Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

>co z tego, że gra wyjdzie za x czasu

>co z tego, że jest prośba o wyrozumiałość

>co z tego, że ogólnie gra wygląda genialnie

>zrobie se stopklatke jakiegoś dachu i wyrażę obawe, ze grafika bedzie kaszanką

 

To samo było przy Wiedźminie 3. Analiza klatka po klatce i wylewanie pomyj.

Pierwsze demo Wiedźmina 3 było pokazywane dwa lata przed premierą (E3 2013), z tą różnicą, że w przypadku Cyberpunka je upublicznili, a z Wiedźmina - nie, dopiero rok później dostaliśmy gameplay (też na E3).

Wiedźmina pierwotnie zapowiedzieli na jesień 2014, po czym przesunęli termin na luty 2015, a ostatecznie wyszła w maju tego samego roku.

Nawet jeśli zapowiedzą Cyberpunka na końcówkę 2019, to przynajmniej jedna obsuwa musi być.

Według mnie realny termin to 2020 i myślę, że tak też celuje CDPR (Cyberpunk 2020).

 

Racja. Ja natomiast brałem pod uwagę datę pierwszego publicznie pokazanego gameplayu do później daty premiery

Faktycznie był ten gameplay na E3 2014. Słaba pamieć albo sugerowałem się plikami z kompa.

Pamiętam ten shitstorm po drugiej obsuwie. Pewnie nie chcą robić powtórki.

 

RTX zagości u Cyberpunka czy nie ??

Edytowane przez Altun6277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! :E Co, wy liczycie date premiery na podstawie czasu jaki zajęłą CDP'owi zrobienie wieśka od pierwszego zwiastuna? Bo wszystkie gry się robią tak samo i w takim samym czasie i natrafiają na takie same problemy? No bez jaj :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTX zagości u Cyberpunka czy nie ??

Gdybasz czy pytasz o konkrety podane przez CDPR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie do dat z W3 jest trochę słabe, od tamtego czasu sporo procesów produkcyjnych się u nich zmieniło, sporo się nauczyli, ale też o wiele bardziej urosły ambicje, data premiery to może być 2019, 2020, 2021, a nawet 2022

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jeszcze widziałem słabe cienie. ca za dramat!

No tak na to już nie ma sensownej odpowiedzi? :lol2:

 

Do tego robić zrzut z materiału z YT to tak jakby robić materiał video w 3gp :E

No tak, jak gdzieś tekstury były bardzo ładne (bo były) to wszystko ok, aleeee jak gdzieś tekstura była słabej jakości to na pewno wina jutuba :lol2:

 

 

Niewiarygodny fanatyzm drzemie w tym narodzie :lol2: w USA chyba tak fanatycznie nie bronią super gier które u nich wychodzą

 

 

Czas się ewakuować na jakieś zagraniczne forum gdzie poziom fanatyzmu na redów jest mniejszy :E

Edytowane przez overcloked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie bitrate YT :E

 

Metropolia robi na mnie największe wrażenie:

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie bitrate YT :E

Nie no przecież nie wiem że bitrate jutuba jest niski :E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak na to już nie ma sensownej odpowiedzi? :lol2:

 

 

No tak, jak gdzieś tekstury były bardzo ładne (bo były) to wszystko ok, aleeee jak gdzieś tekstura była słabej jakości to na pewno wina jutuba :lol2:

 

 

Niewiarygodny fanatyzm drzemie w tym narodzie :lol2: w USA chyba tak fanatycznie nie bronią super gier które u nich wychodzą

 

 

Czas się ewakuować na jakieś zagraniczne forum gdzie poziom fanatyzmu na redów jest mniejszy :E

Nawet nie będe próbował ci tłumaczyć co to znaczy placeholderowa tekstura czy obiekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ overcloked

To jaki sens robienia zrzutu z tego jest w celu oceny jakości tekstur?

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie do dat z W3 jest trochę słabe, od tamtego czasu sporo procesów produkcyjnych się u nich zmieniło, sporo się nauczyli, ale też o wiele bardziej urosły ambicje, data premiery to może być 2019, 2020, 2021, a nawet 2022

 

Bez przesady. Przy poziomie obecnie nakręconego hype i zapowiedziach od 2013 roku to byłby bardzo poważny błąd marketingowy. Błąd, który w znacznym stopniu mógłby wpłynąć na odbiór i sprzedaż gry, jakkolwiek by ona nie wyszła. Najpóźniejsza data premiery to rok 2020, w innym wypadku będzie totalna klapa jeśli chodzi o rozjazd w czasie. Było już kilka takich gier, które były tworzone przez 10 lat i co kilka lat były pokazywane rzekome gameplaye i trailery - żadna z nich nie skończyła dobrze. Redzi mogą być ambitni, ale na pewno nie są tak głupi.

 

Przecież zarówno stream jak i film z YT mają bardzo słaby bitrate. Na pewno na YT nie jest to 4K, nie jest to nawet FHD, więc po co w ogóle oceniać jakość tekstur? Trailer CP2077 był również na silniku gry, a tam tekstury wyglądają o niebo lepiej. Poza tym wiele z tych tekstur może być zwykłymi placeholderami i po premierze będzie to wyglądać zupełnie inaczej. Osoby które najmniej wiedzą o gamedevie będą najgłośniej krzyczeć i narzekać. Jak zwykle - nic nowego. wink.gif

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie do dat z W3 jest trochę słabe, od tamtego czasu sporo procesów produkcyjnych się u nich zmieniło, sporo się nauczyli, ale też o wiele bardziej urosły ambicje, data premiery to może być 2019, 2020, 2021, a nawet 2022

idę o zakład o flaszkę, że nie będzie później niż 2020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ci niespodzianka :D

 

Co do grafiki to faktycznie jakieś tekstury i obiekty się tam doczytywały i kolejny Crysis raczej to nie będzie. Ale chyba nikt tego nie oczekiwał po Cyberpanku, a co ważniejsze to ilość detali które przekładają się na klimat i głębie tego świata zdaje się być bardzo duża. Od strony estetycznej wygląda to też świetnie. Nie uderza to tak bezpośrednio w stylistykę noir w stylu Blade Runnera jakiej część ludzi oczekiwało. Ale świetnie oddaje szalony klimat cyberpunka z lat 80 i 90. Fantastycznie to wygląda, czuć te atmosferę na każdym kroku. Fajnie też moim zdaniem łączy się współczesność z staromodnym spojrzeniem na cyberpunk. Plusik za to.

W sumie nie ma za bardzo się do czego przyczepić, jedynie walka, patrz strzelanie wyglądało troszkę drętwo. To chyba przez to po części że było na grane padzie i to jeszcze w taki specyficzny sposób jak na gameplaycha. Czyli bez szarpanych ruchów, wszystko jak z gimbala. CDP nie ma doświadczenia z FPSami ale myślę że jak troszkę nad tym popracują i będzie się w to grać myszką albo po prostu na padzie tak jak ludzie normalnie grają to będzie spoko.

 

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć leci na gamersyde 17gb :E

 

Ciekawe czy poradzą sobie z poziomem trudności, bo W3 kulał lekko, tzn robiąc dużo pobocznych zawartości było się kozakiem poza kilkoma wyjątkami oraz tylko początek był wymagający.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17GB? Przy 48 minutach i 1080p to może mieć jakość jak BluRay :D

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy odważą się to dziś upublicznić :E

 

edyta:

17 GB file and it will be 1080p with a 50mbps bitrate. Also it will be torrent only, at least for the first few hours. No way our dl servers would even begin to be able to handle this.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The zip file was corrupted, they're aware of it and are uploading it again. You'll have to be a little more patient.

 

No to sobie troszkę poczekamy :D Swoją drogą co niektórzy chcą od samej grafiki? Na dobrym PC i w 4K ta gra może wyglądać naprawdę bardzo dobrze. Pytanie tylko czy producenci monitorów zdążą na premierę tej gry :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to z kapci nie wyskoczyłem.

