Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Element Wojny napisał:

Na pokaz - chyba jedynie w trybie photo mode. Ktoś się tyle nastarał żeby to wszystko stworzyć a nie dość że w grze tego nie widać to jeszcze nie ma to żadnego znaczenia.

Dość spore zainteresowanie ma moda w tej grze. Wystarczy spojrzeć na ten sub-reddit: https://www.reddit.com/r/NightCityFashion/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja samemu regulowalem sobie trudnosc nie rozwijajac statystyk za bardzo. Ot sporo punktow lezalo odlogiem

A statystyki w broniach czy ubraniach znaczenie maja, szczegolnie te OP dajace x3 do headshota czy tez mod armadillo w pancerzach.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Jaycob napisał:

Dość spore zainteresowanie ma moda w tej grze. Wystarczy spojrzeć na ten sub-reddit: https://www.reddit.com/r/NightCityFashion/

Wejdź na GOL'a w temat Cyberpunka. Od premiery kilku koniobijców dzień w dzień wali od kilku do kilkunastu fotek z gry, ekscytując się coraz to krótszą różową mini czy co nowszym zielonym bikini z kilku różnych ujęć. Czasami się zastanawiam czy im się ta gra aby nie pomyliła z Simsami. 

edit. o widzę że w ostatnich dniach im się chyba znudziło to ciągłe walenie do Panam bo sobie odpuścili.

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę szkoda, że nikt nie pokazuje jak zmodyfikował/a swojego ptaka lub dziuplę. Przed premierą tyle się o tym gadało a teraz cisza.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty też się lecz bo non stop od miesięcy siedzisz w tym temacie i srasz na CP i CDPR.   

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tego kreatora postaci mogliby dodać różne tła z różnym oświetleniem, jak to coraz częściej robi się w innych grach. Często jest tak że przy tworzeniu postaci wydaje się że niby jest ok, a potem w grze wygląda zupełnie inaczej.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wciąż nie rozumiem dlaczego postać w kreatorze, lustrze czy widoku ekwipunku wygląda jak renderowana w 720p. Bo to że finalna postać nie przypomina tej z kreatora to już inna inszość

Btw. dalej trzeba aplikować ten fix dla Ryzenów? Często mi dropi FPS poniżej 60 i spada użycie GPU do ~82-85%

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, bleidd napisał:

A ja wciąż nie rozumiem dlaczego postać w kreatorze, lustrze czy widoku ekwipunku wygląda jak renderowana w 720p. Bo to że finalna postać nie przypomina tej z kreatora to już inna inszość

Btw. dalej trzeba aplikować ten fix dla Ryzenów? Często mi dropi FPS poniżej 60 i spada użycie GPU do ~82-85%

U mnie postać w ekwipunku wygląda super. Miło było też popatrzeć na V w autobusie w zakończeniu gry. Kiepska jest za to ta w lustrze.

• Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, KaszaWspraju napisał:

...może , mogą ... ale nie muszą :P

Dialogi są już w grze - nie wydaje mi się żeby robili żart na 1 kwietnia;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będą dodawać rozszerzenia fabularne, ale w poprawienie sztucznej inteligencji nie wierzę. Po prostu nawet jakby chcieli nie potrafią lub za dużo czasu to kosztuje. Tam niektóre rzeczy trzeba przebudować od podstaw. 

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

smieszny temat sie zrobił o tej grze, wątek jest juz praktycznie martwy nie licząc pisania w kółko tych samych komentarzy co pare stron + ewentualnie jakieś nowinki ze swiata w stylu rozbudowanego questu dla stujelarzy

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Azakiel napisał:

wątek jest juz praktycznie martwy nie licząc pisania w kółko tych samych komentarzy co pare stron

Trudno nie pisać w kółko tego samego, jak w CDPR nabrali wody w usta. Przed premierą to wypuszczali materiały promocyjne, trailery, teasery, zapowiedzi, opisy z prędkością karabinu, po premierze cisza i może raz w miesiącu opublikują jakiś zdawkowy komunikat - który, nota bene, też jest w kółko o tym samym (przeprosiny, obietnice poprawy, zapowiedzi patchów)

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, ODIN85 napisał:

Są jakieś achy i yych?

Nie widziałem? - poza tym  Jeśli takie coś cie interesuje to raczej zainteresuj się inną branżą...:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego juz sie nie da uratować niech dadzą sobie spokój z cp i wezma sie za remake wiedzmina 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Powiedzieli jakie mają plany na przyszłość. I cóż. Kurs akcji zarył...

Przyszłość to rozbudowa CP w tym żadnych informacji o multi, gwint i odświeżenie wiedźmina 3 na nowe konsole.

To troche wyglądało tak jakby wystawili środkowy palec do graczy i inwestorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pogubili sie jak male dzieci.

Wyszlo ich niedoswiadczenie. Teraz juz je maja...

Mysleli ze jak wsadza kupe kasy i zatrudnia armie ludzi to sie uda. Kierowali sie arytmetyka, a nie logika. Uzyli standartowego profilu inwestycyjnego ktory stosuje sie w przemysle. Zapomnieli tylko, ze robili gre ktora w jakims tam stopniu zalicza sie do sztuki, a nie do czysto konsumcyjnego produktu.

Podobnie zrobili abstrachuje ktorzy inwestowali kosmiczny kapital liczac, ze zainwestowane pieniadze sie ot po prostu musza zwrocic.

Ja o REDow jestem spokojny, na pewno nie zajelo im duzo czasu aby wyciagnac wnioski i przyponniec sobie dlaczego W3 sie udal, a CB no tak nie do konca. Mysle, ze kolejna gra to pozamiata i nie wazne co by to bylo.

Pewnie bedzie to wiedzmin, zeby odbudowac renome i dopiero po tej grze wydadza perelke. Mam nadzieje ze bedzie to kontynuacja CP.

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Radziuwilk napisał:

Mysleli ze jak wsadza kupe kasy i zatrudnia armie ludzi to sie uda. Kierowali sie arytmetyka, a nie logika. Uzyli standartowego profilu inwestycyjnego ktory stosuje sie w przemysle. Zapomnieli tylko, ze robili gre ktora w jakims tam stopniu zalicza sie do sztuki, a nie do czysto konsumcyjnego produktu.

Podobnie zrobili abstrachuje ktorzy inwestowali kosmiczny kapital liczac, ze zainwestowane pieniadze sie ot po prostu musza zwrocic.

Ja o REDow jestem spokojny, na pewno nie zajelo im duzo czasu aby wyciagnac wnioski i przyponniec sobie dlaczego W3 sie udal, a CB no tak nie do konca. Mysle, ze kolejna gra to pozamiata i nie wazne co by to bylo.

Pewnie bedzie to wiedzmin, zeby odbudowac renome i dopiero po tej grze wydadza perelke. Mam nadzieje ze bedzie to kontynuacja CP.

Cały czas czekam aż pójda po rozum do głowy i wydadzą remake wiedźmina 1 na konsole i pc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby to miało cokolwiek zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.04.2021 o 09:21, Radziuwilk napisał:

Moim zdaniej nie mają i mieć nie będą, robią te same błędy co przy W3 (tylko to było tam mniej widoczne ) Po ostatniej grze Redów utwierdzam się w przekonaniu że są dobrzy w budowaniu oczekiwań ale bardzo kiepscy w ich realizacji, szczegolnie od strony mechanik gier (balans, walka, perki, itd) oraz od strony technicznej , zalety ich gier to głównie klimat, dialogi, design , grafika (miejscami), zaś cały core rozgrywki (czyli mechaniki ,walka) to wydmuszka w kazdej ich grze (sprawia wrazenie zaawansowania ale potem okazuje sie że to pic na wodę), ja juz chyba zadnej ich gry nie kupię, jak bede chciał sobie obejrzec fajna opowiesc to odpale jakis film lub serial, bo gry to oni robią srednie i bardzo złe od strony technicznej.

Edytowane przez Azakiel
  • Confused 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klimat, dialogi i fabuła to zasługa Sapkowskiego

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi