Skocz do zawartości
andon96

Euro Truck Simulator 2 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś pomysły na migotanie tekstur w ETS2? Chodzi o migotanie tekstur oddalonych obiektów (latarń, barierek oddzielających jezdnie). Tak samo migotały na GTX460SE jak i na obecnym Radku R7 265. Tak samo było na 1.8.25 ; 1.9.22 jak i na obecnym 1.15.1 . W spojlerze ustawienia graficzne gry

 

 

GED3Q34l.jpg

HIjfCtcl.jpg

 

 

 

Spróbuj może tego moda:

http://envsimstudio.blogspot.com/p/red-expert-2-download-letoltes.html

Edytowane przez Godlike_(UT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia pogody bo migotanie tekstur obiektów w oddali jest niezależne od pogody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie qwica weźmie na nowy model skrzyżowań :/

 

fMCcyisl.jpg

 

 

O ile nocą jakoś można przez nie przejechać to w dzień jadąc od strony Linzu do Frankfurtu (skrzyżowanie z lewej) nie da rady włączyć się do ruchu. Pięć podejść i pięć strzałów z uszkodzeniem ładunku. To samo na wylocie z Wiednia do Budapesztu (krzyżówka z drogą na Bratysławę/Brno. To samo w trakcie zjazdu z autostrady Linz - Wiedeń na jego obwodnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie qwica weźmie na nowy model skrzyżowań :/

 

fMCcyisl.jpg

 

 

O ile nocą jakoś można przez nie przejechać to w dzień jadąc od strony Linzu do Frankfurtu (skrzyżowanie z lewej) nie da rady włączyć się do ruchu. Pięć podejść i pięć strzałów z uszkodzeniem ładunku. To samo na wylocie z Wiednia do Budapesztu (krzyżówka z drogą na Bratysławę/Brno. To samo w trakcie zjazdu z autostrady Linz - Wiedeń na jego obwodnicę.

 

Nowy model skrzyżowań? Przecież ten typ skrzyżowania był w grze już od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie w tych miejscach. To są miejsca o zbyt dużym natężeniu ruchu by je zastosować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie w tych miejscach. To są miejsca o zbyt dużym natężeniu ruchu by je zastosować

 

Na singlu? Istnieje w grze coś takiego jak natężenie ruchu w zależności od miejsca? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo wyjeździłeś kilometrów? Zwróć uwagę co się dzieje w okolicach 7:00 ~ 9:00 oraz 15:00 - 18:00 - natężenie ruchu wzrasta. W ciągu dnia jest umiarkowane, nocą na drogach jest niemalże pusto.

Jest też natężenie na określonych drogch - sprawdź choćby trasę Wiedeń - Linz - Frankfurt, w szczególności od zjazdu z drogi Wiedeń - Salzburg już na drogę ku Frankfurtowi - tam ruch jest większy. Podobnie jest w okolicach Kolonii ku Bremie.

Wracając do opisanych przeze mnie krzyżówek - w normalnych warunkach nikt przy zdrowych zmysłach nie połączyłby w taki sposób przecinających się dróg szybkiego ruchu/autostrad. No może poza Wolską :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest nowy TSM map ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem na modach może czas ponowić próbę.

Wrzućcie Panowie linki jak się pojawią mapy pod 1.16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pojawiło się coś nowego w 1.16 prócz obsługi x64? Bo nie wiem czy instalować i od nowa przerabiać pliki pod swoją grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w 1.16

-64-bit build

-New large truck dealer / showroom

-Truck fixes: shadows in Scania R, Scania Streamline, Volvo FH16 2012, Renault Magnum 2009 + sideskirts; mirror in MAN TGX, Renault Premium holes and collision

-Paintjob fixes: Raven for DAF, MAN, Heavy Duty

-Cargo: removed Christmas Gifts, fixed car transporter, fixed helicopter texture and straps

-Reduced stalling: bigger memory pool in 64-bit builds, better memory handling, delayed shadow loading, random look selection, sound accessories

-Improved memory management on 32-bit OS

-Fixed free roam check in the Careerist achievement

-Map fixes

 

nie używam modów dla tego pakuję wszystkie updaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem, pytałem o nieudokumentowane nowości, jak jakieś drogi poprawki na nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać link do TSM?

 

Niżej - dzięki wielkie :soczek:

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak v5.4, również podziękował :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma pomysł jak wyeliminować wyłączanie silnika w trakcie hamowania (ustawiania rozgrywki w spojlerze)?

 

 

p0fq0RXl.png

 

 

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up coś chyba masz nie tak, może mody jakieś. Nie ma takiej opcji w grze. Grałem 300h i nigdy nie miałem takiego przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zapragnąłem pogrania w ETS2 MP (wersja Steam). Po zainstalowaniu dodatku i próbie jego włączenia pojawia się komunikat o wersji gry, która nie jest wspierana (potrzebuję wersję 1.15s). Steam automatycznie aktualizuje grę i to wygląda na to, że jednak mam nieaktualna wersję gry ? czy ta wersja 1.15s to jakaś beta ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jaką dokładnie masz wersję gry, bo wszedł już patch 1.16. Możliwe, że mod nie jest jeszcze zaktualizowany do obecnej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko odnośnie ETS 2 i G27 gram na manualu z pół biegami i gdy sobie wrzucam bieg potem przełącze na wyższą czy zresztą też niższą skrzynie to wystarczy że nacisnę przycisk i wcisnę sprzęgło i bieg się zmienia (na skrzyni nie muszę nic robić) i teraz nie wiem czy tak już jest i muszę się z tym pogodzić czy może jednak coś mam skopane w ustawieniach?

http://i.imgur.com/R86SeSM.jpg

http://i.imgur.com/xpOJUbZ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcisnąć sprzęgło a potem wrzucić bieg a nie naciskać przycisk i wciskać sprzęgło?

Edytowane przez Godlike_(UT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest do wyboru skrzynia gdzie przyciskiem uruchamiasz "górną lub dolną skrzynie". Czyli ruszasz z dolnej 1,2,3,4,5,6 wciskasz przycisk i od początku 7,8,9,10,11,12. Zmieniasz to w "wygląd skrzyni biegów". Ale moim zdaniem najlepsza skrzynia jest ta co wrzucasz półbiegi przyciskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...