Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Isharoth napisał:

A nie zależy to od wybranej przeszłości MC?

Tak własnie ma być w zależności od tego jaką drogę życiową wybierzesz. Będą do wyboru 3.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DamianX napisał:

@qjin Ależ owszem świadczy, skoro wyczyszczenie  całej mapy w Valhalli oraz zrobienie fabuły zajmuje około 100-110h godzin, to tutaj dostajemy znacznie więcej contentu, jakbyś wszedł źródło, które dałem to byś doczytał czemu aż tyle godzin jest nabite.

Nadal nic konkretnego i niewiele mówi, w dodatku bez jakiegokolwiek punktu odniesienia. Czy będzie znacznie więcej, to się dopiero okaże. 

W Wiedźmina 3 też ludzie grają po 200 godzin i jak ktoś napisze, że grał tyle i nawet nie skończył, to znaczy, że jest to gra na 200h+? Nie, zdecydowanie nie ma tam tyle zawartości, co nie znaczy, że nie można tam tyle czasu spędzić, w zależności od tego, jak się gra, i jakim jest się graczem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4nedm1.jpg

Po lewej wersja PC mam nadzieje.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy wyciek 

nie linkujemy. I już dawno wiadomo o tym wycieku - wystarczy przejrzeć wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Myst napisał:

Po lewej wersja PC mam nadzieje.

To drugie to pokaz technologi JALI - lips-synca dlatego tak wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ppe.pl jest news i na dole w komentarzach są jeszcze aktywne linki do wersji ps4 (wiec jak ktos ma cisnienie to niech tam ciśnie :P  )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na tym filmiku nie ma nic szczególnego, może 5 minut dłuższy gameplay, niż to co było oficjalnie pokazane, w dodatku z natarczywym śmiechem grającego. :E Chyba że mówimy o innym filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście, że niestety nie zagramy męską i damską wersją "V" z trailerów? Przeglądam właśnie screeny i lekkie rozczarowanie sądziłem, że będzie można zagrać "V" z trailera i będzie On lub Ona jedną z domyślnych opcji do wyboru przy tworzeniu postaci. "V" z 48 minutowego gameplayu fajna babka szkoda, że nie można tych postaci "presetów" mieć na start przygody.

latest?cb=20180909161626&path-prefix=pllatest?cb=20200904222811&path-prefix=pl

3762447-cyberpunk2077_looks_are_everythi

Nowe presety "V" to jakiś Abdul, random i azjata.

Edytowane przez ŁysyZBrazzers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ŁysyZBrazzers napisał:

Widzieliście, że niestety nie zagramy męską i damską wersją "V" z trailerów? Przeglądam właśnie screeny i lekkie rozczarowanie sądziłem, że będzie można zagrać "V" z trailera i będzie On lub Ona jedną z domyślnych opcji do wyboru przy tworzeniu postaci. "V" z 48 minutowego gameplayu fajna babka szkoda, że nie można tych postaci "presetów" mieć na start przygody.

latest?cb=20180909161626&path-prefix=pllatest?cb=20200904222811&path-prefix=pl

3762447-cyberpunk2077_looks_are_everythi

Nowe presety "V" to jakiś Abdul, random i azjata.

Łee to lipa... Chciałem zagrać też V z trailerów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do wyboru będą te trzy co na screenie, to słabo wyglądają. Trzeba będzie się napocić by dostosować coś znośnego dla oczu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli edytor bedzie faktycznie mega rozbudowany to chyba szybko beda video tutoriale jak zrobic V z trailerów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, ŁysyZBrazzers napisał:

Widzieliście, że niestety nie zagramy męską i damską wersją "V" z trailerów? Przeglądam właśnie screeny i lekkie rozczarowanie sądziłem, że będzie można zagrać "V" z trailera i będzie On lub Ona jedną z domyślnych opcji do wyboru przy tworzeniu postaci. "V" z 48 minutowego gameplayu fajna babka szkoda, że nie można tych postaci "presetów" mieć na start przygody.

 

No to będzie się trzeba namęczyć żeby osiągnąć V z trailerów, dzięki CDPR, z pewnością ma to sens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kris194 napisał:

No to będzie się trzeba namęczyć żeby osiągnąć V z trailerów, dzięki CDPR, z pewnością ma to sens...

Lipa...

cyberpunk-2077-nomad-1024x576.jpg?strip=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypominam, że Geralt z trailerów to było co innego niż Geralt w grze jeśli chodzi o gębę w Wiedźminie 3 gdzie wcale nie było możliwości konfiguracji wyglądu, co nie zmienia faktu, że również jestem niezadowolony.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męska wersja V to było i tak CGI i takiego efektu by nie było, ale również ponarzekam - w mojej głowie już tak wyglądał, z tego trailera jak dla mnie wygląda idealnie do tej postaci. Zobaczymy, może są też inne presety "po rozwinięciu", albo jest spora możliwość modyfikacji i jakoś taki efekt osiągniemy. To co mi się też trochę nie podoba to głos, w trailerze jakiś inny miał. Damska wersja jest ok, chyba nadal ten sam 'zawadiacki' głosik co w 48 minutowym gameplay trailer. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już lepiej, ale to stary build. Gościa jeszcze da się przeboleć może ktoś go zrobi i poda namiary do presetu. Kobieta była dostępna już jako postać gotowa do gry i to jest ból, że jej aktualnie nie ma. Oczywiście wygląd można dostosować w późniejszym etapie gry operacja zmiany twarzy itp. Tylko mnie osobiście nie uśmiecha się siedzieć 5h w menu postaci. W Falloucie 4 byli Nora i Nate z trailerów i problem z głowy jak ktoś chciał grać podstawową postacią.

main-qimg-5df41e421ddba33f99aebf237459a1

v01-jpg.11002816

Edytowane przez ŁysyZBrazzers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ŁysyZBrazzers napisał:

Widzieliście, że niestety nie zagramy męską i damską wersją "V" z trailerów? Przeglądam właśnie screeny i lekkie rozczarowanie sądziłem, że będzie można zagrać "V" z trailera i będzie On lub Ona jedną z domyślnych opcji do wyboru przy tworzeniu postaci. "V" z 48 minutowego gameplayu fajna babka szkoda, że nie można tych postaci "presetów" mieć na start przygody

Nowe presety "V" to jakiś Abdul, random i azjata.

Popieram, jakby tego było mało to na tym gameplayu który wyciekł startowe randomowe postacie podczas tworzenia V to murzyni chociaż nie wiem czy tak to wygląda przy każdym odpaleniu ale jeżeli tak, to jest to żałosne wchodzenie w 4 litery przez redów tym dziwakom z różnymi ideologicznych organizacji.

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Motion Blur mozna czesto wylaczyc wiec byc moze bedzie mozna.

Aberacje i ziarno też pozwalają dać na off w opcjach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Aberacje i ziarno też pozwalają dać na off w opcjach ?

co to jest to ziarno co to daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tomkill napisał:

co to jest to ziarno co to daje?

Efekt filmu obraz jest zabrudzony taki sam bayer był w pierwszym Mass Effect-cie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ŁysyZBrazzers napisał:

Tu już lepiej, ale to stary build. Gościa jeszcze da się przeboleć może ktoś go zrobi i poda namiary do presetu. Kobieta była dostępna już jako postać gotowa do gry i to jest ból, że jej aktualnie nie ma. Oczywiście wygląd można dostosować w późniejszym etapie gry operacja zmiany twarzy itp. Tylko mnie osobiście nie uśmiecha się siedzieć 5h w menu postaci. W Falloucie 4 byli Nora i Nate z trailerów i problem z głowy jak ktoś chciał grać podstawową postacią.

main-qimg-5df41e421ddba33f99aebf237459a1

 

Szkoda, że się nie da ogarnąć w edytorze gaci cotonworlda xD

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, caleb59 napisał:

Ja tylko przypominam, że Geralt z trailerów to było co innego niż Geralt w grze jeśli chodzi o gębę w Wiedźminie 3 gdzie wcale nie było możliwości konfiguracji wyglądu, co nie zmienia faktu, że również jestem niezadowolony.

Geralt z trailerów wyglądał znacznie gorzej (zniewieściale) niż Geralt finalnie i te czarne brwi ! :rotfl:

Masakra jakaś.

Tutaj mamy edytor więc na początku trzeba będzie trochę posiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...