Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Na niektórych fotkach dobra dupa. Przed czy po?

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawi mnie to, że obecnie zawodem może być czekanie na to aż ktoś się obrazi w czyimś imieniu. Jeszcze 20 lat temu robienie cokolwiek związanego z internetem było czarną magią, a teraz jesteśmy tu :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Personalne wycieczki już się zaczynają? Polowanko?

Gorzej niż nazi-gender.

:lol2::P

To, że jesteś przewrażliwiony na tym punkcie to nie mój problem, a profil ze zdjęciem jest pod artykułem, widać modne ostatnio się stało wsadzanie wszędzie nazistów.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawi mnie to, że obecnie zawodem może być czekanie na to aż ktoś się obrazi w czyimś imieniu. Jeszcze 20 lat temu robienie cokolwiek związanego z internetem było czarną magią, a teraz jesteśmy tu :hmm:

Mało tego. Zawodem jest nie tylko czekanie na to aż ktoś się obrazi ale np. obrażanie się w czyimś imieniu. :lol2::E

To nie jest nawet dno i metr mułu. To jest już powolne dowiercanie się do środka planety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dygresji o twicie nie mogli sobie odpuścić. Sprawdzam autora - transwestyta. Szok. W Kotaku to innych zatrudniają?

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lypton która lepsza Heather Alexandra czy Laura Kate Dale :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kieros

Cyberpunk można podobno już przejść od początku do końca. Czyżby planowali premierę na 2019?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cyberpunk można podobno już przejść od początku do końca. Czyżby planowali premierę na 2019?

Wrzucenie story do silnika to jest jedna z łatwiejszych rzeczy, poza story nie mają całej reszty więc jak wyjdzie na jesień 2020 to będzie sukces.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przypadku nowego God of War, kamień milowy w postaci możliwości ukończenia gry, został osiągnięty pod koniec 2016. 1,5 roku zajęło ogarnięcie całej reszty. CP 2077 to zacznie bardziej rozbudowana gra, więc też stawiam na 2020, bliżej końca.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://nichegamer.com/2018/08/21/opinion-gamedevs-stop-apologizing-to-people-who-dont-buy-or-play-video-games/

To dalej jedziemy :)

We as consumers and even critics of video games have a big influence over what video games are made, how they’re made, and what content said games have therein. The vast majority of these outrage police don’t actually play video games, nor do they actually care about video games.
Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problemem nie jest to, że jakieś lamusy czy inne internetowe snowflakes czują się urażeni wpisami, których nie są w stanie ogarnąć. Problemem jest, że robiący te żarty, w tym przypadku CDPR oficjalnie za te wpisy przepraszają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Main story można przejść no to gra gotowa, po co komu assety, dialogi, interakcje, animacje, enviro, combat, połączyli główne questy w jeden łańcuszek więc gra skończona. Te clickbaitowe tytuły są coraz lepsze :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Main story można przejść no to gra gotowa, po co komu assety, dialogi, interakcje, animacje, enviro, combat, połączyli główne questy w jeden łańcuszek więc gra skończona. Te clickbaitowe tytuły są coraz lepsze :E

No Yonga mocno ostatnio spada w moich oczach.

Tutaj jednak CDPR potwierdza że "ogólnie" to da się to przejść :)

Ej... ale napisałem że 2020 - ja sobie serio zdaję sprawę ile to jeszcze pracy (Yonga też).

I tak jest lepiej niż myślałem, mechanikę muszą mieć ustaloną - nic tam nie mogą już namotać. To co widzieli szczęśliwcy grający za drzwiami, będzie praktycznie tym co dostaniemy za dwa lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Yonga mocno ostatnio spada w moich oczach.

Tutaj jednak CDPR potwierdza że "ogólnie" to da się to przejść :)

Ej... ale napisałem że 2020 - ja sobie serio zdaję sprawę ile to jeszcze pracy (Yonga też).

I tak jest lepiej niż myślałem, mechanikę muszą mieć ustaloną - nic tam nie mogą już namotać.

Mogą, zazwyczaj przy robieniu questów okazuje się, że "e kurde a przydałoby się jeszcze to dorobić" i wtedy wszystko wybucha :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę poczekać, o ile to oznacza że gra będzie super. Mam nadzieję, że przebije wieśka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mogę Może karty potanieją :E

Albo jakieś dobre nowe monitory ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konkurencja była na zamkniętym pokazie Cyberpunka na gamescom i wspomina między innymi o znikających cieniach i problemami z animacjami. To tak jakby ktoś się dalej zastanawiał dlaczego nie pokazali żadnego gameplayu szerokiej publiczności. Do tego wspominają o pzeciętnej oprawie graficznej, która nie robi żadnego efektu wow. Ta gra może mocno ucierpieć jak ją skroją pod obecne konsole.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeszcze inna konkurencja twierdzi, że gra ma dużą szansę po tym co widzieli być lepszą od W3 :)

Eurogamer:

Demo Cyberpunka 2077 naprawdę zachwyca. Niezwykle przyjemnie jest zobaczyć grę tak bardzo odmienną od poprzedniego projektu studia. Jeżeli całe Night City okaże się tak bogate w detale, a większość wyborów okaże się istotna, to gra bez problemu przewyższy Wiedźmina 3 - tym bardziej, że gameplay już teraz wygląda o wiele ciekawiej i bardziej różnorodnie.
Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tu jeszcze inny cytat

Czy Cyberpunk 2077 zapowiada się więc źle, a jego sława jest sztucznie nadmuchiwana? Moim zdaniem nie! Mimo wszystko ten pokaz przyćmił na Gamescomie WSZYSTKO inne, od nowych kart graficznych NVIDII po największe produkcje pochodzące z innych studiów. Podczas pokazu zobaczyłem wszystko to co chciałem, czyli połączenie Deus Exa, GTA i częściowo Mass Effecta. Również system walki wydaje się zdecydowanie przyjemniejszy, bardziej płynny niż w Wiedźminach (wymagających starć jednak prawdopodobnie nadal nie otrzymamy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeszcze inna konkurencja twierdzi, że gra ma dużą szansę po tym co widzieli być lepszą od W3 :)

Piszesz to tak, jakby nie można było zrobić lepszej gry niż Wiedźmin 3.

A poprawić grę można na wieeeeluuuu polach, i to znacznie - tak na dobrą sprawę w tytułach z otwartym światem jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia, a sam Wiedźmin 3 jest daleki od doskonałości (wcale - poza pewną pulą questów i większego nacisku na sferę fabularną - nie odbiega od reszty).

Nic dziwnego, że CD Projekt RED dąży do tego w przeciwieństwie do znacznej części konkurencji, która stoi w miejscu albo wręcz cofa się (Bethesda i Fallout 4 względem Fallouta 3/New Vegas, może w kolejnych produkcjach to się zmieni w obliczu "nacisków" ze strony CDPR). Wyjątkiem jest tutaj m.in. Rockstar, który jeśli o otwarty świat chodzi, jest na razie nie do pobicia (może do czasu Cyberpunka, bo RDR 2 wydaje się na tę chwilę jedynie sporym rozwinięciem GTA V, nie nową jakością, ale to się jeszcze okaże w praniu).

Konkurencja była na zamkniętym pokazie Cyberpunka na gamescom i wspomina między innymi o znikających cieniach i problemami z animacjami. To tak jakby ktoś się dalej zastanawiał dlaczego nie pokazali żadnego gameplayu szerokiej publiczności. Do tego wspominają o pzeciętnej oprawie graficznej, która nie robi żadnego efektu wow. Ta gra może mocno ucierpieć jak ją skroją pod obecne konsole.

Nieświadomość komentujących jest porażająca - ciągłe jojczenie, dlaczego nie ma pokazu rozgrywki dla mas. :(

Odczucia względem oprawy wizualnej są mocno subiektywne (same odczucia, nie faktyczny stan techniczny gry, bo o tym nie ma żadnej wzmianki z oczywistych powodów) - autor pisał o efekcie "wow" względem Wiedźmina 3, a tymczasem wielu miało "wow", ale w odniesieniu do downgrade'u, jaki poczyniono. ;) Poza tym wyolbrzymiasz, nie ma żadnej mowy o "przeciętności" - po prostu brakuje ogólnego zachwytu (inne opinie twierdzą co innego: Cyberpunk wygląda świetnie).

Ale też się zgodzę, że przez dostosowanie tej gry do PS4/XO może ona nieco ucierpieć, bo ewidentnie szykuje się tytuł na pograniczu generacji (także z racji stosunkowo odleglego terminu - najwczesniej 2020).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GTAV pojawiło się na starej i nowej generacji to może i Cybera tak wydadzą :hmm: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wydaje się bardziej niż oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi