Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rambek911 napisał:

No dobra dodali 2 kurtki w tym jedna puchowa, teraz pora na zimową czapkę, gumofilce i rękawiczki

Kolejne DLC: walonki, uszanka i bałałajka

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to oni w tym momencie mogą sobie zbić piątkę z Beth i tym co się działo po wydaniu Fallout 76. Bugi, lateksowa torba, trujący hełm w kolekcjonerce, wyciek danych, kasowanie zawartości, Fallout First. Nie było łatwo, ale zrobili to. To już ten poziom. 

Jestem serio zażenowany i wręcz wściekły, bo mają nas (mnie) za totalnych durniów. 

Edytowane przez TmK
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcieli ludzi wkur*** to im się udało w zupełności. lol WTF.

 

 

LOL wczoraj minęło 10 lat jak już jestem na tym forum, ale ten czas zapieprza ....?

Edytowane przez Pitross20
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy tracę nadzieję że jeszcze uda się cokolwiek naprawić w temacie CP2077, bo Ci ludzie nie są poważni. Ta gra ma nadal tyle problemów i braków a oni zajmują się takimi pierdołami, totalnymi bzdurami i zdziwieni że społeczność ich jedzie. To jest jakiś wyższy poziom absurdu. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redzi rozdają za darmo dodatki, a wy jeszcze płaczecie. 

:whee:

Edytowane przez baron6b
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Po raz pierwszy tracę nadzieję że jeszcze uda się cokolwiek naprawić w temacie CP2077

Ty widziales tego patchnote? Przeciez ta lista jest tak dluga ze do jutra mozna czytac.

Fabularnych DLC nikt nie zapowiadal na ten rok jesli ktos na nie liczyl.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej ty się dobrze w to wczytaj jakie oni tam pierdoły wypisują. W większości są to rzeczy, którymi nawet nie powinni się chwalić, bo to po prostu wstyd. 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że lista zmian duża jak na strimie dalej było widać stare błędy- dobrym przykładem jest NPC który robił literkę "T"

:E

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TmK napisał:

To lepiej ty się dobrze w to wczytaj jakie oni tam pierdoły wypisują. W większości są to rzeczy, którymi nawet nie powinni się chwalić, bo to po prostu wstyd. 

To, ze z gry jest sito co pokazuje lista poprawek to fakt, ale chyba po  to sa te poprawki zeby doprowadzic gre do ladu. Na co mi nowy kontent jak pierwotna gra lezy?? Ja pisalem dawno ze ta gra potrzebuje ze 2lat na poprawki :szczerbaty:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Dawać FSR, a nie tam pierdy.

Nie mają czasu na takie pierdoły bo pracują nad nową kurtką dla Panam. Zapewne zajmie im to kolejne X miesięcy... 

 

btw. ktoś wierzy w ten next-gen patch w 2021r. ?

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- pod koniec streamu zdradzimy więcej szczegółów na temat dużego rozszerzenia, oglądajcie!

(...)

- pracujemy z Milesem nad dużym rozszerzeniem, ale nie możemy zdradzić szczegółów

 

Jesteśmy poważną firmą, nasza firma jest poważna xD

  • Haha 4
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC fakt sa zalosne, mogli dac chociaz jaka fajna bryke czy cos lepszego bo naprawde smieszne to jest co wrzucili :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi sie podoba a pisalem o tym niedawno, ze bardzo mi sie to nie podoba.

obraz.png.d29034fade2c34b551743685ad66bd29.png

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

To, ze z gry jest sito co pokazuje lista poprawek to fakt, ale chyba po  to sa te poprawki zeby doprowadzic gre do ladu. Na co mi nowy kontent jak pierwotna gra lezy?? Ja pisalem dawno ze ta gra potrzebuje ze 2lat na poprawki :szczerbaty:

Żadna ilość czasu nie naprawi tej gry, ona została fundamentalnie źle napisana, ma spieprzony kod i fatalnie zaprojektowane podstawowe mechaniki, które już nie są możliwe do naprawy, bez przebudowania dosłownie wszystkiego, a tego nie zrobią. Zwykle pudrowanie trupa, które na bank spowoduje nowe problemy. Jest wiele bardzo fajnych i porządnie zrobionych filmów na YT które pokazują w czym rzecz. Redzi stworzyli potworka, który nie umożliwia relatywnie prostej edycji, podmiany i naprawy podstawowych funkcjonalności. 

 

E: powyższy filmik :thumbup: zwykłe lanie wody, ale widocznie sami w to wierzą, Miles Toster aż klaskał uszami z samozachwytu. 

Edytowane przez TmK
  • Thanks 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by mogli w koncu naprawic! " Warto zwrócić uwagę, że podczas transmisji, gra odpalona na PC nadal borykała się z problemami technicznymi. Widoczne mikroprzycięcia oraz materializujące się postacie NPC/inne elementy tuż przed bohaterką nadal były na porządku dziennym. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu cdpr wstydziłbym się udostępniać listę zmian w paczu. Powinni się ograniczać do informacji jak sony do update'ów firmwaru do poprawy wydajności/stabilności. 

Bo co oni do kur*y nędzy robili przed wydaniem gry skoro tyle jest zmian i poprawek. To jest istny skandal. To już nawet ubisoft przy nich wygląda jak wzór cnót wszelakich...

 

  • Haha 2
  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są niepoważni. Informacje jakby grupą docelową byli 10 latkowie. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe ze raz grasz i gra działa w miarę jak na ten crap a raz sypie się wszytko co jeszcze wcześniej działało normalnie... Ta gra dosłownie żyje własnym życiem, ten kod... to jakiś Matrix a nie CP.

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, zaodrze244 napisał:

Bo co oni do kur*y nędzy robili przed wydaniem gry skoro tyle jest zmian i poprawek.

Tradycyjny polski model software developmentu, czyli testowanie na produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy się dziwicie jak obecne cdp red jest cieniem tej ekipy, która robiła Wiedźmina 3 i robiła go wtedy z pasją i zaangażowaniem bo było to dla nich swoiste "być albo nie być" w branży gier.

Połowa jak nie większość starego cdp red odeszła, głównie ludzie odpowiedzialni za Wiedźmina 3. Pozostał cień z ekipy, która wtedy tworzyła tę grę. Doszła masa nowych ludzi, inwestowali w pracowników zza granicy, w podwykonawców w przypadku cp 2077 i taki rozstrzał ludzi, który jest ciężki w kontroli jakości + covid i praca zdalna musiała się zakończyć klęską. Ja myślę, że decyzja o tak wczesnym wypuszczeniu cp 2077 była związania z niecierpliwymi inwestorami - to jest bardzo podobna sytuacja jak z Metal Gear Solid 5 i aferą Kojima vs. Konami, którzy też chcieli zysków i aby tylko szybciej wypuścić grę mimo tego, że Kojima jasno mówił, że nie jest dokończona i potrzeba na to jeszcze kasy i czasu.

Dla mnie to jest lustrzane odbicie tamtej afery.

  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS 5 przynajmniej działał i dawał frajdę... a tu... a idź pan w ...

  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...