Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze niech  dadza tryb battleroyal szczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gif  bo teraz nie wypada inaczej

Edytowane przez gruzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już dużo lepsze trailery, musimy zobaczyć rozgrywkę, wygląda to tak, jakby nie wiadomo w którym kierunku gra zmierzała....

Szału ni ma.....shocked.gif

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

trailer niezły. Jasny owszem, ale wydaje mi się że CDP pokaże jeszcze jakieś materiały z nocy. Ludzie utożsamiają Cyberpunk z nocą, deszczem i szarzyzną bo takie są setupy filmów żeby zrobić ciężki klimat. Wszystko dzieje się nocą itp. Łatwiej też wtedy twórcom maskować dalszy plan, nie robić skomplikowanych i szczegółówych scenografii (teraz CGI załatwia sprawę ale kiedyś to była ciężka modelarska i droga robota). Jest wiele powodów dla których tak się działo.

 

Gra jak ma mieć cykl dnia i nocy - a każda gra open world już go dzisiaj posiada - to przepraszam bardzo ale żeby było wiarygodnie i rzeczywiście - to w dzień musi być widno. Nikt też nie nosi czarno szarych ubrań a neony nie świecą na czarno. No jak oni sobie to wyobrażają :hmm: ????

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie redzi strzelili sobie w stopę tą prezentacją. Przy pierwszym trailerze bardziej liczyłem na mroczne, ponure, "brudne" klimaty w stylu Wyzimy klasztornej a nie cukierkowość niczym z Białego sadu :E Po tym trailerze cały hype spadł do zera.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demolka, chaos, rock'n'roll w Cyberpunku? Ok, może ja się nie znam. Nie kupuje tego. W ogóle mi się nie podoba.

Nie lubię takich klimatów, Watch Dogs 2 mi się kompletnie nie podobało, było zbyt radosne i mało poważne. Trailer nowego Rage'a wywołuje u mnie mdłości. Szkoda, bo liczyłem na coś zupełnie innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy czekali na klimaty Blade Runner-a, a dostaliśmy Fortnite dla dzieciaków, coś jak ubi zrobił z Watch Dogs 2 gra dla ziomali i 10latków, z ocenami i tak trzeba poczekać na gamplaje itp, nie ma co oceniać w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo sama tematyka wśród graczy nie jest popularna, nigdy ni była i pewnie nie będzie.

Bedzie rage 2 / fallout 76 / cyberpunk77 a z fantasy w sumie nic...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

trailer może rzeczywiście idzie w stronę WD2/Just Cause, - chce być za bardzo cool, mógł by być spokojniejszy, skoncentrowany bardziej na beznadziejności i okrutnym korporacyjnym modelu społecznym gdzie nie zauważa się człowieka.

No ale ja jeszcze nie jestem zniechęcony, mam nadzieję że znajdę w tej grze coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zawieszonej poprzeczce przed Redów jestem ROZCZAROWANY  -  przypomnijcie sobie zwiastuny wiesków, ten się nie umywa mad.gif

WD2 nie jest grą też beznadziejną.... Tylko my oczekujemy progresu i wyprzedzenia konkurencji o lata, tym razem to się może nie udać...

 

do  premiery mamy pewnie z 2-3 lata wiec  kto wie szczerbaty.gif

 

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zawieszonej poprzeczce przed Redów jestem ROZCZAROWANY  -  przypomnijcie sobie zwiastuny wiesków, ten się nie umywa mad.gif

WD2 nie jest grą też beznadziejną.... Tylko my oczekujemy progresu i wyprzedzenia konkurencji o lata, tym razem to się może nie udać...

 

do  premiery mamy pewnie z 2-3 lata wiec  kto wie szczerbaty.gif

Oj reveal trailer W3 pamiętam doskonale, najbardziej ten downgrade graficzny (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się nie podoba, podobnie jak w 2013, STYLISTYKA, design niektórych postaci i niektórych elementów świata, który jest taki właśnie mocno groteskowy momentami, przerysowany, jak z tego nieszczęsnego Dredda i faktycznie strikes generic 80s retro future... W tym aspekcie oczekiwałbym czegoś nieco poważniejszego...

 

Natomiast klimat GitS pasowałby mi tutaj idealnie! :E

Wielkie, kolorowe miasto, na którego tle rozgrywa się prawdziwie mroczna historia, naprawdę nie musi być złe.

 

Oczywiście Deus miał genialny art-design, ale nie każda gra może być jak Deus :(

 

I chyba nie każda musi.

 

Także Dredd nie, GitS tak.

A ocenianie po kolorach? No czasem można, ale litości, kolory to ewentualnie najmniejszy problem, także w budowaniu klimatu nie w FPP/TPP tylko RPG z otwartym światem... Jakie kolory miał trailer W3, a jakie pełna wersja? :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytając komentarze, mam wrażenie, że każdy oczekuje od tego Wiedźmina 4 w przyszłości...

Oczekujemy Cyberpunku z brudnym klimatem, neonami i kwaśnym deszczem, mocnym rozwarstwieniem społeczeństwa, a nie Watch Dogs 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekujemy Cyberpunku z brudnym klimatem, neonami i kwaśnym deszczem, mocnym rozwarstwieniem społeczeństwa, a nie Watch Dogs 3...

Nie, nie, wy oczekujecie że każda gra będzie kserem Deus Exa, nazywajmy rzeczy po imieniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekujemy Cyberpunku z brudnym klimatem, neonami i kwaśnym deszczem, mocnym rozwarstwieniem społeczeństwa, a nie Watch Dogs 3...

 

Lepiej bym tego nie ujął :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę ochłonąłem po nocy, pierwsze wrażenia bardzo mieszane (bo podobnie jak inni nie tego się spodziewałem), ale teraz tak sobie myślę, że Redzi mają jaja. Wiedzieli, że gracze po W3 będą oczekiwać czegoś ciężkiego, a chcą uderzyć w zupełnie inne struny. Ja tam bym im dał szansę, to, że innym studiom nie udało się stworzyć dobrej gry w tych klimatach nie oznacza, że i Redom się nie uda.

 

Na myśl przychodzi mi dość odległa analogia - konia z rzędem temu, kto myślał, że Mario + Rabbids będzie dobrą grą. A gra okazała się tytułem kapitalnym.

Poczekajmy do gejmplejów, a najlepiej do wydania samej gry i wtedy ją oceniajmy:)

Edytowane przez marcinho07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy gra wyjdzie w następnym roku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekujemy Cyberpunku z brudnym klimatem, neonami i kwaśnym deszczem, mocnym rozwarstwieniem społeczeństwa, a nie Watch Dogs 3...

 

Nie mylcie brudnego i mrocznego uniwersum z paletą kolorystyczną..... Cyberpunk to też kolorowe neony, wymyślne stroje i fryzury, przeplatający się luksus z biedą. Jednym słowem świat ogromnych kontrastów. Pod tym względem pozornie kolorowy trailer nie wyklucza się z brutalnym, pełnym przemocy i niesprawiedliwości światem, ba nawet podkreśla ten kontrast. Większość ujęć była też za dnia. Myślę że te same lokacje pokazane nocą by idealnie trafiły w ten klimat którego większość oczekiwała. Ja patrząc na ten trailer widzę ten klimat papierowego Cyberpunka którego w końcu gra ma być adaptacją. Widzę też fajne smaczki nawiązujące do lat 80 i 90 które są nierozerwalne z Cyberpunkiem. Przypatrzcie się lepiej trailerowi to zobaczycie że pod płaszczykiem kolorów to co w nim się pokazuje wcale nie jest sielankowe.

Zresztą takie samo gadanie było przy zapowiedziach Wiedźmina 3, że za kolorowe itp :E jakaś fobia barwna chyba w społeczeństwie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie niepopularna opinia, ale mi się taka forma CP2077 podoba. Co prawda z początku oczekiwałem czegoś bardziej w klimatach Blade Runnera, ale to nie znaczy przecież że takich motywów w ogóle w grze nie znajdziemy. Ten klimat raczej też się znajdzie, bo przecież trailer nie prezentuje nawet cząstki zawartości gry.

 

Poza tym to co tu pokazali wygląda solidnie. Głos głównego bohatera może nie przypadł mi do gustu, ale przecież i tak ma być kreator postaci.

 

Nie oczekuje po tej grze nie wiadomo czego, ale moim zdaniem ma szansę być lepsza od W3, który to kulał pod wieloma względami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wy się czepiacie tej kolorystyka tak bardzo. Wy oczekujecie że gra będzie tylko w samych odcieniach szarości jak Max Payne 1 i 2 i że wszędzie będą porozrzucane śmiecie, poopuszczane/porozwalane budynki/fabryki, które będą przejęte przez gangi/mafie, którzy trzęsą całym miastem? Może i tak będzie, jak na razie zobaczyliście mały kawałek świata i nic o nim nie wiemy. Może też oczekujecie takie cyberpunka jak w futuramie? Ktoś to porównał to fortnaita, serio?! ktoś widzi podobieństwo w tych dwóch grach? Jak tak to niech poda przykłady z uzasadnieniem.

 

Trailer jest zrobiony na silniku gry i według mnie dobrze im to wyszło. Możemy zobaczyć urywek świata, który robi wrażenie. Ja w klimatach cyberpanku jak i science fiction nie siedzę, lecz zawsze sobie wyobrażałem świat cyberpunka w taki sposób, jak to zaprezentowali RED'zi. Masywne budowle z wieloma kolorowymi neonami i innymi ekranami, ciasne i długie uliczki, które dużo skrywają. Masa dziwaków, ćpunów, robotów i androidów, jest rozwarstwienie społeczne, które widać gołym okiem, widać tą różnice pomiędzy naszymi czasami a rokiem 2077 wykreowanym przez CDP lecz też nie wszystko się zmienia. Ja osobiście hypu nie odczuwam, bo to gra nie jest w moich klimatach, lecz ja powodów do narzekań nie mam.

 

Jakiś czas temu odpaliłem sobie grę Remember Me, która się wpisuje w SF i Cyberpunk i jeśli w CP2077 pojawi się jakiś element bijatyki, jakiś combat-system a nie sama strzelanka to może się skuszę na nową produkcję od RED'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mylcie brudnego i mrocznego uniwersum z paletą kolorystyczną..... Cyberpunk to też kolorowe neony, wymyślne stroje i fryzury, przeplatający się luksus z biedą. Jednym słowem świat ogromnych kontrastów. Pod tym względem pozornie kolorowy trailer nie wyklucza się z brutalnym, pełnym przemocy i niesprawiedliwości światem, ba nawet podkreśla ten kontrast. Większość ujęć była też za dnia. Myślę że te same lokacje pokazane nocą by idealnie trafiły w ten klimat którego większość oczekiwała. Ja patrząc na ten trailer widzę ten klimat papierowego Cyberpunka którego w końcu gra ma być adaptacją. Widzę też fajne smaczki nawiązujące do lat 80 i 90 które są nierozerwalne z Cyberpunkiem. Przypatrzcie się lepiej trailerowi to zobaczycie że pod płaszczykiem kolorów to co w nim się pokazuje wcale nie jest sielankowe.

Zresztą takie samo gadanie było przy zapowiedziach Wiedźmina 3, że za kolorowe itp :E jakaś fobia barwna chyba w społeczeństwie jest.

 

Po ochlonieciu w pelni sie z powyzszym zgadzam. Kolorki i kolorowe fryzury nie wykluczaja aktow przemocy i ciezkiego klimatu. PRzed Redami ciezkie zadanie ale wierze, ze podolaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywne zaskoczenie, świeże (tudzież odmienne) podejście do cyberpunku, a nie ciemno, brudno i deszcz pada.

 

Oczekujemy Cyberpunku z brudnym klimatem, neonami i kwaśnym deszczem, mocnym rozwarstwieniem społeczeństwa, a nie Watch Dogs 3...

Ja tam sie nie znam, ale zorientowani twierdzą, że dobrze oddaje ducha Cyberpunka 2020.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Giełda też źle zareagowała na trailer bo akcje poleciały. Ludziom nie spodobał się watch dogs 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros
"- Już od wtorku, przez całe targi E3, będziemy pokazywać fragment gampleya na godzinnych, zamkniętych prezentacjach, na które zaprosiliśmy media i kluczowych partnerów biznesowych. Zainteresowanie jest ogromne, na wszystkich spotkaniach mamy nadkomplet gości – mówi prezes CD Projektu."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy gra wyjdzie w następnym roku..

 

Nie ma szans, po tym co pokazali a raczej po tym czego nie pokazali uważam, że przed nimi jeszcze spokojnie z 2 lata pracy.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...