Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Oho, już się zaczyna gadanie o crapach, o tym ze na pewno jeszcze raz przełożą, że po premierze i tak będzie masakra z błędami itp.

Dlaczego w tym narodzie tak powszechny jest bezkresny fatalizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, już się zaczyna gadanie o crapach, o tym ze na pewno jeszcze raz przełożą, że po premierze i tak będzie masakra z błędami itp.

Dlaczego w tym narodzie tak powszechny jest bezkresny fatalizm?

Teraz to się akurat nie dziwię. Drugi raz przesuwana premiera, gra robiona przez 8 lat, te same wymówki.

Nie ma tu nic pozytywnego, szczególnie że od bardzo długiego czasu nie dostaliśmy żadnego porządnego info o samej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko dwa miechy więcej. Poczekałem 7lat (?) to mi te opóźnienie różnicy nie zrobi. :D Prawdopodobnie chcą wystartować wraz z nextgenem. Może to już data premiery XSX? hymm :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę poczekać, dozbieram sobie na komputer i w listopadzie zasiądę jak król i będę grał na full detalach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już na oficjalnym discordzie lecą bany za wyrażanie swojej opinii :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając opinie w internecie to pewnie słusznie.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się akurat nie dziwię. Drugi raz przesuwana premiera, gra robiona przez 8 lat, te same wymówki.

Nie ma tu nic pozytywnego, szczególnie że od bardzo długiego czasu nie dostaliśmy żadnego porządnego info o samej grze.

Bez przesady. Takie są koszta gier AAA w tych czasach. Wszyscy najwięksi gracze przesuwają premiery swoich gier. ND tez tak zrobiło z TLOU2, chyba 2 czy 3x i Rockstar z RDR2. Trzeba się z tym liczyć.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co pokaza 25tego i czy to czekanie bedzie czegos warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się akurat nie dziwię. Drugi raz przesuwana premiera, gra robiona przez 8 lat, te same wymówki.

Nie ma tu nic pozytywnego, szczególnie że od bardzo długiego czasu nie dostaliśmy żadnego porządnego info o samej grze.

Wiedźmin 3 też był przesuwany dwa razy i co z tego wyszło każdy wie.

A z tymi 8. latami to się nie wydurniaj, bo dosłownie dwie strony temu tłumaczyłem innemu ekspertowi, że :

to nie żadne 8 lat, bo na poważnie prace nad grą rozpoczęły się po premierze Wiedźmina 3, a pełną parą ruszyły dopiero po wydaniu obu dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale nie pali się, lepiej by ograć to coś na Ampere, mam chrapkę na rtx 3060, ale zapewne poczekam nie cały rok zanim to wyjdzie :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle - wstyd.Ile razy można to przesuwać, szczególnie że zapewniali nas, że już żadnych zmian terminu nie będzie.

"Zapewniali nas"? W jakim Ty świecie żyjesz? :E Normalna rzecz w branży, CDPR to nie są przecież żadne święte krowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kilka miechów temu że pewnie przesuną :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie czy to nie przez tego %@$^& Covida jest ta druga obsuwa. Praca zdalna idzie znacznie wolniej niż praca w biurze, gdzie ludzie i komputery są w bezpośredniej bliskości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w tym roku zobaczymy w ogóle wymagania sprzętowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zatem nadzieję, że kiedy gra już wyjdzie, to wynagrodzi wszystkim, przedłużający się czas oczekiwania :) Wierzę w REDów mocno, mam nadzieję, że dodatkowe miesiące pozwolą usunąć większość błędów i niedoróbek. Nie wierzę zbytnio w związek odłożenia premiery do pojawienia się nowych konsol - gra była i jest robiona pod starą generację, zresztą na stronie już zaktualizowali datę premiery, a platformy (PC, PS4, Xbox One) pozostają cały czas niezmienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie czy to nie przez tego %@$^& Covida jest ta druga obsuwa. Praca zdalna idzie znacznie wolniej niż praca w biurze, gdzie ludzie i komputery są w bezpośredniej bliskości.

Yup, zwłaszcza że staty mówią dokładnie co innego i wiele firm właśnie IT przechodzi na model pracy zdalnej. To pewnie wina tej coronki :E

Wina to gówniany game leader i to co się powtarza w przeciekach od W3, nie ma osoby która potrafi łączyć ludzi i działy. Poniekąd potwierdza się ostatnia plotka z wnętrza biura która mówi, że mają tam niezły burdel.

W3 miał 3 opóźnienia? Mimo wszystko dostał masywne ilości fixów w patchach, tutaj będzie podobnie.

 

Przy okazji, nieźle musi być wkurzony kolejny wydawca który musi wszystkie promocje i plakaty zmieniać z datą wydania i od nowa wszystko drukować, popłyną z kasą nieźle przez Cyberwtopę :E

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, znowu przesunęli :E Przynajmniej na pewno NV zdąży z ampere na premierę 8:E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie może to i dobrze bo we wrześniu jeszcze dość ciepło jest a listopad to już dzień krótki i chłodno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buehehehe ja i tak nie czekam na tą grę bo po filmikach dupy nie urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na PS4 i na Xbox One już nie wyjdzie, tylko na PC i na next geny.

W listopadzie to może wyjść AC Valhalla, więc Cyberpunk sobie poczeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...