Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem Cyberpunk Edgerunners i muszę przyznać że przydało by się więcej takich seriali w świecie cyberpunka dla mnie mocne 8 na 10 , odcinki są za krótkie fabuła za szybko idzie do przodu i jest za mało rozbudowana ale i tak jest bardzo dobry , i ten final Boss Adam smasher totalny kozak który eliminował ich jak jakieś zabawki ,  ten wszczep który miał David to było jakieś połączenie pięści goryla z wyrzutnia rakiet 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, voltq napisał:

Obejrzałem Cyberpunk Edgerunners i muszę przyznać że przydało by się więcej takich seriali w świecie cyberpunka dla mnie mocne 8 na 10 , odcinki są za krótkie fabuła za szybko idzie do przodu i jest za mało rozbudowana ale i tak jest bardzo dobry , i ten final Boss Adam smasher totalny kozak który eliminował ich jak jakieś zabawki ,  ten wszczep który miał David to było jakieś połączenie pięści goryla z wyrzutnia rakiet 

Produkcja serialu trwała cztery lata. Jeśli zapadły jakieś decyzje po sukcesie Edgerunners to na ich efekty poczekamy pewnie do premiery Cyberpunka 2. Sądzę, że decyzje zapadły, bo za 32 mln zł, które CDR wydał na produkcję anime, uzyskali efekt marketingowy wart 100 mln. I na dokładkę Netflix płacąc za licencję spłacił Redom koszty produkcji z nawiązką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, tgolik napisał:

Produkcja serialu trwała cztery lata. Jeśli zapadły jakieś decyzje po sukcesie Edgerunners to na ich efekty poczekamy pewnie do premiery Cyberpunka 2. Sądzę, że decyzje zapadły, bo za 32 mln zł, które CDR wydał na produkcję anime, uzyskali efekt marketingowy wart 100 mln. I na dokładkę Netflix płacąc za licencję spłacił Redom koszty produkcji z nawiązką.

Jeśli zarobili odpowiednio i drugi sezon jest w planach, to powstanie pewnie szybciej niż można się spodziewać. Oby tylko nie poszli na skróty i nie powstał półprodukt, w myśl zasady jest mocna marka, wyciskamy dolary. Coś jak sytuacja z uniwersum wiedźmińskim i np. Rodowodem Krwi. ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Kulfoniarz napisał:

Jeśli zarobili odpowiednio i drugi sezon jest w planach, to powstanie pewnie szybciej niż można się spodziewać. Oby tylko nie poszli na skróty i nie powstał półprodukt, w myśl zasady jest mocna marka, wyciskamy dolary. Coś jak sytuacja z uniwersum wiedźmińskim i np. Rodowodem Krwi. ?

Nie będzie drugiego sezonu. Raczej zupełnie nowa historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tgolik napisał:

Nie będzie drugiego sezonu. Raczej zupełnie nowa historia.

I bardzo dobrze historia Davida jest zamknięta , ale jest wiele innych ciekawych postaci których historię mogą przedstawić

Ciekawi mnie gdzie oni chcą ten dodatek widmo wolności osadzić i jak to wytłumaczyć skoro powraca Johnny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, voltq napisał:

I bardzo dobrze historia Davida jest zamknięta , ale jest wiele innych ciekawych postaci których historię mogą przedstawić

Ciekawi mnie gdzie oni chcą ten dodatek widmo wolności osadzić i jak to wytłumaczyć skoro powraca Johnny 

Zwykły "skok w bok". Cyberpunk historiami pobocznymi stoi więc dodanie kolejnej, rozbudowanej na miarę pełnoprawnej gry nie było problemem. Fajnie, że wróci Johny, uwielbiam jego wymądrzanie się, komentarze i dygresje.

Zresztą Krew i Wino oraz Serce z Kamienia to też były historie nie zaburzające głównej fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tgolik napisał:

Zwykły "skok w bok". Cyberpunk historiami pobocznymi stoi więc dodanie kolejnej, rozbudowanej na miarę pełnoprawnej gry nie było problemem. Fajnie, że wróci Johny, uwielbiam jego wymądrzanie się, komentarze i dygresje.

Zresztą Krew i Wino oraz Serce z Kamienia to też były historie nie zaburzające głównej fabuły.

