Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

@up było.

Godzinę temu, tgolik napisał:

Zmian jest tak dużo, że trudno to zrozumieć w biegu. Z pewnością dużo łatwiej ogarnąć nowe drzewka i wszczepy grając od początku i poznając je powoli w trakcie rozgrywki.

Szybko ogarnąłem. Drzewko perków zdecydowanie na plus i nowe relicty także, tylko trzeba biegać po mieście, aby je odblokować.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajomy gra na RTX 3080, i na tym screenie ma 45fps, napisał mi "o kutwa 45fps, 15fps mniej."
image.png?ex=651552c3&is=65140143&hm=c8b

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedno z bardziej wymagających miejsc w 4K "na piechotę". Zobaczymy, co powie podczas ucieczki z panią prezydent samochodem :E

• Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej uważam, że nie mam po co skakać do wapna. Widać jak na dłoni, że wydajność jest gorsza i to jest clou tej sprawy. Skoczyć to ja skoczę ale z fotela na podłogę jak zobaczę takie dropy jak na screenie wyżej.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, caleb59 napisał:

Widać jak na dłoni, że wydajność jest gorsza i to jest clou tej sprawy.

Tak tak, bo w podstawce nie było takich cisnących miejsc, oczywiście że nie :lol2:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ultra z wyłączonym RT? OCZYWIŚCIE, ŻE NIE - właśnie gram to widzę, nawet na Jig Jig Street jest masło.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogli by coś zrobić z itemizacja. Wszędzie walają się legendy, które nie wiele mają znaczenia. Zakładam zawsze te które mi się najbardziej podobają i tyle. :E 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, caleb59 napisał:

Na ultra z wyłączonym RT? OCZYWIŚCIE, ŻE NIE

Chyba w inne gry gramy.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mówię Ci, że mam maślano - sam się dziwię ile RT zabija i zabiera jeśli chodzi o czystą wydajność, nie wiem - może mam takiego dopalacza dzięki 5800X3D ale odkąd wyłączyłem RT i gram na "suchym" ultra z DLSS jakość to jest jak niebo a ziemia.

Dziś jak się uda wjadę na tereny DLC i się przekonam jak tam sprawy się mają dlatego póki co odkładam ten skok do wapna na później. :E 

Edytowane przez caleb59
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tomcug Mimo wszystko ja też widzę dropy większe jak na 1.63, a gram zaledwie na 1440p high + FSR Q. Coś miejscami jest z responsywnością i to nie chodzi o stricte licznik klatek. Mimo wszystko mogło być gorzej od Day 1. AMD mogło by się pośpieszyć z FSR 3.0 i ich generatorem klatek.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Reddzik napisał:

Dzięki 1szy screen wrzuciłem na tapetę :)

Ja też ;)

Ujęcie jest kapitalne!

8RUkQv1.jpg

• Like 3
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Lameismyname napisał:

Mimo wszystko ja też widzę dropy większe jak na 1.63

Tylko w Dogtown czy ogólnie? Bo od czasów patchy 1.6x ta gra niestety działa gorzej niż wcześniej na kartach RDNA 1 i wersja 2.0 tu niczego nie poprawiła.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, caleb59 napisał:

Mam śmiesznego buga albo to nie bug - sam nie wiem. Znalazłem na wysypisku trupa Dexa i przy nim jego pistolet - https://cyberpunk.fandom.com/wiki/Plan_B

Sytuacja wygląda tak, że mam do niego bardzo, bardzo dużo amunicji - chore ilości na liczniku ammo i nie wiem o co w tym chodzi. :E 

Plan B - pistolet Dexa używa kasy zamiast amunicji 😉

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ze mnie kiep, przecież tam na stronce jest nawet o tym napisane, dzięki wielkie!

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Lameismyname napisał:

@tomcug Mimo wszystko ja też widzę dropy większe jak na 1.63, a gram zaledwie na 1440p high + FSR Q. Coś miejscami jest z responsywnością i to nie chodzi o stricte licznik klatek. Mimo wszystko mogło być gorzej od Day 1. AMD mogło by się pośpieszyć z FSR 3.0 i ich generatorem klatek.

Przecież na RX 5700XT nie dostaniesz generatora klatek. On ma być chyba tylko na serii 7.x.x.x

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Ludius napisał:

Plan B - pistolet Dexa używa kasy zamiast amunicji 😉

A to dlatego mi debet wskoczył :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tomcug Ogólnie trochę w innych lokalizacjach, ale w dogtown szczególnie. Potrafi spaść do 45 klatek w niektórych lokalizacjach, najbardziej jazda autem z dużą perspektywą do przodu. Co ciekawe zmiana FSR np. na balanced daje w tym scenariuszu może 3-4 klatki więcej, dużo większy sens zejść na "medium" z ustawieniami.

Teraz jeszcze bardziej się zastanawiam nad zmianą GPU 😁

@mURdOcK Generator klatek jest od serii RX 5xxx i RTX 2xxx, rekomendują jednak RX 6xxx i RTX 3xxx wzwyż.

FSR 3.0 bez FG rekomendują RX 5xxx i RTX 2xxx, ale pójdzie na niższych.

Chwilowo to tylko informacje na papierze, bo oprócz pokazówki w Forspoken to kot w worku. Równie dobrze może okazać się lipny, mimo to im kibicuje.

XeSS na wersji CP2077PL 2.0 działa nadal lipnie - nie daje mi żadnego przyrostu klatek, nawet jakby trochę je zjadał.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak wrócę z Niemiec to też wezmę na Muve, zawsze to browar w kieszeni, Tak dawno brałem na Muve, że mam nadzieję, że jeszcze konto istnieje ^^

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak śmiecie śmieć kupować klucz na goga, tylko wersja Steam i ucięcie im jajec w postaci -30% zysków dla Grubasa za karę za niedorobioną grę od premiery.

• Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To kup mi pełną wersję na steama xD, drugi raz gry nie chcę brać, jakie drugi, dokładnie 3ci raz, bo mam już pudełko na konsoli PS5 :E

Na konsoli najbardziej wkurza ta implementacja FSR, i ten blur za kołem jak się jedzie motorem.

• Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, caleb59 napisał:

Jak śmiecie śmieć kupować klucz na goga, tylko wersja Steam i ucięcie im jajec w postaci -30% zysków dla Grubasa za karę za niedorobioną grę od premiery.

Idź swe kompleksy leczyć gdzieś indziej. 

10 minut temu, Reddzik napisał:

To kup mi pełną wersję na steama xD, drugi raz gry nie chcę brać, jakie drugi, dokładnie 3ci raz, bo mam już pudełko na konsoli PS5 :E

Na konsoli najbardziej wkurza ta implementacja FSR, i ten blur za kołem jak się jedzie motorem.

Mnie blur nie wkurza, bardziej te migające co chwilę tekstury w czasie poruszania.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak migające tekstury swoją drogą, dlatego wybrałem RTX 3060ti zamiast 6700xt, bo jednak DLSS to inna liga.

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi