Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Phoenix. napisał:

Jesli chodzi o stopien trudnosci to gram przykladowo w Warzone i tam juz licza sie umiejetnosci gracza te prawdziwe i tu faktycznie czuje jak gram i gram lepiej niz rok temu, tutaj widze ze czegos sie nauczylem i jestem lepszym graczem niz bylem bez klikania w jakies umiejetnosci w menu ;)  I oczywiscie zgodze sie z toba ze na bardzo trudnym poziomie rozwoj umiejetnosci moze miec znaczenie, chociaz jak sam napisales zabijasz ich na szybko wiec jest to OP ale na normalu mozna totalnie niczego nie rozwijac i przejsc gre bez problemu.

Jeśli grasz w Warzone i jesteś choćby w środku stawki, to siłą rzeczy jesteś zbyt doświadczony w fps-ach, żeby grać na normalu.

Zabijam ich nożami szybko jednocześnie muszę być precyzyjny i ostrożny, bo sam często ginę na hita ze względu na zbyt niski pancerz. I tak jest bardzo spoko.

Też zwykle gram na normalu. Ale jak mi bardzo zależy na jakiejś grze wbijam wyższe poziomy trudności, żeby pograć dłużej.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale o co Wam chodzi - gra na początku była reklamowana jako RPG, potem się z tego wycofali by przy okazji 2.0 wrócić do tej koncepcji - jak się coś zmienia wiele razy z założenia to nie może z tego wyjść dobry układ zadowalający każdego.

Mnie np. irytuje, że główne cechy można zresetować 1x, kiedy to ogólne do woli co automatycznie burzy "dowolność" w tworzeniu różnych buildów.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, tgolik napisał:

Gram na poziomie bardzo trudnym z pancerzem ok. 750.

Cooo?:E

Co tak mało? ;) U mnie teraz jako Netrunner  i mam 1730 xD  a mimo wszystko i tak potrafią kąsać na very hard jak jest ich sporo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jednej strony nie wiem jak uzyskać większy, z drugiej strony nie chciałem większego ( w poprzednich grach miałem zbyt duży pancerz i było zbyt łatwo), żeby było wyzwanie. Moje dominujące drzewko to opanowanie. Jestem skrytobójcą.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tgolik

Szkielet i skóra  dają najwięcej boosta do pancerza ;) + ripperdock w dogtown ma fajne zabawki jak +42% pancerza po wymaksowaniu  :E 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież gra się skaluje razem z rozwijaniem postaci 😁

Ja można skończyć z gołą klatą I tak na dobrą sprawę nic to nie zmienia. To nie Final Fantasy 😇

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 2077r. społeczeństwo jest BARDZO tolerancyjne ale też dziwne zarazem - latałem nago moją V po mieście, nikt nie zareagował, nawet żadne gangusy, nikt nie miał ochoty zaliczyć... 

• Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Element Wojny napisał:

nikt nie miał ochoty zaliczyć... 

Widocznie liczył się intelekt :E

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

żadne gangusy, nikt nie miał ochoty zaliczyć.

A chciałbyś zaliczyć babkę i faceta jednocześnie? :D Ja nie bardzo..

"If Ubisoft made Cyberpunk 2077"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodano podpowiedź opisującą sposób zdobywania doświedczenia w każdej umiejętności w panelu postępu w umiejętnościach.

Dodano więcej sekretów do odkrycia przez graczy w Night City.

Kerenzikov będzie teraz działać z bronią miotaną.

Fajne 3 dodatki ale nadal katana nie będzie działać z kereznikovem nie rozumiem dlaczego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nvidia się jara, że na ich grafikach wydajność to lipa ale z włączonym dlss które obniża rozdzielczość tekstur to już bomba :E

• Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy rzeczywiście zmniejszy  się smużenie

Wprowadzono ReSTIR GI – poprawia jakość pathtrace'owanego oświetlenia w RT: Tryb Overdrive, zwłaszcza ciemniejsze obszary bez wpływu na wydajność, minimalizuje smużenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowałem już ten nowy plik RR i nie widzę zbyt dużej poprawy a pewnie o tym piszą w patch notes.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Element Wojny napisał:

W 2077r. społeczeństwo jest BARDZO tolerancyjne ale też dziwne zarazem - latałem nago moją V po mieście, nikt nie zareagował, nawet żadne gangusy, nikt nie miał ochoty zaliczyć... 

Pomijając śmieszki heheszki. W tej grze generalnie świat w żaden sposób nie reaguje na gracza i jego poczynania. Cokolwiek by zrobić. No ale tak było w każdej grze CDPR więc próżno oczekiwać czegoś innego. Szkoda, bo jak dla mnie to jeden z filarów gry RPG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w jakiej grze aRPG świat reaguje na gracza?

Chętnie bym zagrał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim przestarzałym Skyrimie, NPC zwracają uwagę na Ciebie, gdy jesteś nagi, bądź chory. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W wieśku

Gerwant goło d   :E też nie zwracał uwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Cyberpunku wszyscy wyglądają jak cudaki, więc nikt nie zwraca uwagi - chyba że wyjmiesz broń. Tu czują respekt.

Czasem słyszę jak komentują moje ubranie. Ale podejrzewam, że czego bym nie włożył zaczepki byłyby te same.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Steam - 42GB.

MASAKRA, pół gry pobierać by dodać autostradę i metro, kekw. :E 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już się pobiera u mnie, będzie grane. :D  Nakupuje sobie motorów i 911 Cabrio. :E

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom na gog podobnie. 43,06GB, kilka minut i będzie

Już 18GB:E

Edytowane przez Reddzik
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja, jak pobieram 50 GB na szybkensa przez moje Orange LTE (1TB miesięcznie), to następnego dnia mam lejek najpierw na 5Mb/s a w przypadku recydywy 0,5 Mb/s.🥺

No, koledzy, domek jednorodzinny 200 m od bloku, gdzie możesz przebierać w dostawcach światłowodu.

U mnie ciągle tylko DSL 20Mb/s lub LTE. I nikt nie chce się podjąć podciągnięcia linii.

• Sad 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi