak co ale cyberpunk mial swoj pomysl na gre, wykonanie pozostawia wiele do rzyczenia ale jednak sam zamysl gry itd byl ok. BF to jest mix roznych gier, ktory tak na prawde zostal stworzony dla gracza ktorego nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, AndrzejTrg napisał:

No widać jak ją bardzo rozwinęli 😂 nawet wyżej napisał kolega, że bugów dalej masa. Kto miał przejść to przeszedł, kto zobaczył jaki to był wydmuszek i gniot, olał i bankowo nie wróci. Gdyby nie ten cały hype przed premierą, co to za gra nie będzie, do tego Keeanu, a rzeczywistość, to gra by przetrwała, jakby ją łatali, a teraz to większość widzi co to za gniot, którym nikt praktycznie się nie interesuje.

Dla ciebie gniot, a dla kogoś innego świetna gra, ocena subiektywna ;) Jakoś brak tego zainteresowania nie widać po słupkach sprzedaży gry wiec troszkę mijasz się z prawda. Polecam sprawdzić ost raport finansowy jak wzrosło zainteresowanie i sprzedaż na konsolach po ostatniej łatce. Także jak już coś przytaczasz to argumenty a nie twoje widzimisie. Ponad 18mln sprzedanych kopi do ost raportu, oraz wzrost sprzedaży na konsolach nowej generacji od 600-800% po wydaniu nowej łatki. 

Do tego gra jest w top 100 najpopularniejszych gier na steam 😂 

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatek też się dobrze sprzeda i napędzi sprzedaż podstawki. Tak będzie. Bo na grę narzeka dużo osób, ale prawie każda z nich czeka na dodatek. Łącznie ze mną.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Dla ciebie gniot, a dla kogoś innego świetna gra, ocena subiektywna ;) Jakoś brak tego zainteresowania nie widać po słupkach sprzedaży gry wiec troszkę mijasz się z prawda. Polecam sprawdzić ost raport finansowy jak wzrosło zainteresowanie i sprzedaż na konsolach po ostatniej łatce. Także jak już coś przytaczasz to argumenty a nie twoje widzimisie. Ponad 18mln sprzedanych kopi do ost raportu, oraz wzrost sprzedaży na konsolach nowej generacji od 600-800% po wydaniu nowej łatki. 

Do tego gra jest w top 100 najpopularniejszych gier na steam 😂 

Ja sie do tego moge odniesc z innej strony, cyberpunk byl sukcesem sprzedazowym i hitem na steamie, tak jak i taki BF2042 ktory to rowniez dobrze sie sprzedal. Wszystko dzieki super hypowi zbudowanemu za pomoca dobrej kampani marketingowej.

Czy gra na siebie zarobila? Tak

Czy byla rewelacyjna/rewolucyjna? Nie

Czy gracze znowu dadza sie omamic i kupia dodatek/kolejna czesc po jednym trailerze? Tak. 

CDPR dal plame i to ogromna, ale tak na prawde co z tego?  Gra zarobila, kase maja, akconariusze troche tam sie oburzyli bo jednak mieli wiecej dostac i tyle, przyjdzie nastepna czesc i znowu na siebie zarobi, to nie jakies gownostudio ktore sobie nie poradzi.

A hype to oni potrafia budowac, juz jak wspomnieli o wiedzminie to ludzie by pre-ordery skladali.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Owszem ale ja patrzę ze swojej perspektywy jako gracza i gra mi się bardzo podoba, wymaga dopracowania i jest na dobrej drodze. A cyferki cyferkami  ;) 

To o czym mówisz istnieje nie od dziś w każdej produkcji, obiecanki itp.

Gra się sprzedaje a po dwóch latach trudno mówić o kupowaniu kota w worku. 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, tgolik napisał:

Cos tam dlubia ale to raczej nie dodatek tylko podstawka:D

Brak opisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Cos tam dlubia ale to raczej nie dodatek tylko podstawka:D

Brak opisu.

Apropo słupków sprzedaży... W takiej cenie to żal nie brać 😂

O6hOxpeckerrf.jpgoczywiscie bierz to w formie żarty, a nie zaczepki 😉

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem bo fixerzy nie wysyłają mi propozycji do wykupu aut. Parę kupiłem i już koniec nic nie przychodzi. U każdego zrobiłem większość zadań, mam max 50 level i dupa jest. Grę kupiłem na wyprzedaży letniej steam i gram na wersji 1.52 czyli tej aktualnej. Za pierwszym razem jak zacząłem grać to chyba udało mi się wszystkie auta kupić ale potem jak zaczynałem nowe gry to już to leży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.07.2022 o 18:29, Crew 900 napisał:

Mam problem bo fixerzy nie wysyłają mi propozycji do wykupu aut. Parę kupiłem i już koniec nic nie przychodzi. U każdego zrobiłem większość zadań, mam max 50 level i dupa jest. Grę kupiłem na wyprzedaży letniej steam i gram na wersji 1.52 czyli tej aktualnej. Za pierwszym razem jak zacząłem grać to chyba udało mi się wszystkie auta kupić ale potem jak zaczynałem nowe gry to już to leży.

Musisz jeździć samochodem po całym mieście, jak znajdziesz się w danym miejscu po danym czasie to będzie tzw aktywator i dostaniesz wiadomość , w tej grze lepiej nie używać szybkiej podróży jak chce się ją zrobić na 100% bo potrafią właśnie questy przez to przepadać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem to i lipa. Bo od Dakoty kupiłem tylko jeden samochód z 4 czy 5 i nawet przejeżdżałem przez miejsca gdzie powinny być do kupienia i nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi