Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem pełny odcinek i trailer, dużo wyjaśnia sporo o grze nie wiedziałem. Dobrze się zapowiada. Hyped!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, raul_ole napisał:

Obejrzałem pełny odcinek i trailer, dużo wyjaśnia sporo o grze nie wiedziałem. Dobrze się zapowiada. Hyped!!!

Dużo pokazuje jak ktoś jest obeznany z CP, z całym uniwersum - bardzo dużo pokazuje. 

ALe jak ktoś będzie miał pierwsze spotkanie to jest bezpieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miarę dobrze się zapowiada... ale kiedyś wychodziły nowe proce i po 3 latach były gry pod nie, a nie starsze. Teraz wychodzi gra pod proce sprzed 6 lat. Ryzeny będą mieć 3 lata i 9 miesięcy, a 8 rdzeni 16 wątków nadal nie wykorzysta. Tak nie powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kynareth napisał:

Ryzeny będą mieć 3 lata i 9 miesięcy, a 8 rdzeni 16 wątków nadal nie wykorzysta. 

A niby skąd takie info, że nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak gra wyjdzie. Dzisiaj 60hz nie powinno być problemem dla starszych 4/8 w dobrze zoptymalizowanej grze, która ma trafić docelowo do jak największej liczby odbiorców.

Najmocniejsze proce są raczej do grania w 100-120fps+ no chyba, że mówimy o skopanych silnikach gier gdzie nawet jak w przypadku takiego KC:D potrafią się krztusić przy ~60fps :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SebastianFM napisał:

To raczej będziesz miło zaskoczony. Przecież z DLSS w trybie Performance to tak naprawdę rozdzielczość renderowania to tylko 1920 x 1080. Chyba, że tobie chodzi o takie ultra ultra czyli wszyskie suwaki na maksa w prawo. Raczej nie bez powodu te ustawienia mają się nazywać Psycho.

Szanujmy się, DLSS w trybie performance to jest już zbyt duży kompromis przy 4K (w zasadzie to w praktyce nawet nie ma porównania do 1440p), więc ja aż tak niskiego schodzenia z DLSS to nie uznaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Isharoth napisał:

Podobno te obsuwy premier wynikają z tego że Redzi prowadzili negocjacje z Intelem, AMD i Nvidią żeby gra miała takie wymagania że każdy będzie musiał sobie kupić najnowszy sprzęt. Dostali za to 70 milionów PLN, oprócz tego umówili się że dadzą graczom fałszywe wymagania przed samą premierą, żeby ci najpierw kupili grę, a potem dopiero zrozumieli że na jakichś tam starych Turingach nie pograją i muszą sypnąć hajsem. Tak było, właśnie teraz połączyłem wszystkie fakty i to rozgryzłem. Możecie już anulować preordery. Nie dziękujcie.

comment_8aP1mMhy24MZLha6ZwyDAynGFDbIeHNi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kłam, ciebie nie było na świecie 3 lata temu ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kynareth napisał:

...kiedyś wychodziły nowe proce i po 3 latach były gry pod nie, a nie starsze. Teraz wychodzi gra pod proce sprzed 6 lat. Ryzeny będą mieć 3 lata i 9 miesięcy, a 8 rdzeni 16 wątków nadal nie wykorzysta. Tak nie powinno być.

Wspominasz czasy kiedy rynek gier raczkował i większe gry potrafiły być jeszcze tworzone przez pasjonatów. Wtedy robiono sztukę dla sztuki, albo po prostu próbowano reklamować grę w nietypowy wtedy sposób np. nowinkami technicznymi. Dziś gdyby ktoś w dużym studiu coś takiego zaproponował to by go wyśmiali. Gra ma się sprzedać, a nikt jej nie kupi jak nie będzie na czym w nią grać. Wiele osób używa jeszcze tego 6 letniego sprzętu. Żaden z moich znajomych nie ma RTX, z CPU: dwóch ma 7600K i Ryzena 3600, reszta ma słabsze jednostki.

Nie po to robili fikołki żeby gra działała na XO i PS4, żeby teraz ucinać sobie spory kawałek rynku PC. Gdyby był sens to próbowaliby go nawet wcisnąć na Switcha. :E

Edytowane przez Isharoth
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Cyberpunku będzie dostępny tryb jazdy metrem? Widziałem urywki, na których widać było podróżujących metrem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy ktoś coś słyszał jakoby na xklocku można było grać w CP2077 na klawie i myszce? Mam preorder na PC, chętnie bym wymienił na XSX ale ja nie potrafię celować na padzie, a tu zapowiada się, że trzeb będzie dobrze celować : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź w skradanie i hakowanie ? osobiście jedyne strzelanie jakie ogarniam na padzie to strzelanie do bramki przeciwnika w fifie

wymagania nie wyglądają strasznie ciekawe czy będą jakieś dodatkowe tekstury do pobrania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Barn napisał:

Czy w Cyberpunku będzie dostępny tryb jazdy metrem? Widziałem urywki, na których widać było podróżujących metrem.

Nie, zostało to wycięte w trakcie produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kynareth napisał:

W miarę dobrze się zapowiada... ale kiedyś wychodziły nowe proce i po 3 latach były gry pod nie, a nie starsze. Teraz wychodzi gra pod proce sprzed 6 lat. Ryzeny będą mieć 3 lata i 9 miesięcy, a 8 rdzeni 16 wątków nadal nie wykorzysta. Tak nie powinno być.

Chyba dostaniesz zawału jak zobaczysz (a jestem prawie tego pewien o ile nie będą wymagane instrukcje AVX), że gierka będzie chodzić około rekomendowanych na procesorach westmere 6/12 z....2010 roku, odpowiednio kręconych na 4.5GHz oczywiście (poziom ryzena 1600 stock).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczekiwania są ogromne, nie tylko na naszym podwórku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współpraca z Keanu to więcej niż strzał w dziesiątkę, wyobraźcie sobie jakby wyglądała promocja gry gdyby go w ogóle nie było, zainteresowanie mogłoby być sporo mniejsze.

Jeżeli premiera będzie tego 10 grudnia to mogą jeszcze tuż przed samą premierą odpalić jakąś bombę aby w wszystkie serwisy, media o tym pisały, może cały czas trzymają w zanadrzu tą lady gagę.

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

No ciekawe czy fabuła przebije Tlou2.

Pasjans ma lepszą fabułę od TLOU2 więc przebije bez problemu.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, RozQ napisał:

Osobiście liczę na spotkanie z Ciri

 

To się nie doczekasz, osobiście nie chciał bym tak oficjalnie "mieszania dwóch systemów walutowych"

Dajmy Cyberpunkowi wypromować się samodzielnie, a tamta scena to mógł być po prostu easter egg bez żadnej kontynuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Isharoth napisał:

Wspominasz czasy kiedy rynek gier raczkował i większe gry potrafiły być jeszcze tworzone przez pasjonatów. Wtedy robiono sztukę dla sztuki, albo po prostu próbowano reklamować grę w nietypowy wtedy sposób np. nowinkami technicznymi. Dziś gdyby ktoś w dużym studiu coś takiego zaproponował to by go wyśmiali. Gra ma się sprzedać, a nikt jej nie kupi jak nie będzie na czym w nią grać. Wiele osób używa jeszcze tego 6 letniego sprzętu. Żaden z moich znajomych nie ma RTX, z CPU: dwóch ma 7600K i Ryzena 3600, reszta ma słabsze jednostki.

Nie po to robili fikołki żeby gra działała na XO i PS4, żeby teraz ucinać sobie spory kawałek rynku PC. Gdyby był sens to próbowaliby go nawet wcisnąć na Switcha. :E

No to w takim razie ja wciąż nie mam potrzeby wymieniać kompa, bo gry jak widać pójdą mi na tym co mam. Poza tym, nie kupuję nowych gier AAA (jeden wyjątek AoE III DE zwróciłem, bo był niezoptymalizowany). Jestem zwykle niezadowolony z gier AAA i dlatego wolę retro albo indie. Choć chciałbym aby było inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też liczę na easter egg z Ciri, bardzo cieplutko na chwilkę się zrobi na serduszku :D  Zresztą po tym dialogu na wyspie mgieł to jest dla mnie pewniak 100% że będzie w C77 i to nie taki pewniak jak te na moich cotygodniowych kuponach w fortunie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwsza gra, w której widzę możliwość wyboru zębów dla swojej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Kynareth napisał:

No to w takim razie ja wciąż nie mam potrzeby wymieniać kompa, bo gry jak widać pójdą mi na tym co mam. Poza tym, nie kupuję nowych gier AAA (jeden wyjątek AoE III DE zwróciłem, bo był niezoptymalizowany). Jestem zwykle niezadowolony z gier AAA i dlatego wolę retro albo indie. Choć chciałbym aby było inaczej.

Gry AAA są jak mainstreamowe filmy. Mają się sprzedać na dużą skalę i przynieść jak największy zysk. A jak wiadomo, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego - nie da się dobrze zadowolić wszystkich, ale da się zadowolić każdego po trochu. Dlatego te gry są w większości przypadków po prostu przeciętne i bez polotu. Ale nie trzeba ograniczać się też tylko do gier indie, bo jest jeszcze sporo miejsca pomiędzy. Z najlepszych gier jakie w życiu ograłem, znajdzie się tam sporo tytułów o średnim budżecie.

Co do wymagań to one pewnie dopiero zaczną wzrastać, jakoś za rok, dwa lata. Póki co można spać spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...