Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszly mody z dodatkowymi misjami jak komus malo. Najbardziej ciekawie wygladaja nowe misje donodkrywania interesujacych miejsc. 

Sam narazie zaczekam az wyjdzie bardziej rozwinieta wersja tego moda, ape powrot do Night City kusi, raptem skonczylem cp 2 dni temu.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Sheeneek napisał:

Wyszly mody z dodatkowymi misjami jak komus malo. Najbardziej ciekawie wygladaja nowe misje donodkrywania interesujacych miejsc. 

Sam narazie zaczekam az wyjdzie bardziej rozwinieta wersja tego moda, ape powrot do Night City kusi, raptem skonczylem cp 2 dni temu.

Dodatkowe misje ? No dobra a gdzie niby są te dodatkowe misje bo z pewnością nie na Nexusie ??

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Sheeneek napisał:

No raczej napewno:

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/1339?tab=description

A te confused to tak dla sportu?

E tam myślałem że mówisz jakimś modzie który dopiero co wyszedł a to staroć jeszcze ze stycznia. 

Poza tym zerknij w sekcję komentarzy i glitchy bo ten mod ma BARDZO dużo problemów :) 

Menu misji w tym modzie zajebiste, takie na poziomie 1995 roku  - 

Zrzut ekranu 2021-02-08 164129.jpg

 

Poczekajmy aż zaczną wychodzić prawdziwe mody stworzone na narzędziach udostępnionych przez REDów, bo to co na chwilę obecną większość produkuje spod Cheat Engine to jakaś poruta ?

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 dni odkad wyszedl to az taki staroc? skoro tak uwazasz...

Bledy ma, dlatego sam poczekam jakis czas. Zreszta na wstepie jest napisane ze to wip. Ale moze komus sie przyda kto ma ochote jeszcze pograc wiecej. 

Edytowane przez Sheeneek
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, ODIN85 napisał:

Lepiej niech 4 z Ciri robią.

Lepiej nie bo jescze zepsuja xd , w1 jest gotowy do rmk ! P.S jak tam cp naprawili cokolwiek konkretnego ? Planują przywrocic grywalny prolog ?

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

"Ma narzędzia", tak głównym narzędziem jest ugoda (a to stwierdzenie już zostało ukryte w tekście, najważniejsze że tytule tłustym drukiem jest MA NARZĘDZIA BY NIE DOPUŚCIĆ.

Dodatkowo "statystycznie 9%", ja mam dwie nogi, pies ma cztery, statystycznie mamy po trzy nogi ;)

Niech podadzą ile z tych 9% to powiedzmy giganci wyceniani przynajmniej na miliard dolarów (wtedy pewnie liczba "9%" by znacznie wzrosła :] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale serio, jak można pozywać spółę rejestrowaną w innym państwie, notowaną na innej giełdzie? Tak, wiem, że jako pozwanego wskazano zdaje się jakąś spółkę-córkę czy inny oddział... No chyba, że jednak zawiłości amerykańskiego prawa papierów wartościowych przewidują taka odpowiedzialność rozszerzoną za szkody na rzecz obywateli USA, tylko jak ma się sprawa z wykonaniem takiego wyroku... Z drugiej strony artykuł sugeruje, że jednak CDPR będzie odpowiadać na pozew i nie zostanie bierne, co faktycznie oznaczałoby, że coś "jest na rzeczy"... Ale jak na moją wiedzę prawną, niestety nie o prawie USA, to akurat jest dęty temat. Aczkolwiek prawo, zwłaszcza amrykańskie to obszerna dziedzina :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Dodatkowo "statystycznie 9%", ja mam dwie nogi, pies ma cztery, statystycznie mamy po trzy nogi ;)

Jak ja uwielbiam to zdanie.

A może tak: statystycznie w populacji jest x% osobników które mają 4 nogi oraz y% osobników co mają 2 nogi.

Statystyka to matematyka i jak ktoś nie umie jej czytać czy nią manipuluje to już inny problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Dodatkowo "statystycznie 9%", ja mam dwie nogi, pies ma cztery, statystycznie mamy po trzy nogi

Nie "statystycznie" tylko "średnio". W statystyce istnieje dużo więcej użytecznych metryk niż tylko wartość średnia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt RED ofiarą cyberataku! Studio potwierdza: „nie poddamy się żądaniom” - PPE.pl

W pozostawionej wiadomości hakerzy informują, że zabezpieczyli pełny kod źródłowy Cyberpunka 2077, Wiedźmina 3: Dziki Gon, Gwinta oraz „niewydanej wersji Wiedźmina 3”. Możemy podejrzewać, że chodzi o edycję przygotowaną na konsole nowej generacji.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

zabezpieczyli pełny kod źródłowy Cyberpunka 2077

Kogoś stan gry irytuje na tyle, że postanowił naprawić go osobiście?

  • Haha 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bardziej obawiał ujawnienia jakiejś niefajnej wewnętrznej korespondencji, bo to może ich naprawdę wiele kosztować. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stratni inwestorzy wynajęli hakerów?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać też mają słabe zabezpieczenia , dane powiny być szyfrowane 2048 bitowym kodem przez komputer kwantowy, a nie jakimś bieda programem szyfrującym.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już pierwszy expert od zabezpieczeń i komputerów kwantowych. Zlot kolejnych za 3...2...1.......?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Saren7 napisał:

Stratni inwestorzy wynajęli hakerów?

Żeby stracić jeszcze więcej? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

CD Projekt RED ofiarą cyberataku! Studio potwierdza: „nie poddamy się żądaniom” - PPE.pl

W pozostawionej wiadomości hakerzy informują, że zabezpieczyli pełny kod źródłowy Cyberpunka 2077, Wiedźmina 3: Dziki Gon, Gwinta oraz „niewydanej wersji Wiedźmina 3”. Możemy podejrzewać, że chodzi o edycję przygotowaną na konsole nowej generacji.

ohno.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście mją dostęp do wewnetrznych danych, to CDPR może być w jeszcze wiekszym gównie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to bardziej zastanawia jak to możliwe, że serwer pozwolił od tak na pobranie podejrzewam kilku TB danych i nikt tego nie zauważył... Gdzie był ktokolwiek odpowiedzialny za bezpieczeństwo sieci firmowej?

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kris194 napisał:

Mnie to bardziej zastanawia jak to możliwe, że serwer pozwolił od tak na pobranie podejrzewam kilku TB danych i nikt tego nie zauważył... Gdzie był ktokolwiek odpowiedzialny za bezpieczeństwo sieci firmowej?

Wiele osób pracuje zdalnie, więc zgaduje że obciązenie serwera jest całkiem wysokie. Do tego na pewno nie zrobili to przez jedną noc tylko rozłozyli na jakiś czaś a wybierali co bardziej smakowite kąski z początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, joloxx9 napisał:

Wiele osób pracuje zdalnie, więc zgaduje że obciązenie serwera jest całkiem wysokie. Do tego na pewno nie zrobili to przez jedną noc tylko rozłozyli na jakiś czaś a wybierali co bardziej smakowite kąski z początku.

Tak tylko, że oni rzekomo uzyskali dostęp nawet do danych księgowych itd. Czy mam rozumieć, że CDPR trzyma to wszystko tak właściwie w jednym miejscu i to bez w sumie jakiegokolwiek poziomu uprawnień czy zwyczajnie uzyskali dostęp do konta kogoś wysoko postawionego w CDPR? Do tego jeszcze pozostaje VPN.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia czy wyciekły narzędzia, edytory do budowy świata itp.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może hakerzy wykopią niektóre osobistości z CDPR które nie chcą odejść :E 

Wystarczy wypuścić publicznie korespondencje obciążającą taką osobę, że to powiedzmy ona uparła się aby wypuścić CP w takim stanie "gracze nam wybaczą" i koniec... czuje będzie niezły z tego serial... drama roku.

No i oczywiście tym samym patch 1.2  może się opóźnić bo przecież hakerami byliśmy zajęci, trzeba było sprawdzić co wyciekło.

Edytowane przez frog67
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli naprawdę mają wewnętrzną korespondencję i ją wypuszczą to gnój gwarantowany. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...