Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

To auto idealnie pasuje na easteregga. Zdziwiłbym się wręcz, gdyby nie pojawiło się w takiej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała wypowiedź Kicińskiego, z której to wyciągnięto:

As far as the monetization of multiplayer for Cyberpunk is concerned, we believe right now it’s definitely too early to share any details on that or give guidance; the project is in a

relatively early stage. We keep experimenting – that’s our first multiplayer game. We check various options and possibilities, and it’s definitely not the time to point you to a specific

direction on that. Of course you can expect that we won’t change our general policy towards “deals with gamers” so I expect wise monetization and – always – value for money.

 

Znowu będzie gównoburza w szklance wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie czysta kosmetyka. Chyba nie są aż tak głupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że to jest absurdalne, bo miało nie być i co się nagle stało z "We leave greed to others".

 

To się tylko tak zaczyna. Jeśli takie postępowanie nie będzie bojkotowane, to się będzie przesuwać granica dalej i dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się ograniczą do czystej kosmetyki to niech sobie robią. Rozgrywki w żaden sposób to nie zaburza.

 

Granica się cały czas przesuwa i nic z tym nie zrobisz. Zobacz ile ludzie są w stanie wydać na mobilne gierki.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że to jest absurdalne, bo miało nie być i co się nagle stało z "We leave greed to others".

 

To się tylko tak zaczyna. Jeśli takie postępowanie nie będzie bojkotowane, to się będzie przesuwać granica dalej i dalej.

 

 

Oho, ława oburzonych w akcji :)

Czego niby miało nie być i co niby będzie?

 

Że osobno sprzedadzą multi? No tragedia :)

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że to jest absurdalne, bo miało nie być i co się nagle stało z "We leave greed to others".

 

To się tylko tak zaczyna. Jeśli takie postępowanie nie będzie bojkotowane, to się będzie przesuwać granica dalej i dalej.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/CD-Projekt-wart-tyle-co-wielka-energetyczna-czworka-razem-wzieta-7775211.html

 

CD Projekt z wyceną na poziomie 25,7 mld zł jest obecnie siódmą największą krajową spółką na GPW. Pozostaje niewiele w tyle za drugim największym bankiem komercyjnym w Polsce - Pekao (27,0 mld zł) oraz gazowym gigantem - PGNiG (27,3 mld zł). Za plecami CD Projektu są zaś tacy giganci jak KGHM (19,0 mld zł), ING (25,4 mld zł), Lotos (16,3 mld zł), czy mBank (16,1 mld zł).

 

Nie brakuje jednak opinii sugerujących, że wycena CD Projektu oderwała się od realnej wartości spółki. Wskaźnik cena/zysk na poziomie 234,1 oraz cena/wartość księgowa na 26,07 odstrasza wielu inwestorów. Oczywiście wskaźniki te bazują na danych historycznych, giełda zaś dyskontuje przyszłość, stąd kluczowe pytanie dotyczy tego, czy "Cyberpunk 2077" uniesie oczekiwania i generowanymi zyskami uzasadni tak wysoką wycenę spółki.

Idee są piękne ale powiedzmy sobie otwarcie- jest mało realne że CD Projekt "dogoni" swoją obecną giełdową wycenę przez klasyczną sprzedaż.

Nawet przy założeniu że Cyberpunk 2077 odniesie olbrzymi sukces.

Twarde aktywa firmy, prawa i potencjalne zyski z wciąż sprzedającego się Wiedźmina 3 czy Gwinta to są grosze w stosunku do sumy 25,7 mld złotych.

To jest 6,6 mld dolarów.

Tylko jeden tytuł w historii zarobił dotychczas takie pieniądze- GTA V.

Na sumę 6 mld dolarów które gra zarobiła do kwietnia 2018r złożyła się sprzedaż na 5 platform (Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4, PC) oraz wpływy z mikropłatności w GTA Online.

Przy czym umówmy się- CD Projekt Red jak dobrej prasy by nie miał, to wciąż niewielka marka w stosunku do giganta jakim jest Rockstar.

