Skocz do zawartości
andon96

Euro Truck Simulator 2 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź jaką dokładnie masz wersję gry, bo wszedł już patch 1.16. Możliwe, że mod nie jest jeszcze zaktualizowany do obecnej wersji

 

Dokładnie tak jest, Steam automatycznie aktualizuje do najnowszej wersji (Co można wyłączyć w ustawieniach), a mod nie został jeszcze przystosowany do 1.16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest do wyboru skrzynia gdzie przyciskiem uruchamiasz "górną lub dolną skrzynie". Czyli ruszasz z dolnej 1,2,3,4,5,6 wciskasz przycisk i od początku 7,8,9,10,11,12. Zmieniasz to w "wygląd skrzyni biegów". Ale moim zdaniem najlepsza skrzynia jest ta co wrzucasz półbiegi przyciskiem.

 

To ja wiem tylko chodzi mi o to że jak np mam wrzucony 10 bieg i nacisnę przycisk zmiany skrzyni to wystarczy że tylko sprzęgło nacisnę i bieg się zmienia nie muszę przerzucać biegu na skrzyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam zamiennika dla żółtego szkaradztwa, które nie dość, że szpeci to jeszcze zasłania widok samochodów jakie wyjeżdżają zza niego

 

 

yZLjNeMl.jpg

 

 

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam moda na zwiększenie ruchu. Jaki byście polecali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up, podziękował :thumbup:

W końcu jest życie na drogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też TSM Light Traffic Mod, który dodaje chyba ponad setkę różnych samochodów na drogach (do tego zregionalizowane) + dodatkowo współpracuje z TSM JPM i są w paczce zawarte różne wersje odnośnie ruchu na drogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Czy save z ETS2 zapisuje się na profilu steam ? tzn moje osiągnięcia są widoczne na profilu ale po formatowaniu (niespodziewanym, nie miałem możliwości zachowania zapisu gry z komputera..) musiałem utworzyć nowy profil po zainstalowaniu gry. Czy ten poprzedni save i osiągnięcia, które są widoczne na profilu Steam są już nieważne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w Moje Dokumenty\Euro Truck Simulator 2\Profiles czy masz tam profile. Jeśli tak to ze starszego możesz przerzucić do nowego save, o ile w nowym aktywujesz te same mody

 

Ktoś ma pomysł jak ruszyć ETS2 w wersji x64? Patch 1.16.2, westa 32bit działa bez problemu, za to przy próbie uruchomienia wersji 64bit wyskakuje okienko crashu

VFUCiLT.png

 

Windows 7 x64, Catalyst 14.5 x64

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, z tym że tam jest save który utworzyłem po uruchomieniu gry po zrobieniu formatowania i niestety jedyny ślad po tamtym zapisie został w osiągnięciach na steam`ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nowe dlc wygląda nieżle, też czekam na ten dodatek :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma pomysł jak ruszyć ETS2 w wersji x64?

Admninem nie jestem, ale.... u mnie działa :D

Edytowane przez Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admninem nie jestem, ale.... u mnie działa :D

Sugerujesz, że stał za tym pewien admin? :>

 

Nigdy nie kupujcie podstawowych ciągników dla kierowców. Ponad godzinę spędziłem na udoskonalenie ich (153szt) do najlepszych wersji :rotfl: Ubiegając pytania po co, gdzieś trzeba ulokować kasę, jak ma się zysk dzienny na poziomie 2,8mln € :E

 

RQLvmEZh.jpg

 

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że stał za tym pewien admin? :>

Ani trochę :E

 

Mnie też się solidna mgła w końcu trafiła :D

 

2015_02_13_00005.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że stał za tym pewien admin? :>

 

Sorry moderator za off top ale - albo nie rozumiem żartu z żartu albo kolega nie zrozumiał żartu :) żeby nie ciągnąć w temat to z adminem chodziło o SOA #1 czyli standardową odpowiedź administratora :thumbup: ale może kolega to wie a może ktoś jeszcze nie wie, zakręcone w sumie trochę :lol2:

 

Mgły w ETS nie miałem, ciągle za to trafiam nocne eventy :kwasny: Pytanko dla modujących natężenie ruchu - który z plik najlepiej oddaje realia? Użyłem chyba wersji: Traffic Density 50x10 ale nie widzę jakiejś znaczącej poprawy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebijam :E Wjazd do Łodzi od strony autostrady A2

 

 

5Uov71Qh.jpg

 

 

Mgły w ETS nie miałem, ciągle za to trafiam nocne eventy :kwasny: Pytanko dla modujących natężenie ruchu - który z plik najlepiej oddaje realia? Użyłem chyba wersji: Traffic Density 50x10 ale nie widzę jakiejś znaczącej poprawy :E

Jedyne "eventy" jakie spotykam to wjeżdżanie na psa tuż przed moim nosem. I to moja wina (mandat), bo nie wyhamowałem :rotfl:

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak ustawić, aby np. ciężarówka jechała 20 km/h cały czas, bo tempomat działa od 40 km/h - jest na to jakiś sposób, mod ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak ustawić, aby np. ciężarówka jechała 20 km/h cały czas, bo tempomat działa od 40 km/h - jest na to jakiś sposób, mod ?

To akurat dla modelu Volvo FH16 ale tak samo robisz dla tych ciągników jakimi jeździsz:

def\vehicle\truck\volvo.fh16\transmission\12_speed.sii

ratios_forward[0]: 15.32
ratios_forward[1]: 9.16
ratios_forward[2]: 7.19
ratios_forward[3]: 5.82
ratios_forward[4]: 4.63
ratios_forward[5]: 3.25
ratios_forward[6]: 2.95 # 53km/h
ratios_forward[7]: 2.15 # 71km/h
ratios_forward[8]: 1.87 # 82km/h
ratios_forward[9]: 1.65 # 93km/h
ratios_forward[10]: 1.34
ratios_forward[11]: 0.7

Tak dobierasz u siebie przełożenia, byś na danym biegu mógł jechać z zadaną prędkością, tak to wygląda u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie chodzi o przełożenia tylko jadę 20 km/h wciskam dany przycisk i ciężarówka utrzymuje 20 km/h non stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebijam :E

Jesteś pewien? :E

 

9Cza1zu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekamy na DLC Skandynawia, gdzie będzie śnieg (wreszcie). Ciekawe dlaczego nie zrobili zimy w Alpach, jazda serpentynami w zimowej aurze byłaby nieziemska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie już na prawdę srogi kawalek mapy do jazdy. Podstawka + pierwsze DLC + drugie DLC + TSM Map + Rus Map :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...