Tyle że krew i wino dzieje się po zakończeniu podstawki są nawet nawiązania w rozmowie z regisem że geralt pokonał dziki gon i uratował ciri , a w cyberpunku tak się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, voltq napisał:

Tyle że krew i wino dzieje się po zakończeniu podstawki są nawet nawiązania w rozmowie z regisem że geralt pokonał dziki gon i uratował ciri , a w cyberpunku tak się nie da

Nawet nie wiedziałem. Dwa razy przechodziłem Wiedźmina 3. Za pierwszym razem zajęło mi to 3 lata, za drugim 2 lata. W sumie nawet nie wiem, czy wybrałem złe czy dobre zakończenie. Skupiam się na pojedynczych misjach czy większych fragmentach gry a nie na całości.

Może przy obecnym przejściu ogarnę całość? Po kilkudziesięciu godzinach gry zwykle odkładam W3 na półkę i gram w jakiegoś innego tasiemca (Far cry 6, Forbidden West, AC Valhalla i Cyberpunk). Potem znowu wracam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kulfoniarz napisał:

 Oby tylko nie poszli na skróty i nie powstał półprodukt, w myśl zasady jest mocna marka, wyciskamy dolary. Coś jak sytuacja z uniwersum wiedźmińskim i np. Rodowodem Krwi. ?

Nie pójdą bo nie robi tego zachód i w tym cały klucz ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tgolik napisał:

Nawet nie wiedziałem. Dwa razy przechodziłem Wiedźmina 3. Za pierwszym razem zajęło mi to 3 lata, za drugim 2 lata. W sumie nawet nie wiem, czy wybrałem złe czy dobre zakończenie. Skupiam się na pojedynczych misjach czy większych fragmentach gry a nie na całości.

Może przy obecnym przejściu ogarnę całość? Po kilkudziesięciu godzinach gry zwykle odkładam W3 na półkę i gram w jakiegoś innego tasiemca (Far cry 6, Forbidden West, AC Valhalla i Cyberpunk). Potem znowu wracam.

Wiedźmin nie ma złego czy dobrego zakończenia, wszystkie są jednocześnie złe i dobre na swój sposób 

A z tymi pobocznymi w cyberpunku to niektóre są słabe i bardzo krótkie jak np ratowanie tego korpa w ciemnej uliczce przed policja

Natomiast takie zadanie z peralezami jest świetne ale też wg mnie za mało rozbudowane i za krótkie 

Ogólnie pomijając problemy o których pisałem już wcześniej to świat cyberpunka aż prosi się o dodawanie nowych zadań aktywności wszystkich ciekawych modów itd , i kilku dużych dlc

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Phoenix. napisał:

Nie pójdą bo nie robi tego zachód i w tym cały klucz ;) 

Czyli jak nie zachód, to możemy spać spokojnie? Niby tak, ale nie do końca. ?

 

13 godzin temu, tgolik napisał:

Nie będzie drugiego sezonu. Raczej zupełnie nowa historia.

Drugi sezon, inna historia, tak czy tak, kontynuacja będzie. Dziwne by było, gdyby nie było. ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze nasi to robią ale gdyby to w 100% robiła ekipa netflix to by wyszedł taki crap jak wiedźmin. Dziwie się ze redzi chwała się tym padłem jakim jest ten serial na netflix…

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Phoenix. napisał:

Wiadomo ze nasi to robią ale gdyby to w 100% robiła ekipa netflix to by wyszedł taki crap jak wiedźmin. Dziwie się ze redzi chwała się tym padłem jakim jest ten serial na netflix…

Trzeba przyznać, że Redzi pokazali, jak powinno robić się serial dla fanów gry. To jest przecież to samo miasto, miejscówki z gry rozpoznajemy na pierwszy rzut oka. Wspólne kawałki w filmie, grze i na szczycie TOP Viral Spotify. Myślę, że nie zmienią tego podejścia (wiernego trzymania się lore swoich gier) w kolejnych produkcjach okołogrowych. W przyszłym roku Redzi wydadzą powieść, może będzie warta przeczytania.

Edytowane przez tgolik
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wczoraj odpaliłem Blade Runnera 2049, jezuuuu jakie to jest dobre ? 

