Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie bzdury? Ludzie za nic pobanowni, to są niby bzdury? Reakcja poszła potem w postaci trollowania, ale na forach redów nie od dziś permy ludzie za nic wyłapywali, bo modek miał taki kaprys. W temacie cp jak najbardziej, bo dyskusja dotyczyła mechaniki gry - i zamiast porozmawiać o problemie wygodniej było wszystkich i wszystko sprzątnąć.

Edytowane przez Kelam
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idą buraki drogą BioWare. Ichniejsze forum też przerodziło się w liż kakaowe oko i śpiewaj peany albo cię nie ma. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie - coś mi to przypominało i teraz zaskoczyło pod czapką - właśnie o cyrk na forum bioware :szczerbaty:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna reakcja modów na założenie normalnego tematu o problemie który potwierdził sam Sasko no i zrobił się syf. 

Zresztą tam nie da się normalnie pogadać - dzień po premierze FSR założyłem tam temat odnośnie tego ficzera w dziale technicznym i nie trzeba zgadywać że został usunięty. Czemu ? Pojęcia nie mam. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem z dupy który interesował będzie najbardziej tych którzy gry nawet nie kupili.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

Trochę dziwna reakcja modów na założenie normalnego tematu o problemie który potwierdził sam Sasko no i zrobił się syf. 

Zresztą tam nie da się normalnie pogadać - dzień po premierze FSR założyłem tam temat odnośnie tego ficzera w dziale technicznym i nie trzeba zgadywać że został usunięty. Czemu ? Pojęcia nie mam. 

takie rzeczy zakłada się na mantisie albo jira a nie na forum które nie zagląda nikt mogący cokolwiek poprawić

temat został usunięty dlatego e nie mogą na temat FSR nic powiedzieć

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kelam napisał:

Jakie bzdury? Ludzie za nic pobanowni, to są niby bzdury? Reakcja poszła potem w postaci trollowania, ale na forach redów nie od dziś permy ludzie za nic wyłapywali, bo modek miał taki kaprys. W temacie cp jak najbardziej, bo dyskusja dotyczyła mechaniki gry - i zamiast porozmawiać o problemie wygodniej było wszystkich i wszystko sprzątnąć.

Pobanowali ludzi, bo wypisywali bzdury. Oczekują jakichś mechanik, które może i miały być w grze ale zostały usunięte jako zbędne. Chcą policji, niech wracają do GTA V. CP to jest gra dla dorosłych a nie dla nadpobudliwej gimbazy.

Edytowane przez tgolik
  • Haha 2
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tgolik napisał:

Pobanowali ludzi, bo wypisywali bzdury. Oczekują jakichś mechanik, które może i miały być w grze ale zostały usunięte jako zbędne. Chcą policji, niech wracają do GTA V. CP to jest gra dla dorosłych a nie dla nadpobudliwej gimbazy.

Śmiechłem srogo teraz. Chęć posiadania rozbudowanej i dopracowanej rozgrywki świadczy o braku dojrzałości? 

To w bierki to muszą grać 60 letni profesorowie nadzwyczajni. 

Edytowane przez crush
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tgolik napisał:

Pobanowali ludzi, bo wypisywali bzdury. Oczekują jakichś mechanik, które może i miały być w grze ale zostały usunięte jako zbędne. Chcą policji, niech wracają do GTA V. CP to jest gra dla dorosłych a nie dla nadpobudliwej gimbazy.

Jestem mocno po 30 ale skoro nie podoba mi sie cyberglitch to zostałem "nadpobudliwa gimbaza" xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kelam napisał:

Grube akcje od wczoraj na forum cdpr. Kpiny sobie robią z ludzi rządzący tam komucho-cenzorzy.

 

https://www.wykop.pl/artykul/6167839/cyberpunk-2077-aroganckie-i-chamskie-zachowanie-pracownikow-cd-projekt-red/

Tu znalezisko z komentami:

https://www.wykop.pl/link/6167839/cyberpunk-2077-aroganckie-i-chamskie-zachowanie-pracownikow-cd-projekt-red/

 

i z dziś z wesołym finałem skutkującym zblokowaniem rejestracji na gog dla nowych klientów:

 

https://www.wykop.pl/link/6168625/cenzura-na-forum-cdpr-wylaczono-rejestracje/

 

 

Pycha kroczy przed upadkiem w ME cyber za 99 zl i nie ma chętnych  na zakup , na w4 nie ma pomyslu bo najlepsze ludki co ogarnialy odeszli ze studia , Nawet nie potrafią zrobić remake w1 a przecież konsolowcy ktorzy nie mieli nigdy pc nie mogli ograc tej części ,  również ludzie z Playstation nie ograli w2, soon to studio sie wywróci , chyba że caly zarząd poda sie do dymisji

Edytowane przez voltq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tgolik napisał:

Oczekują jakichś mechanik, które może i miały być w grze ale zostały usunięte jako zbędne. Chcą policji, niech wracają do GTA V.

No dokładnie. Mogli jeszcze usunąć pojazdy, ruch uliczny, systemy walki, przeciwników i 3/4 kodu, następnie wydać audiobook'a bo generalnie liczy się tylko fabuła. W końcu CP jest dla dorosłych.

Jak ktoś chce gry to niech idzie na GTA V a nie marudzi o zbędnych ficzerach pokroju.. no wiecie, możliwości gry.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo że tgolik to obrońca cyberbuga i ich fan numero uno.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, crush napisał:

Idą buraki drogą BioWare. Ichniejsze forum też przerodziło się w liż kakaowe oko i śpiewaj peany albo cię nie ma. 

A BioWare ma jakieś forum? Przecież Social Network to oni zamknęli chyba w 2016 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, BlindObserver napisał:

A BioWare ma jakieś forum? Przecież Social Network to oni zamknęli chyba w 2016 roku.

Tego nie wiem, może zaorali. Ale w czasach ME2 i DA2 zrobiło się tam takie raczysko, że głowa mała. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BlindObserver napisał:

A BioWare ma jakieś forum? Przecież Social Network to oni zamknęli chyba w 2016 roku.

Kiedyś mieli, ale potem wyszła Andromeda i forum się zapadło jak światło w czarnej dziurze, a może to już było wcześniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, T.m.p1 napisał:

bo generalnie liczy się tylko fabuła

Dla mnie to jest priorytet i nie miałbym nic do zarzucenia jeśli byłoby to tworzone i reklamowane jako przykładowo przygodówka czy inny walking simulator. Po prostu gra w której spodziewasz się, że rozgrywka może być daleka od ideału. 

Ale tu najpierw promowali RPG-action później action-RPG. I o ile fabuła jest solidna tak rozgrywka nie robi wrażenia ani jako RPG ani jako action.

To nie jest wizja tylko ewidentny brak spójnej koncepcji. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Kiedyś mieli, ale potem wyszła Andromeda i forum się zapadło jak światło w czarnej dziurze, a może to już było wcześniej ?

Wiem, że mieli, bo tego używałem :E  Social Network zamknęli rok przed wydaniem Andromedy. Pewnie już wiedzieli :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BlindObserver napisał:

A BioWare ma jakieś forum? Przecież Social Network to oni zamknęli chyba w 2016 roku.

Ma i to od dawna. Przeszło tam sporo osób z zamkniętego BSN. Sam się tam udzielam od czasu do czasu ale nie radzę krytykować za mocno bo będą kąsać ?

Home | BioWare Social Network Fan Forums (boards.net)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

Ma i to od dawna. Przeszło tam sporo osób z zamkniętego BSN. Sam się tam udzielam od czasu do czasu ale nie radzę krytykować za mocno bo będą kąsać ?

Home | BioWare Social Network Fan Forums (boards.net)

 

Unofficial Forums, więc jakie ma? To że ktoś sobie założy forum, nie znaczy, że Bioware je ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, BlindObserver napisał:

Unofficial Forums, więc jakie ma? To że ktoś sobie założy forum, nie znaczy, że Bioware je ma.

Założyli je fani którzy po zamknięciu oficjalnego BSN nie mieli się gdzie podziać. To forum jest uznawane za forum BioWare, swego czasu nawet Jason Schreier się tam udzielał - niestety był pod takim obstrzałem że zrezygnował... 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, T.m.p1 napisał:

No dokładnie. Mogli jeszcze usunąć pojazdy, ruch uliczny, systemy walki, przeciwników i 3/4 kodu, następnie wydać audiobook'a bo generalnie liczy się tylko fabuła. W końcu CP jest dla dorosłych.

Jak ktoś chce gry to niech idzie na GTA V a nie marudzi o zbędnych ficzerach pokroju.. no wiecie, możliwości gry.

Pisałem to już wcześniej. Powinni to wydać jako ebook i nie byłoby problemów.

Albo zrobić z tego planszówkę :thumbup:

Edytowane przez Kszyrztow
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tgolik 

Od 3:00.

Czy osoby, które chcą aby im NPC'e nie znikały i spawnowały się metr przed twarzą powinni iść grać w GTA?

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, T.m.p1 napisał:

@tgolik 

Od 3:00.

Czy osoby, które chcą aby im NPC'e nie znikały i spawnowały się metr przed twarzą powinni iść grać w GTA?

 

Tgolik zaraz wytlumaczy ze to nie jest bug tylko wszczepy przyszłości pozwalające stać się niewidzialnym xd , kolejne patche tylko pogarszają stan tego nieudanego produktu xD , cdpr stał się firmą memem , drucik, jeżeli zarząd nie odejdzie to wiedzmin 4 będzie jeszcze gorszym produktem od cyberglitcha bo szanujący się dobrzy pracownicy nie zatrudnia się w firmie ktora jest      ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ogólnoświatowym pośmiewiskiem i nie ma nic dobrego do zaoferowania 

Edytowane przez voltq
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...