Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

@Reddzik

Zanim oni to naprawią gra będzie chodziła po 30zł i będzie dostępna w passie albo jakimś humble bundle.

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha
https://cdn.discordapp.com/attachments/433981664952188936/822810231910039592/o.jpg

  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawienie policji wygląda jak wydłużenie czasu respownu o parę sekund + zwiększenie jego odległości z 2 na 20m i tyle. Dron dalej sobie radośnie pojawia znikąd. Brawo, taki coś płodzili 3 miesiące.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bleidd

Trzeba przyznać że mają jaja żeby taką kaszanę z tym dronem pokazać na zapowiedzi patcha.

Cholera czy mamy do czynienia z trailerem patcha ????

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Reddzik napisał:

Ten mail mnie rozbawił, jakby chcieli dzięki tej zapowiedzi patcha namówić do zakupu. Ja nie dam się nabrać.
 

Nie wiem, co Cię tak rozbawiło. Dostałeś rabat i zachętę do zakupu gry, ponieważ w wielu głosach graczy pojawiał się przekaz, że czekają z ograniem/dokończeniem gry aż zostanie połatana. Zobaczymy co załata nadchodzący patch - być może wystarczająco dużo, żeby przekonać część graczy. Inni z kolei będą woleli poczekać na kolejne poprawki. Pewnie też wielu zniecierpliwionych porzuci grę. Ja w każdym razie z dokończeniem fabuły poczekam jeszcze z kwartał - na razie świetnie likwiduje mi się "posterunki". Chętnie też wypróbuję czy da się pobawić z policją po zapowiadanych poprawkach.

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zapoznaniu sie z zapowiedzianym "paczem" w dniu dzisiejszym odinstalowałem nie ukończoną grę, nie lubie jak sie mnie traktuje jak debila a CDPR własnie to robi

może przypomnę

Cyberpunk2077_Roadmap_updated_preview_EN

 

miały być hotfixy a potem konkretne łatki a to co oni dają w patchu to ledwo zasługuje na miano hotfixa, mam wrażenie ze u nich główni programisci dawno wzieli nogi za pas wiec musieli nająć jakiś świeżaków za miske ryżu by tworzyli iluzje  że firma pracuje nad grą, lub też zarząd podjął decyzje olania całkowicie juz tej marki i cała para idzie w Wieśka 4

Edytowane przez Azakiel
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Element Wojny napisał:

@Reddzik

Zanim oni to naprawią gra będzie chodziła po 30zł i będzie dostępna w passie albo jakimś humble bundle.

To będzie uczciwa cena za ten przekręt. Dlatego ja sobie spokojnie czekam. :E 

  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ditmd napisał:

Ten patch wygląda jakby go z Nexusa wzięli :D

Bo oni pewnie to zrobili... Patch będzie 90% z nexusa... Nawet w W3 gra więcej osób.... Ta gra nie ma przyszłości, a MP to niech Sobie darują.... To będzie strzał w głowę ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zwróciliście uwagę jak gra szarpie, jak bardzo gubi klatki na patchu 1.2?

Mam nadzieję, że to tylko coś poszło nie tak przy nagrywaniu ?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Trzeba przyznac, ze sposob prezentacji bardzo oryginalny.

Tutaj mają plusa, że podeszli do tego z jajem i dystansem. Zdają sobie sprawę z czego ludzie drą łacha najbardziej i sami przedstawili to w prześmiewczy sposób, dla mnie OK. Pytanie jest tylko takie jaką skalę poprawek i zmian obejmie zapowiadana łatka. Bo ukryć się nie da, że niektórzy mają ciągle spore oczekiwania wobec tej gry.

22 godziny temu, Element Wojny napisał:

Hahaha liczyłem że trafię na jednego low-life'a a trafiłem na dwóch. 

No cóż, zapraszam na stronę 940 post z 10:28 :) :) :) 

Ale z Ciebie niezły prankster :thumbup:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czekam bo chciałbym dokończyć grę ale wydaje mi się, że to jeszcze nie ten patch.

Trochę rozczarowuje to 'naprawienie' policji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Ale z Ciebie niezły prankster :thumbup:

No i trafił się w końcu inteligentny gość. 

2 godziny temu, MaxaM napisał:

Czy zwróciliście uwagę jak gra szarpie, jak bardzo gubi klatki na patchu 1.2?

Było o tym na kilku forach ale można tylko spekulować na podstawie tak krótkiego materiału. 

1 godzinę temu, Stjepan666 napisał:

Ja GOGu jeszcze żadnego patcha 1.2 nie mam.

A bo daty jeszcze nie ma :) Spekuluje się że przyszły piątek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oni właśnie dodali delay + opóźnienie spawnu policji i to ich fix? :E

EDIT* nie opóźnienie + delay, a delay + przesunięcie spawnu od gracza miało być.

Edytowane przez joloxx9
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, joloxx9 napisał:

Czy oni właśnie dodali delay + opóźnienie spawnu policji i to ich fix? :E

Tak rozbawiło mnie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie o możliwości bujania samochodem, jak wam się zaklinuje na np. worku ze śmieciami.

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest śmieszne. Zamiast poprawić kluczowe rzeczy dodają jakieś podrzędne, niekoniecznie potrzebne elementy.

  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, SebastianFM napisał:

Nie zapominajcie o możliwości bujania samochodem, jak wam się zaklinuje na np. worku ze śmieciami.

Toć to gamechanger, coś na co czekałem od 20 grudnia bo mam zablokowane auto i nie moge ruszyć dalej :E

  • Haha 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no jeśli już nawet najbardziej zagorzali obrońcy CP z GOL'a zaczynają na oficjalnym forum wyrażać swoje niezadowolenie to wiedz że coś się dzieje :) 

Mam wrażenie że w dziale PR REDów pracują bardzo niepoważni ludzie. Każda osoba w tej firmie włączając w to sprzątaczki wie jaki syf ciągnie się za tym tytułem i ile jest w tej grze problemów. Wiedzą też że każdy ich ruch, każdy twitt i każda wypowiedź jest dogłębnie analizowana przez wszystkie najważniejsze gamingowe media i dyskutowana na forach dyskusyjnych. A mimo to decydują się wypuścić taką niepoważną "prezentację" która zostaje ośmieszona w przeciągu kilku minut po jej publikacji.

System "naprawy" reakcji policji który jakiś kolo zrobił w 5 minut prostym skryptem, jakieś bujanie samochodów na które szczerze jakieś 95% graczy chyba w ogóle nawet nie zwróciło uwagi, przypisanie klawiszy ? Trochę wygląda to na trollowanie graczy ale nie sądzę że to odpowiedni moment na takie zagrania. Naprawdę byłoby lepiej gdyby nic nie publikowali a po prostu wypuścili patch i opublikowali patch notes.

Gorzej jeżeli się okaże że ten patch tak naprawdę nie będzie zawierał żadnych poważniejszych fixów i nie zajmie się żadnymi poważniejszymi problemami tej gry, no to wtedy kaplica.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bujanie samochodu,reakcje policji czy jakieś zapadanie się aut w  podłoże za bardzo nie interesują...gram dla historii ale niemoc przypisania klawiszy to akurat coś co najbardziej mi przeszkadza w grze,dlatego na razie odpuściłem i czekam czy coś poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze że już przeszedłem grę bez większych problemów i wyszedłem z tego wagonika, bo z tego co widać to łatanie nie wychodzi im najlepiej. Co do policji to chyba nawet nie przywiązali do tego jakiejś specjalnej uwagi, bo wątpię żeby ktoś dłubał w tym od miesiąca i zrobił tylko coś takiego. :E

Jak wyjdą jakieś dodatki, to nawet jeśli miałyby być na poziomie dodatków do W3, raczej nie kupię ich od razu na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do targów E3 i prezentacji Cyberpunka z udziałem Keanu Reeves, poniżej krótki materiał o tej świetnej konferencji z udziałem aktora:

 

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta kupo :E Nie no tłumaczenie the best xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam Może na wstępie podam specyfikacje kompa. Procesor: Intel Core i5-8400, 2.8 GHz RAM: GOODRAM 16GB (2x8GB) 3000MHz CL16 IRDM X Black Płyta główna: ASRock Z370 PRO4 (https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z370-pro4-1533534/) Zasilacz: SilentiumPC Vero L2 500W Karta Graficzna: GeForce RTX 3060 Ti GAMING Z TRIO LHR 8GB GDDR6 Dysk SSD: SSD GOODRAM IRDM 240GB 2,5 SATA III   Dysk HDD: Toshiba P300 1TB 3.5" SATA III   Na dysku SSD zainstalowany jest system + utworzona druga partycja na gry. Z racji, że to mało miejsca, a dysk HDD już nie daje rady przy nowszych tytułach, chciałbym zastąpić go nowym SSD. W ciągu 1-2 lat planuję wymienić również procesor i w razie potrzeby płytę główną z zasilaczem. Na razie jednak jest kolej na nowy dysk i na nim teraz się skupiam. Nie jestem na czasie jeśli chodzi o obecny rynek dlatego potrzebuję pomocy. Czytałem trochę o dyska NVMe i przemawiają do mnie dużo bardziej. Myślę, że pojemność 2 TB będzie wystarczająca. Natrafiłem na model KC3000 firmy Kingston polecany przez wiele osób. Moje główne pytanie jest takie czy ten dysk pasowałby do mojego komputera? Wiem, że to PCIe 4.0, a w płycie głównej mam 3.0, ale podobno też pasuje, a skoro w przyszłości wymieniałbym płytę główną, to już z PCIe 4.0. Czy dokładając ten dysk nie obciąży mi się za bardzo zasilacz (o ile w ogóle będzie mieć na niego wpływ, bo znajduje informację, że pobór mocy to około 3W, ale nie wiem ile w tym prawdy)? Czy nie będzie żadnego problemu, żeby wszystkie dane ze starego HDD przenieść na nowy SSD?   Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi.      
    • @leelooo Niestety, ponowne wyszukiwanie nie dostarczyło bezpośrednich informacji dotyczących ostatniego logowania użytkownika @koziakaka ani danych o zdjęciu blokady konta. Jeśli potrzebujesz konkretnych informacji o stanie konta tego użytkownika, najlepiej będzie skontaktować się bezpośrednio z administracją forum, ponieważ takie dane często obejmują prywatne informacje, które nie są publicznie dostępne na forum.
    • Czyli co 5090 będzie odpryskiem od B200. Ciekawe czy dadzą DP 2.1 i Neural Texture Compression.
    • Ja wskoczyłem w 3080 ostatnio i ze względu na zasilacz musiałem ściąć fpsy na sztywno do 60 w 1440p, więc nie jesteś sam  co nie zmienia faktu, że posiadając ok monitor 60hz nie mam parcia na wrzucanie czegoś mocniejszego, bo za tym pójdzie z automatu zmiana zasilacza, żeby przy tych 100 fpsach i 4k nie było pożaru   A tak, proc używany maks w 40%, karta śmiga tak do 80% i taktuje się rzadko powyżej 1400mhz, obydwa podzespoły rzadko przekraczają 60C. Cisza, zużycie energii na poziomie 200-250W,  a efekt jakby nie bardzo mi uwierający  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...