Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ODIN85 napisał:

Przemyśleli sprawę i doszli do wniosku że jednak pracownicy Boże narodzenie woleliby spędzić w domach?

Nie moga ich rozpieszczac, juz ostatnie mieli w domach to starczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Sheeneek napisał:

starczy.

wy... ;)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

wy... ;)

Obie formy są poprawne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

starczy lub wystarczy, dla tych co nie zrozumieli :)

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, Jaycob napisał:

Obie formy są poprawne. 

To był półżart.
Obie są akceptowalne.
Wersja wy - "ładniejsza" i czytelniejsza. ;)

36 minut temu, Sheeneek napisał:

starczy lub wystarczy, dla tych co nie zrozumieli :)

Spoko - to był żarcik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktos moze czy da sie w plikach gry zmienic ten Pop-up gdzie doczytuje sie wszystko przed ryjem?  To wyglada jakby to byly doslownie nastawy z PS4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Wie ktos moze czy da sie w plikach gry zmienic ten Pop-up gdzie doczytuje sie wszystko przed ryjem?  To wyglada jakby to byly doslownie nastawy z PS4.

Az tak teraz te popupy po oczach daja? Po premierze jakos bardzo to mie sie nie rzucao w oczy ? To wynik tych nowych patchy?

39 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Jak dla mnie to niech lataja i rozbudowuja DLC, ja tam potencjal widze ogromny i bardzo chetnie spedze dodatkowy czas w tym swiecie majac nowe przygody. Na to ze za jakis czas przebija Hello Games to jednak nie licze, chociaz im tego zycze, bo mimo wszystko starali sie stworzyc cos innego i nowego a nie kolejny kupon do odciecia.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Sheeneek napisał:

Az tak teraz te popupy po oczach daja? Po premierze jakos bardzo to mie sie nie rzucao w oczy ? To wynik tych nowych patchy?

Jak dla mnie to niech lataja i rozbudowuja DLC, ja tam potencjal widze ogromny i bardzo chetnie spedze dodatkowy czas w tym swiecie majac nowe przygody. Na to ze za jakis czas przebija Hello Games to jednak nie licze, chociaz im tego zycze, bo mimo wszystko starali sie stworzyc cos innego i nowego a nie kolejny kupon do odciecia.

Doczytuje sie przed toba kilka metrow doslownie mnostwo rzeczy, jadac motorem widac jak swiatlo w tunelu sie pojawia, obrazki na bilbordach, kaluze na drodze. Obracajac postac na ulicy potrafi ci sie samochod wczytac 5m przed toba. Pop-up jerst ogromny!

Co do gry to osobiscie dobrze sie bawie, gra ma potencjal i poki co najbardziej denerwuje strona techniczna.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, azgan napisał:

Chyba się wystraszyli bo dzisiaj jest już bardziej asekuracyjnie to podawane do wiadomości 

Wiedźmin 3 i Cyberpunk 2077 mogą jednak nie trafić na PS5 i XSX|S w 2021 roku. CD Projekt RED wyjaśnia

Poltora roku czekania na patcha do Wieska 3. Nie wierze, ze gra zyska az tak duze zmiany, ze byloby to warte tak dlugiego czasu oczekiwania. Szczegolnie, ze tekstury maja juz zrobione.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, krzychd napisał:

Wyjdą,

a my i cała reszta graczy rzucimy się na nie jak Reksio na szynkę :) Nie dla mechanik ale dla fabuły. Zresztą nad czym pracuje teraz te 500 osób? Redzi mają przecież jakiś plan.... co nie?

Święta prawda, fabuła najważniejsza. Ponoć te nowe DLC ma być w formie audiobooka :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, vvintereq napisał:

Poltora roku czekania na patcha do Wieska 3. Nie wierze, ze gra zyska az tak duze zmiany, ze byloby to warte tak dlugiego czasu oczekiwania. Szczegolnie, ze tekstury maja juz zrobione.