 

I niby jest hakowanie ludzi, rozgałęzienie zadań, hakowanie broni, fajne implanty i immersja przy zabiegu ich wszczepiania oraz używania niektórych (HUD skanera mogliby jednak ostatecznie zrobić mniej nachalny) oraz jakieś ostrza pożyczone od Jensena, ale ja tam nadal głównie napier....ę FPS widziałem, jeśli chodzi o walkę. :E Fajną całkiem, to fakt... przecież lubię napie... FPS, a dobrych single mało. :lol2:

Więcej było jednak możliwości potencjalnego omijania walki i rozwoju fabuły pokazanych.

 

Miasto niby duże, a przez perspektywę FPP jakość ta wielkość dzielnicy całkiem ginie, może przez slumsy i gęstość zabudowy, może niewidoczny horyzont...

 

Jakby tak sie zastanowić to niby wszystko jest na miejscu, a nawet jeszcze więcej, do tego żyjące miasto z "wczuwką" i takie smaczki jak animacja wsiadania do bryki, ale... chyba ta stylistyka lat 80 tak na mnie negatywnie działa. :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem 48 minutowy gameplay i ta gra wygląda przezajebiście, kupię na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CDPR i CP2020, będę musiał w końcu kompa wymienić. 2020 to czas kiedy planuję nabyć OLEDa, więc i trzeba będzie pozbyć się 7970 :E. Do tej pory grałem na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym - czy ktoś jeszcze widzi tę grę w trzeciej osobie? xD

W tym fragmencie, który pokazali jest dużo strzelania i praktycznie nic skradania więc 3 osoba nie bardzo pasuje... ale i tak z chęcią bym możliwość przełączenia się między tpp a fpp zobaczył. Może ten fragment był specjalnie tak dobrany - dużo strzelania żeby było dynamiczniej.

 

Mi to za bardzo Deus Ex nie przypomina. Owszem tu wszczepy tam wszczepy ale reszta hmm. Deus Ex dla mnie był za tunelowy. Mało lokacji.Taka namiastka cyberpunka.

Ok teraz mi się oberwie za 3..2..1.. :)

Oberwie? Ja Ci daje kciuka w górę :thumbup::)

 

Obejrzałem gameplay jeszcze raz (mam wrażenie,że jednak na yt jest ciut lepsza jakość niż była na twitchu) bez żadnych przerw i jeszcze fajniej to wygląda :)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika generalnie wyglada na poziom wyzej niz wiedzmin 3 (choc ciezko porownywac zupelnie inne swiaty ale twarze postaci napewno na + cyberpunk) a przeciez wiedzmin 3 uchodzil za gra o mega dobrej grafice a cyberpunk wychodzi na ta sama generacje konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cepki 4 rdzeniowe będą się dusić i kwiczeć w cyberpunk 2077 :thumbup:

 

 

 

zauważyliście tą ilość NPC i ich ogromne zagęszczenie po wyjściu protagonisty z tego apartamentu tam w pewnej chwili na ekranie porusza się więcej ludków na ulicy niż mrówków na tych filmach przyrodniczych :E To wszystko będzie siedzieć twardo na cepach ojjjjjj 4core procki będą się prawdopodobnie zarzynać

 

 

teraz przyszedł mi do głowy widok ,,miast,, z Skyrim kurna tam 5-10 NPC na krzyż i rzadko kiedy wszyscy znajdują się w jednym miejscu Rzeczna Puszcza Biała Grań pustkaaaaaaa jakby nie strażnik,który biega od czasu po ,,metropoli,, to już katastrofa

Edytowane przez adfnem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cepki 4 rdzeniowe będą się dusić i kwiczeć w cyberpunk 2077 :thumbup:

 

 

 

zauważyliście tą ilość NPC i ich ogromne zagęszczenie po wyjściu protagonisty z tego apartamentu tam w pewnej chwili na ekranie porusza się więcej ludków na ulicy niż mrówków na tych filmach przyrodniczych :E To wszystko będzie siedzieć twardo na cepach ojjjjjj 4core procki będą się prawdopodobnie zarzynać

 

 

teraz przyszedł mi do głowy widok ,,miast,, z Skyrim kurna tam 5-10 NPC na krzyż i rzadko kiedy wszyscy znajdują się w jednym miejscu

A jaguar da rade?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaguar da rade?;)

 

 

prawdopodniej większa imersja i komfort na porcie Nintendo Switch niż podczas grania na AMDowskim jaguarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...