Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy bo zawsze we wtorki i piątki wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może wewn

3 minuty temu, JeanPepin napisał:

Gwiazdka od zawsze jest!
2 dni różnicy? 

Może wewnętrzne badania wykazały że Valhalla ma inny target od Cyberpunka i nie ucierpi aż tak na sprzedaży a chcą się wstrzelić w okres świąteczny i nowe konsole. Innego wytłumaczenia nie mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic tylko zbierać 3500 na RTX 3070 HIPER SUPER, bo pewnie CP2077 będzie dodawany do karty. Zapewne premiera jest czasowo dopasowana między innymi do premiery kart Nivdii, która ma nastąpić wg przecieków za 1-2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież premiera nowych RTX-ów ma być dokładnie 17 września - w dzień, kiedy miał się ukazać Cyberpunk zanim go przesunęli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A to potwierdzone info? Trochę jestem do tyłu. No to nawet lepiej, że za miesiąc.

EDIT: A dobra, widzę, że konferencja  Nivdii 1 września.

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Stefan8800 napisał:

Może wewn

Może wewnętrzne badania wykazały że Valhalla ma inny target od Cyberpunka i nie ucierpi aż tak na sprzedaży a chcą się wstrzelić w okres świąteczny i nowe konsole. Innego wytłumaczenia nie mam

Jeszcze tego dnia będzie premiera Ps5 i Spidermena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, ODIN85 napisał:

Główny ból jest o to że nic nowego nie pokazali.

Mogli dać chociaż jakąś misję poboczną.

Przestań pisać te swoje brednie.

Miałeś nowy trailer traktujący o tym, jak będzie wyglądała początkowa kreacja postaci, czyli wybór naszego pochodzenia. Potem był materiał o kapeli Samurai aka Refused. Dalej świeże informacje odnośnie broni i systemu walki. W tym wszystkim znalazły się też skrawki ujęć z rozgrywki, których też sobie nie przypominam. No rzeczywiście, wideo trwało ponad 25 minut i nic nowego tam nie było. NIC. Ty to chyba oczekiwałeś, że to będzie wręcz jakaś seria "Let’s Play" chyba. Z tym to musisz poczekać do premiery niestety :rotfl: Ludzie już chyba nie mają na co narzekać.

Czasami można odnieść wrażenie jak już ktoś wcześniej wspomniał, że pokazują wręcz za dużo.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Same pierdoły pokazali.

Mógł być pokaz 15min czystej gry i lepiej byłoby to odebrane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ta gra wyjdzie to dopiero będzie narzekanie i płacz, ludzie nakręcają się na nie wiadomo na co, a dostaną zwykłą solidną grę :lol2:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Kszyrztow napisał:

Czasami można odnieść wrażenie jak już ktoś wcześniej wspomniał, że pokazują wręcz za dużo.

Zdecydowanie za dużo pokazują, dla mnie aż nudne się już to zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, ODIN85 napisał:

Same pierdoły pokazali.

Mógł być pokaz 15min czystej gry i lepiej byłoby to odebrane.

Lepiej odebrane gdzie? Gdyby pokazali znowu samą rozgrywkę to byś z kolei płakał, że nudne już i powinni dać jakiś trailer :lol2:

Napisz jakiegoś maila do CDPR, bo widocznie potrzebują kogoś od PR-u.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 minut temu, ditmd napisał:

Jak ta gra wyjdzie to dopiero będzie narzekanie i płacz, ludzie nakręcają się na nie wiadomo na co, a dostaną zwykłą solidną grę :lol2:

Będzie narzekanie i płacz bo grając będzie efekt "już to widziałem" bo obejrzałem wcześniej tryliard filmików o grze które sam producent pokazywał, kiedyś tak się nie rzucało materiałami, teraz otwierasz lodówke a tam CP2077.

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie pokazali za dużo. Wrażenie nudy wynika ze słabego materiału, który zaprezentowali. Bardziej to przypominało trailery do GTA, zabrakło porządnej, fabularnej rozgrywki. Tak jak to było w przypadku Wieśka - polowanie na gryfa, rozmowa z bożątkiem, itp. Te 50 minut co kiedyś pokazali też jakoś nie urwało. Czegoś tu brak. Ale żeby się nikt nie czepiał, to podkreślę, że to moja subiektywna opinia. Mi chyba zwyczajnie to uniwersum nie pasuje.

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, bbandi napisał:

Będzie narzekanie i płacz bo grając będzie efekt "już to widziałem" bo obejrzałem wcześniej tryliard filmików o grze które sam producent pokazywał, kiedyś tak się nie rzucało materiałami, teraz otwierasz lodówke a tam CP2077.

Czasy się zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy spojrzeć na komentarze pod ostatnim NCW na kanale Cyberpunka żeby zobaczyć, że takie wypuszczanie filmików robi wyłącznie dobrą robotę. Studia nie interesuje garstka nerdów z forum, ich interesują masy. A masy już popuszczają w portki z ekscytacji i każdy kolejny materiał tylko to pogłębia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla masy to by dali materiały z masą strzelania wybuchami  skakaniem po ścianach i matrixami a nie jakieś bzdety o kapeli której nikt nie zna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Dla masy to by dali materiały z masą strzelania wybuchami  skakaniem po ścianach i matrixami a nie jakieś bzdety o kapeli której nikt nie zna.

Idź zagraj w Fortnite tam to masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie gram w multi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, GS01 napisał:

Nie pokazali za dużo. Wrażenie nudy wynika ze słabego materiału, który zaprezentowali. Bardziej to przypominało trailery do GTA, zabrakło porządnej, fabularnej rozgrywki. Tak jak to było w przypadku Wieśka - polowanie na gryfa, rozmowa z bożątkiem, itp. Te 50 minut co kiedyś pokazali też jakoś nie urwało. Czegoś tu brak. Ale żeby się nikt nie czepiał, to podkreślę, że to moja subiektywna opinia. Mi chyba zwyczajnie to uniwersum nie pasuje.

Z twoim negatywnym nastawieniem do gry, to nie ważne co by pokazali i tak by Ci się nie podobało. To narzekanie zmieniło się w trolowanie i jestem pewien że nawet jeśli gra okazałaby się arcydziełem to i tak byś tu przylazł i lamentował, a to że zapewne nim nie będzie spowoduje że Twoje wysrywy na temat każdego błędu i słabszej rzeczy będą sie tu pojawiać na każdej stronie.

Co do reszty tak troche nie rozumiem. Ci co chcieli i oglądali wszystko co CDPR wypuścił do tej pory wiedzą o grze już chyba wszystko - od kreatora postaci po zarys fabuły i chyba nawet początek gry. Po jaką cholere chcecie jeszcze oglądać więcej gameplayu? Po to żeby potem powiedzieć "no gra ok ale niczym nie zaskoczyła"? 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, joloxx9 napisał:

Z twoim negatywnym nastawieniem do gry, to nie ważne co by pokazali i tak by Ci się nie podobało. To narzekanie zmieniło się w trolowanie i jestem pewien że nawet jeśli gra okazałaby się arcydziełem to i tak byś tu przylazł i lamentował, a to że zapewne nim nie będzie spowoduje że Twoje wysrywy na temat każdego błędu i słabszej rzeczy będą sie tu pojawiać na każdej stronie.

Trzeba mieć wymagania po prostu, to się tyczy wszystkiego w życiu 😆. Co do hejtu, słyszałeś, że Redzi nie są zadowoleni z walki wręcz i chcą to dopracować? Dlaczego nie są zadowoleni? Ano dlatego, że zaczął się lekki hejt na to, gdy pierwszy raz dopuścili ludzi do gry. Ktoś by to olał, drugi powiedział, że słabo, trzeci to samo. W tym przypadku hejt przełoży się na lepszą jakość gry i jest to zjawisko naturalne. Także chwalmy hejterów, którzy mówią, że coś mogłoby być lepsze w sytuacji gdy innym starcza byle💩 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konstruktywna krytyka to nie to samo co hejt! Co ja czytam?

Walka wręcz jest poprawiana dlatego, że osoby które grały w grę dały twórcom do zrozumienia, że ten element wypada gorzej niż pozostałe. A nie dlatego że jakiś ludek wylewa swoje żale w komentarzach po obejrzeniu filmiku na YT. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, GS01 napisał:

Trzeba mieć wymagania po prostu, to się tyczy wszystkiego w życiu 😆. Co do hejtu, słyszałeś, że Redzi nie są zadowoleni z walki wręcz i chcą to dopracować? Dlaczego nie są zadowoleni? Ano dlatego, że zaczął się lekki hejt na to, gdy pierwszy raz dopuścili ludzi do gry. Ktoś by to olał, drugi powiedział, że słabo, trzeci to samo. W tym przypadku hejt przełoży się na lepszą jakość gry i jest to zjawisko naturalne. Także chwalmy hejterów, którzy mówią, że coś mogłoby być lepsze w sytuacji gdy innym starcza byle💩 😉

Nie lubie słowa hejt bo jest nadużywane gdy zwyczajnie coś krytykujemy, tak samo było w tym wypadku - nikt nie wymyslał ani nie zarzucał że walka jest beznadziejna itp tylko że zwyczajnie odstaje. Nie jest to pierwszy raz, bo mają spore stado alpha testerów. Dlatego też IMO pokazywanie gier we wczesnym stadium jest głupotą bo potem takie kwiatki wychodzą. Nawet ktoś już to kiedyś tłumaczył, co z tego że jest napis WORK IN PROGRESS jak potem coś wytną(pomijając całkowicie z jakiego powodu to robią) to ludzie i tak będą narzekać że było we wczensym gameplayu. Nikt sobie nie zdaje sprawy, że np. takie bieganie po ścianach mogłoby doprowadzić do konieczności przebudowy np. 40% miasta bo powodowałoby to jakieś problemy, a to raczej nie jest proste. Radzę poczekać do premiery, pograc naście godzin i sie wypowiadać, to samo tyczy się wyglądu i stanu technicznego gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem "lekki hejt" - a dla mnie równoznaczne z dosadną krytyką. Część osób nie rozumie tutaj pojęcia prawdziwego hejtu. To, że nie uznaję aberracji chromatycznej i wyrażam swoją opinię na ten temat, nie wulgarnie, nie obraźliwie dla innych osób (w przeciwieństwie do osoby/osób kontrujących moje wypowiedzi), to nie znaczy, że hejtuję. Prędzej podpiąłbym to pod trollowanie bo cisnę o tym samym cały czas. Poza tym "hejt", to gwarowe określenie dla konia nakazujące mu skręcić w prawo 😉.

Mi najbardziej się nie podoba fakt, że CP2077 ma widok z pierwszej osoby. Od samego początku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kończę rozmowę bo nie ma sensu, nic Ci nie pasuje łącznie z podstawą gry czyli FPP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@GS01 Jak Ci  tak CP2077 nie leży to po co nadal dyskutujesz na jego temat szczególnie ze jesteś jak widzisz w mniejszości w swoich przekonaniach tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi