Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Od czego jest ten zielony symbol? Mam tam wrócić o jakiejś porze, czy później w grze czy coś?

20231003181018-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, ditmd napisał:

Od czego jest ten zielony symbol? Mam tam wrócić o jakiejś porze, czy później w grze czy coś?

a nie zbugowal Ci sie granat z toksynami ? xd bo mi tak tez wyswietlalo wczoraj w jednym miejscu przy arasace

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe, myślałem że to może jakaś poboczna misja jest itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Misja z Judy z jej wspomnieniami z dzieciństwa to jest jedno z lepszych gaming experience w ogóle dla mnie, aż chciałoby się to zagrać pierwszy raz, magia

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, JeanPepin napisał:

Misja z Judy z jej wspomnieniami z dzieciństwa to jest jedno z lepszych gaming experience w ogóle dla mnie, aż chciałoby się to zagrać pierwszy raz, magia

Chodzi Ci o nurkowanie w jeziorze czy jest jeszcze jakaś misja dostępna tylko dla żeńskiej V?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@voltq Szanuję, widzę koledze też tytuł siedzi dosyć mocno. Mi się nie chciało przechodzić podstawki kolejny raz, jednak w DLC (ogólnie w v 2.0) najbardziej zabolała mnie gorsza optymalizacja - szczególnie w Dogtown, no ale o tym już niejednokrotnie pisano.
               Misje z zajumaniem aut zrobiłem tylko ze 3, taka zapchajdziura i mam mieszane uczucia, chociaż w wolnym czasie dokończę.
               No i jeszcze w jednej gałęzi końców

mocno denerwował mnie ten niezniszczalny robot w bazie militechu, chociaż dzięki temu było ciekawiej

Te niedobory legendarnych komponentów, zbieranie złomu aby je odzyskać dosyć upierdliwe - lepszym rozwiązaniem byłoby nie wypadanie tylu podobnych legendarnych konstrukcji, które trzeba rozmontować, a już samych komponentów.
               Co do reszty jestem mega pozytywnie zaskoczony... myślałem, że DLC będzie w najgorszym wypadku popłuczyną po podstawce, a przynajmniej gorsza, a tu proszę bardzo, poziom zachowany.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Lameismyname napisał:

@voltq Szanuję, widzę koledze też tytuł siedzi dosyć mocno. Mi się nie chciało przechodzić podstawki kolejny raz, jednak w DLC (ogólnie w v 2.0) najbardziej zabolała mnie gorsza optymalizacja - szczególnie w Dogtown, no ale o tym już niejednokrotnie pisano.
               Misje z zajumaniem aut zrobiłem tylko ze 3, taka zapchajdziura i mam mieszane uczucia, chociaż w wolnym czasie dokończę.
               No i jeszcze w jednej gałęzi końców

Pokaż ukrytą zawartość

mocno denerwował mnie ten niezniszczalny robot w bazie militechu, chociaż dzięki temu było ciekawiej

Te niedobory legendarnych komponentów, zbieranie złomu aby je odzyskać dosyć upierdliwe - lepszym rozwiązaniem byłoby nie wypadanie tylu podobnych legendarnych konstrukcji, które trzeba rozmontować, a już samych komponentów.
               Co do reszty jestem mega pozytywnie zaskoczony... myślałem, że DLC będzie w najgorszym wypadku popłuczyną po podstawce, a przynajmniej gorsza, a tu proszę bardzo, poziom zachowany.

Nie tyle siadł co na tle innych wypada lepiej , lepszy jest choćby rdr 1 i 2 ale na konsoli mają 30 fps tylko co jest dla mnie nieakceptowalne , teraz się zastanawiam czy kupić podstawkę cp z dodatkiem na pc i ograć 

Jak tam wrażenia z widma wolności?

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, voltq napisał:

lepszy jest choćby rdr 1 i 2 ale na konsoli mają 30 fps tylko co jest dla mnie nieakceptowalne

To sciagaj rdr2 na ps5 i baw sie w 60fps, patch wjechal ponoc.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gupoty wykasowane😬

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre.

O, to patchyk do RDR2 jeszcze ciepły.:D

Edit. To patch do RDR a nie do RDR2.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@voltq Widmo na propsie. Widać, że w CDPR siedzą mądre głowy co wiedzą czym jest unikalna fabuła. Daaawno nie porwał mnie żaden tytuł w ten sposób, może przez dojrzałość produkcji na tle innych. Redzi kreślą nowe standardy pod każdym względem.
               Jedynie część ludzi może mieć odmienne zdanie jeżeli ta gra nie trafia w ich gust - podświadomie traktując ją z dystansem nie wczuwając się zbytnio. Coś na zasadzie kinematografii - jeden woli horrory, drugi komedie 😁

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakiś mod odblokowujący opcję romansu z Judy grają męskim V?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę się pogubiłem po tej łatce 2.0 bo teraz nie wiem jak robić bronie ogłuszające żeby nie zabujać cyberprzestępców z cyberpsychozą czyli zadania od Reginy.

Edytowane przez soulfly777kris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny dodatek właśnie skończyłem w mojej ocenie 9/10 ,podstawce dalem 8 widać ze cdp jest lepsze w dodatkach bo dokładnie tak samo oceniam w3 dodatki lepsze od podstawki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, soulfly777kris napisał:

Trochę się pogubiłem po tej łatce 2.0 bo teraz nie wiem jak robić bronie ogłuszające żeby nie zabujać cyberprzestępców z cyberpsychozą czyli zadania od Reginy.

Bez sensu, klepiesz ich normalnie ze zwykłych giwer a dobijasz pod koniec ich żywotności pięściami i to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz się wspomóc hackiem na unieruchomienie. Większość tak obezwladniam w parę sekund :)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Sheenek napisał:

To sciagaj rdr2 na ps5 i baw sie w 60fps, patch wjechal ponoc.

1 ma 60 fps i polskie napisy , zaraz kupię, 2 nadal nie ma 60 fps

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja tam przerobiłem swój build (reset statystyk) pod rewolwer Johnnego i Sandevistan - gra zrobiła się mega prosta - kładę przeciwników prawie tak efektywnie jak Johnny podczas podkładania atomówki w Arasace.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, bofff napisał:

który Sandevistan ?

Militech "Apogee" Sandevistan , najlepszy do każdego buildu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.10.2023 o 22:00, kadajo napisał:

Czy tylko ja uważam ze te odbicia są sztuczne ? Tak fajnie ze się tak wszytko odbija ale nie ma w tym żadnej tekstury ani głębi... odbicie wygląda jakby było mizernie nałożone na powierzchnię wody :)

Chociaż to chyba nie odbicia same w sobie są problemem a woda. Nie wiem, sztucznie to wygląda, tak samo odbicia w niektórych szybach.

photomode-04102023-021236.png

photomode-05102023-012706.png

Dalej nie rozumiem, dlaczego w tej grze nie ma normalnych luster w łazienkach, oraz dlaczego unikali ich tworzenia w pokojach, sklepach, klubach itp.   :hmm:

Edytowane przez Doamdor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektóre lokacje wyglądają fajnie z odbiciami, ale niektóre są przesadzone i trochę za sztuczne.

20231003150432-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi