Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, dawidoxx napisał:

Odpaliłem cyberpunka po kilku miesiacach i widzę że dalej nic nie zrobili ze znikającymi autami na drodze...  Nadal ta sama bieda w 2d w oddali :E 

Pewnych rzeczy nie da się naprawić bez przebudowy gry od podstaw, a w to już nikt bawić się nie będzie. Bardziej interesuje mnie jak to będzie wyglądać w dodatku fabularnym który jest robiony raczej od podstaw do tego całkowicie pod next-geny - kupować nie planuję, ale z chęcią obadam recenzje w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, TmK napisał:

Tak w ogóle to wydaje mi się, że animacje przeładowywania i "zachowania" broni są najlepsze jakie widziałem. Ever. Myślę, że zbyt rzadko to jest odnotowywane, bronie są fantastyczne.

No bez przesady.

Choćby cod:

Tarkov:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale ja nie napisałem, że to najlepsze animacje jakie kiedykolwiek wykonano. Nie grałem we wszystko co było wydane w historii :E wypowiadam się za swoją próbkę do "analizy" i tak, zdania nie zmieniam. Animacje broni u redów są mega. 

Edytowane przez TmK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeszliście tą gierkę z automatów?  Jakiś gig jest z tym związany, ale tylko udało mi się wejść na 10 miejsce. :E 

Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Przecież były nawet na poziomie 100%. :E  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam się delektuje dodatkowymi questami, są nawet fajne, jest co robić i chodzi jakoś lepiej niż wcześniej. Edgegerunners oglądam, fajny serial, człowiek widzi te same miejscówki co w grze. :E

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolesie chcieli 90% kiedy już na etapie samego prologu człowiek trafiał na taką ilość bugów i niedoróbek jakiej nie widział w niejednej całej grze ?

Fantazje, fantazje... 

• Like 3
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie byłem pół roku w tym temacie ale widze, że nic się nie zmieniło. Nadal czubek jeden z drugim lamentuje non stop o wyimaginowanych bugach 😂😂😂

Ludzie gre przechodzą, świetnie się bawią, a tu nadal prologi zepsute, bugi atakujo 😂😂😂

• Confused 4
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Eh, kolejny mistrz który nie umie czytać ze zrozumieniem a jedynie rzucać heheszkami... Jakbyś wpierw przeczytał artykuł o którym tutaj mówimy to wiedziałbyś że mowa w nim o okresie wydania gry, a nie o tym co jest teraz. CP2077 z 10 grudnia 2020r. a CP2077 dziś to dwa inne światy i z tym chyba każdy się zgodzi. A akcjonariusz widzę nadal odklejony... 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale co tam jakiś artykuł zmienia jak ty chorobliwie jedziesz po tej grze od momentu jej premiery. Wpadłem dziś i dalej to samo.  Pod kopułą niezłe zwarcie się zrobiło, żeby non stop ujadać na jakąś gierkę i ciągle widzieć jakieś babole.

Z tym akcjonariuszem to też dobre. Aż tak siadło, że już uważasz, że walczysz z pracownikami firmy?  

Nieźle nieźle 😂😂😂 

• Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, MT®©™ napisał:

Nie byłem pół roku w tym temacie ale widze, że nic się nie zmieniło. Nadal czubek jeden z drugim lamentuje non stop o wyimaginowanych bugach 😂😂😂

Ludzie gre przechodzą, świetnie się bawią, a tu nadal prologi zepsute, bugi atakujo 😂😂😂

Jest dokładnie odwrotnie jak napisałeś , sam mocno krytykowałem cdpr za premierowy stan cyberpunka czy dziwne dlc w stylu jednego auta czy dwóch kurtek , ale dostrzegam też dużo dobrych rzeczy które naprawił i zrobił cdpr żeby poprawić stan cyberpunka o których pisałem w poprzednich komentarzach , grę przeszedłem dwa razy  raz na xsx i raz na ps5 robiąc wszystkie zadania pytajniki itd , na premierę na Xboxie one s odpaliłem i po pierwszym zadaniu poszedł unistall i zwrot , więc radził bym czytać komentarze że zrozumieniem 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, MT®©™ napisał:

Ale co tam jakiś artykuł zmienia jak ty chorobliwie jedziesz po tej grze od momentu jej premiery.

W tym konkretnym wypadku zmienia wszystko, więc przestań udawać, że nie wiesz o co chodzi. Nie chciało Ci się nawet zajrzeć w link, za to do rzucania mięsem jesteś pierwszy.

