Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vulc

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Dwójka to zdecydowanie najbardziej realistyczna dotąd gra z udziałem napieprzania z granatnika w trzypiętrowego smoka :lol2:

Poza tym nie można przeczyć faktom, całe pokolenie graczy bujało się w tych cycatych pikselach nie bez powodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie chodzi o realizm. Tylko o klimat. Wystarczy teraz przesłuchać ścieżkę dźwiękową tamtych tytułów, by wspomnienia się obudziły. Weźmy pierwszego Tomb Raidera. Coś wspaniałego po prostu. Chyba dziś odświeżę sobie Anniversary :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlinczujcie mnie, młodzi adepci grania, ale przy Tomb Raider 2 wysiadają wszystkie Unczartedy razem wzięte :lol2:

Wysiadają. Potwierdzam to - w końcu przeszedłem 8903289034 razy :E

Ja tam się z Tobą zgadzam ;) Aż się łezka kręci, stare Tomb Raidery miały ten klimat..

http://www.youtube.com/watch?v=sVl7Y3PVUZs

Kto jeszcze pamięta ;) ?

Ja przeszedłem pierwsze części ze wszystkimi sekretami plus goldy ze wszystkimi sekretami. Gry Crystalsów to nie Tomb Raider, tylko świetne gry z Lara, ale nie Tomb Raidery. Nie chce się w nich szukać wszystkich sekretów :>

Już nie chodzi o realizm. Tylko o klimat. Wystarczy teraz przesłuchać ścieżkę dźwiękową tamtych tytułów, by wspomnienia się obudziły. Weźmy pierwszego Tomb Raidera. Coś wspaniałego po prostu. Chyba dziś odświeżę sobie Anniversary :>

To już nie to samo. Ja próbowałem, ale w sumie pomysł niezły, choć jestem pewien, że nie poczuję tego czegoś (choć przeszedłem wszystkie istniejące tomb raidery łącznie z crystalsowymi, tyle, że te bez sikretów :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, genialna muzyka charakteryzowała serię od Core Design, zwłaszcza pierwsze odsłony (grzechem było pływać w domowym basenie nie odpalając wcześniej adaptera :D )

Chociaż przyznam, że przechodząc Anniversary naprawdę dobrze się bawiłem. Legend nie wchłonął mnie nawet w połowie tak, jak odświeżona jedynka. Trzeba Crystalsom oddać, że sporo klimatu udało im się przenieść. Z przyjemnością ukończyłem w 100%, niektóre próby czasowe i "dojścia" do trudno dostępnych reliktów powtarzając po kilkanaście razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak oceniacie ;) ?

Kupuję.wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, bardzo fajnie to wygląda. Doświadczenie, skille są na pewno mile widziane, mam nadzieję, że survival nie ograniczy się do zabicia dwóch zwierzaków w ramach tutoriala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wymagania to też swoje będzie miało ;] Gra wygląda bardzo fajnie, z pomysłem, no i Lara :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na konsolach raczej wymagania nie będa kwestią przeważającą co do kupna samej gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i znow podsycaja moj apetyt na ta gre :) a na dodatek wlasnie znalazlem zaginiona plytke z Tomb Raider: Underwolrd no i zabralem sie za jego konczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupię na pewno. Jakiś czas temu seria Uncharted awansowała w rankingu moich ulubionych gier niemal na sam szczyt, a nowy Tomb Raider pod wieloma względami wygląda podobnie. Już nie mogę się doczekać premiery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam z niecierpliwością :)

PS. "argumenty" Larze pomniejszyli, to ci dopiero!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam z niecierpliwością :)

PS. "argumenty" Larze pomniejszyli, to ci dopiero!

Młodsza jest, trudno, żeby miała większe :E

Ja również odkładam już kasę na tą część.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No pięknie to wygląda, teraz tylko ciekawe czy bardziej opłaca się kupić na konsole czy na PC, jak dużo ładniej będzie graficznie i bardziej zawansowana na kompie?

To na jaką platformę kupić to kwestia indywidualna - dla mnie liczy się wygoda, czyli konsola, wątpię, żeby mój stary komputer udźwignął taki tytuł bez zacięć :E Od tego mam właśnie konsolę - by nie martwić się o wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To na jaką platformę kupić to kwestia indywidualna - dla mnie liczy się wygoda, czyli konsola, wątpię, żeby mój stary komputer udźwignął taki tytuł bez zacięć :E Od tego mam właśnie konsolę - by nie martwić się o wymagania.

Tak ja też wole grać na konsoli ale o wymagania na pc się nie martwie bo da rade na max tylko jak ma być niewielka różnica to kupie na x360 jak będzie wyglądał o wiele, wiele lepiej na kompie to wybór będzi prosty, jednak na konsololi w wiekszości gier grafika dużo jest gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy zwiastun.

Po dubbingu w Hitmanie chyba zdecyduję się na wersję UK, a Wy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Premiera już na dniach a tu widzę "ruch jak w Rzymie :P"

Ktoś kupuje na premierę ? Ja przyznam szczerze, że chciałem już zamawiać, ale obejrzałem te filmy z rozgrywki i to nie jest Tomb Raider, przynajmniej nie taki, na jakiego czekałem tyle lat. Gra na pewno zrobi furorę, bo dobrze wygląda i jest dynamiczna. Porównania do serii Unchurted są chyba trafne.

Jestem wielkim fanem serii, ale chciałbym zagrać w Tomb Raidera takiego jak Anniversary czy Underworld... Jakoś nie jestem w 100 % przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś nie jestem w 100 % przekonany.

Chyba się mylisz - ja czytałem sporo hymnów pochwalnych ludzi, którzy już grają/grali - rozwalająca grafika, świetny gameplay, podobno cud, miód i orzeszki, w sam raz na zakończenie generacji. Kilka osób uważa tę grę za najpiękniejszą na x'a, porównując chociażby do serii Uncharted na PS3. A do tego sama fabuła wywołuje syndrom jeszcze jednej godziny.

Gram teraz w Crysisa lecz na pewno jedną z kolejnych gier będzie TR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupuję na 100% i cieszy mnie właśnie fakt, że postanowiono odświeżyć nieco formułę, zaproponować coś innego niż w poprzednich odsłonach. Moim zdaniem może to wyjść grze tylko na dobre. Porównania do Uncharted jak najbardziej słuszne, ale recenzenci twierdzą, że tytuł nadal ma swoją własną duszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tym się przekonamy wkrótce. Ja poczekam na recenzje i opinię graczy, najlepiej fanów serii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja poczekam na recenzje.

Masz - średnia 86% to nie w kij dmuchał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...