Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Przed UOKiK właśnie się wybronili, obietnice zawarte w tym materiale wystarczą by im odpuszczono.

Ten fragment jednak ze "testy nie ujawniły wszystkich błędów przed premierą" w temacie konsol starszej generacji to plucie ludziom w twarz - i mówię to jako PCtowiec - przecież w dniu premiery mnóstwo ludzi na konsolach PS4/XOne nie mogło przebrnąć nawet przez ekran startowy !

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, frog67 napisał:

Jak tak dalej pójdzie to chłop nie dociągnie do następnej większej premiery, ciekawe kto finalnie przepchał butem te premierę na grudzień, chciałbym wiedzieć.

Zarząd wziął na siebie cala wine. Dla nas tak naprawdę nie ma to większego znaczenia. Może kiedyś się dowiemy, po latach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, frog67 napisał:

Ale Iwiński to wygląda w tych przeprosinach jakby ktoś do niego mierzył zza kamery, wzrok taki przestraszony że strach się bać!, chyba mają tam niezłą atmosferę.

8bUqlre.png

;) 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, ODIN85 napisał:

No to można wywalić grę z dysku jak nie ma dodatku w tym roku.

6cc6d99f8fc770132abcb6df6c5327ff0f7820e1

Może w tym 2021 roku jednak coś będzie ciekawego, choćby te darmowe dlc.

11 minut temu, frog67 napisał:

Ale Iwiński to wygląda w tych przeprosinach jakby ktoś do niego mierzył zza kamery, wzrok taki przestraszony że strach się bać!, chyba mają tam niezłą atmosferę.

j0s5t09se1s51.jpg

:lol2:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Element Wojny napisał:

Przed UOKiK właśnie się wybronili, obietnice zawarte w tym materiale wystarczą by im odpuszczono.

Ten fragment jednak ze "testy nie ujawniły wszystkich błędów przed premierą" w temacie konsol starszej generacji to plucie ludziom w twarz - i mówię tu jako PCtowiec - przecież w dniu premiery mnóstwo ludzi na kolsolach PS4/XOne nie mogło przebrnąć nawet przez ekran startowy !

Tez to troche słabe, na czym oni to testowali ze wydawało im się ze jest "w miarę"... Choć uczciwie musze napisać ze mój kuzyn CP2077 Skończył na PS4 a grał praktycznie na nim od początku gdyż jego PC nie podołał grze wiec cos jest na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, kadajo napisał:

Zarząd wziął na siebie cala wine. Dla nas tak naprawdę nie ma to większego znaczenia. Może kiedyś się dowiemy, po latach :)

Dla mnie to wygląda jak ewidentne błędy w komunikacji, ktoś był zbyt pewny swojej zajebistości i że ogarną to co najgorsze do premiery, bo raczej niemożliwe aby góra o wszystkim wiedziała na bieżąco o każdym najmniejszym detalu, ktoś dał zapewnienie, inny uwierzył i reakcja łańcuchowa poszła.

Taki Gothic 3 w wykonaniu CDPR :E 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to wygląda jak ewidentne błędy w komunikacji, ktoś był zbyt pewny swojej zajebistości i że ogarną to co najgorsze do premiery, bo raczej niemożliwe aby góra o wszystkim wiedziała na bieżąco o każdym najmniejszym detalu, ktoś dał zapewnienie, inny uwierzył i reakcja łańcuchowa poszła.

Tak to wygląda. Pomijam fakt ze wydaje się to nieprawdopodobnie głupie. No ale w Smoleńsku tez im się wydawało że mogą wylądować w mleku bo góra się niepokoi ... :E

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cholera na 2021r. nie ma nawet planów na żaden dodatek fabularny. Tak naprawdę cały ten rok to będzie jedno wielkie łatanie + darmowe DLC typu "jedna dodatkowa misja fixera" albo "nowe ciuszki".

No nic, trzeba odinstalować i wrócić za rok. Biorę się za Vampire: Masquerade - Bloodlines, bo nigdy nie miałem okazji :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I bardzo dobrze, po cholerę maja się zabierać za DLC jak gra jest w opłakanym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

No nic, trzeba odinstalować i wrócić za rok. Biorę się za Vampire: Masquerade - Bloodlines, bo nigdy nie miałem okazji :) 

To się szykuj na kolejne bugi, tylko tam już nadchodzących patchy nie będzie :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

To się szykuj na kolejne bugi, tylko tam już nadchodzących patchy nie będzie :E 

A no właśnie że są, średnio co 3-4 miesiące wychodzą nowe patche. 

Najnowszy to patch 10.8 który ukazał się wczoraj.          

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, AngeloDan napisał:

Może w tym 2021 roku jednak coś będzie ciekawego, choćby te darmowe dlc.

j0s5t09se1s51.jpg

:lol2:

Po zdjęciach wygląda jakby Witcher 3 najbardziej dał się we znaki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, kadajo napisał:

I bardzo dobrze, po cholerę maja się zabierać za DLC jak gra jest w opłakanym stanie.

DLC to będzie ta zawartość która została wycięta, wtedy będzie pełna gra.

Gracze kupili niedokończoną grę ale za to dostaną "DLC" za darmo... >KLIK< ... i będziemy happy :E 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, frog67 napisał:

Z G3 było o wiele gorzej. Ja odczułem to tym bardziej, bo miałem wtedy bardzo słabego kompa. A dodatkowo bardzo wielu questów z głównego wątku nie dało się dokończyć, a czasem nawet zacząć. Do patcha 1.12 gra była wręcz niegrywalna, ale nawet po nim było nadal sporo błędów. G3 był dodatkowo dużo większym rozczarowaniem pod względem rozgrywki, bo wszystko co poprzednie Gothicki robiły dobrze, w G3 wychodziło słabo albo przeciętnie. W CP jest wiele podobieństw do W3, po prostu bugów jest więcej, a gdyby nie te na chama wypuszczone wersje konsolowe, to gra w ogóle byłaby zupełnie inaczej odebrana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Cytat

Głównym wyzwaniem była nieustanna potrzeba ulepszania naszego systemu strumieniowania danych na potrzeby starszych konsol. Strumieniowanie odpowiada za „podawanie” silnikowi zarówno tego, co widać na ekranie, jak też samych mechanik gry. Miasto jest gęsto upakowane zawartością, a przepustowość dysków konsol starej generacji jest, jaka jest, więc ciągle mieliśmy z tym problemy.

Widać, że HDD nie wyrabiały na konsolach. Gdyby oldgeny miały SSD to nie było by tam aż takiego problemu.  Zresztą są porównania, gracze, którzy wymienili w PS4 dysk na SSD mają zupełnie inne doświadczenia. Jak dzień i noc. 

43 minuty temu, Saren7 napisał:

No właśnie. W 2020 wygląda najlepiej. Chyba kasa się zgadza. :E  

Fajnie jak mówił to mój ulubiony theme z gry leciał w tle. Idę grać. :D 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Isharoth napisał:

Z G3 było o wiele gorzej. Ja odczułem to tym bardziej, bo miałem wtedy bardzo słabego kompa. A dodatkowo bardzo wielu questów z głównego wątku nie dało się dokończyć, a czasem nawet zacząć. Do patcha 1.12 gra była wręcz niegrywalna, ale nawet po nim było nadal sporo błędów. G3 był dodatkowo dużo większym rozczarowaniem pod względem rozgrywki, bo wszystko co poprzednie Gothicki robiły dobrze, w G3 wychodziło słabo albo przeciętnie. W CP jest wiele podobieństw do W3, po prostu bugów jest więcej, a gdyby nie te na chama wypuszczone wersje konsolowe, to gra w ogóle byłaby zupełnie inaczej odebrana.

Wcale nie było gorzej, ludzie jechali na grę, bo nikomu dobrze ona nie chodziła, gra się niemiłosiernie cięła, ale nie było takich jazd jak tutaj, tylu błędów, glitchy itp. Prawdę mówiąc to nie jestem w stanie sięgnąć pamięcią i sobie przypomnieć jaka gra była bardziej zabugowana i niedopracowana na premierę niż CP2077.