 

Nie dziwię się więc że kombinują, bo ewentualna finansowa porażka nowej produkcji byłaby prawdziwą katastrofą.

Zresztą- skoro ludzie tak chętnie wydają pieniądze na skórki w Fortnite, CS'ie, Fifi'e, GTA Online czy RDR Online to dlaczego nie mieliby dostać takiej możliwości w Cyberpunk Online?

Edytowane przez Paw79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka to jedno. Do tego GTA to jednak "tylko" TPS. Od RPGa, nawet action jednak część osób się odbije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już zdecydowali się dawać [moim zdaniem] na siłę multi do takiego tytułu to w 2020r. multi musi samo na siebie zarobić, takie czasy. Osobiście wolałbym aby Cyberpunk oferował tylko grę dla jednego gracza. Z multi zawsze są problemy, masa łatania, a i tak to zabawka na kilka godzin dla większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie rozumiem tego nadmiernego oburzenia z powodu mikropłatności? O ile robienie z gry jakiegoś pay2win, czy nawet wrzucanie do sklepu pozornie niewinnych, ułatwiających grę przedmiotów, jak najbardziej powinno się bojkotować, o tyle narzekanie na taki element który dotyczy jedynie kosmetyki, to zwykła histeria. Zobaczymy jak to będzie wyglądało, póki co nic nie wiadomo. Samo narzekanie, że pojawiło się słowo "mikropłatności" jest głupie, bo w ten sposób da się zanegować praktycznie wszystko. Pomijam już fakt, że tak zwane mikropłatności, z "mikro" nie mają nic wspólnego, bo większość zakupów robimy za 50-100zł i więcej, czasem nawet więcej niż kosztuje sama gra.

 

Sam nigdy nie byłem zainteresowany multi w CP2077 i nadal nie jestem. Nie wiem co musieliby tam zrobić, żeby przykuć moją uwagę. Jeśli planują zrobić coś w stylu GTA V Online to raczej długo nie pogram. Wolę singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie myślą zerojedynkowo. W sieci już jest gównoburza i padają takie oskarżenia jak wycinanie elementów z single żeby potem dodać to do multi za pieniądze, gadki o jakichś boostach, o ulepszeniach. Wszystko na podstawie jednej wypowiedzi, która nawet nie potwierdziła bezpośrednio, że mikropłatności będą w grze. Tak, pewnie będą, ale nie wiadomo jakie, i za jakie pieniądze.

Jak zwykle wyciąga się wnioski nie znając pełnego obrazu sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowy żałuję, że w ogóle robią multi bo czas i środki które na niego przeznaczyli mogliby spożytkować w celu doszlifowania singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam rybka. Multi mnie tu nie interesuje.

Skoro Cię nie interesuje, to po co narzekasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zarząd CDPR weźmie Twoje zdanie pod uwagę przy produkcji gry :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie myślą zerojedynkowo. W sieci już jest gównoburza i padają takie oskarżenia jak wycinanie elementów z single żeby potem dodać to do multi za pieniądze, gadki o jakichś boostach, o ulepszeniach. Wszystko na podstawie jednej wypowiedzi, która nawet nie potwierdziła bezpośrednio, że mikropłatności będą w grze. Tak, pewnie będą, ale nie wiadomo jakie, i za jakie pieniądze.

Jak zwykle wyciąga się wnioski nie znając pełnego obrazu sytuacji.

Ale to jest wina tej branży, a nie ludzi. Ciągłe kombinacje jakby jeszcze więcej wydoić.

Wycinania nikt nie udowodni. Jestem zdania, że jak się kończy grę i nie stwierdza - to już? To zarzut o wycinaniu elementów raczej nie ma racji bytu.

W tym przypadku to raczej nie za bardzo rozumiem jak coś z singla miałoby zostać wycięte do multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie czysta kosmetyka. Chyba nie są aż tak głupi.