No jak w CDP siedzi teraz Sasko, portier i parkingowy, to to może potrwać.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem już newsa i przyznali się ze patchem 1.3 "przypadkiem" usunęli odbicia w asfalcie :E

Tam ktoś potrafi jeszcze zrobić coś z ta gra prócz jej dalszego popsucia ? Nie sądzę... Ależ piękny upadek marki jaką był CDPR. Kto by pomyślał jeszcze półtora roku temu ze Redzi i ich CP2077 to będzie większa porażka niz No Man Sky. NMS to przynajmniej zaczyna przypominać to co zapowiadali a nawet już chyba więcej, a CP2077... minuta ciszy dla Night City.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Ah te proroctwa o porzuceniu gry :lol2:

Pożyjemy, zobaczymy. Do tej pory CDPR głównie obiecuję, więc warto to sobie wkalkulować. Może pominąłem, ale czego ma dotyczyć wydanie wersji next gen? Nie ma chyba podanych konkretów, więc równie dobrze zmiany mogą być kosmetyczne i dotyczyć tylko samej grafiki. Nie wątpię, że wydadzą tego "next gena", ale czy bardzo usprawniona to będzie gra to już mam wątpliwości. Dla przypomnienia Iwiński był dumny z wersji PCtowej, a skoro na takim poziomie jest ustawiona poprzeczka to chyba cudów nie będzie.

Edytowane przez MrHardy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, MrHardy napisał:

Pożyjemy, zobaczymy. Do tej pory CDPR głównie obiecuję, więc warto to sobie wkalkulować. Może pominąłem, ale czego ma dotyczyć wydanie wersji next gen? Nie ma chyba podanych konkretów, więc równie dobrze zmiany mogą być kosmetyczne i dotyczyć tylko samej grafiki. Nie wątpię, że wydadzą tego "next gena", ale czy bardzo usprawniona to będzie gra to już mam wątpliwości. Dla przypomnienia Iwiński był dumny z wersji PCtowej, a skoro na takim poziomie jest ustawiona poprzeczka to chyba cudów nie będzie.

Poki co regularnie naprawiaja gre wiec moze tobie cos innego obiecali ??  Bedzie oczywiscie tylko grafiki, pewnie wersja bedzie zblizona do oprawy na PC. A to, ze tak dlugo to trwa to ja sie nie dziwie skoro ta gra wyszla w wersji Alpha. Sadze, ze jeszcze caly 2022 beda gre latac.

• Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Poki co regularnie naprawiaja gre wiec moze tobie cos innego obiecali ??  Bedzie oczywiscie tylko grafiki, pewnie wersja bedzie zblizona do oprawy na PC. A to, ze tak dlugo to trwa to ja sie nie dziwie skoro ta gra wyszla w wersji Alpha. Sadze, ze jeszcze caly 2022 beda gre latac.

Regularnie psują grę , grafika zaczyna wyglądać jak na xbox360-ps3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, voltq napisał:

Regularnie psują grę , grafika zaczyna wyglądać jak na xbox360-ps3

Nic sie grafika na PC nie zmienila poza pop-upem. Wiec nie wymyslaj bajek.

A graficznie jest gra jak kazda inna bardzo nierowna, nic nowego.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, kadajo napisał:

Widziałem już newsa i przyznali się ze patchem 1.3 "przypadkiem" usunęli odbicia w asfalcie :E

JEDNAK!?!

A ja szukałem racjonalnego wytłumaczenia (bo to przecież nie możliwe, by świadomie ścieli grafę!), że pewnie pora inna, pogoda inna, itd.
OK -szanowni Państwo - w tak wspaniałych okolicznościach przyrody - Państwo pozwolą, że wykładam laskę na ten tytuł i zapraszam do wypie... nia!
Mam już dosyć tej gry, paczy, pierd...nia o Chopinie i oczekiwania z wiarą, że "będzie lepiej". IMO nie będzie.

Do widzenia się z Państwem. ;)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Nic sie grafika na PC nie zmienila poza pop-upem. Wiec nie wymyslaj bajek.

A graficznie jest gra jak kazda inna bardzo nierowna, nic nowego.

Chodzilo mi o grafike na konsolach , moje niedopatrzenie zapomnialem ze na tym forum pisza osoby z bardzo niskim iq

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi