Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Jełopem? Czy ktokolwiek mógł przypuszczać, że kod źródłowy zostanie ukradziony i udostępniony?

Według mnie sam wyciek (i to, co zostało i jeszcze zostanie udostępnione) jest 1000 razy bardziej poważny niż określenie cenzury Kubuś Puchatek przez jednego programistę.

Edytowane przez SebastianFM
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni pokazują że niektórzy naprawdę dobrze się bawili podczas tworzenia gry. Dzisiaj Winnie the Pooh, kilka dni temu zwisające penisy obok muzułmanki i penis w ustach martwej kobiety leżącej na ziemi - czekają na nas jeszcze jakieś atrakcje od jajcarzy z CDPR ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, SebastianFM napisał:

Jełopem? Czy ktokolwiek mógł przypuszczać, że kod źródłowy zostanie ukradziony i udostępniony?

Według mnie sam wyciek (i to, co zostało i jeszcze zostanie udostępnione) jest 1000 razy bardziej poważny niż określenie cenzury Kubuś Puchatek przez jednego programistę.

Tak, jełopem. Taki poziom celebryty płaczącego, że mu gołe fotki z chmury Apple wyciekły. 

Bo kto mogł przypuszczać?

 

Ta firma co raz bardziej wygląda na płonący śmietnik. I o ile dalej liczę na dobre tytuły z ich strony, to co raz ciężej mi im współczuć przy kolejnych głupotach które są ujawniane. 

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to się czepiaj do osób, które dopuściły do kradzieży danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, SebastianFM napisał:

Z tego co piszą na 4chan to jeszcze wyszło, że użyli FFmpeg niezgodnie z licencją.

Szybki googiel mi nie pomógł - masz linka do dyskusji/jakieś szczegóły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SebastianFM napisał:

Jak już to się czepiaj do osób, które dopuściły do kradzieży danych.

Ja się czepiam wszystkich. Ponownie - płonący śmietnik. 

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio myślicie że spotkają ich poważne konsekwencje za Kubusia w kodzie źródłowym?
OK, ja wiem, jak Xi Jinping podchodzi do sprawy :E, ale liczycie, że będzie aż tak ostro, żeby to zaszkodziło CDPR bardziej niż amerykańskie pozwy? :P 

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, SebastianFM napisał:

Jełopem? Czy ktokolwiek mógł przypuszczać, że kod źródłowy zostanie ukradziony i udostępniony?

Według mnie sam wyciek (i to, co zostało i jeszcze zostanie udostępnione) jest 1000 razy bardziej poważny niż określenie cenzury Kubuś Puchatek przez jednego programistę.

Dokladnie, podejrzewam ze w polowie gier w kodzie zrodlowym sa jeszcze gorsze teksty. To w koncu ludzie, czesto mlodzi i kto z nas glupich dowcipow nie robil w pracy.

29 minut temu, crush napisał:

Tak, jełopem. Taki poziom celebryty płaczącego, że mu gołe fotki z chmury Apple wyciekły. 

Bo kto mogł przypuszczać?

 

Ta firma co raz bardziej wygląda na płonący śmietnik. I o ile dalej liczę na dobre tytuły z ich strony, to co raz ciężej mi im współczuć przy kolejnych głupotach które są ujawniane. 

Przesadzasz, przez ostatnie 20 lat ile kodow zrodlowych ukradziono duzym devom?

To nie jest cos co sie dzieje non stop.

Edytowane przez Sheeneek
  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Zas napisał:

Serio myślicie że spotkają ich poważne konsekwencje a Kubusia w kodzie źródłowym?
OK, ja wiem, jak do tego Xi Jinping podchodzi do sprawy :E, ale liczycie, że będzie aż tak ostro, żeby to zaszkodziło CDPR bardziej niż amerykańskie pozwy? :P 

Nieistotne jak bardzo i czy w ogóle. Istotne, że taka możliwość w ogóle istnieje. 

15 minut temu, Sheeneek napisał:

Dokladnie, podejrzewam ze w polowie gier w kodzie zrodlowym sa jeszcze gorsze teksty. To w koncu ludzie, czesto mlodzi i kto z nas glupich dowcipow nie robil w pracy.

I to jest szansa na doskonałą szkołę życia. 

Graj w głupie gry, wygrywaj głupie nagrody. 

 

A co do kodu? Jednak każdemu nie wycieka. Do tego nie w grze obarczonej tyloma problemami. 

Może zamiast heheszkować to trzeba było się skupić na jakości tego kodu? Bo wiesz, jest różnica jak ktoś heheszkuje w dobrze zrobionej grze, a w takiej jak CP. 

Edytowane przez crush
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, crush napisał:

I to jest szansa na doskonałą szkołę życia. 

Graj w głupie gry, wygrywaj głupie nagrody. 

 

A co do kodu? Jednak każdemu nie wycieka. Do tego nie w grze obarczonej tyloma problemami. 

Może zamiast heheszkować to trzeba było się skupić na jakości tego kodu? Bo wiesz, jest różnica jak ktoś heheszkuje w dobrze zrobionej grze, a w takiej jak CP. 

Dziwne myslenie, wyglupy i zabawa w pracy miedzy kolegami jest na codzien w trakcie pracy, a to jak im finalnie produkt wyszedl niewiele z tym ma wspolnego.

Piszesz tak jakby kilka glupich wpisow w kodzie, smieszna nazwa zawartosci czy montaz baboli w jakikolwiek sposob wplynal negatywnie na ich prace i finalny produkt. To wg ciebie przez 5 lat produkcji nie mozna sie z kolegami powyglupiac i czekac dopiero na sukces CP zeby z ludzmi w pracy pozartowac??

Edytowane przez Sheeneek
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może właśnie zbyt dużo zabawy, a zbyt mało pracy? 

Ty naprawdę nie łapiesz żartów wewnętrznych, a potencjalnego narażania firmy na straty? 

Mnie nie ruszają wulgarne czy chamskie żarty. Dla mnie to oni w ramach żartów mogą nawet śmiać się z upośledzonych umysłowo i wyzywać od pedałów. Tyle, że w momencie jak to wypłynie to trzeba być przygotowanym na reakcje szerszej grupy ludzi i płynące z tego ewentualne konsekwencje. 

Średnio rozgarnięta osoba spróbuje ograniczyć liczbę punktów z których kontrowersyjny materiał może się wydostać. A nie jak małpa wepchnie w dodatkowe miejsce licząc, że nikt nie znajdzie. 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Sheeneek napisał:

Dziwne myslenie, wyglupy i zabawa w pracy miedzy kolegami jest na codzien w trakcie pracy, a to jak im finalnie produkt wyszedl niewiele z tym ma wspolnego.

Piszesz tak jakby kilka glupich wpisow w kodzie, smieszna nazwa zawartosci czy montaz baboli w jakikolwiek sposob wplynal negatywnie na ich prace i finalny produkt. To wg ciebie przez 5 lat produkcji nie mozna sie z kolegami powyglupiac i czekac dopiero na sukces CP zeby z ludzmi w pracy pozartowac??

Jak chcesz się w pracy głupio bawić Twój biznes - ale miej na tyle rozumu by nie zostawić po takiej zabawie żadnych śladów. 

Nie dziwią mnie pozwy inwestorów i taka a nie inna atmosfera wokół tej gry bo to co wypływa w ostatnich dniach to jakiś absurd. Kuźwa mogli się zająć robieniem gry a nie takimi pierdołami !

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest w ogóle specyficzna sytuacja z tym "żartem". Przytyki pro czy anty różnym kwestiom społecznym generalnie bardziej odbijają się echem po Internecie niż realnymi konsekwencjami. Tutaj mówimy o państwie totalitarnym które pokazywało o jakie pierdoły potrafi się przypieprzyć w imię trzymania narodu za genitalia.

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Szykować się już na wojnę z Chinami?

Może konkretniej? Kto dał dupy?

Kod źródłowy nie miał być udostępniony publicznie więc normalne, że nikt w ogóle nie brał tego pod uwagę. To jak została nazwana ta flaga w kodzie ma znaczenie tylko dla innych programistów jej używających.

Edytowane przez SebastianFM
  • Haha 1
  • Confused 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, SebastianFM napisał:

Jasne. Szykować się już na wojnę z Chinami?

Może konkretniej? Kto dał dupy?

Kod źródłowy nie miał być udostępniony publicznie więc normalne, że nikt w ogóle nie brał tego pod uwagę. To jak została nazwana ta flaga w kodzie ma znaczenie tylko dla innych programistów jej używających.

Kolejny kwiatek, który jest ślepo wpatrzony w CP i redów. 

  • Confused 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sheeneek napisał:

Dziwne myslenie, wyglupy i zabawa w pracy miedzy kolegami jest na codzien w trakcie pracy, a to jak im finalnie produkt wyszedl niewiele z tym ma wspolnego.

Student chińskiego pochodzenia studiujący na Uniwersytecie w Minnesocie został aresztowany kiedy tylko postawił stopę na chińskiej ziemi i został ekspresowo skazany na pół roku więzienia, bo będąc w USA wysłał tweeta porównującego Xi Jinpinga do Kubusia Puchatka. John Cena musiał publicznie przepraszać cały naród Chiński, bo nazwał Tajwan "krajem". Ale masz rację, chińscy cenzorzy na pewno zrozumieją że w przypadku CDPR to były tylko takie heheszki

Edytowane przez mag_zbc
  • Confused 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, jerryyy napisał:

Kolejny kwiatek, który jest ślepo wpatrzony w CP i redów. 

Śmieszny jesteś. Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski, ale na pewno nie na podstawie moich wypowiedzi.

Dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie, kto według ciebie dał dupy?

Edytowane przez SebastianFM
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, mag_zbc napisał:

Student chińskiego pochodzenia studiujący na Uniwersytecie w Minnesocie został aresztowany kiedy tylko postawił stopę na chińskiej ziemi i został ekspresowo skazany na pół roku więzienia, bo będąc w USA wysłał tweeta porównującego Xi Jinpinga do Kubusia Puchatka. John Cena musiał publicznie przepraszać cały naród Chiński, bo nazwał Tajwan "krajem". Ale masz rację, chińscy cenzorzy na pewno zrozumieją że w przypadku CDPR to były tylko takie heheszki

I o to właśnie chodzi - niektórzy delikwenci tutaj nie bardzo rozumieją że Chiny się nie pierd... z takimi kwestiami. Dlaczego ? Bo tak mają i bo tak mogą. 

Może to jakoś przejdzie bokiem bez większego szumu miejmy nadzieję, ale jak ktoś im to wyłoży na tacy to nie zdziwi mnie mocna reakcja bo oni tak właśnie reagują.

Serio mam nadzieję że to już koniec rewelacji odnośnie tego co w studiu robiono w ramach heheszków kiedy mieli robić grę i że kolejna informacja odnośnie CP2077 będzie jakąś ciekawą zapowiedzią a nie kolejną kompromitacją. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, SebastianFM napisał:

Śmieszny jesteś. Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski, ale na pewno nie na podstawie moich wypowiedzi.

Dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie, kto według ciebie dał dupy?

Poczytaj newsy o CP od premiery to się dowiesz kto dał :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Element Wojny napisał:

niektórzy delikwenci tutaj nie bardzo rozumieją że Chiny się nie pierd... z takimi kwestiami. Dlaczego ? Bo tak mają i bo tak mogą. 

Chiny się z korporacjami nie cackają, bo wiedzą że korporacje będą dosłownie całować ich po butach w zamian za dostęp do rynku który łącznie jest większy niż cała Europa i USA razem wzięte.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, jerryyy napisał:

Poczytaj newsy o CP od premiery to się dowiesz kto dał :)

Widzisz, ja chciałem znać twoje zdanie skoro rzuciłeś tak ogólnikowo: dali dupy. Teraz się wykręcasz.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SebastianFM napisał:

Widzisz, ja chciałem znać twoje zdanie skoro rzuciłeś tak ogólnikowo: dali dupy. Teraz się wykręcasz.

Ale moje zdanie jest jak większości tutaj na forum, inwestorów itp.

Edytowane przez jerryyy
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Chociaż faktycznie, niezawarcie umowy o produkcji w Polsce plus offset to wina Plaszczaka który brał wszystko z półki. Z samolotami bez uzbrojenia też się popisał, więc pewnie MON odkręca wszystko i spróbuje podpisać offset + produkcję w ostatniej umowie. Czemu się nie dało w drugiej? A no Plaszczak to Plaszczak co tutaj więcej dodawać.   Jak podpisywać umowy z Niemcami potrafią Czesi którzy w Europie mniej znaczą niż Polska ale jednak potrafią negocjować. Pomysł żeby brać pociski z Korei jako lewar na Niemcy nawet nie skomentuję, bo to poziom debila mógł wymyślić. 
    • Przede wszystkim to przynajmniej moim zdaniem zmiana bez sensu. Co do OC to jest to poblokowany CPU (coś jak non k u intela), więc tylko UV  
    • Fajnie że podałeś typ tego extendera bo z samego zdjęcia tak niskiej jakości trudno wywnioskować. Po zdjęciu wnioskuje, że to ten typ:  https://rbline.pl/extender-poe-pft1320-36882.html    Ogólnie standardowe extendery jakie stosowałem tylko regenerują sygnał nie są switchami czyli nie rozdzielają sygnału. W tym przypadku mają w sobie switcha. Różnica jest taka, że takie urządzenie różni się od typowego switcha tym, że zasilanie bierze z "głównego" switcha POE i nie ma w sobie zasilacza (taka jest idea extenderów). Na stronie którą podlinkowałem jest informacja  Więc można łączyć kaskadowo. Jednak pod 1 wyjście nie podłączysz kolejnych 2 extenderów (pewnie sam z siebie pobiera na własne działanie ze 2 W) oraz 3 kamer (każda np. po 6W). Czyli nie możesz podłączyć urządzeń które w sumie biorą więcej niż 15W.
    • Zamierzam przesiąść się z 13700kf na 7800x3d i chciałbym go posadzić na dobrej płycie x670e w rozsądnej cenie, używki też wchodzą w grę, co byście polecili powiedzmy do kwoty 1500 zł im mniej tym lepiej. Nie śledziłem wątku więc nie wiem jak z oc wyżej wymienionego procka, mocno wyżyłowany czy mozna go jeszcze podkręcić czy lepiej iść w UV? 
    • Pograłem trochę dłużej: VRR i flickering - testowałem Squad gdzie FPS potrafi spaść ze 120 do 80 FPS, zero mignięć. Zablokowałem FPSy w grze na 45 i też zero mignięć. Może są różne wersje softu albo nie wiem, u mnie nie miga. Smużenie - jak się przypatrzy to jest przy ciemnych kolorach, ale na pewno nie taka skala jak kiedyś to było na VA. Na tyle małe że podczas normalnej rozgrywki tego nie widać i można pominąć (pewnie subiektywne, ale mi nie przeszkadza).  Skalibrowałem HDR w apce do kalibracji W11, wyszło że max jasnosć to jakieś 1150-1200 nitów. Wieczorem w grach robi serio robotę, pierwszy raz musiałem oczy zmrużyć patrząc na płomienie  Jakieś tam VA/IPS z podświetleniem krawędziowym to w ogóle nie ma jak porównać... Oby więcej takich Miniled powstawało, pakować więcej stref, walczyć ze smużeniem i super sprzęt za nieduże pieniądze.  Dziwi mnie trochę polityka cenowa, kupiłem go za 1600 zł, a na drugi dzień kosztował 2000 zł, potem 1800 zł i znowu 2000 zł. Chyba malutko ich produkują że ceny tak skaczą. Za 2k to nie warto zdecydowanie, 1600 adekwatna cena.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...