Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem na PT bo jest znacznie lepiej po akt. 2.1 ( w 4k). Poza twarzami.

Edytowane przez tgolik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Caleb no dawaj reiposte, a nie czekaj ka p... !

j1pqXir.png

co cie tak boli w reklamach :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce mi się odpalać filmu, ale sorry, RT i PT robią sporą różnicę w tej grze. Nie mówię że warto tracić klatki, ale różnica jest spora. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, galakty napisał:

Nie chce mi się odpalać filmu, ale sorry, RT i PT robią sporą różnicę w tej grze. Nie mówię że warto tracić klatki, ale różnica jest spora. 

Robią, ale po co tracić klatki, dla mnie i tak wygląda zajebiście, czekam na Quantum Tracing, 2040 rok pewnie. 😆:E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A i jeszcze jedno co by śmieszniej było - "W BIBLIOTECE" :E 

phFsysL.jpg

• Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@caleb59

Nie czaję... CP2077 kupiłem dużo wcześniej na Steamie, Phantom Liberty dokupiłem w preorderze parę dni przed premierą. W dniu premiery dostałem ten samochód z preorderu co tak ludzie lamentowali, że nie dostali.
Mój launcher w grze wygląda tak:
CP2077U.jpg
Chociaż raz na ileś uruchomień potrafi się uruchomić bez napisu "Ultimate Edition" ale wygląda kropka w kropkę tak samo.

Też mi pokazuje Cyberpunk 2077: Ultimate Edition jako "w Bibliotece"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty mnie pytaj a ja Ci powiem. :E Pierwszy raz w życiu widzę takie "chocki klocki" i również nie potrafię tego wyjaśnić.

Możesz sprawdzić właściwości pliku REDprelauncher.exe w folderze z zainstalowaną grą i podać numerek wersji? U mnie jest tak...

mXQXJkY.jpg

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jeszcze weselej, inna nazwa pliku, inna wersja - co dalej. :E 

A możesz mi to .exe wysłać przez jakiś hosting?

Albo lepiej wyślij mi cały instalator, jest w folderze z grą - setup_redlauncher.exe

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no serio to są jakieś grube cyrki by mi Steam zasysał starą wersję non stop. Nie wiem co jest grane, piszę właśnie do supportu bo tak być nie może - dziwne, że Steam z uporem maniaka pobiera w każdym wypadku zawsze starą wersję.

@Lameismyname wiem, że to ponad 600MB ale wyślij mi ten instalator setup_redlauncher.exe na testy, muszę to rozkminić i podmienić u siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@caleb59 W folderze z grą mam REDprelauncher.exe i setup_redlauncher.exe w wersji 2.15.2.12 czyli dokładnie tej jaką posiadasz.

Spróbuj w steamie: właściwości -> zainstalowane pliki -> "Sprawdź spójność plików gry"

Spróbuj też wejść do folderu: C:\Users\Caleb59\AppData\Local\Programs\CD Projekt Red\REDlauncher
Tam masz REDlanucher.exe i REDupdater.exe

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spójność plików sprawdzałem wiele razy z różnych okazji, gra była też przeinstalowywana na czysto. Sprawdzę tą drugą Twoją poradę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam GOG i mam wersje lunchera 2.15.2.12. Aha dzisiaj mija 3 lata od premiery która miała miejsce 2020-12-10.

cyberpunk-2077.gif

Edytowane przez Stjepan666
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No siedzą tu oba pliki, pokazuje aktualne wersje ale dlaczego mój launcher jest inny niż Wasze tego nie rozumiem? Po odpaleniu REDupdater.exe mignie na chwilę okienko CMD z jakimiś komendami i tyle.

qroUjNz.jpg

Próba manualnego odpalenia tego nowszego REDLauncher.exe kończy się cichym crashem w tle:

sQRJ33s.jpg

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@caleb59

"Gra była przeinstalowana na czysto"  tzn na czysto czyli łącznie z rejestrem i sejwami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na czysto tzn. na czysto - wszystko won.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musiałbyś za pomocą family sharing  (przy użyciu  innego konta steam) sprawdzić jakie pliki zostaną pobrane i wtedy sprawdzić grę bo jeśli będą nowsze pliki na tym innym  to ...:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pieprzę, to co Wam zaraz opowiem to popadacie jak muchy. :E 

Wszystko działa, pliki są ok i nie ma w tym winy Valve, wersja gry na Steam jest normalną wersją gry. Chodzi o to, że launcher obu gier cdp red (Wiedźmin 3 i Cyberpunk 2077) normalnie odpalany tak jak Bóg przykazał ZAWSZE i u każdego generuje ciche crashe w logu systemowym, pisałem kiedyś o tym zjawisku - jest to potwierdzona sprawa i żaden mój wymysł.

Aby ten problem ominąć należy uruchamiać grę w trybie admina na pliku REDprelauncher.exe lub z parametrem: --launcher-skip we właściwościach gry na Steamie. Ten drugi patent niestety urywa nam możliwość zalogowania się i odebrania darmowych gratów. Odpalanie gry jako admin jest lepszym pomysłem bo logujesz się i zbierasz bonusy jak zwykle.

Jednak dzisiejsze moje testy sugerują, że grę należy zawsze odpalać na sucho bez trybu admina - wtedy dopiero korzysta z nowszej wersji RED Launchera 2.15.5.6 co sugerują logi w AppData\Local\Programs\CD Projekt Red\REDlauncher. W sumie to mi pomogło namierzyć cały problem lecz niestety wracamy do punku wyjścia i wracają ciche crashe przy każdym uruchomieniu gry.

Zgłaszałem to jakiś czas temu tym leniom z cdp red ale mnie olali, temat zawisł w limbo z ich strony, już się nie odezwali.

Ogólnie zarówno @Phoenix. jak i @Lameismyname macie w podglądzie zdarzeń ciche crashe REDLaunchera tak jak ja ale za to poprawnie odpala się nowa wersja i mam jak u Was, czyli "normalnie". Obecnie aby to miało ręce i nogi trzeba jeden raz po świeżej instalacji gry odpalić ją jako admin dla pliku REDprelauncher.exe, zalogować się i odebrać bonusy w grze, wyłączyć ją, usunąć tryb admina dla REDprelauncher.exe i dalej już cały czas odpalać grę z parametrem: --launcher-skip we właściwościach gry na Steamie inaczej znowu będzie cichy crashfest i cały log zasrany przy każdym odpaleniu gry.

Mało tego pojawił się nawet pewien bonus, na który czekałem od dłuższego czasu! :E

dfA1wdL.jpg

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@caleb59 To by wiele tłumaczyło. Przy okazji rozwiązuje globalny problem z Quadrą R-7, której wielu userów z preordera nie dostało.
                    Redzi coś namieszali. Tak czy srak wszystko mi chodzi normalnie.
                    Rozwiń po łebkach ten temat "cichych crashy" bo skoro nie miewam żadnych problemów, nie wiem czy sobie zawracać głowę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wniosek z tego jeden - chcesz mieć spokój? mniej problemów? - Nie żałuj Redom 30% :D  

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lameismyname a sprawdź sobie Podgląd zdarzeń, tam znajdziesz najszybciej, poza tym np.: https://steamcommunity.com/app/1091500/discussions/7/3803901559413552568/ lub https://steamcommunity.com/app/1091500/discussions/7/3878218563596007573/

Niedawno napisałem nowy raport ale nie do supportu cdp red tylko tym razem do supportu goga bo mają tam odpowiednią rubryczkę dotyczącą problemów z RED Launcherem.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi