Skocz do zawartości
andon96

Euro Truck Simulator 2 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie będę ingerował w budowę gry/modów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 maja rozpocznie się otwarta beta trybu multi do ETS2. ;) Zapraszam na ets2mp.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 maja rozpocznie się otwarta beta trybu multi do ETS2. ;) Zapraszam na ets2mp.com

 

 

A jak będzie z modami w mp? Mijając innego gracza np. ciągnącego jakiegoś moda będę widział jedynie ciężarówkę, czy cały zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie opcji uruchamiania "własnych" modów. Wszystko odgórnie będzie na servie (w sumie nawet nie wiem czy w ogóle będą dodawali jakieś mody, ale pewne jest to że swoich nie będzie można uruchomić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki program Ci to wykrył? Avast u mnie się nie czepiał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałbym, ale ten plik do instalacji multi zawiera jakiś syf W32/Heuristic-KPP!Eldorado także ja na razie się wstrzymam.

Skorzystaj z Comodo Valkyrie to przeanalizuje jakiś spec dla Ciebie, na VT widzę tylko F-Prot więc .... możesz też wysłać do labu Kaspersky lub Nano Antivirus lub Outpost, w ciagu 24h jest analiza i wyniki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi wywala błąd Cannot create game prcoess :/ Jakaś rada?

Edytowane przez Godlike_(UT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwy naprawione, ściągać klienta i się dołączać do zabawy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie nie mogę sie przebić żeby samego klienta pobrać :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Before starting multiplayer you need to run Steam

 

Jak kupowałem grę (w dniu premiery) to gra była niedostępna na Steam - w tym przypadku działa ten multiplayer tylko ze Steam czy jest jakiś sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzięki, pobrałem, odpaliłem, działa :] tylko nie polecam zaczynać na zupełnie nowym koncie bo nie ma się kasiory na swoją bryke a jak już się gra podłącza pod server to szybkie zlecenia znikają i jest pupa blada. No i dopchać się do servera obecnie jest niemożliwe non stop zapchany :E

Godlike a dodałeś ETS2MP do steam jako zewnętrzną gre? no i oczywiście kombinowanie z trybem zgodności+ uruchomianie jako administrator...

 

@up da się dodać gre na STEAMa nawet jeśli kupiłeś normalną w pudle, poszperaj po forach jak to zrobić (a odpowiedz brzmie: tak, MP działa tylko z grą na steamie, więc musisz ją dodać)

Edytowane przez krugerPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak kupowałem grę (w dniu premiery) to gra była niedostępna na Steam - w tym przypadku działa ten multiplayer tylko ze Steam czy jest jakiś sposób ?

Jest, a polega on na dodaniu kodu do Steama

Edytowane przez Janke5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godlike a dodałeś ETS2MP do steam jako zewnętrzną gre? no i oczywiście kombinowanie z trybem zgodności+ uruchomianie jako administrator...

 

Próbowałem ale reinstalacja gry pomogła i działa. A jeszcze wracając do tego co mówiłeś o kasiorze to truckiem którego mam na singlu mam też na multii? Czy tylko z profilu kasiora przechodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie przechodzi to co masz na profilu w singlu (oczywiście jeśli to ten profil wybierzesz do gry w MP), tylko wszystkie mody muszą być wyłączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i siara. Nie pojeżdżę moim FH16 8x4 z 5-osiową naczepą. kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modow nie trzeba wylaczac bo mod na mp i tak nie pozwala na zaladowanie modow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i fajnie się zapowiada ale potrzeba trochę modów (głownie mapy jeśli chodzi o mnie chodzi TSM itp.). Zauważyłem że prócz innych graczy to ruch nie istnieje i to też mogli by zmienić (i mam nadzieje że zmienią). Ogólnie dla mnie MP mod u mnie jest na + i wrócę za miesiąc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to wersja 0.1, ale zobaczymy jak to się potoczy. :) Na razie jaja są w bazach i serwisach, gdzie stoi często po kilka ciężarówek uniemożliwiających zaparkowanie z ładunkiem lub wejście do warsztatu, ale to chyba najprostsze do poprawy. Mam nadzieję też, że jednak w przyszłości ruch AI zostanie dodany, bo na razie jedynymi pojazdami w grze sterują gracze. Z drugiej strony serwer jest na 2000 osób... Podoba mi się to, że można jeździć na tym samym profilu z singla i w zależności od naszego "widzi mi się" możemy się przełączyć na multi i kontynuować zlecenie.

 

Drobna uwaga dla wszystkich wykorzystujących swój główny profil gry do singla i multi:

Sprawdźcie jak wygląda sytuacja z pracownikami w Waszej firmie, bo w mojej mają pauzę po ok. 640h każdy. Myślę, że to wina innej daty na serwerze multi i poprzez jakby "cofnięcie" czasu mają oni tyle wolnego. Plus tego jest taki, że bank na razie nie pobiera rat kredytów codziennie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem i jestem pewien to:

- ruchu AI nie będzie wcale, never (chyba że chłopakom się odwidzi i jednak go włączą, ale na tą chwile mówią że nie będzie go nigdy)

- mody to kwestia nad którą myślą (ale robią obecnie bardziej podstawowe rzeczy czyli starają się dograć synchronizacje etc)

- warsztaty są strefami bezkolizyjnymi, tam pojazdy przez siebie przenikają (w prawym górnym rogu pojawia się stosowny komunikat kiedy wjedziemy w tą strefe), a korkowanie się przy bazach rozładunkowych dla mnie akurat dodaje uroku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia, że bazy i serwisy są bezkolizyjne, jednak w kilku specjalnie lekko wjeżdżałem w inne ciężarówki i kolizje były. Nie wspomnę o jajach w serwisie, jak miałem na trasie uszkodzoną ciężarówkę w 100%, bo wyleciała mi w powietrze ( :E ) to wezwałem pomoc drogową do Zurichu, a jak mnie zrespawnowało w serwisie to znowu latałem po mapie, bo stało tam kila innych ciężarówek.

Myślę, że AI włączą w przyszłości, na razie miał być tylko jeden serwer, ale już mają drugi w planach. Wydaje mi się, że jak już wszystko ogarną to włączą AI chociażby dla testów. Swoją drogą ciekawe, czy dałoby radę puścić nawet drobny ruch uliczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czemu w MP jest wyłączone szybkie parkowanie z ładunkiem? Bo nigdy nie potrafiłem zaparkować ładunku i nadal mi to nie wychodzi :/

Edytowane przez Godlike_(UT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...