To o czym mowa wyżej to suche fakty. Wydali okrutnego bubla, perfidnie zwodzili ludzi w przypadku edycji na starą generację. Co w żaden sposób nie stoi w sprzeczności z tym, że z czasem udało się sporo połatać. Nie wszystko jednak połatać można i o tym też wypada pamiętać.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam grałem na premierę i bawiłem się świetnie czyszcząc prawie wszystko. Bugi owszem występowały, ale dla mnie były to same pierdółki (lewitujące przedmioty, zacinający się NPC...) - bez znaczenia. Czyli praktycznie standard w większości gier.  Nie miałem żadnego, który nie uniemożliwiał mi przejście gry na premierze (dopiero w późniejszym patchu coś zrypali). Oczywiście grałem na PC. Błędem było wypuszczenie tej gry na konsole starej generacji.  

@TmK gdzie tą tech strzelbę znalazłeś? Przeszukałem chyba wszystkie sklepy i nie widziałem jej. To chyba jakiś losowy loot?

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zamiast bic piane o ten pseudo artykul proponuje zobaczyc video z ktorego to powyciagali kilka fragmentow zeby kliki byly.

Sama prezentacja od cdpr takiego wydzwieku nie ma😉

Edytowane przez Sheenek
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, MT®©™ napisał:

Ale co tam jakiś artykuł zmienia jak ty chorobliwie jedziesz po tej grze od momentu jej premiery. 

Widzę że problem czytania ze zrozumieniem jest dość poważny, więc może przytoczę (po raz kolejny) swoją opinię odnośnie OBECNEGO stanu CP2077 na podstawie rozgrywki z marca tego roku po patchu 1.5.

123.jpg

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Jaycob

Chyba będę musiał obadać tą animację bo widzę że wszystkim zgromadzonym tutaj się podoba.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Element Wojny napisał:

@Jaycob

Chyba będę musiał obadać tą animację bo widzę że wszystkim zgromadzonym tutaj się podoba.

Warto :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@up 

Aktualnie siedzi 111k w grze.

e:

Po pół godziny już 117k. No, ale sobota w sumie. 

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej zdumiewające jest to, że Cyber siedzi na STEAMie od kilku dni na pozycjach zarezerwowanych dla multików.

To jakieś szaleństwo - przed chwilą przebite 120 tys graczy i 8 pozycja, przed Team Fortress 2, Rust czy Destiny 2.🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Jaycob napisał:

Ja tam grałem na premierę i bawiłem się świetnie czyszcząc prawie wszystko. Bugi owszem występowały, ale dla mnie były to same pierdółki (lewitujące przedmioty, zacinający się NPC...) - bez znaczenia. Czyli praktycznie standard w większości gier.  Nie miałem żadnego, który nie uniemożliwiał mi przejście gry na premierze (dopiero w późniejszym patchu coś zrypali). Oczywiście grałem na PC. Błędem było wypuszczenie tej gry na konsole starej generacji.  

@TmK gdzie tą tech strzelbę znalazłeś? Przeszukałem chyba wszystkie sklepy i nie widziałem jej. To chyba jakiś losowy loot?

Wszędzie się ten gnat wala :D rób kontrakty i cyberpsycholi, lootuj wszystkie ciała. W końcu musisz znaleźć różne jej wariacje. 

Nie ukrywam, cieszy mnie to co się teraz dzieje (steam). Nie, że CDPR to "polaki rodaki" czy inne polant stronk. To po prostu dobra gra jest. Mogła być absolutnie wybitna, ma swoje oczywiste problemy i skróty względem tego czym miała na starcie  byc, ale nie zmienia to faktu, że to kawał dobrego kodu. Po 2 latach nadal zachwycam się kreacją tego świata. Mało jest gier, w ktorych mogę po prostu łazić po mieście i czerpać z tego frajdę. 

Edytowane przez TmK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne, od nowej łatki gram już kilkanaście godzin i tylko raz znalazłem.  Szkoda, że nie ma schematu do kupienia. 

57 minut temu, tgolik napisał:

Najbardziej zdumiewające jest to, że Cyber siedzi na STEAMie od kilku dni na pozycjach zarezerwowanych dla multików.

To jakieś szaleństwo - przed chwilą przebite 120 tys graczy i 8 pozycja, przed Team Fortress 2, Rust czy Destiny 2.🤔

Dla mnie szaleństwo jest to, że mam ponad 400h w grze singlowej. :E  Chociaż do ER jeszcze brakuje 100h. :E  Co by było jak było multi - ale wtedy musiała by być stabilna podstawka, bo multik jeszcze bardziej złożony jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe zjawisko muszę przyznać - na Netflixie pojawia się jakiś serial animowany i nagle gracze szturmują CP2077 ? Chyba musi być w tym coś więcej... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie jakiś tam, tylko bardzo wysoko oceniany serial (krytycy i motłoch), który w tydzień obejrzało/widziało co najmniej 4,5 mln ludzi*. Dla wielu mógł to być bodziec do powrotu (po sieci już latają buildy wzorowane na bohaterach) bądź zakupu. 

*wyliczenia na podstawie danych sumarycznego czasu odtwarzania, wynoszącego 15 mln h, podanych przez Netflix, przy założeniu, że każdy obejrzał od deski do deski. 

Edytowane przez Lypton
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi