Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Grę skończyłem kilka dni temu, spędziłem w grze 145godz, wybrałem  2 zakończenia, które potrafiły wzruszyć. Resztę zakończeń i podjęcie innych decyzji, sprawdzę z postacią męską, bo przydałoby się zaliczyć inne związki. 😏

Ogólnie bawiłem się świetnie, gra mocno mnie wciągnęła i mam ochotę znów ją przejść, ale trzeba dokończyć inne gry, które przerwałem z powodu tej gry.

Kilka fotografii z gry, a było co fotografować.

photomode-05102023-031018.png

photomode-05102023-031213.png

photomode-05102023-030549.png

photomode-05102023-050413.png

photomode-06102023-040755.png

photomode-06102023-041648.png

photomode-06102023-044455.png

photomode-06102023-052520.png

photomode-08102023-042127.png

photomode-09102023-014446.png

photomode-12102023-033816.png

photomode-12102023-225513.png

photomode-16102023-213658.png

photomode-18102023-235931.png

photomode-18102023-040406.png

• Like 8
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, caleb59 napisał:

Ona sama z siebie nie jest jakaś wybitna - dostaje skrzydeł dopiero kiedy rozwijasz umiejętności dotyczące rewolwerów + sandevistan jako dodatek ułatwiający celowanie.

Ale właśnie teraz poszedłem w tę stronę ;) Zero hakowania jak poprzednio, tylko krwawa miazga ;) Aczkolwiek znów nie mogę odebrać gratisa z Prime Gaming, nie wiem co to za stolec... otrzymuję kod, robię redeem na koncie Red i gucio, nie ma niczego w schowku :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Doamdor napisał:

Kilka fotografii z gry, a było co fotografować.

Prośba. Daj je w spoiler, bo na smartfonie, mocno obciąża system i transfer.

[spoiler]...[/spoiler]

Edytowane przez Zhao
Słuszna uwaga - poprawiłem jego post ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sekretne zakończenie zrobione, trochę nie podoba mi się ilość zakończeń i ze trzeba odpalić save od nowa żeby sprawdzić każde. Nie wiem czy ktoś zauważył bo ja nie i dowiedziałem się z neta, ze z samolotu Mayers coś się katapultuje i można zlokalizować miejsce gdzie coś spada i je odwiedzić. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Phoenix. napisał:

Sekretne zakończenie zrobione, trochę nie podoba mi się ilość zakończeń i ze trzeba odpalić save od nowa żeby sprawdzić każde. Nie wiem czy ktoś zauważył bo ja nie i dowiedziałem się z neta, ze z samolotu Mayers coś się katapultuje i można zlokalizować miejsce gdzie coś spada i je odwiedzić. 

Można , można te odznaczenie dać weternanowi co siedzi z tym napisałem na kartonie i kilka innych ciekawostek 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie robię czystkę w Pacifice, głównie dlatego że nie jestem w stanie zdzierżyć tego pseudo-francuskiego pierdzielenia, normalnie same Macrony wszędzie biegają - DO PIACHU!

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zawsze robi ALFT F4 :D

Nie lubie Macronów/Makranów

A płaszczyk Placide'a zawsze fajny :D

Mały edit dla tych co grali w Phantom Liberty mam pytanie z ciekawośćI

Przyznać się kto zabił Podsiadło? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podsiadło dziwnie się zachowuje pod koniec tego zadania, jak podejdziesz do niego za blisko podczas spotkania w bunkrze Militechu ten od razu zaczyna wściekły ostrzał. Jak spokojnie poczekasz na rozwój linii dialogowej wtedy masz normalny wybór - dziwne to było. Tak czy siak u mnie przeżył bo już raz kiedyś dałem się wycyganić dziadom z Voodoo Boysów, drugi raz tego nie powtórzę a to była bardzo podobna sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale fajnie się dashuje po mieście i zabija gangusów wykokszonym V :szczerbaty: Trochę szkoda, że prawdopodobnie nie będzie NG+. Brak jeszcze jednego dodatku fabularnego boli, z chęcią bym zobaczył rozwiniecie wątku Peralezow i Mr Blue. Zostaje czekać pewnie z 5-10 lat na następną część ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie zrozumiem co Alt Cunningham - ładna, inteligentna i bardzo uzdolniona hakerka, w zasadzie jedna z najlepszych w swoim czasie w NC - widziała w tym całym Silverhandzie. Ten totalnie popieprzony typ traktował ją jak zwykłą szmatę, do tego technicznie to on ją zabił - po tym bezsensownym ataku na Arasakę, odwaleniu Toshiro Harady i odłączeniu Alt od głównego mainframe bez chociażby zastanowienia się przez sekundę jakie będą tego skutki. Jeez jak ja tego kolesia nie trawię, serio. Nie oddałbym mu ciała w żadnym scenariuszu, ten koleś zasługuje tylko na zapomnienie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra jest tak skonstruowana, że jeśli będziesz olewał Silverhanda to ominie Cię masa contentu w samej podstawce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie olewam go i nawet nie próbuję omijać jego contentu, po prostu go nie znoszę. Miałem nadzieję, że trochę zmienię zdanie przy kolejnym podejściu, ale gdzie tam nie da się, koleś jest powalony na amen i najchętniej wywaliłbym drinka z jego imieniem z menu w Afterlife :D 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

Nigdy nie zrozumiem co Alt Cunningham - ładna, inteligentna i bardzo uzdolniona hakerka, w zasadzie jedna z najlepszych w swoim czasie w NC - widziała w tym całym Silverhandzie. Ten totalnie popieprzony typ traktował ją jak zwykłą szmatę, do tego technicznie to on ją zabił - po tym bezsensownym ataku na Arasakę, odwaleniu Toshiro Harady i odłączeniu Alt od głównego mainframe bez chociażby zastanowienia się przez sekundę jakie będą tego skutki. Jeez jak ja tego kolesia nie trawię, serio. Nie oddałbym mu ciała w żadnym scenariuszu, ten koleś zasługuje tylko na zapomnienie. 

Czyli fabula musi byc dobra skoro tak emocjonalnie reagujesz :D i o to chodzi!

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laski lubią dupków 🤣 - może się zmieni?/może to ja go zmienię etc

2 godziny temu, Element Wojny napisał:

ten koleś zasługuje tylko na zapomnienie. 

Daj mu jeszcze szanse - może w dodatku zmienisz zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Phoenix. napisał:

Czyli fabula musi byc dobra skoro tak emocjonalnie reagujesz :D i o to chodzi!

Coś w tym jest.

4 minuty temu, Zhao napisał:

może w dodatku zmienisz zdanie :D

Mam nadzieję, że zbyt wiele go tam nie ma... mam już drogę otwartą do dodatku, ale chyba zrobię całą podstawkę zanim się za to wezmę, i tak jestem już tak dopakowany że walka nie wywołuje już większych emocji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JS jest zajefajny, szczególnie teraz jak wygląda jak trzeba :E

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie u was też tak wolno misje w dodatku wie pojawiają? Czy trzeba po prostu jeździć po dogtown żeby jakieś kontrakty zrobić? Czekam na telefon od Reeda i nic nowego mi się do zrobienia nie pojawia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwiedzaj i wykonuj misje jak się coś nawinie, gig i takie tam, masz pełno wykrzykników na mapie.
Dlatego dodatek najlepiej mieszać z główną gra, wtedy jest idealnie.

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, kadajo napisał:

Zwiedzaj i wykonuj misje jak się coś nawinie, gig i takie tam, masz pełno wykrzykników na mapie.
Dlatego dodatek najlepiej mierząc z główną gra, wtedy jest idealnie.

Tak trzeba grać, jaka ta gra jest teraz dobra i miodna, dialogi to kosmos, wiem mam wykokszoną V która pomyka w miniówkach i szpilkach itd, mam niezłe stylówy. :E  nawet koleżanka powiedziała że jak na faceta to się "znam" na stylówach. :E  

• Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Granie babą, a tfu.

Tylko ikoniczny V z ikoniczną mordą, ikoniczną kurtką Samuraja, ikonicznymi trampkami V, ikonicznymi spodniami V, ikoniczną koszulką V, ikonicznym Malorianem 3615, ikoniczną Quadrą Turbo V-tech.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, kadajo napisał:

Dlatego dodatek najlepiej mieszać z główną gra, wtedy jest idealnie.

No właśnie zrobiłem wszystkie kontrakty i misje poboczne z podstawki i nie mam co robić. Zrobiłem już kilka dla z Handsa w dogtown i kilka fur oddałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, caleb59 napisał:

Granie babą, a tfu.

Tylko ikoniczny V z ikoniczną mordą, ikoniczną kurtką Samuraja, ikonicznymi trampkami V, ikonicznymi spodniami V, ikoniczną koszulką V, ikonicznym Malorianem 3615, ikoniczną Quadrą Turbo V-tech.

Facetem to ja jestem w  realnym życiu, czemu mam nie spróbować jak to jest po drugiej stronie, babą przeszedłem Fallout 3, New Vegas, Fallout 4 i teraz CP 2077. :E  A baba w CP jest stylowa i ma więcej ciuchów do miksowania od faceta, nawet bez modów. :E  Miałem stylówę na dziewczyne z przedmieścia, Matrix, Czerwoną Sonię, Larę Croft i wiele innych, nawet na dziewczynę Bonda. :E  

Edytowane przez Stjepan666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na mnie to nie działa, jestem chłopem i muszę grać chłopem - wtedy się wczuwam najbardziej i to ja jestem wtedy tym V, kwestia immersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, caleb59 napisał:

Na mnie to nie działa, jestem chłopem i muszę grać chłopem - wtedy się wczuwam najbardziej i to ja jestem wtedy tym V, kwestia immersji.

Każdy to inaczej czuję, rozumiem.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi