Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Także go oklepałem, po tym co zrobił Evelyn? Poza tym za samą mordę i zachowanie mu się należało. :E  Obślizły typek. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Sheeneek napisał:

Ja go oklepalem bo na dzien dobry zasluzyl, wiem ze przez to stracilem dostep do jego ulepszen.

 

11 minut temu, Jaycob napisał:

Także go oklepałem, po tym co zrobił Evelyn? Poza tym za samą mordę i zachowanie mu się należało. :E  Obślizły typek. 

A ja nie, fakt obślizły typ, ale dziewczynom dałem 900 na lepsze wszczepy, gracie pewnie facetami. :E Tak btw ktoś ma taki sprzęt w domu jak Judy Alvarez? :E

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tgolik napisał:

A masz pewność, że grasz na właściwej karcie? Może przerzuciło cię na tę drugą?

Obie to 3080 więc to nie to. Poza tym monitor jest podpięty tylko pod pierwszą więc jeżeli mam obraz to działa na właściwej ;)

 

5 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

A nie łaska jest sprawdzić? Niż czekać na odpowiedź?

Nie, ponieważ nawet jeżeli to działa, to nie takiego rozwiązania szukam. Nie chcę za każdym razem wyłączać drugiej karty graficznej tylko po to, żeby zmusić ten crap do odpalenia DLSS. Wszystkie inne gry działają prawidłowe i tylko z CP jest problem.

 

Co do samej gry to wczoraj na 30-40 minut odpaliłem wersję 1.12 i w tym czasie zanotowałem z 4-5 glitchy. Ta gra jest po prostu tragicznie niedopracowana. Za takie rzeczy ktoś powinien iść siedzieć :D

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Boger napisał:

Obie to 3080 więc to nie to. Poza tym monitor jest podpięty tylko pod pierwszą więc jeżeli mam obraz to działa na właściwej ;)

 

Nie, ponieważ nawet jeżeli to działa, to nie takiego rozwiązania szukam. Nie chcę za każdym razem wyłączać drugiej karty graficznej tylko po to, żeby zmusić ten crap do odpalenia DLSS. Wszystkie inne gry działają prawidłowe i tylko z CP jest problem.

 

Co do samej gry to wczoraj na 30-40 minut odpaliłem wersję 1.12 i w tym czasie zanotowałem z 4-5 glitchy. Ta gra jest po prostu tragicznie niedopracowana. Za takie rzeczy ktoś powinien iść siedzieć :D

To, że CP2077 jest pełen gliczy to wszyscy wiedzą. Ale czy próbowałeś trochę pograć, przeszedłeś jakąś misję, odstrzeliłeś komuś łeb??

 

Edytowane przez tgolik
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Sheeneek napisał:

Ja go oklepalem bo na dzien dobry zasluzyl, wiem ze przez to stracilem dostep do jego ulepszen.

Nie pamiętam co z nim zrobiłem ale typ wyjątkowo odpychający.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrza modliszkowe to jest to i katana legendarna do tego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, tgolik napisał:

To, że CP2077 jest pełen gliczy to wszyscy wiedzą. Ale czy próbowałeś trochę pograć, przeszedłeś jakąś misję, odstrzeliłeś komuś łeb??

 

Przeszedłem prolog i zrobiłem kilka pierwszych misji - w tym tą długą z odzyskaniem taksówek DeLamaine. Sry, ale jeżeli na naprawdę mocnym konfigu co kilka minut walą jakieś glitche to z szacunku do samego siebie odpuszczam sobie takie barachło.

Generalnie jestem zażenowany tym co wypuściło CDPR. Przykładowo - mam uratować jakąś netrunnerkę - wyciągam ją z mieszkania, zeskakuję na podwórko - stoi samochód. Mam ją chyba włożyć do bagażnika więc odkładam ją żeby go otworzyć - obracam się i co? Lewituje ona w stylu "T" na wysokości 2 metrów.

Nic to, gram dalej - biorę motocykl i jadę na następną misję - w drodze mój V co chwila robi pozę T na motocyklu. Ja pierdolę, co to jest? Do tego spawnująca się policja, te same modele NPC mijane co kilkadziesiąt sekund, latające samochody, auta zapadnięte w jezdnię - co kilka-kilkanaście minut napotykam takie "kwiatki". Sry, ale nie mam 15 lat żeby uśmiechać się kiedy ktoś pluje mi prosto w twarz.
Dla mnie porażka dekady. Na dodatek problem z DLSS który nie bardzo mam pomysł jak rozwiązać.


Jest tyle świetnych gier do ogrania że szkoda mi czasu na męczenie się z CP. Próbowałem zrobić jakieś drugie podejście ale raczej nie zdzierżę :)

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boger no widzisz, ja też napotykam na bugi, ale nie takie jak Ty, ale gram dalej, może przez to że lubię świat cyberpunka i dystopii jaki tam występuje, już trochę zżyłem się z moją V, tak jak pobocznymi bohaterami jak Victor czy Misty, Johnny też spoko jak się kombinowało jak zdobyć bootlegi z koncertów Samuraia, moje klimaty. :E , jakoś tak przeleciało 65h gry, oczywiście posiłkuje się modami bo bez nich była by faktycznie bieda, a tak jest fajniej. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stjepan666 napisał:

Ostrza modliszkowe to jest to i katana legendarna do tego. :D

Wymaksowane legendarne modliszki, z rozwiniętym ciałem, z celowaniem w czasie wślizgów z podwójnym skokiem, podskórnym pancerzem, i nie pamiętam czym jeszcze (wydałem wczoraj ze 200 tys. na wszepy i modfikacje) na poziomie bardzo trudny dają niezłą frajdę w czyszczeniu niektórych miejscówek. Szczególnie tych niebieskich z przestepczością zorganizowaną (wszystkie żółte już poczyściłem wcześniej).
Polecam.?

Edytowane przez tgolik
  • Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Stjepan666 napisał:

@Boger no widzisz, ja też napotykam na bugi, ale nie takie jak Ty, ale gram dalej, może przez to że lubię świat cyberpunka i dystopii jaki tam występuje, już trochę zżyłem się z moją V, tak jak pobocznymi bohaterami jak Victor czy Misty, Johnny też spoko jak się kombinowało jak zdobyć bootlegi z koncertów Samuraia, moje klimaty. :E , jakoś tak przeleciało 65h gry, oczywiście posiłkuje się modami bo bez nich była by faktycznie bieda, a tak jest fajniej. 

 

Nie no, spoko. Rozumiem, że komuś może niesamowicie pasować ten świat i przymyka wtedy oko na błędy. Ta gra to chyba jednak nie moja bajka + błędy = męczy mnie. Irytuje mnie również to, że pomimo że mam jakieś karabinki i strzelby, to każdego przeciwnika muszę trafić kilkanaście razy w głowę, zanim pogodzi się on z losem i łaskawie umrze. Poziom trudności mam ustawiony na normalny więc coś tu jest chyba nie halo z balansem trudności. Wczoraj wpakowałem się w jakąś vendettę w jaskini i nie jestem w stanie nikogo zabić bo granaty i pociski przelatują przez ściany i nie mam szansy kogokolwiek zabić. Czuję się, jakbym grał na jakimś poziomie koszmarnym, itp. ?

W kwestii problemu z włączeniem DLSS - czyszczenie sterowników przy użyciu DDU + czysta instalacja najnowszych nie pomogła. Problem ustępuje po wyłączeniu drugiej karty graficznej ale to jakiś absurd - dodam, że obie karty to rtx 3080 więc obie obsługują DLSS ;) Kolejny kwiatek CDPR...

Żadnej grze nigdy nie dałem tylu szans i nie zmuszałem się do wciągnięcia - w tym przypadku całkowicie bezskutecznie. Póki co robię uninstall - szkoda miejsca na dysku :) 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Boger napisał:

. Poziom trudności mam ustawiony na normalny więc coś tu jest chyba nie halo z balansem trudności. Wczoraj wpakowałem się w jakąś vendettę w jaskini i nie jestem w stanie nikogo zabić bo granaty i pociski przelatują przez ściany i nie mam szansy kogokolwiek zabić. Czuję się, jakbym grał na jakimś poziomie koszmarnym, itp

To tylko na początku, masz po prostu za niski level.  Polecam zwiększyć poziom na najwyższy, żebyś później nie narzekał, że jest za łatwo. :E  Zacznij od niebieskich ikonek na mapie na Twoim poziomie, aby się dozbroić i wbić poziomy. 

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Jaycob napisał:

To tylko na początku, masz po prostu za niski level.  Polecam zwiększyć poziom na najwyższy, żebyś później nie narzekał, że jest za łatwo. :E  Zacznij od niebieskich ikonek na mapie na Twoim poziomie, aby się dozbroić i wbić poziomy. 

Warto dodać jeszcze, że dla początkujących jest dzielnica Watson (poziom 2-10). A na przykład takie City Center wymaga poziomu 30-40 do komfortowej gry.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tgolik napisał:

Warto dodać jeszcze, że dla początkujących jest dzielnica Watson (poziom 2-10). A na przykład takie City Center wymaga poziomu 30-40 do komfortowej gry.

Dokładnie, tak btw modami podkręciłem też brutalność, ta gra teraz ocieka krwią, seksem i cyberwszepami, teraz jest 21+ u mnie. :E dzięki modom każda kobieta w grze nie ma majtek, razem z moją V, do tego moja V ma podkręcone petite body 4K i beauty angel face i beauty eyes. ? :E

Zrobiłem ten sam zabieg co robiłem w grach Bethesdy, główna bohaterka zawsze musi wyglądać. :E

Edytowane przez Stjepan666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tgolik napisał:

Warto dodać jeszcze, że dla początkujących jest dzielnica Watson (poziom 2-10). A na przykład takie City Center wymaga poziomu 30-40 do komfortowej gry.

Jak grasz netrunnerem to na niskim levelu możesz wyczyścić całą mapę, a te czerwone czaszki nie robią na tobie żadnego wrażenia, po prostu więcej kliknięć. Z legendarnymi hakami to nawet z samochodu nie musisz wysiadać, wchodzić do budynków, bo wszystko pada tak szybko.

 

14 godzin temu, Boger napisał:

Jest tyle świetnych gier do ogrania że szkoda mi czasu na męczenie się z CP.

Nic dodać, nic ująć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ditmd napisał:

Jak grasz netrunnerem to na niskim levelu możesz wyczyścić całą mapę, a te czerwone czaszki nie robią na tobie żadnego wrażenia, po prostu więcej kliknięć. Z legendarnymi hakami to nawet z samochodu nie musisz wysiadać, wchodzić do budynków, bo wszystko pada tak szybko.

W Cyberpunka grasz jak chcesz. Haków używam tylko, żeby ograniczyć liczbę przeciwników w niektórych lokacjach. Raczej nie używam też broni smart. Frajdę daje mi rozwałka z wykorzystaniem pistoletu Kenshin albo broni białej: noża, katany lub ostrzy. Staram się, żeby nie było za łatwo, żeby czerpać trochę satysfakcji z potyczek.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, tgolik napisał:

W Cyberpunka grasz jak chcesz. Haków używam tylko, żeby ograniczyć liczbę przeciwników w niektórych lokacjach. Raczej nie używam też broni smart. Frajdę daje mi rozwałka z wykorzystaniem pistoletu Kenshin albo broni białej: noża, katany lub ostrzy. Staram się, żeby nie było za łatwo, żeby czerpać trochę satysfakcji z potyczek.

W każdą grę grasz jak chcesz. Gra jest banalnie prosta nawet na najwyższym poziomie trudności, a to przez to że coś takiego jak sztuczna inteligencja w tej grze nie istnieje. Chowasz się za śmietnik, parę haków i po sprawie, wskakujesz na jakiś dach, parę strzałów z karabinu snajperskiego i to samo. Nie wspominając już o granatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sztuczną inteligencie to jest żenująca. Na Xbox One X pograłem w grę i przestraszyła  mnie ilość błędów i przestałem grać .Czekałem na naprawę błędów . Kupiłem Xbox Series X włączyłem grę zrobiłem sobie V faceta i powiem szczerze że gra się znacznie lepiej.

CDPR stwierdził że 8 generacja nie radziła sobie z rozległym światem Cyberpunk 2077.  Druga teoria krążyła po internecie że CDPR miał za mało czasu i nie usunęli wszystkich błędów do 10 grudnia.. Gracze ruszyli do ataku i napisali bolesną prawdę że gra jest tak źle zoptymalizowana i ma tyle błędów technicznych że można oślepnąć.         

Moje pierwsze wrażenia z gry tak naprawdę są dopiero na 9 generacji konsoli. Na  Xbox One X Gry tak naprawdę nie ukończyłem i zacząłem hejtować grę jak poje..... i dawałem grze najróżniejsze oceny to teraz bym się schował ze wstydu że byłem taki głupi. 

 

Dam Cyberpunk 2077 szanse i być może będzie kolejnym arcydziełem  CDPR. 

     

  • Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzedziłeś mnie :szczerbaty: Zabieram się za oglądanie i czytanie

oO nowość i cuda, lekka poprawa w respawnie policji!

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac, ze sposob prezentacji bardzo oryginalny.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaycob napisał:

A data? :E Dziś wleci? :E 

Soon :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Trzeba przyznac, ze sposob prezentacji bardzo oryginalny.

Sposób naprawiania błędów też. Bujanie samochodem, jak się zablokuje. Co to ma być?

  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SebastianFM napisał:

Sposób naprawiania błędów też. Bujanie samochodem, jak się zablokuje. Co to ma być?

A co byś chciał? Ciągnik miał by przyjechać, albo może V wyjść z samochodu i zacząć pchać? :E  Już płacz się zaczyna i typowe polaczków narzekanie? 

  • Like 1
  • Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SebastianFM napisał:

Sposób naprawiania błędów też. Bujanie samochodem, jak się zablokuje. Co to ma być?

Dla mnie wyglata to bardzo spoko takze coz mam ci powiedziec :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...