Poczekam na DLC i wrócę do Cybera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MrKetiw napisał:

A ja sobie wczoraj odpaliłem Blade Runnera 2049, jezuuuu jakie to jest dobre ? 

Poczekam na DLC i wrócę do Cybera.

Mam nadzieję że do czasu wydania fabularnego dodatku ogarną jeszcze lepiej tego CP2077 bo gra w takim stanie w jakim jest dopiero powinna trafić do sprzedaży i być dalej szybko poprawiona ?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, azgan napisał:

Mam nadzieję że do czasu wydania fabularnego dodatku ogarną jeszcze lepiej tego CP2077 bo gra w takim stanie w jakim jest dopiero powinna trafić do sprzedaży i być dalej szybko poprawiona ?

Może pójdą kiedyś po rozum do głowy ale to chyba przy w4 i cp 2 , teraz wydadza dodatek ja stawiam na grudzień 2023 i ewentualnie scala to później w coś ala edycja gry roku , na nic więcej od nich nie liczę, porzucili świetny silnik Red engine więc żadnych kolejnych dodatków dlc raczej nie będzie 

Ciekawi mnie tylko dlaczego porzucili konsolę PlayStation 4 i Xbox one , co takiego chcą dodać przy premierze widma wolności że te konsolę ich ograniczały 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, voltq napisał:

Ciekawi mnie tylko dlaczego porzucili konsolę PlayStation 4 i Xbox one , co takiego chcą dodać przy premierze widma wolności że te konsolę ich ograniczały 

Może po prostu mieli dość starych konsol :E Nie chcieli się już skupiać na optymalizacji pod stare konsole, tak mi się wydaje

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Pavel87 napisał:

Może po prostu mieli dość starych konsol :E Nie chcieli się już skupiać na optymalizacji pod stare konsole, tak mi się wydaje

W dniu premiery Widma Wolności liczba nowych konsol przekroczy masę krytyczną - na rynku będzie ich 50 mln. Jednocześnie stale ubywa aktywnych graczy korzystających z XONE czy PS4. Ponieważ Cyberpunk Złota edycja ma się sprzedawać 5-7 lat, naturalne jest podniesienie jakości całego pakietu przez odcięcie się od Oldgenów. Podobnie postąpili teraz z Wiedźminem 3 - za 2-3 lata już wielu graczy PC-towych będzie miało karty z realnym RT i będą mogli zobaczyć jak atrakcyjna wizualnie jest gra po ostatniej aktualizacji.

Edytowane przez tgolik
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2022 o 09:38, tgolik napisał:

W dniu premiery Widma Wolności liczba nowych konsol przekroczy masę krytyczną - na rynku będzie ich 50 mln. Jednocześnie stale ubywa aktywnych graczy korzystających z XONE czy PS4. Ponieważ Cyberpunk Złota edycja ma się sprzedawać 5-7 lat, naturalne jest podniesienie jakości całego pakietu przez odcięcie się od Oldgenów. Podobnie postąpili teraz z Wiedźminem 3 - za 2-3 lata już wielu graczy PC-towych będzie miało karty z realnym RT i będą mogli zobaczyć jak atrakcyjna wizualnie jest gra po ostatniej aktualizacji.

Co to jest masa krytyczna xD , i skąd te informacje że ma się sprzedawać 5-7 lat xD , wg mnie żeby podnieść jakość produktu nie trzeba było odcinać się od xone i PS4 tylko zatrudnić i utrzymać ludzi którzy potrafią tworzyć gry na wysokim poziomie technicznym itd , Wiedźmin na next gen wyszedł dopiero po 7 latach , a cp odcinają  po 2-3 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiąc się ostatnio GPU, testy - robiłem benche i... w benchu - wychadząc poza pomieszczenia (miasto), benchmark STRASZNIE PRZEPALA mi obraz, jest praktycznie biały (nic nie widać!) na zewnątrz - tam gdzie "są palmy i przechodnie". Na 4090 (myślałem, że coś z nią nie tak), ale na 3080 to samo. We wnętrzach, jest OK. Na zewnątrz - niemal biało! Może ktoś zapuścić bencha? Albo może temat jest znany, a mnie ominęło?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Bawiąc się ostatnio GPU, testy - robiłem benche i... w benchu - wychadząc poza pomieszczenia (miasto), benchmark STRASZNIE PRZEPALA mi obraz, jest praktycznie biały (nic nie widać!) na zewnątrz - tam gdzie "są palmy i przechodnie". Na 4090 (myślałem, że coś z nią nie tak), ale na 3080 to samo. We wnętrzach, jest OK. Na zewnątrz - niemal biało! Może ktoś zapuścić bencha? Albo może temat jest znany, a mnie ominęło?

 

Odpalam tego bencha co jakiś czas. Nie miałem problemu na zewnątrz. Może coś z HDR nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tgolik napisał:

Odpalam tego bencha co jakiś czas. Nie miałem problemu na zewnątrz. Może coś z HDR nie tak?

Dokładnie tak to wygląda, ale nigdy hdr nie używałem. Ale... warto w tym pokopać. Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, voltq napisał:

Co to jest masa krytyczna xD , i skąd te informacje że ma się sprzedawać 5-7 lat xD , wg mnie żeby podnieść jakość produktu nie trzeba było odcinać się od xone i PS4 tylko zatrudnić i utrzymać ludzi którzy potrafią tworzyć gry na wysokim poziomie technicznym itd , Wiedźmin na next gen wyszedł dopiero po 7 latach , a cp odcinają  po 2-3 

Masa krytyczna oznacza, że już się opłaca robić gry tylko na nową platformę. A starej tylko teoretycznie jest dużo, bo większość urządzeń się już tylko kurzy.

Gra musi sprzedawać się 5 lat, bo tyle czasu minie do premiery kolejnej gry Redów. A zespoły muszą być finansowane ze sprzedaży Cyberka. Pewnie za 3 lata wrzucą jakiś serial, żeby odnowić zainteresowanie grą.  

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, tgolik napisał:

Odpalam tego bencha co jakiś czas. Nie miałem problemu na zewnątrz. Może coś z HDR nie tak?

Reinstal giery rozwiązał problem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To zobacz która karta jest najchętniej kupowana i nie patrz na forum gdzie masz jednak miłośników sprzętu z zasobnym portfelem  
    • nieprawda - także, i w późniejszym okresie nawet głównie, żeby mieć rynki zbytu - np GB w 19 wieku produkowała już tyle tkanin, głównie bawełnianych, że rynek europejski i amerykański był dla nich zbyt ciasny, i głównym rynkiem zbytu stały się Indie - i w zasadzie zniszczyły głównie chałupniczy przemysł tekstylny w Indiach, za pomocą ceł, ale i samych cen, bo ręczni tkacze w Indiach nie byli w stanie konkurować z  fabrycznym przemysłem w GB - jest o tym mnóstwo materiałów, a niejaki Marks napisał np że równiny Bengalu pokryły się kośćmi zmarłych z głodu tkaczy indyjskich (o ile pamiętam w artykule z 1857) - raczej przesada, ale w zasadzie zgodne z rozwojem historycznym; dodam, że bawełna na tkaniny z GB pochodziła z USA, choć Indie same były wielkim producentem bawełny, i że Indie już wtedy liczyły ponad  200 mln ludności, gdy np USA ok 50 - więc nie rabowanie z bogactw, których Indie zresztą dużo nie miały (głównym importem z Indii do GB była herbata), było decydującym bodźcem rozwoju krajów przemysłowych, tylko pozyskiwanie dużych rynków zbytu i wykorzystywanie przewagi produkcji maszynowej nad ręczną; czyli potęgi gospodarcze dorobiły się na postępie technicznym, tzn produkcji maszynowej, nie ręcznej, a rabowanie tzw bogactw, które wtedy z reguły były produktami rolniczymi, odgrywało drugorzędną rolę; jeśli już rabowanie, to przede wszystkim niewolników z Afryki do produkcji bawełny w USA i cukru w Brazylii i na Karaibach, bo oba te produkty stały się podstawą masowej konsumpcji w Europie, która napędzała wzrost i umaszynowienie produkcji, itd
    • Właśnie jestem w tym kotle Skończę go i zapoluję na alfę. Dz.
    • Ostre dymy w internecie. Mam nadzieję, że strimery i reszta ludzi wymusi na nich jakieś zmiany bo to jest bicie poniżej pasa ludzi, którzy kupili EOD.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...