Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lukadd napisał:

Przed Wieśkiem 3 nie było takich wycieków, ale przypomnijcie sobie jakie opinie pojawiały się 3 miesiące przed premierą od tych co mieli możliwość zagrania w grę. A jak gra wyglądała na premierę i jak została odebrana.
Nie była doskonała, bo nie ma takich gier, ale w ostatnie 3 miesiące dużo podszlifowali grę.

Opinie były katastrofalne, gra to jeden wielki bug fest, a to co CDP nam serwuje w zapowiedziach nie istnieje, Geraltem nie da się grać zapada się pod ziemię.

Gdy dochodzi do walki z kilkoma wilkami fpsy lecą na pysk i wiele wiele innych ale już detali nie pamiętam, w każdym bądź razie wrażenia były bardzo słabe !  to pamiętam doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomkill napisał:

w dniu premiery cyberpunka 10 grudnia bedzie jakis patch co bedzie wazyl 50gb na pc?

Mniej, coś ok. 43 GB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaycob napisał:

Mniej, coś ok. 43 GB. 

jutro bedzie 70gb a w dniu premiery 43gb to razem 110gb 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaycob napisał:

Mniej, coś ok. 43 GB. 

Ale to jest odnośnie wersji na konsole, w wersji na PC to tak naprawdę nic nie jest wiadome :E 

może nie trzeba będzie nic ściągać bo już będziemy cisnąć z serwerów wersje aktuelle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaycob napisał:

Mniej, coś ok. 43 GB. 

Z tego co wiem na PS4 ludzie co grają już go zassali. Między innymi powyższy Gameplay miał dotyczyć wersji po tym patchu. Źródło to forum resetera.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że będzie na premierę bugfest, chyba jest sprawą oczywistą. :E Dla odważnych wersja bez day one patcha, w sumie bez i z pierwszą łatką to mogą być dwie różne produkcje. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby cyberpunk okazal sie hitem moge zyczyc jak najlepiej cd projektowi ,niech Polacy pokaza jak sie gry robi

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Vulc napisał:

To, że będzie na premierę bugfest, chyba jest sprawą oczywistą. :E Dla odważnych wersja bez day one patcha, w sumie bez i z pierwszą łatką to mogą być dwie różne produkcje. :E

Czyli kupujesz 1 grę a druga dostajesz w gratisie? To jest deal! Nie to co Sony i gry za 350 zł. 

:E

3 minuty temu, T.m.p1 napisał:

Z tego co wiem na PS4 ludzie co grają już go zassali. Między innymi powyższy Gameplay miał dotyczyć wersji po tym patchu. Źródło to forum resetera.com.

Skoro to jest to po patchu to wow, brak mi słów. :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Czyli kupujesz 1 grę a druga dostajesz w gratisie? To jest deal! Nie to co Sony i gry za 350 zł. 

:E

Skoro to jest to po patchu to wow, brak mi słów. :E 

Tyle że te 43GB to nie jest day1 patch, tej łaty na premierę to nawet jeszcze nie było, dopiero będzie wrzucona więc spokojnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resetera to wylęgarnia agresywnych skrajnie lewicowych jednostek, a nie rzetelne źródło informacji. :) Tym bardziej że modzi banują tam za kulturalne wyrażanie własnego zdania. Wydaje mi się, że @T.m.p1 usilnie próbuje udowodnić że CP jest słaby, robiąc tzw. cherrypicking. Jeśli jakiś klip świadczy o grze negatywnie, to jest idealnym dowodem na to że gra to gniot, ale jeśli pojawi się jakaś pozytywna informacja to wtedy recenzenci są kupieni, a w ogóle to nie ma co oceniać przed premierą! :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaycob napisał:

Skoro to jest to po patchu to wow, brak mi słów. :E 

Mam nadzieje, że nie, naprawdę, mimo całego mojego krytycyzmu miałem nadzieje, że pogram w coś co po porstu mnie wciągnie i będę chciał w to ciąć ile wlezie.

Myślałem przez chwile, że może ten patch 43 gb to jest właśnie jaki stary build. Ale wychodzi na to, że chyba jednak nie. 

Trzeba liczyć na day1 patch'a. Inaczej to będzie katastrofa. Przynajmniej na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie wiem o jaką łatę chodzi. Także czytałem, że już po pobraniu jakieś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, frog67 napisał:

Geraltem nie da się grać zapada się pod ziemię

w oxemfurcie ?

z tego co wiem to były buildy dla firm zajmujących się beta testami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jaycob napisał:

Skoro to jest to po patchu to wow, brak mi słów. :E 

Nie wiemy co było w tym patchu i czy on działa i jak działa na przedpremierowej wersji gry, to może być jakiś testowy nowszy build bez patcha. Normalnie końcowe patche dla mas nie są oficjalnie udostępniane przed oficjalną premierą gry.

Sam nie widzę sensu wyciągania wniosków przed premierą gry na podstawie tych gameplayów z konsol.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

To już nie wiem o jaką łatę chodzi. Także czytałem, że już po pobraniu jakieś. 

Musiałbym ostro polatać po twiterze, ale była wypowiedź sprzed 2dni bodajże od niemieckiego deva, bo ktoś z Niemiec zapytał to mu odpowiedział że 43GB to nie jest day1 patch to jest aktualizacja gry, a day one patch dopiero będzie udostępniony :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, TheMr. napisał:

Wymieniasz przykład firmy która robi dobrze bo działa, a ostatnie ich gry to jeden wielki bug fest. Co ciebie interesuje? No nie wiem, pomyślmy. :E 

No coś Ci się pomieszało. Bo GTA IV najpierw powstało na RAGE, a później RDRI :E 

Red Dead Revolver był pierwszym prototypem ;) potem zaczeli budować RAGE w 2006. Bugfest to mieli z Fallout 76 dlatego teraz rzeźbią w Starfieldzie, by nie było cyrku za rok. Po drugie Fallout 76 to gra multi i chyba za dużo Jet-u brali, gdy go tworzyli.

Edytowane przez ŁysyZBrazzers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten patch może być wersją recenzencką gry. Pewnie po tylu wyciekach zdecydowali, że wyjdą lepiej wizerunkowo, jeśli poprawią kilka błędów, zamiast czekać do premiery z większą aktualizacją. Ale tylko zgaduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam o wersje PC jestem względnie spokojny, a to co będzie się działo na konsolach to już zupełnie inny świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isharoth napisał:

Wydaje mi się, że @T.m.p1 usilnie próbuje udowodnić że CP jest słaby, robiąc tzw. cherrypicking. Jeśli jakiś klip świadczy o grze negatywnie, to jest idealnym dowodem na to że gra to gniot, ale jeśli pojawi się jakaś pozytywna informacja to wtedy recenzenci są kupieni, a w ogóle to nie ma co oceniać przed premierą! :E

Jedyne co wziąłem z resetera to linki do gameplayu i informacje, że było to nagrywane po 43 GB patcha. Nie wiem czy tak jest i wyraźnie to zaznaczyłem. 

Nigdzie nie napisałem też, że CP jest słaby i że to gniot. Bo nie mogę tego wiedzieć, bazuje na tym co widać w leakach więc tak, słusznie napisałeś, że Ci się "wydaje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, T.m.p1 napisał:

Z tego co wiem na PS4 ludzie co grają już go zassali. Między innymi powyższy Gameplay miał dotyczyć wersji po tym patchu. Źródło to forum resetera.com.

Nic nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, lukadd napisał:

Przed Wieśkiem 3 nie było takich wycieków, ale przypomnijcie sobie jakie opinie pojawiały się 3 miesiące przed premierą od tych co mieli możliwość zagrania w grę. A jak gra wyglądała na premierę i jak została odebrana.
Nie była doskonała, bo nie ma takich gier, ale w ostatnie 3 miesiące dużo podszlifowali grę.

Teraz to co oglądamy z tych przecieków to jest właśnie build gdzieś z przed ~3 miesięcy. A ostatnie miesiące produkcji są kluczowe dla optymalizacji i poprawek bo w tym ostatnim okresie mając gotowy build gry głównie na tym się skupiają.

https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/dziki-gon-w-tarapatach-gralismy-w-wiedzmina-3/n8yc2pn
 

Na Wiedźmina 3 było ciśnienie (ja miałem) na CP2077 nie mam więc i rozczarowania nie będzie no ale co racja to racja... Dobrze mówisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ŁysyZBrazzers napisał:

Tu wygląda ok PS5.

https://streamable.com/22uv58

To jakaś edycja pandemiczna? Gdzie się podziali przechodnie? :E

Edytowane przez Vulc
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, T.m.p1 napisał:

Nigdzie nie napisałem też, że CP jest słaby i że to gniot. Bo nie mogę tego wiedzieć, bazuje na tym co widać w leakach więc tak, słusznie napisałeś, że Ci się "wydaje".

Wybacz, ale miałem takie wrażenie, ponieważ większość komentarzy jakie tu piszesz, ma negatywny wydźwięk. Nie mam problemów z krytyką gry, ale niektóre argumenty do mnie po prostu nie trafiają, tym bardziej jeśli są oparte na krótkich klipach.

Już dawno można się było domyślać jak gra będzie wyglądać na podstawowych wersjach konsol. Bugi są jak w większości openworldów - normalka. Pewnie połatają jak w W3 i większość ludzi zapomni. Inna sprawa, że na premierę powinniśmy dostać pełny produkt. Redom chyba za dużo czasu zajęło projektowanie gry. Były plotki że w trakcie produkcji przeprojektowywali całą rozgrywkę i to nie raz.

Osobom niezdecydowanym jak zawsze stanowczo odradzam preorder. Ja sam takich nie składam. Tu jest wyjątek, bo w moim przypadku nie ma różnicy. I tak bym CP kupił. Zawsze jest 30 dni na zwrot pieniędzy na GOG.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...