Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Jaycob napisał:

Pograłem trochę w Starfielda i jak teraz oglądam dialogi w Cyberze i jak postacie reagują, jak pracuje kamera...omg to zupełnie inna liga. :D 

W starfielda nie grałem ale to co widziałem wygląda jak Fallout 4 na sterydach w kosmosie - przynajmniej ja widzę dużo podobieństw, mechanik, feelingu. Może tam połatają. Cyberpunk w pierwszych wersjach też kulał pod wieloma względami - wielu go przeklinało.

Phantom Liberty już się pobiera :D

Edytowane przez Lameismyname
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaycob napisał:

Pograłem trochę w Starfielda i jak teraz oglądam dialogi w Cyberze i jak postacie reagują, jak pracuje kamera...omg to zupełnie inna liga. :D 

Tak bardzo Starfield niszczy Cyberka?

laughing-9.gif

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu pewnie chodzi o to jak filmowo i prawdziwie wyglada CP w porownaniu do Starfielda. Roznica jest kosmiczna i tutaj CDPR pokazuja klase swiatowa, praca kamery, dialogi, mimika.

I tak, pod tym wzgledem Starfield ciagle traci sztucznoscia znana z F4 czy Skyrima. Bethesda jak piranie, swojego pinokia w kolko struga. Ale zeby nie bylo, Starfield jak dla mnie swietna zabawa, juz ponad 60-70h mam i ciagle chce wiecej.

Edytowane przez Sheenek
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na recenzję czy warto wydać 100 zł x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, kadajo napisał:

Ciężko odróżnić gdzie jakie ustawienia są DLSS na tych 3 pierwszych SS. Zapewne dlatego ze mało ruchu w obrazie, rozumiem ze SS są odpowiednio dla tych wartości jeśli chodzi o kolejność ?

Ten tryb rekonstrukcji na szczęście nie działa negatywnie na każdą twarz, bo to byłby już dramat, widząc twarz, która wygląda jak namalowana pastelami. :szczerbaty:

Jeżeli chodzi o otoczenie, to wygląda to lepiej.

OFF

photomode-26092023-004551.png

ON

photomode-26092023-004521.png

 

W grze otoczenie wygląda normalnie i nie jest tak wyostrzone jak na screenie.

Zapomniałem wspomnieć, że włączony ten tryb dodaje mi kilka fps w 4K.

 

Mam już kilkanaście godzin gry  za sobą i bawię się świetnie, gra wygląda naprawdę bardzo fajnie na Oled z RT PT i HDR, a co najważniejsze gra działa płynnie w 4K.

Edytowane przez Doamdor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prolog zrobiony, przypomina trochę CODa. Graficznie miazga. 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37gb pobiera na epicu, oby po robocie było już gotowe. Nie rozumiem dlaczego nie dali wczesnego pobierania.

Edytowane przez tomekpcl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra na R5 5600 ? Jak wypada ten proc w 4k daje radę?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sheenek napisał:

CDPR pokazuja klase swiatowa, praca kamery, dialogi, mimika.

Z pracą kamery się nie zgodzę. W CP77 nie ma pracy kamery bo to my decydujemy na co patrzymy w trakcie odgrywanych scenek. Mi osobiście to nie podeszło. Co do reszty zgoda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nowej fury z preordera DLC, nie wiem czy to błąd czy pojawi się z czasem, tak samo w sumie jak Twitch dropy z ciuchami - ich też brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem wątek w Pacifice, Vodoo usmażeni:E Zapro do Dog Town już dostałem, pomogę Panam 🍑 odzyskać autko i sie przejade od razu 🔥

3 minuty temu, caleb59 napisał:

Nie ma nowej fury z preordera DLC, nie wiem czy to błąd czy pojawi się z czasem, tak samo w sumie jak Twitch dropy z ciuchami - ich też brak.

ta nowa  fura to Quadra Sport R-7 Vigilante? OD razu po uruchomieniu dostałem wiadomość że wygrałem loterię ciał :E i auto jest moje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tylko podziękowanie za zakup DLC, wybrałem kontynuację gry i cisza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Captain Obvious. :E

Przecież nie kupiłem DLC dzisiaj, zrobiłem preordera, jak zwykle zesrali się w majtki i ludzie losowo jedni mają, inni nie mają.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb59 napisał:

Captain Obvious. :E

Przecież nie kupiłem DLC dzisiaj, zrobiłem preordera, jak zwykle zesrali się w majtki i ludzie losowo jedni mają, inni nie mają.

Wiadomość w sensie smsa , może przeoczyłeś jakimś cudem? :D musisz odpisać że dziękujesz czy coś i wtedy auto jest przypisane

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po misji "Czynnik Ludzki" ( swoją drogą to główna fabuła jest dosyć krótka jak tak patrzę teraz do poradnika ), czy będę mógł stąd przejść dodatku?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lis22 napisał:

Jestem po misji "Czynnik Ludzki" ( swoją drogą to główna fabuła jest dosyć krótka jak tak patrzę teraz do poradnika ), czy będę mógł stąd przejść dodatku?

tak, ja właśnie po tym queście miałem telefon od Songbirda

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Doamdor napisał:

gra wygląda naprawdę bardzo fajnie na Oled

Ehh i właśnie dochodzę do momentu gdzie bez OLED i poprawnego HDR chyba więcej się nie wyciśnie z grafiki. OK jest RT, PT i inne bajery, ale jednak to HDR robi robotę i wydaje mi się, że zamiast cisnąć wymagania w grach to lepiej właśnie upowszechnić OLEDy do grania. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się wł HDR w tej grze? Szukałem w opcjach i nie mam dostępu do HDR. 

3 godziny temu, tomekpcl napisał:

37gb pobiera na epicu, oby po robocie było już gotowe. Nie rozumiem dlaczego nie dali wczesnego pobierania.

Dokładnie. Co za bezsens. Już nie pamiętam kiedy nie było pre-downloadu podczas premiery gry. Byłem gotowy na granie w nocy, a tu 22 GB do pobranie i kolejne 2h na ściąganie. :E 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jaycob napisał:

A jak się wł HDR w tej grze? Szukałem w opcjach i nie mam dostępu do HDR. 

Musisz mieć włączony HDR w Windowsie, wtedy w opcjach wideo możesz ustawić HDR

Edytowane przez Pavel87
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zaraz sobie sprawdzę. Pierwszy raz będę grał w tą grę na OLEDzie i HDR. :D 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzymaj się mocno! ;)

Edytowane przez Userkamil
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, galakty napisał:

Ehh i właśnie dochodzę do momentu gdzie bez OLED i poprawnego HDR chyba więcej się nie wyciśnie z grafiki. OK jest RT, PT i inne bajery, ale jednak to HDR robi robotę i wydaje mi się, że zamiast cisnąć wymagania w grach to lepiej właśnie upowszechnić OLEDy do grania. 

No coz, kiepskiego ekranu nie da sie nadgonic praca grafikow. HDR poszerza im zakres kolorow, pozwala budowac scene jasnoscia poszczegolnych elementow a OLED daje nieskonczony kontrast co ma niebagatelne znaczenie dla calosci. 

Gdyby to bylo standardem to dostawali bysmy piekniejsze gry bez jakiegokolwiek obciazenia gpu. Patrze na ciebie Starfield z twoja obrzydliwa szaroscia 😬

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...