 

Normalnie straszne, jak żyć? Mi tam dynda multi pewnie go nawet nie odpalę podobnie jak w RDR2 cały ten Online lata mi koło pióra :E. Liczy się tylko dobry singiel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś, kto to zauważył! Już mi się rzygać chce jak widzę takie puste artykuły o byle pierdole, obserwuję taką tendencję od dawna. Ostatnio się uśmiałem jak przeczytałem, że na prośbę Keanu podwoili mu liczbę dialogów w grze. Jasne, dopisali na kolanie bo ich poprosił :D A w sieci górnolotne tytuły jak to wspaniały CDP wspaniale współpracuje ze wspaniałym Keanu i jak to im razem dobrze :D

To samo z tymi mikropłatnościami. Też to już pisałem, że ta wypowiedź niczego nie zdradza, a ludziska sobie wymyślają cuda na kiju.

Gdybym mógł, to bym uścisnął dłoń autorowi. Zapisuję do zakładek, przyda się na krzykaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszedł w świat fejkowy news :D :D :D

Po co drążyć? Są kliki, jest impreza.

 

(oczywiście ci którzy trąbią jaka to jest wydmuszka, najdzielniej przykładają się do pompowania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie. Paskudny klocek narysowany przez dzieciaka. I lokowanie w stylu Monstera u Kojimy.

 

Się go pomaluje i od razu to będzie lepsza bryka :lol2:

 

UfY6IQi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się go pomaluje i od razu to będzie lepsza bryka :lol2:

 

niestety na chwilę obecną nie ma możliwości customizacji pojazdów i mało jest przesłanek za tym, że to się zmieni :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po gameplayach wyglądało to na Deusa Exa z otwartym światem, teraz widzę że każdy by chciał jednak Gta w przyszłości :thumbdown:

Ja nie jestem każdy i nie chcę ani GTA , ani Deus Ex, chcę dobrego cRPG nic więcej z dobrą historią, postaciami itd. Mów za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie po prostu mix dobrych rozwiązań z innych gier z dołożeniem własnych pomysłów od siebie i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mi by sie nie chcialo tyle bawic, wiedzac ze docelowo i tak ma byc x3d, a zwykly to tylko półśrodek. Poczekam spokojnie na x3d
    • faktycznie, dopiero zwróciłem uwagę na płytę główną z podpisu  ona nie ma wbudowanego moduły TPM, tylko gniazdo  
    • Wow dzięki za wyczerpującą odpowiedz.  Czyli nie zostaje mi nic innego jak ciągnąc przewód do każdej kamery osobno. Jaką markę sprzętu do monitoringu byś polecił? Posiadam budżet do 10tyś, a potrzebuje 7 kamer IP tubowych i jedną obrotową z zoomem, do tego rejestrator i switch.
    • Ja bede robil dwa razy Wpierw zwykły Zen5, a pozniej 3D Ja zawsze daje dobra cene zeby sie pozbyc od reki bez czekania
    • Minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski padł ofiarą oszustwa. Samochód, który kupił za 100 tys. zł, okazał się być podróbką, gdyż ma swojego legalnego „bliźniaka” we Francji. Polityk auto stracił.  Minister zapowiada, że postara się o pilne zmiany legislacyjne w prawie, aby coś takiego nie mogło się już przytrafić (…) —————————- To dla dobra wszystkich Polaków poproszę los jeszcze, dla Pana Gawkowskiego w tym 2024 roku: 1. Aby czekał w kolejce do specjalisty 3 lata. 2. Żeby nie było go stać na mieszkanie, a kredyt jak dostanie aby mial 5% kapitału i 95% odsetek. 3. Aby dostał takie wywindowane rachunki za prąd i ogrzewanie, aby nie móc ich spłacić.  4. Żeby po zatankowaniu pełnego baku paliwa na dystrybutorze pojawił mu się numer telefonu do zapłaty.  5. Aby dostał najniższą krajową pensji i z tego odprowadził 40% podatków i żył od 1-go do 1-go.    Myślę że po takim czymś od nowego roku prawo zmieniło by się diametralnie na lepsze dla nas wszystkich      
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...