Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, kadajo napisał:

Po co pościg jak jest teleportacja :E

Do mnie po modzie nikt się nie teleportuje. :E btw ale ta legendarna sukienka niezła, moja bohaterka w niej wygląda jak niezła bitchez. :E  

• Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, tgolik napisał:

A powiedz, z jakich źródeł bierzesz wiedzę, że Redzi nie mają fizycznie ludzi do naprawy Cyberpunka? A może sobie to wymyśliłeś, że ludzie odeszli masowo z CD Projektu przed podziałem i wypłatą 150 mln zł premii za 2020 rok?

A powiedz mi gdzie ja coś takiego napisałem? Po raz kolejny coś Ci  się uroiło? 

8 godzin temu, tgolik napisał:

Ok. Ale pozostawienie zespołu, który tworzył Cyberpunka jeszcze przez 2 kwartały przy ulepszaniu gry to i tak jest olbrzymie zaangażowanie w projekt. Oczywiście spowoduje to półroczne opóźnienie w produkcji pierwszego dodatku do gry.

Nie rozumiesz, nie da się wziąć typa który XX czasu pracował nad AI i wrzucić go by questy naprawiał i vice versa. 

Nie masz zielonego pojęcia jak wygląda programowanie od strony technicznej więc skończ się ośmieszać. 

• Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to nie ma pościgów policji?

• Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, joloxx9 napisał:

A powiedz mi gdzie ja coś takiego napisałem? Po raz kolejny coś Ci  się uroiło? 

Nie rozumiesz, nie da się wziąć typa który XX czasu pracował nad AI i wrzucić go by questy naprawiał i vice versa. 

Nie masz zielonego pojęcia jak wygląda programowanie od strony technicznej więc skończ się ośmieszać. 

A rzeczywiście, pomyliłem Cię z Voltq. Ale też wasze wpisy niewiele się różnią. Może tylko Twoje są bardziej chamskie.

• Confused 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mylisz ludzi, mylisz wpisy, pewnie też mylisz gry o których piszesz... taki jakiś mało wiarygodny jesteś.

• Like 2
  • Haha 3
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, joloxx9 napisał:

Inaczej, bo jest to poprawne, ale nie do końca. Da się, ale nie w studiu o rozmiarach CDPR. Każdy ma swoje zadania i dziedzinę w obrębie której pracuje. To nie jest 10 osobowy dział programistów, gdzie w razie co kolega może podejść i pomóc napisać kilka linijek kodu. Gdyby tak było, to byłby tam większy bałagan niż obecnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, tgolik napisał:

A rzeczywiście, pomyliłem Cię z Voltq. Ale też wasze wpisy niewiele się różnią. Może tylko Twoje są bardziej chamskie.

Co Ty widzisz w tym chamskiego? Rzucasz tekstami o których nie masz pojęcia, liczbami wziętymi z kapelusza, nie popierasz tego niczym i oczekujesz że ktoś Cię na serio będzie brać? Radzę dorosnąć. 

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

Rzucasz tekstami o których nie masz pojęcia, liczbami wziętymi z kapelusza, nie popierasz tego niczym i oczekujesz że ktoś Cię na serio będzie brać? Radzę dorosnąć. 

Ja nadal czekam na te jego niesamowite twisty z Cyberpunka o których nikt nie słyszał ale zapewne się nie doczekam. 

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, kadajo napisał:

Zgadza się, tak jak jeszcze 2 miesiące temu o CP mówiono wszędzie... dziś... ekhem...

Bedzie tylko wracał temat że CP znowu opóźniony... Znaczy się patch albo DLC... :E

aeAeNpm_460swp.webp

Temat będzie wracał tylko do momentu gdy wyjdzie GTA6 :] 

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie, bez grania, czytania jakichkolwiek komentarzy, recenzji etc.

Czy ta gra został "przehypowana" tak jak osobiście sądziłem i po trailerach już było widać, że nic ciekawego z tego nie będzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, vizee napisał:

Czy ta gra został "przehypowana" tak jak osobiście sądziłem i po trailerach już było widać, że nic ciekawego z tego nie będzie?

Tak

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, vizee napisał:

Została fakt, ale TLOU2 bardziej przez recenzje przed premierą 11/10 i GOTY przed premierą.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
28 minut temu, Stjepan666 napisał:

Została fakt, ale TLOU2 bardziej przez recenzje przed premierą 11/10 i GOTY przed premierą.

Z tym że akurat The Last of Us Part 2 miałem okazję oglądać kilka razy na streamie. Historia wciągnęła mnie na tyle, że zostałem ze streamem "na dłużej". Czy faktycznie TLOU2 się udało czy nie - nie wiem, bo nie grałem ani nie poznałem fabuły do końca.

Edytowane przez vizee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ciężko porównać te dwie gry do siebie. Zostały położone na zupełnie innych płaszczyznach. Raz, że technologicznie TLOU2 jest doskonałe a Cyberpunk to dno, dwa że TLOU2 to kontynuacja marki, która ma już swoje grono fanów i fanatyków (niestety) a Cyberpunk to nowe IP, trzy TLOU2 poszło w dość kontrowersyjną narracje, a CP77 jest tak bezpieczny jak to tylko możliwe mimo że wyobrażenie roku 2077 w roku 2020 powinno raczej budzić silne emocje na wielu płaszczyznach (ale o zachowawczości Cyberpunka 2077 jako cyberpunk już była mowa). Cztery hypne na TLOU2 wychodził głównie od wygłodniałych fanów, a CP77 to głównie zakłamany do szpiku kości marketing Redów. Ciężko ND zarzucić, że nie spełnili jakichś obietnic w przeciwieństwie do naszego rodzimego studia. Pięć, tam gdzie TLOU2 zawodzi (narracja, historia, bohaterowie) tam CP77 się broni (nie jest to żadna nowa jakość ale jest solidnie, tym niemniej łatwiej jest obronić kreację bohaterów jeśli to nowe IP, a ciężej jeśli to kontynuacja).

