Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Phoenixsuple napisał:

gog.com po zalogowaniu ;) W apce tez nie widze.

no to jestem jakiś ślepy bo nie widzę tego :(
 

cbb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak większość z nas na gog kupiła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JeanPepin napisał:

no to jestem jakiś ślepy bo nie widzę tego :(

Wejdź w "Gry" a potem kliknij kafalek z "Cyberpunk 2077" i tam znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Saren7 napisał:

To jednak większość z nas na gog kupiła?

chyba tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cbb2.thumb.jpg.8182d5062b4550d9b564ae800c5150d6.jpg

7 minut temu, caleb59 napisał:

Wejdź w "Gry" a potem kliknij kafalek z "Cyberpunk 2077" i tam znajdziesz.

Ok dzieki, któs już wrzucił linka do paczki także zobacze sobie to tam wrzucili, no ale mimo wszystko nie widze tego jak korzystam z Twoicn instrukcji

EDIT , widzę w wieśku 3 normalnie mam ten panel z dodatkami tak jak mówisz, ale z cb tego nei widze.

Edytowane przez JeanPepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bemx2k napisał:

Też mnie to interesuje , jak będzie z wykorzystaniem  RayTracingu   czy  taka lipa jak w  najnowszym CoD ?

Grasz w RayTracing czy w grę? Nas interesuje jak zachowuje się samochód, gdy przywalisz w ścianę. Co się stanie jak zasadzisz kopa babce w sklepie. Jak zachowuje się policja i Max-Tac. Jaka jest fizyka zniszczeń pojazdów i otoczenia. Mnie ? interesuje RT i inne bayery skoro gra sama w sobie będzie nijaka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było: https://www.cyberpunk.net/pl/goodies

Kolejne gówno do kolekcji w postaci REDLaunchera. :E Za mało tych launcherów do gier, za mało...

Czy masz wersję gog czy steam to dodatkowo w tle będzie się uruchamiał REDLauncher, ich chyba posrało...

Edytowane przez caleb59
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem z przerwami końcówkę prologu jak gra nie dostanie 10 to się zdziwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ŁysyZBrazzers napisał:

Grasz w RayTracing czy w grę? Nas interesuje jak zachowuje się samochód, gdy przywalisz w ścianę. Co się stanie jak zasadzisz kopa babce w sklepie. Jak zachowuje się policja i Max-Tac. Jaka jest fizyka zniszczeń pojazdów i otoczenia. Mnie ? interesuje RT i inne bayery skoro gra sama w sobie będzie nijaka.

To samo co przy Crysisie z 2007 - zawsze znajdą się ludzie, którzy traktują grę jak benchmark. Jak ktoś się tak strasznie jara RT to polecam potestować jakieś silniki do rendreringu stworzone pod CG, pobrać gotowe sceny z Evermotion, zainstalować jakiś pakiet softu co to obsłuży i można z nowych Ampere wyciskać ostatnie soki wykorzystując prawdziwy RT w 100%. Może komuś temat podejdzie bardziej i zyska nowe hobby. ;) Tylko 60 fps bym się nie spodziewał. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dozorca napisał:

Obejrzałem z przerwami końcówkę prologu jak gra nie dostanie 10 to się zdziwię.

daj linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po to  wydałem 4 koła na  kartę żeby nie cieszyć się z  efektów  RT które mam nadzieje będą na przyzwoitym poziomie , doceniam  walore tychniczne  gry  równei jak grywalność . Nie jestem nastoletnim blondynem co się  podnieca podnieca tylko  gameplejem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dozorca napisał:

Obejrzałem z przerwami końcówkę prologu jak gra nie dostanie 10 to się zdziwię.

Za co 10, za końcówkę prologu?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, T.m.p1 napisał:

To samo co przy Crysisie z 2007 - zawsze znajdą się ludzie, którzy traktują grę jak benchmark. Jak ktoś się tak strasznie jara RT to polecam potestować jakieś silniki do rendreringu stworzone pod CG, pobrać gotowe sceny z Evermotion, zainstalować jakiś pakiet softu co to obsłuży i można z nowych Ampere wyciskać ostatnie soki wykorzystując prawdziwy RT w 100%. Może komuś temat podejdzie bardziej i zyska nowe hobby. ;) Tylko 60 fps bym się nie spodziewał. :P 

To norma na pc, klatki detale, crashe, mody itd itd

Skoro mam mocny sprzęt to chce, żeby dana gra wyglądała najlepiej jak się da i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomekpcl napisał:

daj linka

Możesz odpalić od 23:00 ale mocne spoilery są https://streamable.com/nvrjzw i koleś gra tragicznie na padzie, to jest wersja z PS4 Slim.

Edytowane przez Dozorca
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, RozQ napisał:

To norma na pc, klatki detale, crashe, mody itd itd

Skoro mam mocny sprzęt to chce, żeby dana gra wyglądała najlepiej jak się da i tyle. 

Ja to rozumiem. Ale ostatecznie warstwa gameplayowa zadecyduje o tym czy spędzisz przy grze 10 godzin, 30 czy 100. Dostając zajebistą oprawę i kulejący, niewciągający gameplay gwarantuje Ci, że raczej mniej niż więcej. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zhao napisał:

@caleb59

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZkdnpAsF8zo&feature=youtu.be

XDDDDDDD trza bylo zamówić na gogu xDDDDDDDD

Nie wiem czego się cieszysz bo jak używasz GOG Galaxy to czeka Cię to samo. :E A oczywiście twórcy zalecają GOG Galaxy bo inaczej nie odpalisz dodatków i nie będziesz mógł aktywować bonusów więc stąd mój śmiech, że jedni i drudzy udupieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb59 napisał:

Nie wiem czego się cieszysz bo jak używasz GOG Galaxy to czeka Cię to samo. :E A oczywiście twórcy zalecają GOG Galaxy bo inaczej nie odpalisz dodatków i nie będziesz mógł aktywować bonusów więc stąd mój śmiech, że jedni i drudzy udupieni...

Zobacz video -  z tego xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zhao napisał:

Zobacz video -  z tego xDD

Dalej nie rozumiem o co chodzi - userzy Steam mają specjalną podstronę do odblokowania tego samego za pośrednictwem konta Steam bez korzystania z GOG Galaxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Akurat tutaj będzie najlepszy ray-tracing ze wszystkich wydanych gier, nie licząc minecrafta i quake-a 2 (ale wiemy jak te gry wyglądają). Będzie bardzo dużo ustawień samego RT.

Najlepsze RT? Z której strony? GI jedno odbicie i tylko odnosi się do nieba. Drugie odbicie jest fejkowe oraz odbicia od innych źródeł światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Vulc napisał:

Za co 10, za końcówkę prologu?

On wczesniej pisał, że po premierze CP niektóre studia odpuszczą tworzenie gier bo nie będą w stanie konkurować z REDami więc się nie dziw. :P 

Podobno Rockstar zamierza się przebranżowić na firmę usług sprzątających a Ubi otworzy fabrykę jogurtów. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb59 napisał:

Dalej nie rozumiem o co chodzi - userzy Steam mają specjalną podstronę do odblokowania tego samego za pośrednictwem konta Steam bez korzystania z GOG Galaxy.

O jaka podstronę chodzi ? Mam na steam i nie ogarniam gdzie to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...