Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Jaycob napisał:

Poczekaj aż odblokujesz nową snajperkę, wtedy powiesz, ze OP. :D 

Ta z misji z Reedem, czy inna?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, RTX4090 napisał:

samochód ma kamuflaż optyczny - to nowość w 2.0 

Oj tam oj tam technologia podchwycona od nazistów :E 

yLEjxI8.jpg

Tylko tam prototyp i nie działało tak dobrze 

Patrzę na gg dealsy a tu na liście bestsellerów 

1. Phantom Liberty 

2. Cyberpunk2077

Gra powstaje na nowo z popiołów ! 

Edytowane przez frog67
  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak przestrzeliłem z tym SSR na psycho, niby w 99% lokacji jest git ale wróciłem na bazar za barem gdzie gadamy z Takemurą i wyczuwałem tam lekkie dropy fps więc wróciłem na SSR ultra.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 99% lokacji było dobrze, ale w jednej w której byłem 15 sekund były małe dropy, więc odinstalowałem grę i wyrzuciłem kompa przez okno. Sry, ale śmiesznie to brzmi.

• Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, caleb59 napisał:

niby w 99% lokacji jest git ale wróciłem na bazar za barem gdzie gadamy z Takemurą

Bazar, przez ten bazar trzeba grać na low mimo że wszędzie jest git na ultra ale ten bazar nie daje żyć!

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, ditmd napisał:

W 99% lokacji było dobrze, ale w jednej w której byłem 15 sekund były małe dropy, więc odinstalowałem grę i wyrzuciłem kompa przez okno. Sry, ale śmiesznie to brzmi.

Dlaczego dorabiasz ideologię? SSR na psycho włączyłem testowo a nie z zamiarem grania w ten sposób cały czas. Po prostu na ultra nie ma dropów w tej lokacji więc wróciłem do ultra. Należę do tych osób, które wyczuwają nawet minimalne odchyłki i nie muszą mieć nawet licznika fps w tle, po prostu wybija mnie to z klimatu dlatego między innymi zrezygnowałem z RT mimo, że ogólnie działa git ale w ciężkich lokacjach jest już właśnie sraczka.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://support.cdprojektred.com/pl/cyberpunk/pc/sp-technical/issue/2509/aktualizacja-2-01-juz-wkrotce

Cześć! Chcemy dać Wam znać, że Aktualizacja 2.01 pojawi się już wkrótce.

Oto lista najważniejszych poprawek i ulepszeń, które zostaną w niej zawarte:

• Efekt zniekształcenia spowodowany przez wybór konkretnej opcji dialogowej w rozmowie z Johnnym pod koniec zadania Dom lalek nie będzie już pozostawał na ekranie.  
  • Skok na głęboką wodę - V nie może już umrzeć spadając podprzez szyb windy z 42 piętra przy niskich FPSach (klatkach na sekundę). 
  • Naprawiono błąd, w którym interfejs pokazywał podpowiedzi do kontrolera przy grze z myszką i klawiaturą. 
  • Umożliwiono przełączenie się na wszczepy przedramienia podczas zmieniania broni. 
  • Kontrakt: Gorący materiał będzie się teraz poprawnie aktywował po podejściu na teren zadania.
  • Radio w pojazdach zostanie podgłośnione, aby nie być za cicho w porównaniu do innych dźwięków w grze.
  • Naprawiono problem uszkodzonych zapisów na PlayStation 5 poprzez zwiększenie limitu ilości zapisów. Uwaga: ta poprawka nie naprawi zapisów uszkodzonych przed aktualizacją. Jeśli napotykasz ten problem, upewnij się, że posiadasz działający zapis (np. zapisz ponownie ręcznie) do nadejścia aktualizacji 2.01. 
  • Poprawki wydajności na PC i konsolach, szczególnie w Dogtown. 

To tylko niektóre poprawki, które wprowadzi aktualizacja 2.01. Wypatrujcie pełnej listy zmian! 

