Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Wieśka ogrywałem już jakiś czas po premierze i nie pamiętałem jak to wyglądało, no to Mikołaj dostał info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie nie przypominam by były jakieś problemy z GOG-iem przy W3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to na GOGu aktualizacje do W3 wychodziły ze znacznym opóźnieniem 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też wezmę na Steam, bo mam tam odłożone już trochę pieniędzy. To byłby pierwszy zakup gry Redów na Steam, bo resztę mam na GOGU. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli na dvd 70gb ale trzeba bedzie pobrac drugie tyle z serwerow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty myślałeś, przecież na DVD masz stary i nieaktualny build gry więc jasnym jest, że na konsolach będzie opcja ponownego pobrania całej lub prawie całej gry od nowa. :E Na PC nie będzie tego problemu bo cyfrowo dostaniesz od razu najnowszy build do pobrania i jedyna różnica to będzie day0 patch o ile nie będzie go w preloadzie od razu co również by mnie nie zdziwiło.

Ogólnie na konsolach jest przesrane jeśli ktoś liczy na granie z płyty od razu po wsadzeniu do konsoli.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2020 o 15:34, qjin napisał:

Tak, nawet z ray tracingiem - wystarczy, że skorzystasz z GeForce NOW. 

Ej, ale tak bez kitu - jest sens odpalać cyberpunka na GeForce NOW? To może się udać? Nie korzystałem z tego nigdy, ale wydaje mi się, że serwery mogą im tam spłonąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekania niektorych osób w necie i na forum na oprawę graficzną CB2077, przeciez patrząc całosciowo to jedna z najdładniejszych gier open world obecnie , oczywiscie nie ma tam jakiegos ultra detalu ale to przeciez gra crossgeneracyjna to raz a dwa nalezy pamietac ze akcja dzieje sie w zroznicowanym miescie (to nie wiedzmin gdzie mamy w naszym otoczeniu 5 rodzajów drzew i 3 rodzaje chat które duzo łatwiej jest strumieniować), mi osobiscie podoba sie bardziej całosciowo niz RDR2 (ma równie dobre oswietlenie i tez niezłą wolumetrykę, słabszy detal otoczenia ale lepszy detal postaci fabularnych i bardziej zroznicowane otoczenie, szczegolnie od strony projektów architektonicznych (wnętrza i budynki) )

 

P1aZv6l.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez Azakiel
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Azakiel napisał:

Nie rozumiem narzekania niektorych osób w necie i na forum na oprawę graficzną CB2077, przeciez patrząc całosciowo to jedna z najdładniejszych gier open world obecnie , oczywiscie nie ma tam jakiegos ultra detalu ale to przeciez gra crossgeneracyjna to raz a dwa nalezy pamietac ze akcja dzieje sie w zroznicowanym miescie (to nie wiedzmin gdzie mamy w naszym otoczeniu 5 rodzajów drzew i 3 rodzaje chat które duzo łatwiej jest strumieniować), mi osobiscie podoba sie bardziej całosciowo niz RDR2 (ma równie dobre oswietlenie i tez niezłą wolumetrykę, słabszy detal otoczenia ale lepszy detal postaci fabularnych i bardziej zroznicowane otoczenie, szczegolnie od strony projektów architektonicznych (wnętrza i budynki) )

Niektorzy narzekanie maja we krwi ,jak by gra nie byla tak beda narzekac :rotfl: Tej gry nawet nie da sie do czegos prownac bo tak wielkiej i zlozonej gry na rynku nie ma w podobnych klimatach.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja pudełkowa będzie tylko na GOGa, a tylko w pudełku jest mapa, jakieś naklejki i coś tam jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 14 dni do premiery od ktorej godz bedzie mozna pobrac cyberpunka 2077 o polnocy polskiego czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Phoenixsuple napisał:

2dni wczesniej.

przesuneli premiera czy sciagac mozna 2 dni wczesniej ale grac mozna pozniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomkill napisał:

przesuneli premiera czy sciagac mozna 2 dni wczesniej ale grac mozna pozniej?

Na tej samej stronie kilka postow masz wyzej preload na ps4 wiec na inne platformy raczej bedzie tak samo. Tak ciezko na tej samej stronie przeczytac posta.. Rece opadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Na tej samej stronie kilka postow masz wyzej preload na ps4 wiec na inne platformy raczej bedzie tak samo. Tak ciezko na tej samej stronie przeczytac posta.. Rece opadaja.

a o godz wiadomo o ktorej bedzie mozna sciagac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje niby 7 grudnia, myslalem ze moze ciut wcześniej dzień lub dwa :D

Edit: Chociaż w sumie nie, poniedziałek był ogolnie typowany, gdzieś sobie zakodowałem że beda moze tydzien wcześniej

Edytowane przez JeanPepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, JeanPepin napisał:

Recenzje niby 7 grudnia, myslalem ze moze ciut wcześniej dzień lub dwa :D

Edit: Chociaż w sumie nie, poniedziałek był ogolnie typowany, gdzieś sobie zakodowałem że beda moze tydzien wcześniej

Tydzień wcześniej były w przypadku Wiedźmina 3. Tym razem raczej nie było realne. CD Projekt RED chce poprawić jak najwięcej błędów w grze, żeby zmniejszyć ryzyko niższych ocen w recenzjach.

@baron6b mają się chwalić najgorszą/najbrzydszą wersją? Zresztą między PS4 a Pro różnica ograniczy się tylko do rozdzielczości i do płynności, która będzie mniej stabilna na słabszej konsoli i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ODIN85 napisał:

Jak już teraz pewnie grają recenzenci.

Szok, a kiedy niby mieliby zacząć ogrywać tak dużą gre? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Z gogiem nie było,z galaxy już tak.

Jak to tam się nazywało w dniu premiere to nie pamiętam. Jednak tak czy siak nie przypominam sobie, bym nie mógł zagrać w dniu premiery w W3 przez GOG. Także jakiś problemów z aktualizacjami nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JeanPepin napisał:

Recenzje niby 7 grudnia, myslalem ze moze ciut wcześniej dzień lub dwa

To recenzje, a premiera? 

:E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jaycob napisał:

To recenzje, a premiera? 

:E

 

sciagac mozna 8 a premiera 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w związku z rosnącym wewnętrznym "hajpem" moje ciało zostało zmuszone przez mózg by nacisnąć przycisk BUY (a jeszcze 3 tygodnie temu byłem pewien ze nie kupie na premiere), w związku z tym że raczej wole nie dorabiać pośredników to zakupu dokonałem dziś na GOG-u.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wszyscy tylko o topce widzę. Szkoda, że niższe segmenty wymierają...
    • E3-1230v2 to jest LGA 1155. Jaki zamówiłeś?
    • @galakty obronność kraju tak ale dla ochotników, jeżeli występuje przymus to już nie jest prawica  @kanon7 Przerasta zrozumienie prostej rzeczy ? Celem nie są pieniądze tylko towar i usługi, państwa drukują pusty pieniądz bez pokrycia , usa zaczęły się spytać jak idiotą Nixon zniósł parytet złota , co ci po pustych papierkach jak nie kupisz za to usług i towarów ? Znów kłamiesz personalnie , jeżeli głosowałem w wyborach samorządowych na kandydata PiS, kandydatkę KO i kandydatów konfederacji to jestem PiSKOKonfo ruskim ? Kiedyś pisałem jedynie o szkodliwości szczepienia przeciwko covid i jestem przeciwnikiem tylko tego szczepienia, sam jestem zwolennikiem szczepień np na gruźlicę żółtaczkę itd , podejrzewam że jestem zaszczepiony na większą ilość chorób niż ty więc kto tu jest antyszczepionkowcem? A co złego jest w twierdzeniu że ziemia jest płaska czy ktoś robi komuś krzywdę jak w to wierzy ?  Problem tworzy się wtedy gdy osoby jak ty uważają wszystkich innych za podludzi i oszołomów i chcą narzucać swoje zdanie przymusowo  Gratuluję więcej takich postów i będziesz jak lewica której trzeba dać mówić żeby sami się ośmieszali  A co do ucieczki z kraju jeżeli wybuchnie wojna w Polsce to nie mam zamiaru nigdzie się ruszać po prostu będę sobie żył tak jak dotychczas jako osoba mocno wierząca nie stawiam swojego życia na pierwszym miejscu 
    • Nowy sprzęt dla UA jest już w drodze na front. Było trzymane w tajemnicy, że jest już w Ukrainie.
    • No tak ale wtedy Nvidia pierwszy raz zastosowała myk ze zmianą półek cenowych Mieliśmy 1080ti za 699$  z układem wielkości 471mm^2 w 16nm A w jego miejsce wbili 2080 za 699$ z układem 545mm^2 w 12nm (czyli jak dobrze pamiętam lekko usprawnionym 16) A nad nią wrzucili 2080ti za 999$ z układem wielkości 754nm^2 Czyli realnie to przeskok od Pascala do Turinga nie był za wielki i zamiast wydajności dostaliśmy RT w "gratisie".   Teraz myślę będzie podobnie , nowe gpu będą szybsze ale pewnie będą ciągnąć te 20-30W więcej i być ciut większe niż ich Adowe odpowiedniki.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...