Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego na pewno nie połatają. Ale największe bolączki TAK. Jak wspomniałem wersja 1.0 to taka pre-alpha. 10.12 bedzie prawilna beta. Wersja finalna za kilka miesięcy za pewne.

Edytowane przez dadi82
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ODIN85 napisał:

Dlatego ja zawsze robię samą fabułę i unikam bugów w pobocznych które są mniej dopracowane?

 

No to jest patent!
Pójdę dalej! Wcale nie odpalę! 
Zupełnie zaoszczędzę sobie zbytecznych rozczarowań, co do jednaj sztuki! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli zagram to minimum za rok w jakąś GOTY, może za dwa razem z fabularnymi DLC, o ile takie powstaną... Aczkolwiek ja we wszystko prawie gram po minimum roku. :E Niemniej kupowanie CP2077 na już to naprawdę może być średni pomysł. Trzeba im dać co najmniej kwartał.

Także dlatego że bardzo mocne strony produkcja też posiada. Więc skoro nie jest tak monumentalna i wielka jak zapowiadano, i działa średnio, to juz lepiej poczekać na łatki plus ewentualną optymalizację i sterowniki, żeby sobie nie psuć zabawy.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie zostało niewiele czasu i tak wszyscy będziemy w to napier*** niezależnie od wszystkich bugów ?    

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się po prostu ciesze że już za niecałe 48H odpale legendarną grę, a co będzie dalej to zobaczymy. I w grze i realnym świecie :e

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Isharoth napisał:

Nie wiadomo ile zmieni. Ale fakt, niektóre spekulacje wychodzą za daleko. Choć z drugiej strony ludzie mają prawo do zmartwień.

Moim zdaniem trochę zmieni. Z tego co teraz wychodzi okazuję się, że te glicze są w sporej części na poziomie dostosowania silnika gry. Przesuwali premierę, poprawiali, ale cudów nie ma, więc i nie będzie, będziemy musieli żyć czy przeżyć to z gliczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacz w tym wątku jest śmieszny i straszny... a nikt nawet nie grał w wersję z 10 grudnia.  Spokojnie czekam i sam ocenię już za 2 dni.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zhao napisał:

Wyluzujcie zostało niewiele czasu i tak wszyscy będziemy w to napier*** niezależnie od wszystkich bugów ?    

Ja to mam wrażenie, że niektórzy to będą grać nie niezależnie od bugów, ale właśnie w poszukiwaniu bugów. ?

I jak wiadomo moja racja jest mojsza niż Twojsza :E

Edytowane przez dadi82
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Cebula_Z_internetu napisał:

Jeżeli ktoś jeszcze się łudzi, że z tej gry coś jeszcze będzie, to się grubo zdziwi. Myślę że można już oficjalnie przyjąć że CP2077 to największy gniot i :kupa: 2020 roku.

No już już, sam narzekam, ale to nie jest forum bankier.pl. wpisałeś się w złej zakładce. :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dadi82 napisał:

 

A czy ja zabraniam o czymś rozmawiać. Piszę tylko że większość marudzi a nawet nie widzieli gry w wersji która wyjdzie. To co dostali recenzenci to "pre-ALFA" dopiero 10.12 Będzie wersja beta do szerokich testów.  :E

Skąd info jaka wesje dostali? Jakbyś przeczytał mojego posta to byś zrozumiał że właśnie o te nieścisłości mi chodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie czad. Zobaczycie. A glicze, ja licze na glicze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zhao napisał:

Wyluzujcie zostało niewiele czasu i tak wszyscy będziemy w to napier*** niezależnie od wszystkich bugów ?    

Oczywiscie ze tak bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zas napisał:

Dobrze wiesz o co chodzi. Walki są jednak dynamiczne. No i oparte na... strzelaniu. Skończmy z dziecinnym łapaniem za słówka.
A co do CP2077 i jego długości jeszcze jedna uwaga:

Przechodzenie po 10x "bo różne ścieżki"? Nic mnie bardziej nie wk...a i CDPR znowu w to poszedł.

Kilka razy to ja mogę przejść Crysisa albo innego Wolfensteina, a nie RPG-a na mimo wszystko ~40-50 godzin... Co to za zabawa grać w to ponownie znając fabułę?

Ogólnie nie jestem na nie, ale parę rzeczy bardzo mnie zawiodło patrząc na relacje, chociaż niekoniecznie te same rzeczy, co resztę graczy :)

Nikt ci nie każe przechodzić 10x jak nie chcesz, w grze masz wybory, sam wybierasz swoją ścieżkę robiąc różne poboczne i główne misje doprowadzając w swoim stylu do zakończenia gry. Tak jak w RPG powinno być nikt tu cię nie trzyma za rączkę, sam decydujesz.

  • Like 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że moje wybory powodują, że części zawartości nie zobaczę WCALE.'
Skracają mi grę de facto.

I zmuszają do przechodzenia drugi raz inaczej - jak w Wiedźminie 2.
Naiwnie liczyłem, że CDPR już wycofał się z podobnych kretynizmów jak ukrywanie zadań motywowane wyborami. Inny przebieg, inna otoczka fabularna? OK. Ale nie wycinanie zawartości.

 

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Obejrzałem wszystkie przecieki jakie udało mi się znaleźć, wyglądało to tak jakby ktoś zrobił grę na konkurs najgorszej gry wszech-czasów.

Na forum musimy zrobić konkurs na najmniej śmiesznego trolla. Chyba będziesz miał duże szanse na wygraną. :E

  • Haha 4
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, joloxx9 napisał:

Skąd info jaka wesje dostali? Jakbyś przeczytał mojego posta to byś zrozumiał że właśnie o te nieścisłości mi chodzi 

Nieścisłości są i będą przekonamy się za 2 dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieni tego, że premiera CP2077 to największe wydarzenie jeżeli chodzi o grę 2020.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Isharoth napisał:

Na forum musimy zrobić konkurs na najmniej śmiesznego trolla. Chyba będziesz miał duże szanse na wygraną. :E

IMO już wygrał!
Wjechał, wygrał i może jechać dalej... z forum PCL;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Nie. Tlou 2 bylo największe.

nie trolluj 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Zas napisał:

Tylko że moje wybory powodują, że części zawartości nie zobaczę WCALE.'
Skracają mi grę de facto.

I zmuszają do przechodzenia drugi raz inaczej jak w Wiedźminie 2.
Naiwnie liczyłem, że CDPR już wycofał się z podobnych kretynizmów jak ukrywanie zadań motywowane wyborami. Inny przebieg, inna otoczka fabularna? OK. Ale nie wycinanie zawartości.

 

Dla mnie właśnie dlatego w2 był świetny do powtórnego ogrania i faktycznie wybory miały wpływ na przebieg rozgrywki i chyba o to powinno chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zas napisał:

Tylko że moje wybory powodują, że części zawartości nie zobaczę WCALE.'
Skracają mi grę de facto.

I zmuszają do przechodzenia drugi raz inaczej jak w Wiedźminie 2.

 

A co ty byś chciał od RPG? Właśnie chodzi o wybory i swoją ścieżkę jaką obierzesz. Dobre RPG powinno dawać możliwości fabularne i umożliwiać nam graczom na interakcje ze światem na różne sposoby tak aby wpływały na gameplay, fabułę, ścieżki i interakcje z otoczeniem.

Zabijesz jakiegoś npc , który oferuje questy to ich nie wykonasz, zrobisz jakieś questy dla niego, ale go np. okradniesz w trakcie wykonywania misji, bo masz taki wybór to ta postać nie będzie dla ciebie przyjacielem i w jakimś etapie gry może znowu się pojawić i w zależności jaką ścieżką pójdziesz poniesiesz konsekwencje swoich czynów.

Stworzenie rozbudowanego RPG to jest sztuka, ocenimy jak przejdziemy jak sobie CP poradził w tych kwestiach. A dobrych gier RPG i szczególnie w formacie AAA na prawdę brakuje na rynku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Zas napisał:

Tylko że moje wybory powodują, że części zawartości nie zobaczę WCALE.'
Skracają mi grę de facto.

I zmuszają do przechodzenia drugi raz inaczej jak w Wiedźminie 2.
Naiwnie liczyłem, że CDPR już wycofał się z podobnych kretynizmów jak ukrywanie zadań motywowane wyborami. Inny przebieg, inna otoczka fabularna? OK. Ale nie wycinanie zawartości.

 

A jak chciałbyś zrobić grę która ma masę wyborów, zakończeń itp? bez pomijania jej zawartości, chyba logiczne że jeśli zabiję tego npca to nie dostanę od niego misji, jeśli zwiąże się z tą korporacją to ta która z nimi toczy wojnę nie będzie ze mną chciała mieć nic wspólnego. To nie Skyrim gdzie możesz być Arcymagiem, Głową Gildii Wojowników, Złodziei i wszystkim co jest dostępne.

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jezu, nie będę tłumaczył jak krowie na rowie... nie łapiecie o co chodzi, to nie..

Edytowane przez Zas
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Zas napisał:

Tylko że moje wybory powodują, że części zawartości nie zobaczę WCALE.'
Skracają mi grę de facto.

I zmuszają do przechodzenia drugi raz inaczej - jak w Wiedźminie 2.
Naiwnie liczyłem, że CDPR już wycofał się z podobnych kretynizmów jak ukrywanie zadań motywowane wyborami. Inny przebieg, inna otoczka fabularna? OK. Ale nie wycinanie zawartości.

Nikt cie do niczego nie zmusza, chyba że masz obsesję przymusu zobaczenia wszystkiego w grze, ale to też nie jest zmuszanie ze strony twórców gry. Generalnie mi się to podoba, im gra bardziej nieliniowa i możliwe są różne ścieżki tym lepiej. Duży plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Isharoth napisał:

Na forum musimy zrobić konkurs na najmniej śmiesznego trolla. Chyba będziesz miał duże szanse na wygraną. :E

Ja tam uważam, że słabo troluje. Odin nawet jest lepszy w tej sztuce mimo, że nie raz ma problemy z skonstruowaniem zdania składającego się z więcej niż 5 wyrazów :E

Edytowane przez lukadd
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...