Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mag_zbc napisał:

Ale to przecież prawda. Skradziono kody źródłowe oraz wewnętrzne dokumenty finansowe, więc hakerzy uzyskali bardzo szeroki dostęp. Nie wiadomo którędy uzyskano dostęp i ile komputerów było zainfekowanych, więc bardzo prawdopodobne jest że konieczne było wyczyszczenie i reinstalacja dosłownie każdego komputera w firmie, potem audyt procedur bezpieczeństwa i architektury IT. Cały proces mógł zająć nawet parę miesięcy.

No i mamy prawdziwy powód tego, że zrobiono crapa!
Można zamknąć wątek narzekaczy. :)  LOL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, zaodrze244 napisał:

A pracownicy w tym czasie poszli na płatne wolne...

Czy ja napisałem że w tym czasie firma staje i nic się nie dzieje? Ten atak spowodował utrudniania  i to jest fakt, np. przez jakiś czas na pewno ograniczony/zablokowany był dostęp do zasobów dla osób pracujących zdalnie.

57 minut temu, zaodrze244 napisał:

Chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś

Ile twoim zdanie trwa audyt bezpieczeństwa w IT? Tym bardziej dla spółki giełdowej wartej 16 miliardów PLN? Admin zaktualizował Avasta i gotowe?

Edytowane przez mag_zbc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie atak, a fatalna wersja na premierę ?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, mag_zbc napisał:

Czy ja napisałem że w tym czasie firma staje i nic się nie dzieje? Ten atak spowodował utrudniania  i to jest fakt, np. przez jakiś czas na pewno ograniczony/zablokowany był dostęp do zasobów dla osób pracujących zdalnie.

Ile twoim zdanie trwa audyt bezpieczeństwa w IT? Tym bardziej dla spółki giełdowej wartej 16 miliardów PLN? Admin zaktualizował Avasta i gotowe?

Z Twojej wypowiedzi wywnioskowałem że studio stanęło a oni zaczęli wprowadzać program naprawczy po ataku hakerskim. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Od 8:45 dobre podsumowanie problemów cyberpunka. Duży bałagan na wielu aspektach. Też mam podobne spostrzeżenia.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, MrHardy napisał:

Od 8:45 dobre podsumowanie problemów cyberpunka. Duży bałagan na wielu aspektach. Też mam podobne spostrzeżenia.

Z drugiej strony jak moderzy zaznaczyli 1.3 wprowadza sporo zmian w samej strukturze wiec może aż takiej padaki nie będzie  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co w tym dziwnego ? Zatrudnili ich. Szansa dla jednych i drugich

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, KaszaWspraju napisał:

Gratuluje "moderom", CDPR widać nie poradził.

Moderzy naprawią Cyberpunka 2077 bo CDPR nie daje rady ogarnąć własnej gry ?? To co robi tych 500 pracowników? Grają w Gwinta?

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, azgan napisał:

Moderzy naprawią Cyberpunka 2077 bo CDPR nie daje rady ogarnąć własnej gry ?? To co robi tych 500 pracowników? Grają w Gwinta?

Gwinta tez zmascili. Gralem dlugo w bete i bylo super. Obecna wersja to kpina.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W CDPR zatrudnili ludzi na podstawie dyplomów a nie umiejętności. Teraz szukają tych z umiejętnościami. :E 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim szli w ilość pracowników, a czasem więcej nie znaczy lepiej/szybciej. Zatrudniliby mniej, opóźnili premierę i byłoby w porządku. 

Chcieli za szybko i za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktos ma moze jakas promke na CP na kompa? bede chcial kupic w nadchodzacych dniach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, xede napisał:

ktos ma moze jakas promke na CP na kompa? bede chcial kupic w nadchodzacych dniach

Myślę, że ta oferta jest najlepsza: Cyberpunk Instant Gaming

Kupuję u nich często.

7 godzin temu, vvintereq napisał:

Gwinta tez zmascili. Gralem dlugo w bete i bylo super. Obecna wersja to kpina.

Mylisz się. Dzisiejszy Gwint jest super. Beta to była kpina. ?

Żartuję, równie dobrze bawiłem się w becie co w obecnej wersji. Gram praktycznie codziennie.

8 godzin temu, azgan napisał:

W CD Projekt pracuje 1100 pracowników. W tym 700 developerów. 150 gra w Gwinta i w Heroesów 3 (zatrudnieni w GOG.com), 200 naprawia CP2077, 300 robi dodatki fabularne do CP, po 50 pracuje prz Wiedźminie 4 i Cyberpunku 2, 30 pracuje nad mulipleyem do CP.

Czy jakoś tak.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, xede napisał:

Promki nie (nawet nie mają chyba CP), ale - nie znam tego miejsca - nie wiem czy są tani czy drodzy - ale ostatnio tam kupiłem windę 10 pro za... 5 dych.
Ciekawe czy to legal legal, czy jakiś shit (?). Niemniej zerknij na https://pl.whokeys.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, tgolik napisał:

W CD Projekt pracuje 1100 pracowników. W tym 700 developerów. 150 gra w Gwinta i w Heroesów 3 (zatrudnieni w GOG.com), 200 naprawia CP2077, 300 robi dodatki fabularne do CP, po 50 pracuje prz Wiedźminie 4 i Cyberpunku 2, 30 pracuje nad mulipleyem do CP.

Czy jakoś tak.

Jakie dodatki :E? Jeśli te ostanie były ich owocem pracy to mogą ich nie wydawać wcale. 

Te 200 osób od naprawiania gry to też trochę śmiechowe bo efekty są takie jakby robiło to 20 osób a nie 200

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, tgolik napisał:

Czy jakoś tak.

"Pracuje" to raczej dużo powiedziane... 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, azgan napisał:

Jakie dodatki :E? Jeśli te ostanie były ich owocem pracy to mogą ich nie wydawać wcale. 

Te 200 osób od naprawiania gry to też trochę śmiechowe bo efekty są takie jakby robiło to 20 osób a nie 200

Zgrywasz się? Piszę o płatnych dodatkach klasy Krew i wino.

Osoby od naprawiania mają 20 tys. błędów do usunięcia. Usunęli do tej pory może z 7 tys. 

4 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Promki nie (nawet nie mają chyba CP), ale - nie znam tego miejsca - nie wiem czy są tani czy drodzy - ale ostatnio tam kupiłem windę 10 pro za... 5 dych.
Ciekawe czy to legal legal, czy jakiś shit (?). Niemniej zerknij na https://pl.whokeys.com

Winda nielegalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, tgolik napisał:

Winda nielegalna.

Buuu... serio? :(
Teraz ta sama u nich 200 pln. (bez promki).
https://pl.whokeys.com/microsoft-windows-10-pro-oem-cd-key-global.html

a szedłem za tym wskazaniem :(
https://twojepc.pl/news41835/Obnizki-od-WhoKeys-na-weekend-Windows-10-Pro-Oem-za-14.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, tgolik napisał:

Zgrywasz się? Piszę o płatnych dodatkach klasy Krew i wino.

To życzę im powodzenia z powtórzeniem sukces i oby dorównali jakością tym które wymieniłeś ?

PS>

Tylko niech do tej pory naprawią grę i wydadzą na Next-Geny bo może nie być komu grać w te dodatki i zbyt wielu chętnych żeby znowu zaufać CDPR.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi