Skocz do zawartości
kamasz

portal LinkedIN

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos z was tam konto ? Co mozecie powiedziec na temat tego portalu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Tak mam 2x4 Pamięć Patriot Viper 4, DDR4, 8 GB, 3000MHz, CL16 i 2x8 HyperX 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 Predator RGB i też od razu miałbym pytanie czy nie lepiej wyjąć to 8 gb i zostawić 16 gb same te HyperX?
    • Crypto nie umrze jako takie... umrze mining i ludzie, którzy zainwestowali ogromne pieniądze w sprzęt do miningu. Ja tam sobie dokopywałem do prądu, ale po podwyżce o 40% już nie ma sensu kopać nawet ETH, które spadło do - obecnie - 85zł/0.01 ETH https://pl.coinmill.com/ETH_PLN.html#ETH=0.01  
    • Ja jestem PCM od 1993 lub 1994 roku jak dostałem swój pierwszy PC od wujka z DE oryginalny IBM PS/2 386 SX 20Mhz, 6MB RAM i 80MB HDD, karta VGA oraz napęd dyskietek 3,5 2,88MB, do tego monitor kolorowy 14" IBM to był sprzęt dzięki niemu pokochałem PC miałem go długo do 97 roku, kiedy to ze starszym kolegom złożyłem własny PC mój pierwszy składak, 486DX4/100 od AMD, 16MB RAM, 850MB HDD, Ati Mach64 1MB i jakaś dźwiękówka, potem doszedł napęd CD i się zaczęło, dzięki temu piecykowi poznałem tajniki składania PC i już kolejne składałem sobie sam, kolega był tylko pod telefonem jak bym czego nie wiedział, do dzisiaj gram, obrabiam zdjęcia, filmy, dokumenty na PC, jest to wszechstronna maszyna i hobby, gram w gry jak 28 lat temu M+K, pady mam też ale używam rzadko, najczęściej do mordobić, platformówek i wyścigów, a tak leżą w szafie, lubię sobie budować builid w miarę moich zasobów pieniężnych i potrzeb na którym wszystko działa. Lubię sobie dokładać, zmienić części, teraz mam sleepera, obudowy nie chcę mi się po prostu zmieniać, z zewnątrz wygląda jak z innej epoki.
    • Szanowni, Na co najsensowniej wymienić kartę MSI GTX 980 Ti na dzień dzisiejszy? Davinci Resolve, gry typu Dying Light 2. Monitor 4k
    • Nie, a coś zmienili względem PS3? Tylko w taką wersję grałem.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...