• Like 4
  • Thanks 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że odblokują zrobienie zabugowanego questa, o którym wczoraj wspomniałem.  Na Reddit mnóstwo graczy ma z tym problem. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mleko zsiadło new cyber song:

;) 

3 godziny temu, caleb59 napisał:

Tak, tak - uwaga dzieci, o tutaj popatrzcie bo leci sobie ptaszek. ;) 

A tutaj w bonusie dla wszystkich "ptaszków", Staszków i Januszy na weekendowe odstresowanie przy taterce i grylu:

:E 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Phoenix. napisał:

https://support.cdprojektred.com/pl/cyberpunk/pc/sp-technical/issue/2509/aktualizacja-2-01-juz-wkrotce

Oto lista najważniejszych poprawek i ulepszeń, które zostaną w niej zawarte:

• Efekt zniekształcenia spowodowany przez wybór konkretnej opcji dialogowej w rozmowie z Johnnym pod koniec zadania Dom lalek nie będzie już pozostawał na ekranie.  
  • Skok na głęboką wodę - V nie może już umrzeć spadając podprzez szyb windy z 42 piętra przy niskich FPSach (klatkach na sekundę). 
  • Naprawiono błąd, w którym interfejs pokazywał podpowiedzi do kontrolera przy grze z myszką i klawiaturą. 
  • Umożliwiono przełączenie się na wszczepy przedramienia podczas zmieniania broni. 
  • Kontrakt: Gorący materiał będzie się teraz poprawnie aktywował po podejściu na teren zadania.
  • Radio w pojazdach zostanie podgłośnione, aby nie być za cicho w porównaniu do innych dźwięków w grze.
  • Naprawiono problem uszkodzonych zapisów na PlayStation 5 poprzez zwiększenie limitu ilości zapisów. Uwaga: ta poprawka nie naprawi zapisów uszkodzonych przed aktualizacją. Jeśli napotykasz ten problem, upewnij się, że posiadasz działający zapis (np. zapisz ponownie ręcznie) do nadejścia aktualizacji 2.01. 

To tylko niektóre poprawki, które wprowadzi aktualizacja 2.01. Wypatrujcie pełnej listy zmian! 

A gdzie przywrócenie atutu złomiarz który automatycznie rozmontowywał rupiecie ? , co najmniej 2 zadania poboczne są zbugowane i nie można ich ukończyć , w zadaniu głównym ręką rękę myje ucina dialogi ? , przywrócenie działającego kereznikova w broni białej katany noże itd ? , część wszczepów powinna być przeniesiona w inne miejsca żeby więcej buildow było grywalnych ? , powinni zwiększyć % szans na wypadanie drzazg które zwiększają limit wszczepów , i powinni część modów zaadaptować do gry tak jak to zrobili w wiedźminie 3 np bieganie po ścianach 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Phoenix. napisał:

Moze memory leak poprawia w dog town... ;] 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widmo Wolności w CDA 8/10, też tak uważam, tak ta gra powinna wyglądać w 2020 roku. To by była od 2020 dobra gra, a nie dopiero do 2023 roku.

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, voltq napisał:

gdzie przywrócenie atutu złomiarz który automatycznie rozmontowywał rupiecie ?

Przecież napisał, że to niektóre poprawki ;) Na samiusieńkim końcu.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie poprawiony dlss który w deszczu wygląda tragicznie i fg który nie działa w trybie foto. Jakieś pierdoły poprawiają, a kluczowe elementy olewają. Już o tym rr nie wspomnę, bo to w ogóle dramat.

Edytowane przez tomekpcl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to problemy zglaszac do nvidia, a nie redow :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Jaycob napisał:

Mam nadzieję, że odblokują zrobienie zabugowanego questa, o którym wczoraj wspomniałem.  Na Reddit mnóstwo graczy ma z tym problem. 

U mnie też garaż z hotdogami zamknięty :(

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, dziadeke napisał:

U mnie też garaż z hotdogami zamknięty :(

Ja wczoraj chyba z 20 min szukałem wejścia do tego garażu i lipa.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysoka inflacja i hot dogi się nie sprzedają, poza tymi na Orlenie. Więc sorry, ale nie macie jak się tam dostać :E

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, lamparcicho napisał:

Mleko zsiadło new cyber song:

Ktoś chciał być jak Radiohead.... brakło.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Widmo Wolności w CDA 8/10, też tak uważam, tak ta gra powinna wyglądać w 2020 roku. To by była od 2020 dobra gra, a nie dopiero do 2023 roku.

Byli pracownicy studia wieszczyli ze gra tak naprawdę właśnie taki powinna była mieć deadline 22-23.

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, voltq napisał:

*Radio w pojazdach zostanie podgłośnione, aby nie być za cicho w porównaniu do innych dźwięków w grze.

Ja ten problem mam od premiery gry 😅

Edytowane przez Userkamil
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:wiggle: W tym teledysku są kody do DLC, wklepałem jeden i mi weszło :)
FAUMiSm.png

Edytowane przez Reddzik
  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, KaszaWspraju napisał:

Ktoś chciał być jak Radiohead.... brakło.

Jakbyś poczytał komentarze pod tym teledyskiem, może zauważyłbyś, że jednak siadło ludziom to Podsiadło.

Edytowane przez tgolik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi