Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że nie grałem w WD2, tylko chwilę w WD1, nie mam spaczonej rzeczywistości. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani razu cringe mnie nie złapał. Co tam takiego nie halo było w dialogach?

To o czym pisałem wcześniej - cały ten styl wysportowanych "yo man cool bro" niby nerdów drukujących sobie gadżeciki na drukarce 3D i skaczących jak małpy.

Poszczególnych dialogów nie przytoczę bo ich po prostu nie pamiętam, a nie chce mi się dla podtrzymania argumentu oglądać tego syfu na YT żeby tutaj wkleić.

Podobało wam się - okej. Dla mnie to był niesamowity syf fabularny opakowany dobrą rozgrywką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez zaznaczyl ze cytuje wiec co sie czepiasz masz z tym problem gamoniuscratchhead.gif

 

Zobacz sobie o której edytował ten post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kolorystykę widzę tu potencjał na ogromne, żyjące, naszpikowane detalami miasto. Zobaczymy czy CDPR to udźwignie.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Tak samo jak Wiedźmin jest takim GTA w świecie fantasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie o której edytował ten post.

 

nie mow mi jak mam zyc nie twoja sprawa losiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A samochód to taki jakby koń.

Środek transportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Tak samo jak Wiedźmin jest takim GTA w świecie fantasy.

Do niego trzeba bezpośrednio bez metafor i sarkazmów, bo przelatują mu nad głową :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej Odinowi chodzi o to, że trailer wygląda bardzo podobnie do tego pierwszego z GTA V, jak dla mnie prezentuje się fantastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Tak samo jak Wiedźmin jest takim GTA w świecie fantasy.

Nie mogę crash2.gifrotfl.gif:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie Gta w przyszłości.

 

Gdzie ty tu widzisz GTA w przyszłości? Serio pytam. Co jak co ale po obejrzeniu trailera kilka razy i pominięciu jego wstępu, który psuje cały efekt zaczynam coraz bardziej dostrzegać to na co właśnie tak czekałem czyli absolutna bezduszność korporacji, ogromne kontrasty między bogatymi a biednymi, wiecznie wiszące w powietrzu zagrożenie na ulicy. Trochę się tylko obawiam czy dużo z tego zostanie jak przyjdzie co do "optymalizowania" tej gry pod obecne konsole. Szczerze? Jak dla mnie to powinien być tytuł startowy na nową generację i PC i dopiero ewentualnie później mocno pocięty na obecne konsole bo inaczej spora część potencjału tego tytułu może pójść do piachu i nie mam tu na myśli kwestii związanych z GPU a raczej z CPU chociaż graficznie też wyczuwam spory downgrade ze względu na konsole i ich GPU o mocy ~GTX 660...

 

No raczej Odinowi chodzi o to, że trailer wygląda bardzo podobnie do tego pierwszego z GTA V, jak dla mnie prezentuje się fantastycznie.

 

Ten trailer moim zdaniem trzeba oglądnąć kilka razy i to koniecznie bo ta tęczowa kolorystyka na początku zaburza cały odbiór.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam Blade Runner, o którego klimat tak się domagaliście, jakby wam to napisać...NIE JEST Z GATUNKU CYBERPUNK

No a z jakiego jest?

Są jakieś granicę bzdur, które ludzie bezmyślnie kopiują z neta i jeszcze piszą o 100% trafności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo-noir i cyberpunk.

 

 

Swoją drogą faktycznie pierwszy trailer GTAV też dużo bajdurzył o rozwarstwieniu społecznym w Hameryce, kryzysie itd. co miało znikome przełożenie na właściwą fabułę.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty tu widzisz GTA w przyszłości? Serio pytam. Co jak co ale po obejrzeniu trailera kilka razy i pominięciu jego wstępu, który psuje cały efekt zaczynam coraz bardziej dostrzegać to na co właśnie tak czekałem czyli absolutna bezduszność korporacji, ogromne kontrasty między bogatymi a biednymi, wiecznie wiszące w powietrzu zagrożenie na ulicy. Trochę się tylko obawiam czy dużo z tego zostanie jak przyjdzie co do "optymalizowania" tej gry pod obecne konsole. Szczerze? Jak dla mnie to powinien być tytuł startowy na nową generację i PC i dopiero ewentualnie później mocno pocięty na obecne konsole bo inaczej spora część potencjału tego tytułu może pójść do piachu i nie mam tu na myśli kwestii związanych z GPU a raczej z CPU chociaż graficznie też wyczuwam spory downgrade ze względu na konsole i ich GPU o mocy ~GTX 660...

 

To już konsole mają moc GTX 660? Niedawno miały RX 470/1060 3 GB :E Prędzej zastój 2 letni na PC wpłynie negatywnie na rynek niż konsole.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane:

 

 

4ZpfDE7.png

 

Można odwrócić i powiedzieć, że ludzie nagle naczytali się o Cyberpunku 2020 (chociaż pewnie tylko 1% osób to przeczytało) i nagle podpiera się tym jako argument jako znawca cyberpunku ¯\_(ツ)_/¯.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już konsole mają moc GTX 660? Niedawno miały RX 470/1060 3 GB :E Prędzej zastój 2 letni na PC wpłynie negatywnie na rynek niż konsole.

 

1060 3GB to chyba jedynie jak się komuś taka konsola przyśni :E Tzn może i mają ale jedynie pod względem ilości VRAM. Bazowe konsolki są właśnie na poziomie GTX 660 co widać nawet po wymaganiach gier i dlatego jest jak jest czyli nierzadko ogromne downgrade'y.

 

Neo-noir i cyberpunk.

 

 

Swoją drogą faktycznie pierwszy trailer GTAV też dużo bajdurzył o rozwarstwieniu społecznym w Hameryce, kryzysie itd. co miało znikome przełożenie na właściwą fabułę.

 

GTA V nie wykorzystało dużej części swojego potencjału, nie ma co się oszukiwać. "Redzi" nie kłamali gdy mówili, że to jest ambitny projekt. Jest tak ambitny, że aż się obawiam co z tego wyjdzie.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma i czytał ten ma i wie o co chodzi, ale ten pan ma rację. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można odwrócić i powiedzieć, że ludzie nagle naczytali się o Cyberpunku 2020 (chociaż pewnie tylko 1% osób to przeczytało) i nagle podpiera się tym jako argument jako znawca cyberpunku ¯\_(ツ)_/¯.

W tym rzecz, że wizje cyberpunku są różne. Tak jak i wizje fantasy czy sci-fi.

Problem mają Ci którzy sobie coś ubzdurali na podstawie pierwszego trailer'a, (Którego to scena swoją drogą wcale nie jest nieprawdopodobna nawet w kontekście nowej prezentacji.) nie czytając nawet wpisów od CDPR bo nie mówię już o zapoznawaniu się ze źródłem.

 

To wina CDP, że ludzie to ignoranci?

Bo cyberpunk to Blade Runner, a metal to Metallica.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1060 3GB to chyba jedynie jak się komuś taka konsola przyśni :E Tzn może i mają ale jedynie pod względem ilości VRAM. Bazowe konsolki są właśnie na poziomie GTX 660 co widać nawet po wymaganiach gier i dlatego jest jak jest czyli nierzadko ogromne downgrade'y.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale wszystkie gry obecnie robią pod PS4 Pro/Xbox X, to trochę więcej niż GTX 660, zresztą. Chciałbym odpalić Detroit Become Human z taką grafiką na GTX 660 :E Nie ma co narzekać na poziom konsoli, bo grafika jest miła dla oka w każdym tytule, już nawet nie chce przedstawiać Horizon Zero Dawn na Pro.

 

Kto ma i czytał ten ma i wie o co chodzi, ale ten pan ma rację. :)

Rację również ma druga strona, ponieważ Blade Runner był najbliżej Cyberpunku stworzonego przez Gibsona więc nie dziwię się, że ludzie chcą trochę tamtego cyberpunku. ¯\_(ツ)_/¯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można odwrócić i powiedzieć, że ludzie nagle naczytali się o Cyberpunku 2020 (chociaż pewnie tylko 1% osób to przeczytało) i nagle podpiera się tym jako argument jako znawca cyberpunku ¯\_(ツ)_/¯.

 

Nawet jeśli ktoś pozuje, to co z tego? Nadal ma rację.

CDPR nie odpowiada za wyimaginowane wyobrażenie o ich grze - część ludzi wiedziała jak to powinno wyglądać, a część udaje że wiedziała - nic to nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

wlaczcie szybko TTV, w Expresie będą gadać o cyberpunku teraz o 19:45

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rację również ma druga strona, ponieważ Blade Runner był najbliżej Cyberpunku stworzonego przez Gibsona więc nie dziwię się, że ludzie chcą trochę tamtego cyberpunku. ¯\_(ツ)_/¯

W GitS też jest cyberpunk, który mi się podoba, nie mam na myśli filmu ze Scarlett Johanson ale obydwu japońskich anime, oraz mini seriali w tym uniwersum, jest kolorowo i mrocznie, a historię tam opowiedziane nie są płytkie i łatwe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GitS też jest cyberpunk, który mi się podoba, nie mam na myśli filmu ze Scarlett Johanson ale obydwu japońskich anime, oraz mini seriali w tym uniwersum, jest kolorowo i mrocznie, a historię tam opowiedziane nie są płytkie i łatwe. :)

Znam GitSa, też mi się podobał. Ale on był wyraźnie ciemniejszy niż to co CDPR zrobiło na trailerze :E No ale nie ma jak porównać ~150 minutowe show do 2 minutowego trailera, trzeba czekać i zobaczyć czy mają odpowiedni balans. Bo z wypowiedzi wynika, że idą full rock n roll, punk czyli dla mnie osobiście średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...