Generalnie obie gry dostały przedpremierowo oceny 9.5-10/10 co jest absurdalne ale taką mamy branżę.

Edytowane przez bleidd
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, bleidd napisał:

technologicznie TLOU2 jest doskonałe a Cyberpunk to dno

CP można zarzucić wiele, ale na pewno nie to że technologicznie to jest dno

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, vizee napisał:

Gdyby po przedpremierowych trailerach gra zapowiadało się słabo to po premierze nie byłoby takich narzekań i ataków na Redów, że gra nie jest tym co widzieliśmy na tych trailerach, a widzieliśmy coś czego jeszcze nie było i zapowiadało się na najlepszą grę w historii, więc nie pieprz głupot.

8 godzin temu, joloxx9 napisał:

Tak

Nie, to co na górze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
19 minut temu, Dozorca napisał:

Gdyby po przedpremierowych trailerach gra zapowiadało się słabo to po premierze nie byłoby takich narzekań i ataków na Redów, że gra nie jest tym co widzieliśmy na tych trailerach, a widzieliśmy coś czego jeszcze nie było i zapowiadało się na najlepszą grę w historii, więc nie pieprz głupot.

Sorry, ale ja na tych trailerach nie widziałem niczego co przedstawiałoby CP2077 jako potencjalną najlepsza grę w historii. Poza tym, takie opinie można sugerować dopiero po premierze, nie przed, bo nigdy nie wiadomo co dostanie klient. Podobne graficznie produkcje co np. Far Cry, Grand Theft Auto. (co oczywiście jest dużym plusem, bo to jedne z "najlepszych" gier w swoim gatunku). Reasumując, zrobić grę ze świetną szatą graficzną, fabułą (RPG) i do tego GRYWALNĄ jest niezwykle ciężko. 

Faktem jest natomiast że sporo osób mogło oczekiwać po CP2077 najlepszej gry w jaką zagrają, natomiast było to moim zdaniem spowodowane dobrym marketingiem oraz wcześniejszą, niezwykle udaną produkcją, czyt. Wiedźmin 3, którą śmiało możemy uznać za jedną z najlepszych gier.

P.S. Zobacz jaki trailer w 2011 zaprezentowało Dead Island. :)

Edytowane przez vizee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, vizee napisał:

Sorry, ale ja na tych trailerach nie widziałem niczego co przedstawiałoby CP2077 jako potencjalną najlepsza grę w historii.

Bo nic takiego nie było.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, bleidd napisał:

Generalnie obie gry dostały przedpremierowo oceny 9.5-10/10 co jest absurdalne ale taką mamy branżę.

Gdzie CP dostał 8/10 lub 9/10, a TLOU2 10/10 zostało grą mesjaszem, uj wie czym jeszcze,  a CP jaki jest każdy widzi, ale wg to TLOU2 było bardziej przechajpowane aż do obrzydzenia. No i jeszcze ta gadka gawiedzi że to gra na jedną słuszną platformę do grania czyli PS4 wtedy. :wymiotuje:

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Dozorca napisał:

Nie, to co na górze.

Dla mnie taka właśnie jest 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy przehajpowana czy nie TLoU2 jest swietnie zrobiona i dopracowana gra od strony technicznej, pewnie stad wysokie oceny, bo fabula i bohaterowie to juz przeciez kwestia gustu. Od strony technicznej nie ma do czego sie tam przyczepic, gdyby tylko CP tak dokonczony wyszedl jak TLoU2 bylo :)

Za to pod wzgledem przygody jaka obydwie gry mi zapewnily, u mnie wyzej stoi CP, pewnie dlatego ze ten typ grania z pelna swoboda preferuje.

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Sheeneek napisał:

Czy przehajpowana czy nie TLoU2 jest swietnie zrobiona i dopracowana gra od strony technicznej, pewnie stad wysokie oceny, bo fabula i bohaterowie to juz przeciez kwestia gustu. Od strony technicznej nie ma do czego sie tam przyczepic, gdyby tylko CP tak dokonczony wyszedl jak TLoU2 bylo :)

Za to pod wzgledem przygody jaka obydwie gry mi zapewnily, u mnie wyzej stoi CP, pewnie dlatego ze ten typ grania z pelna swoboda preferuje.

Ja też lubię pełną swobodę, no i CP jak PC nie ma tak toksycznych fanbojów jak PS. :)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Sheeneek napisał:

Za to pod wzgledem przygody jaka obydwie gry mi zapewnily, u mnie wyzej stoi CP

No to akurat było pewne.

A jakie gry u Ciebie stoją wyżej od CP ?

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

No to akurat było pewne.

A jakie gry u Ciebie stoją wyżej od CP ?

Cyberpunk 2078: Apologize Edition oraz Cyberpunk: Commitment To Quality,  koniecznie z DLC: "Our Promise", świetnie wypadł również ekskluzywny dodatek na PS4: "Back In Store". :E 

• Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Dijkstra

W Twoim wypadku wypowiedź neutralna jest chyba niemożliwa. Zawsze musisz wbić szpilę.

Byłoby dobrze, gdybyś z całą sforą znalazł sobie inny wątek.

Edytowane przez tgolik
  • Confused 3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi