Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy latka wleci dzis, mija rowne 2msc od wydania poprzedniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy teraz już wyraźnie zwolnili tempo, czy ta gra jest taką ruiną, że przesunięcie premiery o kolejny rok i tak wiele by nie dało. Przekroczyliśmy 9(!) miesięcy. Jedyne co zrobili, to wycięli NPC, nawet na PC :E Szkoda, niesamowicie zmarnowany potencjał i póki co zmarnowany świat. Nie widzę tutaj drogi No Mans Sky, nie ta skala. Przypudrują jeszcze tego trupa 3 dużymi paczami, wypuszczą 2 fabularne dlc i produkt pójdzie do zamrażarki. Eh. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Ciekawe czy latka wleci dzis, mija rowne 2msc od wydania poprzedniej.

Zapomną że miesiąc się kończy... Ciekaw jest patcha i opinii, tutaj na forum, ale co pokazali partycznie od dnia premiery to marne 0. Nie no były gry, np gta IV czy Batman AK ,gdzie mimo poważniejszych bugów, ogarnęli. A tu mamy ,no co właściwie ?, z tymi patchami to w 2023 roku wyjdzie, grywalna gra, do teraz to jest alpha, 2022 beta, a jak ww wkoncu 3.0 2023 to już remaster będzie ?

2 minuty temu, TmK napisał:

Ciekawe, czy teraz już wyraźnie zwolnili tempo, czy ta gra jest taką ruiną, że przesunięcie premiery o kolejny rok i tak wiele by nie dało. Przekroczyliśmy 9(!) miesięcy. Jedyne co zrobili, to wycięli NPC, nawet na PC :E Szkoda, niesamowicie zmarnowany potencjał i póki co zmarnowany świat. Nie widzę tutaj drogi No Mans Sky, nie ta skala. Przypudrują jeszcze tego trupa 3 dużymi paczami, wypuszczą 2 fabularne dlc i produkt pójdzie do zamrażarki. Eh. 

Oni jakieś tępo mieli? 

Ps

Ta gra jest ruiną ?

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, armia 500 pracowników zaszalała :whee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem teraz...widze że bawią się wymieniając kurtki gracza..na prawde ? :D  co mnie omineło ? :D:D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JeanPepin napisał:

Odpaliłem teraz...widze że bawią się wymieniając kurtki gracza..na prawde ? :D  co mnie omineło ? :D:D

Te 2 kurtki to DLC :rotfl:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JeanPepin napisał:

Odpaliłem teraz...widze że bawią się wymieniając kurtki gracza..na prawde ? :D  co mnie omineło ? :D:D

Ulepszyli kota.

Edytowane przez SebastianFM
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem i oni chyba sobie z nas żarty robią. 5 min się dwie baby podniecają jaka ładna  owa kurtka i wybór między taką z puchem (bo zimno na Badlandsach) a taka świecącą czerwoną. Serio cedepie, serio? Dostałem lekkiego raka. 

PS. Miles Tost zainwestował wszystkie punkty w atrybuty wkurzania, strasznie irytujący typek. 

Edytowane przez TmK
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pokazać zmiany w grze i poprawki i zapowiedzieć DLC, to oni pokazują nam kota, kurtkę itp. Czy jest tam chociaż jedna osoba, która współczesnego gracza nie traktuję jak debila. Wchodzę na stream i chcę konkretów, a oni mi debilne rzeczy pokazują. Żenada

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś bardzo nieprofesjonalnie ułożył plan na stream, albo nie mają nic ciekawszego do pokazania. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Well..sprawdziłem specjalnie kalendarz i nietypowe święta..dzisiaj jest dzień pozytywnie zakręconych i dzień lumpeksu..więc te kurtki jako DLC akurat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć ile na to kasy poszło...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że przechodnie nadal się rozmyślają co do kierunku podróży. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gość właśnie zapowiedział co najmniej 4 kolejne patche ? Przecież to będzie połowa 2022r......................

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugi które póki co pojawiły się na streamie:

-NPC siedzący przy straganie na chwilę zrobił T-pozę

- rzucasz granat, ludzie uciekają, odwracasz się na sekundę, wracasz, nikogo nie ma, rozpłynęli się w powietrzu

xD

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile energii bije z tej prezentacji :) Nudy.

Pierwsze wyjście w miasto i na oczach przed windą materializuje się klęczący bot.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że bawiłem się źle przy tej grze. Przeszedłem, nabiłem 80h i to w dodatku na bieda ps4, mimo to bawiąc się okej. Ale to co oni robią z tą grą od 9 miesięcy to jest jakaś totalna żenada. Niech znowu okleją busy na całym świecie reklamami, że dodali nowe buty w dlc i ekstra efekt pierdzenia jak siadasz na ławkę. Co się dzieje z tą firmą, tymi ludźmi. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta prezentacja to pewnie jeszcze przed tą super łatką :szczerbaty: Później będzie lepiej.

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...