Edytowane przez ditmd
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Że też musieli dać tą smutną muzyczkę jako podkład pod filmik, znowu miałem przed oczami twarz (wystraszoną i z wątpliwościami) mojej V po moich złych decyzjach 😭Dokładnie ta sama muzyczka wtedy grała w tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ditmd napisał:

Wcale nie było gorzej, ludzie jechali na grę, bo nikomu dobrze ona nie chodziła, gra się niemiłosiernie cięła, ale nie było takich jazd jak tutaj, tylu błędów, glitchy itp. Prawdę mówiąc to nie jestem w stanie sięgnąć pamięcią i sobie przypomnieć jaka gra była bardziej zabugowana i niedopracowana na premierę niż CP2077.

Ac Unity,KCD.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, ditmd napisał:

Oj bylo w G3, jak Ishator pisze tam sie questow nie dalo robic, nawet mechanika walki spadla na pysk w porownaniu do poprzednika. Do dzisiaj pamietam ciagla frustracje.

A w CP da sie wszystkie q zrobic bez problemu, jest mnostwo gliczy, bugow ale jedynie co psuja to imersje. Jak trafisz blokera to reload wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

To był inny poziom niedopracowania i ciężko powiedzieć który jest gorszy.

W G3 nie było lewitujących przedmiotów, postaci znikających po odwróceniu wzroku, postaci przenikających przez ściany, spadających z nieba przeciwników, zapadania się pod mapę, jeżdżacych a nie idących postaci i tony innych problemów CP77. Zabugowane były questy, gdzie gra nie zliczała zebranych przedmiotów albo nie pojawiały się potrzebne kwestie dialogowe no i oczywiście sama gra działała jak kupa hacząc co 2 sekundy nawet na dobrym sprzęcie.

9 godzin temu, RyszardGTS napisał:

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/av50YMW_460svvp9.webm

Casual monday, casual parkowanie, casual respawn :E 

Nie ogarniam co tam się dzieje w silniku tej gry, większość bugów w grach to jakieś przenikanie obiektów, lewitowanie czy inne glitche ale bugi w CP77 są totalnie abstrakcyjne.

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie ciezko, to sa gry i jezeli bledy uniemozliwiaja ich ukonczenie to chyba oczywiste jest co gorsze?

Z bledow ktore wymieniles na 70h grania mialem lewitujace przedmioty, przenikanie obiektow i respawny. Ale nie jest tak ze mamy to non stop, zdaza sie co jakis czas, poza respawnami npc lub aut bo to da sie "zrobic" kiedy sie chce. Questa raz musialem zloadowac bo mi Panam zacielo przed ogniskiem.

Ja zdecydowanie wybieram takie bugi niz niemozliwosc ukonczenia gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Saren7 napisał:

To nie tak w tym czasie było dobre zaopatrzenie w koks w stolicy i trochę go zczochrało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, RyszardGTS napisał:

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/av50YMW_460svvp9.webm

Casual monday, casual parkowanie, casual respawn :E 

Jesus... a najgorsze że takie motywy wyskakują co rusz z ekranu jak tylko postanowisz trochę poobracać się na mieście. 

A potem czytasz takich błaznów którzy piszą że GOTY a takie błędy nie przeszkadzają zerowe standardy dasz im smroda na talerzu powiedzą kurczak z pieczarkami...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, ditmd napisał:

Prawdę mówiąc to nie jestem w stanie sięgnąć pamięcią i sobie przypomnieć jaka gra była bardziej zabugowana i niedopracowana na premierę niż CP2077.

Masz krótką pamięć, tak jak większość graczy i o błędach z CP także zapomną jak wejdą aktualizacja, dlc.  Gier o podobnym  zabugowaniu było trochę i CP nie jest IMO najgorszy z nich. Chociażby:

5 godzin temu, ODIN85 napisał:

Ac Unity,KCD.

Czy Battlefield 4, Batman Arkham Knight, Skyrim, No Mans Sky, Fallout 76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi