Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tgolik napisał:

6 lat temu, kiedy powstawał Cyberpunk, mieliśmy tylko UE4 który podobno nie ogarniał otwartych światów.

No i zrobili na Red Engine, który też nie ogarnia. :EZ tym nieogarnianiem otwartych światów na UE4 to mocno naciągane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tgolik napisał:

A ja myślę, że do CP2 ruszą od razu po wypuszczeniu dodatku Phantom Liberty. Czyli za pół roku.

Ja mysle ze oni juz sa na wczesnym etapie badan rynku itp. Nie trzeba skonczyc dodatku, zeby zaczac kolejna czesc bo teraz to glownie programisci klepia juz kod i pewnie caly scenariusz i zarys wszystkiego jest juz od dawna gotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ja mysle ze oni juz sa na wczesnym etapie badan rynku itp. Nie trzeba skonczyc dodatku, zeby zaczac kolejna czesc bo teraz to glownie programisci klepia juz kod i pewnie caly scenariusz i zarys wszystkiego jest juz od dawna gotowy.

Spokojnie, dwa lata przed premierą wyrzucą wszystko do kosza...

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, krzychd napisał:

Spokojnie, dwa lata przed premierą wyrzucą wszystko do kosza...

Jednak sytuacja jest diametralnie inna niż 7-8 lat temu, kiedy rodziła się koncepcja gry.

Dzisiaj twórcy mają już gotowy świat, znają oczekiwania graczy i swoje możliwości - myślę, że będzie im dużo łatwiej zrobić Cyberpunka 2 niż Nową Sagę Wiedźmińską, gdzie ponownie muszą wynaleźć koło, jeśli prawdą jest, że chcą odciąć się od roli Geralta.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozenek już wrócił do pracy. Po pierwsze, rewelacyjne info, że po swoich problemach ze zdrowiem jest znowu na chodzie. Po drugie, ciekawe do czego te nagrywki.. W sumie podkładał głos pod zbuntowanego Delamaina.. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TmK napisał:

Rozenek już wrócił do pracy. Po pierwsze, rewelacyjne info, że po swoich problemach ze zdrowiem jest znowu na chodzie. Po drugie, ciekawe do czego te nagrywki.. W sumie podkładał głos pod zbuntowanego Delamaina.. ;)

Jeśli to CDP, to bardzo możlwie ze coś związanego z  nex gen wiedźmina, uwazam ze mogą dodać jakieś 2 zlecenia wiedzmińskie, bo na 4 odsłone na pewno za wcześnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jakbaj napisał:

Jeśli to CDP, to bardzo możlwie ze coś związanego z  nex gen wiedźmina, uwazam ze mogą dodać jakieś 2 zlecenia wiedzmińskie, bo na 4 odsłone na pewno za wcześnie 

Mało prawdopodobne - takie nagrania są robione ładnych kilka miesięcy przed planowanym wydaniem co by oznaczało że next-gen W3 w tym roku by już nie wyszedł, a dopiero co potwierdzono że wyjdzie. Raczej coś związanego z CP2077. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby to było do Wiedźmina 3.... 2 nowe misje. To by był jakiś powiew świeżości :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, TmK napisał:

Rozenek już wrócił do pracy. Po pierwsze, rewelacyjne info, że po swoich problemach ze zdrowiem jest znowu na chodzie. Po drugie, ciekawe do czego te nagrywki.. W sumie podkładał głos pod zbuntowanego Delamaina.. ;)

Pojawił się z Chojnowskim, który współpracuje z Blizzardem więc szedłbym bardziej w tym kierunku.

Edytowane przez bleidd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to Edgerunners. Wczoraj do 5 odcinka doszedłem, szkoda że takie krótkie są. Kreska momentami biedna, ale spoko się to ogląda. No i jest dużo smaczków dla kogoś obeznanego z gierką. 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, TmK napisał:

Fajne to Edgerunners. Wczoraj do 5 odcinka doszedłem, szkoda że takie krótkie są. Kreska momentami biedna, ale spoko się to ogląda. No i jest dużo smaczków dla kogoś obeznanego z gierką. 

Zgadzam się, mi też się podoba, jest dużo smaczków związanych z grą. Kreska mogłaby być lepsza, ale nie ma tragedii, przyjemnie się to ogląda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez ta seria podeszla, swietny klimat CP i calkiem ciekawa fabula.

Widac bardzo ze ten serial ma byc machina do napedzenia marketingu CP2077 i przyszlych projektow w jego universum. Praktycznie co chwila mamy sceny dziejace sie w lokacjach znanych nam z gry, dzwonienie i komunikacja tekstowa to ten sam hud co w grze, tak samo z nawigacja itp. W pewien sposob teraz przejscie z serialu do gry bedzie bardzo plynne. 

Az mnie naszlo zeby sobie moze odswiezyc CP, szczegolnie ze moze do wiosny zobaczymy dodatek fabularny, i z tego co dali do zrozumienia do tej pory powinien byc o znacznych rozmiarach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zobaczyć ilość grających na steam w cyberka, wyniki mocno poszybowały do góry. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Wystarczy zobaczyć ilość grających na steam w cyberka, wyniki mocno poszybowały do góry. 

Nie dziwie sie, CP ma swietny klimat, ja go bardzo moczno czulem gdy gralem. Praktycznie zaszylem sie w tym swiecie na te 120h i teraz serial mi ten klimat przypomnial.

Pewnie tez sporo osob ktore nie graly wczesniej teraz da szanse tej produkcji.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dwa odcinki i jak dla mnie bomba! ? Nie mogę się doczekać aż uniwersum się bardziej rozwinie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obraz.png.1e1b754ea1bcac89c03d44b641df8b4f.png

TOP 2 na steam ;):E

Taka zła gra ten CP :E

Sam serial jest wciągający  aż chce się grę potem odpalić - zacząłem oglądać około 22-23 skończyłem o 1 :D

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Zhao napisał:

obraz.png.1e1b754ea1bcac89c03d44b641df8b4f.png

TOP 2 na steam ;):E

Taka zła gra ten CP :E

Sam serial jest wciągający  aż chce się grę potem odpalić - zacząłem oglądać około 22-23 skończyłem o 1 :D

Mi jeszcze dwa odcinki tylko zostaly, a dzisiaj juz zainstalowalem CP2077 i w przerwie na lunch rozpoczalem gre od nowa. Jedyny minus ze niestety w pelnym RT nie pogram bo karta nie domaga :( 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, TmK napisał:

Fajne to Edgerunners. Wczoraj do 5 odcinka doszedłem, szkoda że takie krótkie są. Kreska momentami biedna, ale spoko się to ogląda. No i jest dużo smaczków dla kogoś obeznanego z gierką. 

Ja obejrzałem na razie cztery, fajny klimat, te dodatkowe misje co dali to jakiś tam posmak tego anime, ja oglądam z japońskim dubbingiem i napisami do tego tylko mi tylko tak pasuje, trochę japońskie jest Night City ale anime jest japońskie tak mi się je najlepiej ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Zhao napisał:

obraz.png.1e1b754ea1bcac89c03d44b641df8b4f.png

TOP 2 na steam ;):E

Taka zła gra ten CP :E

Sam serial jest wciągający  aż chce się grę potem odpalić - zacząłem oglądać około 22-23 skończyłem o 1 :D

Bo tylko głupcy będą twierdzić, ze ta marka umrze lub nie ma przyszłości ;) Co było to było ale wyciągają to uniwersum na dobre tory. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam wróciłem do Cyberka po łatce 1.6 i codziennie muszę chociaż godzinkę tam spędzić ?, bo świat jest niesamowity, a zadania pomagają w do głębszej eksploracji i wczuwania się w klimat.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zhao napisał:

obraz.png.1e1b754ea1bcac89c03d44b641df8b4f.png

TOP 2 na steam ;):E

Taka zła gra ten CP :E

Sam serial jest wciągający  aż chce się grę potem odpalić - zacząłem oglądać około 22-23 skończyłem o 1 :D

Wynik świetny, rozdzielmy też wersję bo inny poziom produktu był na mocnym PC , inny na ps5 i Xbox series x/s a inny na Xbox fat i PS4 , 

Produkt ma potencjał ale to sam cdpr zrezygnował z dopracowania i rozwinięcia tego produktu , zapewne przez brak kompetentnych pracowników którzy ogarniają świetny silnik Red engine ,  nie warto im teraz zatrudniać nowych pracowników i przyuczać ich do silnika od którego odchodzą na rzecz UE 5 , dla mnie wszystko co robi cdpr od czasu premiery cyberpunka jest niezrozumiałe , dobrze dla ich zysku $ ,źle dla nas graczy konsumentów że zatrudnili tak późno keeanu i przebudowywali większość gry pod niego żeby się amerykance podniecali ,  na szybko w chaosie i wypuścili niedokończony projekt , podejrzewam że gdyby keeanu był w projekcie dużo wcześniej ,  to cyberpunk byłby dużo lepszym i bardziej dopracowanym produktem , zarząd zawalił na całej linii 

Chwała pracownikom cdpr , hańba zarządowi cdpr

Tak to widzę 

Fajnie że Wiedźmin 3 jest nadal wysoko 

Edytowane przez voltq
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się pytał jak działa na ps4, to wprawdzie slimka, ale chłop ma ssd, jak na początku opowiada, że po poprzednim patchu gra była niegrywalna, teraz jest ciekawy jak gra będzie działać.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było  minęło  - Jestem skłonny zakupić DLC zaraz po starcie

Życzyłbym sobie,żeby serial "Witcher" był w połowie tym czym  jest Edgerunners dla CP

Samo universum ma niesamowity potencjał i nie ważne na jakim silniku będzie CP2 - podstawa żeby to wykorzystać maksymalnie jak to się tylko da

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sheenek napisał:

Mi jeszcze dwa odcinki tylko zostaly, a dzisiaj juz zainstalowalem CP2077 i w przerwie na lunch rozpoczalem gre od nowa. Jedyny minus ze niestety w pelnym RT nie pogram bo karta nie domaga :( 

Karta Ci nie domaga? Na RTX3080 w CP2077 gram w 1440p, z pełnym RT i DLSS jakość. Jeśli grasz w 4k, to rzeczywiście się nie da.

Ja tam ostrzę zęby na serię RTX40xx. Może da się osiągnąć pełną jakość w 4k RT Psycho? Przydałoby się jeszcze 100 lub 120 klatek, żeby wykorzystać pełnię możliwości Oleda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Zhao napisał:

Samo universum ma niesamowity potencjał i nie ważne na jakim silniku będzie CP2 - podstawa żeby to wykorzystać maksymalnie jak to się tylko da

Szkoda tylko, że o tym potencjale mówi się już od pierwszych zapowiedzi gry, ale nic z tego nie wynika. Samym potencjałem się człowiek nie nasyci i mówi to osoba, która była naprawdę entuzjastycznie nastawiona do tej produkcji. Nie ma na chwilę obecną żadnej gwarancji, że CDPR będzie w stanie coś z tematu wykrzesać. Oczywiście ciężko komukolwiek odmawiać optymizmu, w końcu nic on nie kosztuje.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...