Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Wersja na zwykłego XO i podstawowe PS4 to ciągle słodka tajemnica :E

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Kszyrztow napisał:

A ja się teraz zastanawiam jak będzie wyło podstawowe Playstation 4 i Prosiak, tylko co będzie gorsze ? hałas czy te boskie cinematic experience :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Kszyrztow napisał:

Jaka tam słodka tajemnica 😉. To będzie coś troszkę lepsze niż port W3 na Switcha. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, frog67 napisał:

Jeżeli z wrażeń ogrywania 16h rysuje się obraz że narzekają najbardziej na bugi ( to pewne że są i będą i nawet za pół roku) i UI że mało intuicyjne .. i tyle reszta pasuje to znaczy że jest bardzo dobrze i w zasadzie nie muszę obawiać się o grę. ! 

Optymista z ciebie, ja mam inne odczucia, obstawiam ze to bedzie po prostu fajna klimatyczna opowieść ale jesli chodzi o gameplay i mechaniki to bedzie raczej casualowa gra, ludzie w komentarzach zastanawiają sie nad drzewkami rozwoju i buildami co mnie osobiscie bawi bo to przeciez Cd Projekt RED a nie np From Software, to nigdy nie miała byc gra skillowa ani mocno taktyczna, drzewka są po to zeby były ku uciesze gawiedzi (zeby gracz miał co odblokowywać) tak jak customizacja jest ku uciesze gawiedzi zeby gracz miał co siebie ustawiać w opcjach jak bedzie miał ochote a sama walka bedzie po prostu radosną rozwałką (tyle tylko ze sobie wybierzesz sposób w jaki chcesz to zrobic)

Chciałbym sie mylic i dostac naprawde wymagającą grę od strony mechanik rozgrywki (walka, jazda pojazdami, walka w pojazdach, stealh gameplay)  ale od takiej gry odbiłoby sie mnóstwo graczy więc od strony biznesowej to byłby strzał w stope wiec rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, frog67 napisał:

A ja się teraz zastanawiam jak będzie wyło podstawowe Playstation 4 i Prosiak, tylko co będzie gorsze ? hałas czy te boskie cinematic experience :rotfl:

Zapomniałeś o blurze, aż strach jak to będzie wyglądać na XO gdzie nawet RDRII wyglądało tragicznie.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o możliwość wyboru jeden chce strzelać drugi hakować itd. będzie dobrze 👍

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzę na to porównanie i mam wrażenie jakbym oglądał gry z 2 różnych generacji, nie ma co ukrywać, między wersją na stare konsole a PC jest przepaść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Azakiel napisał:

To nie jest dobre porównanie bo w wersji "rzekomo" PS5 uzywa innej broni (oddaje pojedyncze strzały), no i jesli mnie oczy nie mylą to w wersji pecetowej pada deszcz a w wersji PS5 jest po prostu ciemno

Obejrzyj jeszcze raz trailer z wersji PS. Pada tam deszcz w tej scenie, ale jest po prostu tak lipnie widoczny.

Rodzaj broni i jej rozbłysków niewiele tu zmienia, na konsoli nie masz odbić z RT, nie masz oświetlenia z RT do tego przycięte detale i tak to wygląda jak wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PC:

download0okn7.gif

PS5 BC:

download2uvj9g.gif

Tak wiem to tylko gify, kompresja kuje, ale ja tam dostrzegam, że odbicia lepsze na PS5, ale więcej tego deszczu na PC? :D 

BTW ten hud jak wył. lepiej.  Mam nadzieję, że będzie można w pełni tak dostosować. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej jest po prostu tak słabo widoczny, tną jak mogą aby to poszło na tych 7-letnich konsolach.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, frog67 napisał:

Może czas rozkręcić te zabawki i powymieniać tam pastę na procesorze i GPU, czy co to tam jest....

Tak tam też jest "pasta"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Kris194 napisał:

Patrzę na to porównanie i mam wrażenie jakbym oglądał gry z 2 różnych generacji, nie ma co ukrywać, między wersją na stare konsole a PC jest przepaść.

naszywka na wersji PC b\edzie miała bardziej widoczne szwy a to już jest spora różnica 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, frog67 napisał:

To i to można wyeliminować bardzo prosto.  Na hałas zakładasz słuchawki, a na doświadczenie filmowe tankujesz kratę browarów. :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Kris194 napisał:

No Cycu w końcu w miarę ogarną porównanie bez większych wpadek :E

No, ale w sumie to można powiedzieć, że patrzysz na grę z dwóch różnych generacji. PS czy xbox to już nie ta generacja. I mimo, że to gra cross-gen to z tego co się zapowiada to i tak sporo przypakowali wersję PC :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, samsung70 napisał:

czesc, wszyscy mówią kim będa grać. a powiedzcie mi w jaiej wersji jezykowej będziecie łupać?

Ja sam mam ochotę grać po angielsku, ale tutaj będzie tyle tekstu do czytanian a dole, że immersję szlag trafi i zamiast patrzeć na całe sceny to człowiek będzie się musiał skupić na czytaniu, więc w grę wchodzi polski dubbing, tylko tutaj pojawia się pytanie jakiej on faktycznie będzie jakości, jeśi nie będzie najgorszy to chyba dobrze b\edzie zagrac po polsku , żeby moc skupi się na wizualnej części gry. 

Ja będę grał po rosyjsku z polskimi napisami ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj real odpowiedź na heheszki z NPCa skręcającego pod kątem prostym na ulicy ;)

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba twórcy cały czas grzebią przy teksturach do gry, spójrzcie na ten obrazek (rura i silnik) to jest z rzekomo ostatniej wersji jaka jest w necie (zwróccie uwage ze wersja ps4 ma wiecej tekstur na silniku niz wersja pc.

tFMHu2P.jpg

A teraz obrazek jaki sie wczesniej pojawił w necie (zwróccie uwagę na rurę nad silnikiem w wersji rzekomo PS4, ma dodatkowe tekstury zabrudzenia ktorych nie ma wersja na górze)

HxJVht8.jpg

jak dla mnie to troche nie ma sensu i nie wiem co o tym myslec i trzeba poczekac z porównaniami do wersji finalnej po pierwszym duzym patchu.

P.S. to co mnie troche zmartwiło to duza roznica w ilosci polygonów pomiędzy np postaciami w grze a niektorymi elementami otoczenia (taki jak np ten silnik) , liczylem ze w wersji PC bedzie tutaj na bogato (więcej detalu zrobionego geometrią a mniej normal mapą) ale przy tak duzym swiecie pewnie musieli wprowadzic takie uproszczenia.

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam nadzieje że na jutubie obejrzę tą grę wymaksowaną z RT w 8K/60fps na jakimś turbo sprzęcie jak wcześniej Wieśka 3 i RDR2, wszystko na ultra, RT i 8K. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, RozQ napisał:

Którą ze ścieżek startowych wybieracie?

Street Kid, ale zobacze z ciekawości jak wygląda start gry corpo i nomada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Azakiel napisał:

chyba twórcy cały czas grzebią przy teksturach do gry, spójrzcie na ten obrazek (rura i silnik) to jest z rzekomo ostatniej wersji jaka jest w necie (zwróccie uwage ze wersja ps4 ma wiecej tekstur na silniku niz wersja pc.

P.S. to co mnie troche zmartwiło to duza roznica w ilosci polygonów pomiędzy np postaciami w grze a niektorymi elementami otoczenia (taki jak np ten silnik) , liczylem ze w wersji PC bedzie tutaj na bogato (więcej detalu zrobionego geometrią a mniej normal mapą) ale przy tak duzym swiecie pewnie musieli wprowadzic takie uproszczenia.

Możliwe że po jakimś czasie silnik się brudzi.

Na konsole i PC geometria musi być taka sama, czyli zrównane do najsłabszego ogniwa. Nikt nie będzie specjalnie robił silnika "na bogato" tylko dla PC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Możliwe że po jakimś czasie silnik się brudzi.

Na konsole i PC geometria musi być taka sama, czyli zrównane do najsłabszego ogniwa. Nikt nie będzie specjalnie robił silnika "na bogato" tylko dla PC.

Nikt nie mówi o silniku, ale o teksturach, oświetleniu, ilości obiektów na ekranie, PC może bo może.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem, wersja na PS4 Pro nie wygląda tak źle, więc skoro stara konsola sobie radzi to na moim PC z tego roku powinno być tylko lepiej - a przynajmniej mam taką nadzieję ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

127027650_1702086023296534_5557899249096

Dystopia, nie Slavtopia, słowiański przykuc i pierogi. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, lis22 napisał:

Moim zdaniem, wersja na PS4 Pro nie wygląda tak źle, więc skoro stara konsola sobie radzi to na moim PC z tego roku powinno być tylko lepiej - a przynajmniej mam taką nadzieję ;)

Na spokojnie ograsz, do takiej gry wystarczy 60 fps więc można z detalami iść w górę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi